Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23351) Ronin-


Ronin-
senior tag

dejó.. dialer storage alkalmazás állandóan elszáll.. mi a fenét csináljak ezzel ? :S

(#23352) bigsee válasza Gattsu (#23333) üzenetére


bigsee
addikt

Ááá... itt az van, hogy egy napot kibír, akkor ér el 35-40 %-ra majd onnan esik le hirtelen nullára... :DDD :DDD :DDD

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#23353) rolcsie válasza patakidr (#23344) üzenetére


rolcsie
tag

MyPhone Explorer.
Működik a névjegy és a naptár szinkronizáció, de a feladatkezelő nem.
Bár a feladat egy darabig adott. Gratulálok! :C

(#23354) Land


Land
veterán

Üdv!

Nem tud valaki ma 4gb-os micro SD-t olcsón Pesten? Pl otthon van és nem használja vagy haverja árul áron alul. Olyan 2500 Ft alattit gondoltam. Sürgős lenne.

Számom: 30-742-három8hét5

Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#23356) roti86 válasza Kakumix (#23355) üzenetére


roti86
őstag

Láttam, Upoltam is, ennyiért nem rossz :K

Habár én még alkudnék belőle :D

[ Szerkesztve ]

(#23357) Kakumix válasza roti86 (#23356) üzenetére


Kakumix
senior tag

Igen, láttam, köszönöm, esetleg próbálnál alkudni :) , második telefonnak is jó, sőt ajánlom minden jelenlegi Spica tulajnak is tartaléknak :)

Legyen szép napod!

(#23358) #24889344 válasza ABE (#23324) üzenetére


#24889344
törölt tag

Most hogy felhoztad a témát tegnap letöltöttem és fel is raktam a 2.1-et a spicámra. Ideje volt már, hamarabb is megtehettem volna. Jobban tetszik.
Jó a segédlet, ment a dolog. Amikor download módban van a telefon és rászúrjuk a kábelra a win felismeri telepíti, utána ajánlott egy restart. Újraindítás előtt nem ment a dolog, de utána már gond nélkül.

Kösz Skynet258 a leírást.

(#23359) Gattsu


Gattsu
tag

Főzött romnál ugrik a gari?

Toshiba l650d 146 / SE K800 / x360 slim 250GB /Galaxy S / Xperia Ray

(#23360) legiaap válasza Gattsu (#23359) üzenetére


legiaap
nagyúr

Igen

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23361) Gattsu


Gattsu
tag

Van annyira stabil a telefon, hogy főzött romnál sem száll el? Nekem omniám halt már meg romfrissítésnél... A kijelzője mennyire tartós? Jó lenne egy normális főzött rom, mert ahogy olvastam, a gyári rom csak 3-as linpack eredményt ér el, ami siralmas, mondjuk egy samdroid turbo 9-9,4-es értékeihez.

Toshiba l650d 146 / SE K800 / x360 slim 250GB /Galaxy S / Xperia Ray

(#23362) sssz válasza Gattsu (#23359) üzenetére


sssz
őstag

Miért ugrana? Visszarakod rá az eredeti romot , úgy viszed be és kész.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#23363) Ronin-


Ronin-
senior tag

na.. most meg "az android billentyűzet alkalmazás ( com.android.inputmethod.latin folyamat) nem válaszol" ezt dobálja :S marha jó.. mi a fenét kezdjek ezekkel ?

(#23364) BalanceR válasza sssz (#23362) üzenetére


BalanceR
addikt

Bár még nem beszéltem hivatalos szervízzel csak , de szerintem, mivel az android egy nyílt OPrendszer, ha hardveres hiba lép fel (Pl valamelyik gomb, vagy az LCD meghal), akkor azt kötelességük megjavítani akkor is, ha nem gyári szoftver van rajta...
A gyártó, maximum javasolhatja a gyári ROM használatát.....
(Pl ha veszel egy PC-t Windows XPvel, és felteszel egy Windovs 7-et, s ezekután meghal a táp, kicserélik gariban nemde?)

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23365) BalanceR válasza Ronin- (#23363) üzenetére


BalanceR
addikt

Elszállt az android billed...
Nem főzted bele a HTC Ime-t a Kitchenben? (nekem akkor csinálta ezt)
Nem para, mert Factory resettel orvosolható, de valószínűleg megint elő fog jönni...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23366) Ronin- válasza BalanceR (#23365) üzenetére


Ronin-
senior tag

nem, csak a LatinIME.apk -t főztem bele.. és mindig inulásnál jön elő ez a hibaüzi.. már kezdem unni, csomószor újraraktam már az egészet,mert mindig volt valami hülyeség :S Most akkor megint nyomjak egy FR -t neki ? de ha meg megint előjön, akkor sokra nem megyek vele.. :S

(#23367) sssz válasza Ronin- (#23366) üzenetére


sssz
őstag

főz egy új romot. rakd bele az összes billentyűzetet amit ott taálsz ártani nem fog :)

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#23368) vadászcsiga válasza Gattsu (#23361) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ahogy pár napja kitárgyaltuk itt, ezek csak számok nem olyan siralmas az a 3. Erős kompromisszum az a samturbo ha olyat akarsz venned kell egy hardveresen erősebb telefont.

(#23369) voison


voison
tag

Megmondanátok hol kapok usbs kábelt olcsón hozzá,
mert 1 nem elég, kéne melohelyre is 1.
kösz
üdv

.oO VoisoN Oo.

(#23370) akos727


akos727
senior tag

Az normális, hogy sem az iGO-m sem a Compass nevű nem talál jelet miközben sétálok? Kitettem az erkélyre, indítottam egy iGO-t és hát ugye egy pozicíóban marad a telefon és úgy talált jelet 2 perc alatt, amit kicsit sokallok. Ez rom probléma vagy hw? Kitchenben főzött rom van rajta ap2sd-vel.

(#23371) petipetya válasza voison (#23369) üzenetére


petipetya
nagyúr

A Vision Computerben lehet kapni másfél méteres micro usb kábelt ezres körül, én is ott vettem.

"nincs rá lezsóidő"

(#23372) f_david


f_david
tag

valaki próbálta már az angry birds-et installálni? nekem mindig azt írja, hogy elfogyott a hely.. holott 40mb szabad hely még van a telon.

tipp?

(#23373) akos727 válasza f_david (#23372) üzenetére


akos727
senior tag

Nekem fel ment, játszottam is vele, egész játszható.

Erkélyen most 6 perc után sem talált jelet a Compass:(

(#23374) f_david válasza akos727 (#23373) üzenetére


f_david
tag

szabad tárhely / memória? rootolt mobil?

(#23375) #24889344


#24889344
törölt tag

A compasst próbáltam én is és néha rossz irányba mutatta az égtájakat.
Azt vettem észre, míg fent volt nem talált gps jelet a google maps és amint kidobtam már ment a google maps is, mapdroyd is.

(#23376) Gattsu


Gattsu
tag

Értem. De gyárival 3as érték, akkor ha még a samturbo-t nélkülözöm is, 2.1-es főzöttel is 5-5.5öt lehet elérni ,megelégszek azzal is. Viszont olvastam, hogy a 3d driver folyamatban van. Most hogy áll a telefon játékok terén? Egyébként java-s játékokkal lehet játszani rajta? Valami virtuális billt feldob játék közben?

Toshiba l650d 146 / SE K800 / x360 slim 250GB /Galaxy S / Xperia Ray

(#23377) balfek


balfek
tag

ja, vki keresett itt radiot spicara - itt van:
http://forum.samdroid.net/f38/fm-radio-spica-samsung-app-2674/

még nem műxik nálam sem, de reményt adó...

[ Szerkesztve ]

Vitatkozni csak pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes...

(#23378) balfek válasza balfek (#23377) üzenetére


balfek
tag

vagy itt: [link]

ezt még nem próbáltam, ui. nem értem miaz a "1. Droid2 must be rooted. Remount the /system to RW"...

Vitatkozni csak pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes...

(#23379) patakidr válasza rolcsie (#23353) üzenetére


patakidr
aktív tag

Honnan lehet, ezt letölteni?

(#23380) BalanceR


BalanceR
addikt

Most kaptam egy mailt, hogy letölthető ingyen az AngryBirds teljes verziója, de a melóhelyen nem tudom letölteni...
Megnézné valaki?
http://m.getjar.com/angrybirds

:R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23381) patakidr válasza patakidr (#23379) üzenetére


patakidr
aktív tag

Bocsi, de a MyPhone explorer nem SE alkalmazás véletlenül?

(#23382) roti86 válasza patakidr (#23381) üzenetére


roti86
őstag

Az új verziója kompatibilis az androidos telefonokkal is és nem csak az SE-el!

(#23383) csabooooo


csabooooo
aktív tag

Ha valakit érdekel:

Frozen Eclair 9 Beta 1

(#23384) L@co


L@co
aktív tag

Sziasztok!

Most vettem egy Samsung Galaxy Spica-t, ez az első Android-os telefonom. Ti milyen főzött ROM-ot ajánlanátok hozzá? Multitouch, sebesség és stabilitás a fő szempont nálam.

A Samdroid fórum oldalán láttam olyat, h. lehet magadnak főzni ROM-ot. De ott rengeteg beállítás közül lehet választani.
Ti melyik Base Package-et, Home-ot, illetve Kernel-t ajánlanátok?
A többi program közül esetleg még miket ajánlotok, illetve ez a DVM ARM11 optimized mit jelent?

Vagy más ROM-ot ajánlanátok?

[ Szerkesztve ]

(#23385) r.zozoka


r.zozoka
aktív tag

hali multkor írtam, hogy kicsit belepiszkáltam a fözött romba. arra lettem figyelmes így egy hét után hogy rengeteg helyem van a datában és nagyon stabil lett, nem kell app2sd-t se használnom igy, minden tök gyors!

mindenknek ajánlom ezt a fajta megoldást nekem nagyon bejött, és késöbb mikor újra rakja a telot csak ezt a packot feltolja és örül, mert semmit se kell külön telepíteni egyesével.

(#23386) syler123


syler123
veterán

Még nem tettem fel a greedev droidot, de ha felteszem, utána hogy tudom törölni?

(#23387) likeaRAINBOW


likeaRAINBOW
senior tag

Sziasztok.
Az lenne a kérdésem,34E-ért 2011 februárig garanciális független Spica megéri az árát?Esetleg hasonló árban androidos telefon? Mennyire minőségi a használt anyag és az összeszerelés?
Köszönöm a válaszokat

(#23388) csabooooo válasza syler123 (#23386) üzenetére


csabooooo
aktív tag

Recovery-ben visszarakod az original témát.

(#23389) syler123 válasza csabooooo (#23388) üzenetére


syler123
veterán

Köszi.

(#23390) r.zozoka válasza likeaRAINBOW (#23387) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

szerintem teljessen jó ár érte akkor ha a kijelzője nem karcos! és van rajta fólvagyis februárban lett véve vagy decemberben? (mert ugye ha reggelsz a samsung.com-on a termékregisztrációnál akkor +2hónpot kapsz rá!)

összereakás anyaghasználat nem rossz de lehetne jbb is! a hátulja "nyekereg,mozog" persze csak picit és kis papír darabbal javítható hiba

(#23391) SunBreeze válasza bigsee (#23352) üzenetére


SunBreeze
aktív tag

ez komoly? azt hittem 2 napot kibír, mintha 2 napot írtak volna a tesztben is....

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#23393) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Aki szereti annak itt a legújabb: CyanogenMod-6.1.0-RC0-Spica-alpha6.4

(#23394) ABE válasza vadászcsiga (#23393) üzenetére


ABE
őstag

Ha jól látom, csak finomítások történtek (mondjuk ennyi idő alatt többet nem is várhatnánk), de azért felrakom a 6.3-ra. Eddig úgy érzem, hogy ez a legjobb ROM számomra, a hiányosságai engem nem különösebben érintenek. :)

[ Szerkesztve ]

(#23395) sssz válasza r.zozoka (#23385) üzenetére


sssz
őstag

leírnád mégegyszer?
próbáltam visszakeresni de már nem tudom mikor írtad :B
köszi :)

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#23396) bigsee válasza SunBreeze (#23391) üzenetére


bigsee
addikt

komoly

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#23397) bigsee válasza r.zozoka (#23390) üzenetére


bigsee
addikt

nekem, is kellene, köszi

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#23398) BalanceR


BalanceR
addikt

Végre van teljes verziós AngryBirds Androidra!
Több mint 100 pálya... :C :C :C

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23399) Blyan válasza r.zozoka (#23385) üzenetére


Blyan
félisten

Én is próbáltam, valóban teljesen jó. Bár van egy-két app (pl AcrobatReader) ami összeomlik, hogy így lett felrakva... Nem tudom, hogy ez az oka, vagy más.
Ja meg annyi, hogy amit így beraksz a romba, azt elvileg nem tudod eltávolítani, tehát az uninstall felejtős.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#23400) Blyan válasza BalanceR (#23398) üzenetére


Blyan
félisten

Nem tudnád fellökni valahova, nekem az oldal temporarily unavailable, hiába frissítgetem. Egyszer elkezdte letölteni, de 80%-nál megszakadt, azóta semmi... :F

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.