Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22201) #74459392


#74459392
törölt tag

sziasztok!

úgy döntöttem én is beruházok egy ilyen telóra. de mielőtt megtenném azt szeretném megtudni, hogy én magam is tudom frissíteni a telefon op rendszerét adatkábelen vagy wifin? és ha letöltök valami torrent oldalról igo friss térképet azt is feltudom majd tenni rá?
(első ilyen telefonom lenne, szal bocs ha ezek alap dolgok)

előre is köszi4
üdv, kayaman

(#22202) Maxtreme válasza montyx (#22199) üzenetére


Maxtreme
addikt

Nem megy? Hogy a fenébe? Nálam probléma nélkül müxik (gyári 2.1update1-es android van a telefonon)

(#22203) Maxtreme válasza montyx (#21982) üzenetére


Maxtreme
addikt

Megoldódott közben?

Ha nem, katt
Mindössze annyi vele a probléma, hogy kb 0.5-1mm-el vastagabb mint a spica aksi, és emiatt piszok nehéz rárakni az a hátlapot a telefonra.(legalábbis én így jártam vele)
De amúgy találsz itt (nyilván drágábban) gyári accut is.

[ Szerkesztve ]

(#22204) montyx válasza Maxtreme (#22203) üzenetére


montyx
aktív tag

Jaja, istenigazándiból az Android függőségem miatt kellett volna csak akksi, mert itthon Pesten volt a gyári. Most is az van a telóban és műxik, csak gondoltam veszek egy másikat addig is a hétvégére, meg pótakksinak se lett volna utolsó. De azért köff!
Ja meg utángyártottat még1x nem veszek! Elég agymenés volt ezzel az egyel is! :((

Aláírás

(#22205) montyx válasza Maxtreme (#22202) üzenetére


montyx
aktív tag

Nekem nem megy, mert visszadob az alap androidos dialer screenre a kis 96x96os - mostmár nekem 315x515ös -, kontaktképes hívófelületre. Nem tom miért, de már pár napja fel van dobva a téma, és ezért gondoltam, hogy megkerülöm.

Aláírás

(#22206) rolcsie


rolcsie
tag

Szervusztok!
Senki nem használja ezt a telefont outlook-kal?
Munkámhoz fontos lenne a feladat/projekt kezelés.
Olyan megoldás érdekel amit mind a PC-n mind pedig telefonon lehet szerkeszteni.
Ha nem outlook az sem gond csak szinkronizáljon!
Egyébként tetszik az android, de a munkámhoz eddig a winmobile tudta a legnagyobb támogatást adni.
New PC studionak elvileg van ilyen lehetősége, de nem sikerült rávennem a működésre.
Valami ötlet?

(#22207) Dadan01


Dadan01
senior tag

Frozen eclair 8beta3 felrakása (JD1+samdroid deodex JH1 kithcen) után folyamatos reboot lett a jutalom. Se wipe davlik, se wipe factory nem segített. Újra tettem mindent. Ismét rápróbálnék erre a mókára, de valaki linkelje be azt, amit ő maga is használ, mert találtam kettőt is, az egyik 700k, a másik meg 7 mega, az utóbbi nem működött igazán.

(#22208) Kephamos válasza G-e-r-i (#22196) üzenetére


Kephamos
addikt

Tipp van, hogy mikor fog mindent tudni, amit csak ember kívánhat? :)

(#22209) MartOOn


MartOOn
addikt

hello!
egy kérdés emberek, tudom olvassak vissza (az is meglesz) de engem ez az App2SD érdekelne.
mi kell hozzá, hogyn müxik.

ha valaki bevezetne ennek rejtelmeibe azt megköszönném.

:)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#22210) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Üdv.
Hívás után újra indul a telefon,mitől lehet? :F

(#22211) Depression


Depression
veterán

Hihetetlen!
Hétvégén egy ismerősomnél megcsináltam a rom frissítést, elég könnyű, elsőre ment minden. Persze főztem is, meg a turbót is felraktam. De most jön a lényeg:
Szokás szerint reggel fél ötkor levettem a töltőről, és ilyenkorra 0 szokott lenni. Erre most még mindig 80%-on van. Zseniális.

Senki ne maradjon gyári 2.1-nél, felesleges. :D

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#22212) Maximum1 válasza gyuri2008 (#22210) üzenetére


Maximum1
őstag

Zavarja egy program.
Nekem a Not Call Log nevezetű program csinálta.

(#22213) Dadan01 válasza MartOOn (#22209) üzenetére


Dadan01
senior tag

Szerintem felesleges. Relocate dalvik cache után friss samdroid rommal van 140 mega hely telepíteni mindenfélét. Azt hogy hogyan mőködik, megmondja más.. :)

(#22214) rolcsie válasza Depression (#22211) üzenetére


rolcsie
tag

Megosztod mit tettél fel?

(#22215) MartOOn válasza Dadan01 (#22213) üzenetére


MartOOn
addikt

se x10 minim van (lecseréltem a spicat) de ebböl a szempontbol ez most olya mindegy.
pl nekem 130m szabad helyem van most és pl a NFS játék nem megy fel... mert ugyan max 40mb helyet foglal de a telepítés alatt több kell neki...
ezért kérdem én az app2sd lehetőséget..

üdv!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#22216) picur220 válasza MartOOn (#22209) üzenetére


picur220
veterán

Ezt én tökfölöslegesnek tartom, sokkal egyszerűbb egy relocate dalvik cache to /cache modot nyomatni recoveryben, és lesz laza +30MB-d, az bőven elég.
APPS2SD-hez meg annyi kell, hogy recoveryben partícionálod a memkarit (formáz is, úgyhogy előtte mentesz!), samdroid toolsban aktiválod az apps2sd-t, restart, és fasza minden. Annyit csinál, hogy a /data/app mappa helyét átveszi a memóriakártyán létrehozott ext2 partíció.

(#22217) Maximum1 válasza picur220 (#22216) üzenetére


Maximum1
őstag

Még annyi, hogy a particionált Sd kártyádról nem tudod a partíciót eltüntetni ha már nem kell.
Legalábbis én nem tudtam.

(#22218) MartOOn válasza picur220 (#22216) üzenetére


MartOOn
addikt

ez müxik SE X10 minin is?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#22219) Vagany válasza MartOOn (#22218) üzenetére


Vagany
őstag

Szerintem nem, de miért nem a saját fórumán érdeklődsz?
Szerk.: jobban átgondolva biztosan megy, de nem gyári rommal és nem is samdroid-ossal :). Ráadásul az csak 1.6. Megkérdezhetem miért váltottál? Mindet egybevéve nekem nem tűnik jobbnak az x10.

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#22220) Kephamos


Kephamos
addikt

Nem vágom teljesen, hogy hogyan is kell felrakni a turbo-t. Valaki leírhatná pontról-pontra.
Más: Odin-nak van valami linuxos megfelelője, amit tsztelt már valaki?

(#22221) Nohab61 válasza MartOOn (#22218) üzenetére


Nohab61
aktív tag

Ha SDK-val telepíted menni fog.

(#22222) sssz


sssz
őstag

meg tudnátok nekem mondani, hogy a samdroid tolls-ban mire való az alábbi két dolog:

moduls (load on boot)
tun.ko
cifs.ko

nekem most nincsen ez kipiálva. mit csinálnak ezek?

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22223) MartOOn válasza Vagany (#22219) üzenetére


MartOOn
addikt

a saját fórumában senki nem tud erről semmit, ezért próbálok érdeklődni.
volt spicám de sajna még hivatalos 2.1 elött, 1.5-el használhatatlan volt ezért rádobattam egy nem hiv 2.1-et azzal meg olyan instabil lett meg lassú hogy borzalom. 1-1ben cseréltem minire. árban jól jártam. ennyi.

jó lenne megoldani x10 minire is ezt az app2sd-t mert itt sincs sok hely erre a célra.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#22224) Tutu7030 válasza sssz (#22222) üzenetére


Tutu7030
veterán

A boot során betöltődő modulok. A cifs a samba, a másikat passzolom. :-)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#22225) sssz válasza Tutu7030 (#22224) üzenetére


sssz
őstag

azt értem, hogy a bootkor töltődnek, de mire jók? érdemes kipipálni? mit csinálnak ezek?

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22226) akos727


akos727
senior tag

Van rá mód, hogy a gyári romot visszategyük ha kellene a garancia?

(#22227) Maximum1


Maximum1
őstag

Táblásodunk! [link]

(#22228) picur220 válasza Maximum1 (#22217) üzenetére


picur220
veterán

Mert béna vagy...:DDD

X10 mini más elven megy, nem tudom, recovery elvileg ott is van, csak nem ezekkel a modokkal megy, mert szerintem más a fájlrendszer struktúrája.

(#22229) Kephamos válasza Kephamos (#22220) üzenetére


Kephamos
addikt

A turbo .zip-et felmásolom memóriakártyára, recovery, kiválasztom és tűz? Nullázzam le a mem kártyát, vagy csak simán felmásolom a gyökérbe? Mi az, amit lecserél? Mi fog változni?

(#22230) Maximum1 válasza picur220 (#22228) üzenetére


Maximum1
őstag

Fain vagy!
Most már kérdezősködhetnél az X10 női telefonoddal máshol is, mondjuk próbáld meg a Nők lapja cafét. :C

(#22231) BBCap válasza Macsek1988 (#50) üzenetére


BBCap
csendes tag

ez egy őskövület telefon . :W nagyon gyenge minőség . nem értem a samsung miért nem cska microsütőt gyárt .

(#22232) Kephamos válasza BBCap (#22231) üzenetére


Kephamos
addikt

Ha ezt komolyan gondoltad, akkor Cool Story Bro'!

(#22233) hurrikan


hurrikan
addikt

egyetértek.....
öcsémnek is volt, de lescserélte ő is X10-re látva különbséget.. gyorsaságba meg iylenekbe! 1.6 ide vagy oda, bár ezt a tesztekbe is leírták és jobb értékelést is kapott a Mini mint a Spica.
és feketében egyáltalán nem női, ezt sehol senki soha nem is állította!! azért lehet jó nőknek is mert tehetnek rá 10színű hátlapot, van választék.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#22234) hurrikan


hurrikan
addikt

egyetértek.....
öcsémnek is volt, de lescserélte ő is X10-re látva különbséget.. gyorsaságba meg iylenekbe! 1.6 ide vagy oda, bár ezt a tesztekbe is leírták és jobb értékelést is kapott a Mini mint a Spica.
és feketében egyáltalán nem női, ezt sehol senki soha nem is állította!! azért lehet jó nőknek is mert tehetnek rá 10színű hátlapot, van választék. Aki meg irigységből nőinek nevezze az nevezze, nekem meg a Spica egy nőies tepsi semmi több

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#22235) hurrikan


hurrikan
addikt

Arról nem beszélve hogy hozzánk a T-mobile hoz ebből hoznak vissza a legtöbbet garanciára a Nokia 5800 után, úgyhogy óvatosan itt a szavakkal, attól hogy valaki segítséget kér nem kell szapulni... az X10 miniből 2jött vissza, pedig jóval többet adtunk el mint a Spica-ból.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#22236) MartOOn válasza hurrikan (#22234) üzenetére


MartOOn
addikt

az én minimen fehér hátlap van!!! és spicát cseréltem rá mert 1000x használhatóbb a Mini! és még mielött bekóstolna valaki aki már nem emléxik rám a spica forumon (mert 2 napja van androidja) azzal közlöm hogy ez az 5. androidos telóm úgyhogy van mihez hasonlítanom. (G1, spica, Milestone, Hero, x10 Mini )

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#22237) csabooooo válasza MartOOn (#22236) üzenetére


csabooooo
aktív tag

Nem kötekedni akarok, csak kérdezném, hogy miben nyilvánul meg az az 1000x-es használhatóság?

(#22238) MartOOn válasza csabooooo (#22237) üzenetére


MartOOn
addikt

leginkább a sebességben. 1,5-el vettem a spicat. 2 hétig szenvedtem vele majd felraktunk egy nemhivatalos 2.1-et. és hogy miért? mert az 1.5 nem jó semmire, semmit nem támogat semmi extra ficsör nincs benn.na a 2.1 ehhez képest tele volt szépséges kis fícsörökkel. de mocsok lassú lett a teló. próbáltunk még 2 másik rom-ot de nem valtozott semmi. a végén a végleges/gyárihoz közeli rom-mal adtam el.

lehet hogy már vannak rá olyan rom-ok amik jól müködnek de akkor még nem voltak. dög lasú volt... ennyi maradt meg bennem.

x10 mini?

már az alap SE által átszabott home is nagyon jó és durva gyors de az adw-el (másik home apk) meghülyítve úgy néz ki mint a nagyok, mindent tud (majdnem;)) és gyors maradt! na ez a nem mindegy 2 napot ez is elvisz mint anno a spica. 1,6-al holott a spica erre csak 2.1 után volt képes.
kiváncsi leszek az SE által átdolgozott 2.1-re.

kb ennyi. a mindennapi életben sokkal használhatóbbnak találom a minit. valak meg a spicat. valaki meg a voda 845-öt. ezért van ennyi féle teló, és jó is ez igy.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#22239) Nohab61 válasza MartOOn (#22236) üzenetére


Nohab61
aktív tag

Jól van szerintem mindenki fejezze be a másik telefon szidását. A spicánál az első szériásoknál tényleg sűrűbben előfordult akár HW hiba is. A samsung a driverekt rosszul írta meg, ez is elmondható. De mára azért a fejlesztéseknek (samdroid) köszönhetően igen stabil és gyors készülék lett, a legtöbb embernél. (Már gyorsabb az x10-nél!). De ugye ezek nem gyári dolgok.
Én mondjuk nem szidom az x10-est, de ti se szidjátok a spicát-t mert nem az a mérvadó ami volt hanem ami most van. :)

[ Szerkesztve ]

(#22240) picur220 válasza Maximum1 (#22230) üzenetére


picur220
veterán

Ez ugye nem nekem jött?!

Ami most van a spicán, az is egy rakás szar egy HTC-hez képest. Már a stabilitás kezd közelíteni az elvárható szinthez, de az, hogy a hívó neve a csörgés megkezdése után 3-5s-el később jön be, az több, mint elszomorító. Egy HTC-n ilyen nem fordulhat elő, sem egy Nokián, sem Motorolán, sem máson. (Még azt is kimondom, hogy SE-n sem,pedig köztudott, hogy a SE-okat külön utálom, az összeset, de ebbe most ne menjünk bele).

[ Szerkesztve ]

(#22241) MartOOn válasza Nohab61 (#22239) üzenetére


MartOOn
addikt

hát szidtam én? dehogy szidtam, elmondtam a véleményem. mellesleg meg segitséget jöttem ide kérni hamár anno hónapokat töltöttem itt közettek mig spicam volt...

köszi...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#22242) Nohab61 válasza MartOOn (#22241) üzenetére


Nohab61
aktív tag

Bocs nem neked szólt hanem az előtted szólónak.

Amit olvastam eddig hogy x10 minire nincs app2sd csak root. Ezért írtam hogy sdk-val feltudod tenni, mert akkor nem a telefon memóriáját használja telepítésnél.

[ Szerkesztve ]

(#22243) Kephamos válasza Kephamos (#22229) üzenetére


Kephamos
addikt

Örülök, hogy vége lett az OFF partynak. :)
UP!

(#22244) Nohab61 válasza Kephamos (#22243) üzenetére


Nohab61
aktív tag

Mit akarsz pontosan feltenni? A FrozenEclair-t?

(#22245) montyx válasza MartOOn (#22241) üzenetére


montyx
aktív tag

Csak annyit, hogy legközelebb, ha offtopic, akkor jelöld pls!
Amúgy meg mindenki olyan telót vesz, milyet akar, csak ne fikázza más tulajok előtt, mert utána ütni fogják az tuti! :K (ez nem neked szólt MartOOn, csak úgy általánosságban)

Aláírás

(#22246) Cöletibi


Cöletibi
tag

Sziasztok!
Köszönöm azoknak akik segitettek megoldást találni
a wifi utáni 3G használat problémámra.Nem akarom
elkiabálni de tegnap óta jó az ext.cont.kapcsolóval.
Többször is próbáltam,remélem így is marad.Ha nem
akkor még jelentkezek.Ja még egy kérdés:ki milyen
adatforgalom számlálót ajánl?Nekem a 3g watchdog
van de nem jó számol.Ami a T-mobilnál 20mb,az nálam16,5mb.

(#22247) Maximum1 válasza Cöletibi (#22246) üzenetére


Maximum1
őstag

Ezt használom [link], a slágerek nem jöttek be nekem sem.

(#22248) Kephamos válasza Nohab61 (#22244) üzenetére


Kephamos
addikt

Bevallom őszintén fogalomzavarban vagyok. Egyelőre nem volt időm teljesen elmélyedni a témába. Én az ún. Samdroid Turbo-ra gondolok, amivel, információi szerint nagy gyorsulást lehet elérni. Presze emellett szeretném, ha maradna a stabilitás és a funkciók sokasága, illetve az, hogy a belakott "környezet" megmaradjon.

(#22249) BalanceR


BalanceR
addikt

Hmmm semmi...
Ezekszerint még senki nem tette fel a legújabb 2.2-t? :F

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#22250) Depression válasza Kephamos (#22248) üzenetére


Depression
veterán

turbo: sd karira másoloda zip fájlt, rootolt telefonon recovery menü, apply zip. vársz párszor újraindul, és ennyi.
Ha jól emlékszem, akkor apps2sd-vel nem megy.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.