Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22301) rutyika68 válasza r.zozoka (#22300) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!
Tesztelem én is, nálam megy a market gyorsabb minta 2.1-en

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#22302) kovacszk válasza r.zozoka (#22288) üzenetére


kovacszk
senior tag

A senzor az a motion sensor. Ha forgatod a telcsit nem történik semmi.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#22303) orrlyuk válasza rutyika68 (#22301) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

A(z egyik) lényeg: ha hívnak, rendes telefon módjára csörög, hívókép megjelen, stb? Ha a névjegyzékre böksz, késlekedés nélkül indul a mandula? Ha a bal alsó hardveres gombot megnyomod, gyorsan megjelenik, aminek kell? Illetve: van-e ezekben érezhető javulás a 2.1-hez képest?

:U

Ecsém, facsiga, itt az Alpha 6!!!

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#22304) r.zozoka válasza rutyika68 (#22301) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

Bakker tenyleg nem forog a kep meg:)
Hasznalgattam en is a marketet es tenyleg gyorsabb, nalad megy az auto instal? Nalam meg nem volt jele ennek.
A telefon resz gyorsabb lett de meg nem az igazi, viszont igy mar hasznalhatobb.
igazabol olyan huu de nagy valtozas nincs szerintem esetleg annyi hogy gyorsabb
Jah meg az eq kajak jo lett

(#22305) vamosip válasza BalanceR (#22252) üzenetére


vamosip
tag

Múltkor én is tesztelgettem a zenelejátszót (nálam is pattogott)

És arra a következtetésre jutottam, hogyha be van állítva valamilyen EQ, akkor pattog, egyébként nem vagy nagyon ritkán, pl. ha mellette csinálok valami terhelőbb progit. Böngészőben Google Reader-t bírja :)

(#22306) pChriss


pChriss
tag

Kitudna fejteni valaki, h ez a cynogen mod mi is konkretan ?
Elonyok hatranyok egyarant erdekelnenek.

Elore is koszonom.

[ Szerkesztve ]

Igen, szerintem is... "P10 ds "

(#22307) r.zozoka válasza pChriss (#22306) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

ez a 2.1 modolása amitől 2.2 rendszered lesz a telon!
erről irtam már összegzést és még amit tapasztalok megosztom folyamatossan!

most pl ami hibát találtam hogy az airplane vagyis a repülő mód nem működik rendessen, mert ha a hívás letevő gombbal hívm elő és rányomok azt írja hogy aktiv de semmi nyoma. ha pedig a settingsben nyomok rá akkor müödésbe lép de nem tudom abból feléleszteni csak rebottal. ah és ami ennek következménye mióta aktiváltam az ariplne módot azóta wifi azt írja hogy error! mindjárt újra indítom és kiderül hogy még akkor is azt írja-e vagy sem. illetve ami most még kipróbálok hogy grendevdroid megy-e vele és csak mint egy próba megpróbálm az app2sdt de a 2.1es módszerrel

(#22308) G-e-r-i válasza vamosip (#22305) üzenetére


G-e-r-i
csendes tag

Pattogásra van már javítás Antibyte-tól:

http://forum.samdroid.net/f9/dev-kernel-sound-issues-fix-2461/

Marha jó lett a hang tőle!

(#22309) r.zozoka


r.zozoka
aktív tag

a wifi az újra indítástól megjavult4
a greendevdroid témát nem igazán szereti:( de ezt mindha már valahol olvastam is volna....de se baj legalább lelett próbálva:)

2.2: ami tök jó hogy ebben már az ebuddy és a facebbok ismerőseidet is hozzá tudod rendelni a névjegyzékhez esetleg telefnszámhóz...

3g működik rendessen de valahogyan nem akar afölé menni, lehet hogy valami állítási hiba nem tudom:(

[ Szerkesztve ]

(#22310) sssz válasza Kakumix (#22283) üzenetére


sssz
őstag

köszönöm :R

úgy érzem nekem egyik sem kell :D

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22311) Kephamos válasza Depression (#22250) üzenetére


Kephamos
addikt

Az app2sd és turbó kapcsolatáról van valami infója valakinek? Én nem találtam semmi infót róla.

(#22312) anzo válasza r.zozoka (#22309) üzenetére


anzo
senior tag

A témák így a greendroid is romokhoz kötöttek mivel a freamework-res.apk -t is lecserélik. Általában a 2.1-re megírt mód megy több romon is de 2.2-n már nem.

(#22313) r.zozoka


r.zozoka
aktív tag

akkor az utolsó írásom a cm alfa 6 -ról (cyanogen mod alpha 6):
tehát akkor samsung galaxy spica i5700+ 2.2 froyo tesztje(egy amatőrtől:)

-kamera:
a kép minősége végül nem változott, de maga a kezelő felülete vissza fejlődött. nem kicsit és perpill nem is igen reagál a beállításimra. a kép amit látok az fekete-fehér mindenképpen, a kép amit fotózok a galeryában már szines

-gps:
egész jó lett, tudja azt amit a 2.1 alatt is hozott már talán egy hajszál választja el attól

-app2sd:
pillanatnyilag még nem megy rajt, hiába állítod be a menüjében:( a 2.1es féle lehetősget beállítani nem lehet szóval jelenleg esélytelen a dolog

-böngészője:
a böngésző kinézete megmaradt a régi formában, de viszont mintha gyorsabb lenne.a flesh-t még mindig nem támogatja
3g fölé még nem sikerült mennem, pedig 2.1gyel itton simán ment a hspda, lehet hogy ez egy ilyen beállítási hibám, de nekem nem akart menni:(

-statikai teszt eredményei:
-linpack 9,2 Quadrnat 428(full)
egész jól fut. egyébként a telon nagy gyorsulásra ne számítsatok azért!

-market:
mintha gyorsabban tudná telepíteni és letölteni a dolgokat. az automatkus frissítésre van lehetőség a market menüjében, hogy működik-e azt nem tudom. szerintem jobb ha nem lesz automatára téve, mert akkor a mobilnetet is szívhajta mikor éppen azon lóg a teló( kivéve ha van benne olyan beállítás alapból, ami csak a wifis automata frissítését engedi neki)

-nyelv fordítása(magyar):
beállítani belehet már hogy magyar legyen,de azt senki ne várja hogy bármi is változni fog! sőt további problémákat okoz hogy mivel nem veszi be a magyar nylevet az órát nem lehet automata frissítésre tenni mert akkor rossz időt esetleg dátumot fog mutatni!

-nagy előnye:
*az egybe vont kereső amivel a bármit meglehet keresni( telefonszámok, zenék, ebuddy ismerősök, facebook ism., alkalmazások, weben, ....)
*névjegyzék okossága hogy már mindent felvesz oda is msn, facebook ...
* new and weather is benne van alapból nagoyn jó kis progi!

-bleutooth:
még nem működik jól. párosítani lehet vele már eszközöket, de küldeni fogadni nem lehet egyenlőre

-a G-szenzor még nem működik ezért a kép nem fordul el, ergo a fektetett módú qwery sem megy még:(

-továi modolást egyenlőre még nem lehet csinálni ezért a pl a greendevdroid sem működik:(

-a telefon eq-ja nagyon jó lett ezért hatalmas gratuláció

-a phone rész gyorsabb lett de még mindig nem az amire mindenki vágyik, nekem mondjuk már megfelel teljessen így is

-airplane mod nem működik rendessen rajt és a kapcsolók nincsenek össze hozva rendessen! vagyis mikor az egyiken bevan kapcsolva a másik még mindig azt mutatja hogy a telefonon nincs bekapcsolva az airplane mod! lehet hogy ez más részekre is igaz ezt nem igazán néztem

a wifije gyosan talál jelet, de valamiért néha azt közli hogy hiba van valamiért. nekem sikert egy ilyne hibát össze hoznom ugyhogy airplane módba tettem a telefont
a netnek lett egy csomó +része pl poxy usb teather és wifi teather

innen tudod letölteni ha felszeretnéd tenni és kiszeretnéd próbálni
ami ehhez kell neked: root reconvery és dedexed rom utánna már mehet is fel ha mind meg van ez!

huh jó hosszú lett de remélem mindenre kitudtam térni :)

[ Szerkesztve ]

(#22314) r.zozoka válasza anzo (#22312) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

az hogy mit hogyan csinál nem tudom( ill most már leírtad nagyából) , de számítottam rá hogy nem fogják egymást szeretni:( és igen jól is gondoltam:(

(#22315) BalanceR válasza r.zozoka (#22313) üzenetére


BalanceR
addikt

Hát ez még eléggé alpha-szagú...
Reméljük, mire elkészül a 3D driver, ez is elkészül, utána már csak a témák, fájlrendszermodok hiányoznak , és lesz egy jó telefonunk... :DDD
Köszi a tesztet! :R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#22316) sssz válasza r.zozoka (#22313) üzenetére


sssz
őstag

-nagy előnye:
*az egybe vont kereső amivel a bármit meglehet keresni( telefonszámok, zenék, ebuddy ismerősök, facebook ism., alkalmazások, weben, ....)

ez nekem amúgyis megvan, ha kirakom a google widget-et, akkor ha ott beírok valamit mindenhol keres (telefonszám, web, kapcsolatok, beállítások menüje, stb.)
azt hitem ez mindenkinek így van.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22317) r.zozoka válasza sssz (#22316) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

puff én azt észre sem vetem a 2.1ben:(
én azt hittem hogy csak a neten keres az :B
mind1 akkor is nagyon jó és haszns felfedezésnek minősítem:)

(#22318) r.zozoka válasza BalanceR (#22315) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

hát igen én is szeretném ha már teljes lenne a kép:)
a tesztet szívessen csináltam mondhatnám a saját és mások örömére:)

(#22319) sssz válasza r.zozoka (#22317) üzenetére


sssz
őstag

az igaz, hogy hasznos :)

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22320) Blyan válasza sssz (#22316) üzenetére


Blyan
félisten

Ki sem kell rakni, megnyomod a Web gombot a telfonon (franc tudja mi a neve, a menü és a felvevő között), akkor a quick search ablakban ugyanígy kereshető bármi ami a telefonon van.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#22321) sssz válasza Blyan (#22320) üzenetére


sssz
őstag

na ezt meg én nem tudtam :)

köszi :R

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22322) r.zozoka válasza sssz (#22321) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

a 2.2ben sokkal jobban használhatóbb ez a keresés és okosabb is:)
de a 2.1 is lehet tényeg keresni az alkalmazások és a neten is . zenéimre nem tudtam keresni felhasználó fiókot még nem állítottam be de mindjárt azt is kipróbálom hogy contactra lehet-e....

jut eszembe már megsasoltad a kichent? vagy te is a fajta nő vagy aki nem szeret főzni?:)
pedig szerintem főzni tök jó:)

[ Szerkesztve ]

(#22323) sssz válasza r.zozoka (#22322) üzenetére


sssz
őstag

szeretek főzni :)
és a kitchent is megnéztem már és próbálgattam pár dolgot.

de egyenlőre annyira meg vagyok elégedve így a telóval hogy még nem szántam el magam rá :D

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22324) picur220 válasza r.zozoka (#22288) üzenetére


picur220
veterán

Az összes szenzor, gonolom. De lehet, hogy csak az accelerometer, mert azt szokták általánosan sensornak nevezni, a mágneses az külön dolog. Ha az accelerometer működik, akkor már nincs gond.

(#22325) Depression válasza BalanceR (#22315) üzenetére


Depression
veterán

Még bízol a 3D driver elkészülésében?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#22326) BalanceR válasza Depression (#22325) üzenetére


BalanceR
addikt

Bízok, mert még fut a Project, de mivel egyetlen egy ember írja a drivert ( meló meg család mellett hobbiból) ezért lassan halad...
Itt követhető
Elvileg decemberben már lesz tesztelhető verzió, de semmi nem biztos...
A lepényhal először, a reményhal meg utoljára...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#22327) campers


campers
tag

Sziasztok! Nem tudtok olyan app-ot ami pl telefonálás közben háttérzajt generál. Pl. otthon vagyok aztán belövök egy metrózajt vagy valami hasonlót. (-így azt hiszik h nem otthon vagyok:)

(#22328) vamosip válasza G-e-r-i (#22308) üzenetére


vamosip
tag

Tudom, de az enyém nincs rootolva... még :D

(#22329) Depression válasza campers (#22327) üzenetére


Depression
veterán

:DDD

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#22330) rebeL1899 válasza campers (#22327) üzenetére


rebeL1899
csendes tag

:DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD

(#22331) vadászcsiga válasza campers (#22327) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez mekkora ötlet!!! :DD

(#22332) Camper2006


Camper2006
tag

Már 6.1 a CyanogenMod :)

𝐍𝐨𝐰 𝐥𝐨𝐚𝐝𝐢𝐧𝐠. . .42% ▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░ 100%

(#22333) Kakumix válasza campers (#22327) üzenetére


Kakumix
senior tag

Ha már úgyis otthon vagy akkor a tuti megoldás a winamp :)
Persze ehhez kell egy számítógép ott helyben, de ha komolyan gondolod érdemes lehet egy ilyet beszerezni a spica mellé. :)

Legyen szép napod!

(#22334) Tesztelo.hu válasza r.zozoka (#22313) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

"de viszont": szóban is csúnya, hát még írásban. Vagy de vagy viszont. :)

(#22335) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Használja valaki a Telenor, Mobil Online L csomagját? Mire elég az a 200Mb és nagyon belassul e ha túllépem ezt a keretet?

(#22336) sssz válasza vadászcsiga (#22335) üzenetére


sssz
őstag

nekem 200mb -s csomagom van, igaz simply all csomag, de abban is 200 mb van.
én nagyon nem használom ki. naponta egyszer szinkronizálom a gmail naptáramat, kb 1 óra netezés, de ennek a fele wifi. a másik fele a mobilnet, töltögetek a marketről, a teló is szinkronizálgat, vannak egyes játékok ami alatt reklám fut, így havonta elmegy max 100 mb.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22337) orrlyuk válasza Camper2006 (#22332) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Micsoda nap, micsoda nap... :DD :DD :DD

tesztelo.hu: ez még offnak is csúnya, nem index-fórum ez. Anyanyelvi babonáit tartsa szűk családi körön belül, nohát. :(

[ Szerkesztve ]

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#22338) akos727


akos727
senior tag

Nah beszereztem egy ilyen csodát:) Mostantól számítsatok egy-két kezdő kérdésre:) Igaz a 2. Androidos telefonom, de majd meglássuk :DDD

(#22339) natec válasza r.zozoka (#22313) üzenetére


natec
tag

Kössz az értékelést!
kérdésem az, hogy a felrakott programok és beállítások nem törlődtek a telefonodról? vagyis nem kellett újból beállítani.

NATEC

(#22340) johnny82 válasza akos727 (#22338) üzenetére


johnny82
őstag

Gratula hozzá!

Mod: milyen navi programot használtok? Mert nekem bár origi igo-m van, előfordul néha, hogy nem indul el elsőre, vagy ha éppen navigáció közben hívást kapok, akkor nem tér vissza a programhoz, újra kell indítanom azt. +1 kérdés: ti milyen autós tartót/töltőt használtok? 16GB-s microsd-t gond nélkül kezeli? Abból milyet érdemes venni?

[ Szerkesztve ]

(#22341) BalanceR válasza akos727 (#22338) üzenetére


BalanceR
addikt

Mi volt az első?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#22342) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Sziasztok!

Pár hónap kieséssel újra itt a fórumon vagyok.
Gyorsan beleolvastam pár hsz.-t de látom sok történés van.

Valaki esetleg leírná nekem mik az új hírek. Én 2.1re kértem a frissítést amit szervizbe megtettek nekem, a többi mind új.

Hogy működhet a multitouch 2.1en esetleg?Hogyan frissíthetek 2.2re?
Biztosan sokszor kajátok ezeket a kérdéseket de köszi annak, aki segít nekem.

(#22343) vadászcsiga válasza sssz (#22336) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszi. Megrendeltem egy hónap próbára, aztán majd meglátjuk.

(#22344) natec válasza johnny82 (#22340) üzenetére


natec
tag

Én Kingston 16 GB class2 -őt használok gond nélkül kezeli

NATEC

(#22345) mm89


mm89
őstag

Sziasztok!

Tegnp volt szó erről a turbo programról. Most akkor ha nekem be van főzve a dvrm 11 vagy mi az, nemtom pontosan, szal attól még felrakhatom? Ha így telefonon megkeresem, letöltöm, aztán recovery menüből felteszem az működhet nem?
Más:
Ti mit használtok ppt fájlok megnyitására? Offiviewert próbáltam először, jó is volt de most nem találom marketen(erről már írtam tegnap, h van pár progi amit már bem talál a telefon pedig fent vannak, mert pcn megtalálom. Kéne az offiviewer, alttabapps, geenweather. Ha esetleg valaki le tudja tölteni és valahogy megtalálja az install fájlt akko elküldhetné emailben. Sőt már az ia. Elég ha meg tudjátok mondani h hova menrődnek a marketen letöltött. Installerek.).
Csak ingyenes progi érdekel.
Előre is köszi!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#22346) sssz válasza mm89 (#22345) üzenetére


sssz
őstag

privi ment

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22347) r.zozoka válasza mm89 (#22345) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

hali
igen reconveryből feotudod húzni rá, de kicsi az esélye neki hogy be is bootol rendessen. tutira össze csinálja majd magát.főzz egy újat dvm nélkül azt go.jobb a békeség, de te tudod hogyan állsz neki.

ha fizetős progit teszel fel ingyért azt mindki úgytudja majd hogy megvetted nem lesz gond belölle! olyan oldalam van és privátban .....

(#22348) Maximum1 válasza r.zozoka (#22313) üzenetére


Maximum1
őstag

Köszi a tesztet!
Ezt a progit"new and weather " hol találom?

(#22349) Kephamos válasza Kephamos (#22311) üzenetére


Kephamos
addikt

UP!

#sokadik buta kérdés. A greendevdroidot is csak felmásolom a memóriakártyára, recovery és tűz? :)

(#22350) r.zozoka válasza 8nemesis8 (#22342) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

hát azóta jöttek ki szép nem hivatalos romok, amikben már nem pattog a zene, nem akad fenn a proci fényképezésnél és elsőre is jó lesz a fény mérése.
lett multitouch, greendevdroid thema(széppé teszi telefonod), kichen 2
samdroid fejlesztgeti a 2.2t és közel vannak a sikerhez. a tesztemet olvashatod kicsit fenntebb a 2.2 ről
van még ext2 ez átalakítja a fájlrendszerét a telónak és ettől gyorsabb lesz. van samdroid turbo ez lenne frozen eclair ami megint csak gyorsít(de itt a root explorer nem jó és az app2sd se)

kb ennyi történt ha van valami amit kihagytam bocs, majd valaki pótolja

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.