Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23601) BalanceR


BalanceR
addikt

Egy nagyon hasznos App

PCre ezeket kell telepíteni:
Progi1
Progi2
A telóra meg ezt:

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23602) legiaap válasza BalanceR (#23601) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én annak jobban örülnék, ha azt oldanák meg a Spicán, hogy ne a 3. csengésre (a másik félnél) jelezze ki a csengést és a hívó adatait.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23603) BalanceR válasza legiaap (#23602) üzenetére


BalanceR
addikt

Ez a cucc előbb jelzi a hívást, mint maga a telefon... :DDD

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23604) legiaap válasza BalanceR (#23603) üzenetére


legiaap
nagyúr

Csak nem vagyok mindig számítógép közelében.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23605) Nohab61 válasza BalanceR (#23601) üzenetére


Nohab61
aktív tag

A második programban amit linkeltél mit kell beállítani?

(#23606) orrlyuk válasza vadászcsiga (#23598) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

No, ezt most jól megkaptam :W :R

Ez egy ismert vita, röviden: otthon van is valami normális cucc, a fotelból hallgatáshoz, de ugye néha úton van az ember. No most, a zenéim nagy része eleve losslessben van, a kártyán van hely, a proci elvileg megbírja, hát miért ne hallgatnám akkor eleve azt, az mp3 helyett?
Megspórolok egy konvertálást. Amúgy: azért mégis kicsit szebben is szól. Jó, annyival nem, de mégis, ha már...

A kérdésre: beírod a marketba, hogy lossless, vagy flac, és az előjövő progik közül telepítsz valamit. Az Andless és a Meridian régi motorosok. No most ezekkel kéne valami flacban meglévő albumot lejátszani: van-e fagyás, lehet-e a hangerőt állítani, számot léptetni, beletekerni, ilyenek. Elindul-e simán, vagy csak kiürített memóriával. (Mint az iGo-nál).

Flac lemezek az ismert helyekről szedhetők, de házilag is lehet konvertálni, ingyenes a kodek.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#23607) BalanceR válasza Nohab61 (#23605) üzenetére


BalanceR
addikt

A második progi csak akkor kell , ha nem akarod a gyári windowsos popupot , hanem csilivili színes értesítést akarsz..

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23608) Nohab61 válasza BalanceR (#23607) üzenetére


Nohab61
aktív tag

OK ezt gondoltam, csak nem akar működni nálam pedig kipiáltam a hogy együttműködjön a kettő, de a growl nem látja a programot.

(#23609) r.zozoka


r.zozoka
aktív tag

eljött az ideje hogy kipróbáljam az android commandert! letöltöttem telepítettem kérte az sdk-t hát telepítettem azt is(ebben mindent kipipáltam úgy telepítettem), de még így se jó valami,mert mikor rádugom a telót akkor elkezd tölteni a csík és bejön hogy device: not fuind (azt hiszem így írják:) )
próbáltam úgy ha az usb hibakeresés bevolt pipálva meg úgy is ha nem!
most cm mod van rajt a 6.4es
valaki megpróbálná hogy neki megy-e vele?

cm 6.4 egész jó nekem a kékfog hiányzik nagyon meg az sdre telepítés amúgy már nagyon korrekt!

(#23610) mm89 válasza Ronin- (#23579) üzenetére


mm89
őstag

Nem is ip alapján, nekem dsl netem van, és újratárcsáztam, de akkor se lett jó. Új accountot kellett csinálni..

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#23611) mm89


mm89
őstag

Egyre többet hallok a Froyo-ról. Kíváncsi is vagyok rá, hogy milyen, de nem merem kipróbálni, mert most egész jó a rendszerem..
Hogy tudom azt megcsinálni, hogy ahogy most van, egy az egyben az egészet lementem valahová (mondjuk sd-re), aztán átrakom pc re és ott tárolom. Aztán feltelepítek valami mást, és ha nem tetszik akkor mindent vissza tudjak csinálni.
A recoveryben van valami backup, de az egyik nem akart csinálni semmit, a másik végigment. Melyik mit jelent?
Olyasmire gondolok mint a windowsnál volt (vagy van, nem tudom már, mert már linuxot használok) a ghost , ami egy lemezképre lementette az adott partíció úgy ahogy van.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#23612) BalanceR


BalanceR
addikt

A samdroidon belefutottam egy pár topicba, ahol flashelés után elszállt a teló IMEI száma vagy a Bluetooth MAC Adresse resetelődött...
Ezek ellen van valamilyen 100% os védelem?
Lehet valahogy backupolni őket?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23613) konkolyz válasza mm89 (#23611) üzenetére


konkolyz
tag

Szia

Recoveryben a Backup 4 Odinnal lementi SD-re egy fájlba az egész rendszert, Odinnal betallózod a PDA-hoz és vissza tudod állítani az akkori állapotot, beállításokkal, telepített appokkal együtt. Ez olyan kb mint a ghost.

A TAR Backup pedig külön fájlba menti a /system és külön a /data particiót, ezeket recoveryben tudod visszaállítani a TAR Backup/Restore segítségével.

Ha APP2SD-t használsz lehetnek gondok...

(#23614) mm89 válasza konkolyz (#23613) üzenetére


mm89
őstag

Köszöntem!
App2sd -t nem használok.

Azért is szeretnék kísérletezni másik rommal, mert mióta ez van fent egy csomó dolgot nem látok marketben.. elég idegesítő..
Abban is reménykedek hogy a Talk progi észheztér, mert nekem valamiért küldő szerint csoportosítja az üzeneteket nem pedig időpont szerint (tehát egymás alatt van amit a partner ír, aztán egymás alatt amit én írok, és így elég szar mert mindig oda rakja a képet amit én írok utoljára, így mindig fel kell görgetnem, hogy lássam mit írt a partner..)
Bár ez így volt már az előző romnál is, úgyhogy lehet a google accountom nem tetszik neki :D max kipróbálom másikkal, bár másikat úgyse fogok csinálni tartós használatra, mert ez van már egy ideje.
Köszi mégegyszer!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#23615) konkolyz válasza BalanceR (#23612) üzenetére


konkolyz
tag

Backupolni nem nagyon, de IMEI javításra van mód,

IMEI

Gondolom a BT is megoldható valahogy azzal még nem találkoztam

(#23616) Kephamos


Kephamos
addikt

Az mitől van és hogy kerülhető el az, hogy a youtube videókban van egy fakóbb szíű négyzet középen, ami a "Loading" karika helyén marad.

(#23617) Kephamos válasza BalanceR (#23612) üzenetére


Kephamos
addikt

Az honnan tudom, hogy elszállt az IMEI-m és ha visszarakom az eredeti rom-ot, akkor visszakapom? :)

(#23618) BalanceR válasza Kephamos (#23617) üzenetére


BalanceR
addikt

A *#06# re kiírja a teló, ha itt csak nullák vannak, akkor gáz van, de ha a teló nem lép fel a hálóra, az már gyanús...

Az a para, hogyha elszáll, akkor azt csak elég körülményesen lehet visszaállítani...
Azt nem tudom, mi okozhatja, az "elszállást" de egy új ROM nem segít rajta, csak a fentebb linkelt metódus...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23619) Kephamos válasza BalanceR (#23618) üzenetére


Kephamos
addikt

Ok, ez nálam nem áll fent. Csak kíváncsiskodtam.

Youtube kérdésre valaki? Esetleg más youtube kliens? Aki próbált már mást annál jelentkezik ez a probléma? Főleg a sötétebb részknél érzékelhető.

(#23620) vadászcsiga válasza Kephamos (#23616) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Érdekes hogy ez zavar az meg nem hogy durván csúszik a hang. Ezt vajon miért nem javítják a samdroidon? Egyáltalán miért van ez?

[ Szerkesztve ]

(#23621) Csabi42 válasza Kephamos (#23616) üzenetére


Csabi42
tag

Szia. Nálam is van ez középtájon, s nem tudom mitől lehet... Többieknél is van? High quality-nél lehet jól látni,s ha sötétebb a vidi közepe. Alap 2.1-nél láttam. Most még nem néztem, mert használhatatlan a Rootolt telóm. Idegesítően szaggat minden funkció.

[ Szerkesztve ]

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#23622) Kephamos válasza vadászcsiga (#23620) üzenetére


Kephamos
addikt

A hang csúszása nem tűnt még fel.

(#23623) Tesztelo.hu válasza BalanceR (#23564) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Egészen pontosan be lettek engedve, meg is csináltak egy rakat felvételt, csak aztán az adatvédelmi biztos letiltotta a felhasználhatóságukat.
Helyette persze ott a www.norc.hu, és ez érdekes módon nem szúrja a biztos szemét...

(#23624) Kephamos


Kephamos
addikt

A videólejátszással mit lehet kezdeni?
Egy 576 x 432-es felbontású DivX MS-MPEG-4 Version 3-as videó szaggat, csúszik a hang, élvezhetetlen.

(#23625) antalze


antalze
tag

Sziasztok!

Hogyan lehet a gyakran hívott számok listáját törölni? 2.1es rendszerem van.

(#23626) BalanceR válasza Kephamos (#23624) üzenetére


BalanceR
addikt

Nálam ilyet 1,2 Gigánál nagyobb fájlokkal csinál néha, de ott is csak a magas bitrate-el rendelkezőknél...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23627) Kephamos válasza BalanceR (#23626) üzenetére


Kephamos
addikt

Akkor nem tudom mi lehet a baj... Nekem is kb ua a konfigom, mint neked, csak 8 gigás class 4-essel. Mondjuk nálam ez kezdettől fogva probléma volt.

RockPlayerrel

[ Szerkesztve ]

(#23628) Norbi14


Norbi14
senior tag

Miért nem tudom a telefonkönyvhöz hozzáadni a facebook fiókomat? Kontaktoknál nyomok egy menü gombot rámegyek, hogy fiókok és fiók hozzáadása és ott facebook, de amikor rá megyek visszadob az előző oldalra és nem csinál semmit.

2.1-es főzött rom, FE9beta1

[ Szerkesztve ]

(#23629) Kephamos válasza Norbi14 (#23628) üzenetére


Kephamos
addikt

Nálam is ugyanez a helyzet. Majd 2.2-vel működni fog jóslatom szerint.

(#23630) BalanceR válasza Kephamos (#23627) üzenetére


BalanceR
addikt

Én az mVideo playert használom...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23631) Norbi14 válasza Kephamos (#23629) üzenetére


Norbi14
senior tag

2.2-vel működött is. Itt is kéne működjön.

(#23632) BalanceR


BalanceR
addikt

Az Angry Birds után a második legjobb játék:
Kötelező

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23633) Kephamos válasza BalanceR (#23630) üzenetére


Kephamos
addikt

Az mindenre azt mondja, hogy sajnálatos módon nem játszható le.
A hiba valószínüleg az én fejemben lévő készülékben van. Jó volna tisztázni pár dolgot. Milyen formátumú videóval érdemes próbálkozni? Milyenre konvertáljam a dolgokat, vagy felejtsem el a konvertálást és próbálkozzak valami mással?

(#23634) BalanceR válasza Kephamos (#23633) üzenetére


BalanceR
addikt

Én nem konvertálok semmit, leszedem a filmet a netről, rá a kártyára, és kész...
DivXavikat szoktam tölteni, a pontos formátumot nem is figyelem...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23635) r.zozoka


r.zozoka
aktív tag

ezt már próbálta valaki?

Turbo Kernel to flash using Odin :

No need to install this Kernel over Frozen Eclair,
as it already has its this kernel in the update package.

Samdroid Turbo Kernel V10

------- experimental area -----------------

Samdroid Turbo Kernel V10 + undervolting

Samdroid Turbo Kernel V10 + soundfix

Samdroid Turbo Kernel V10 + undervolting + soundfix

nah most ezt én mindjárt ki is prószálom

(#23636) Drachoo válasza Kephamos (#23633) üzenetére


Drachoo
senior tag

Nem csak nálad fordult elő ez a hiba, nálam is. Feltételezésem szerint az sd kártyával van összefüggésben, de hogy mivel azt nem tudom. Valamit kipipáltam a menűben és azután ment egy darabig, de végül lemondtam a használatáról.

A legtöbb divx-t lejátsza alapból a spica de nem mindet. :U

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#23637) Kephamos válasza Drachoo (#23636) üzenetére


Kephamos
addikt

Örülnék, ha sikerülne megoldás találni a problémámra. Mostanában elég sokat utazgatok és többek között a videólejátszásért vettem ilyen telefont. Szóval nagy UP! a problémámak. :)

(#23638) Maximum1 válasza Kephamos (#23637) üzenetére


Maximum1
őstag

Neked ezt kellett volna venned: [link]

(#23639) Kephamos válasza Maximum1 (#23638) üzenetére


Kephamos
addikt

Nem, nem ezt kellett volna venne. Pl. nem lehet telefonálni róla. A jövőben kímélj meg az ilyen bohóc ötletektől. :)

(#23640) Maximum1 válasza Kephamos (#23639) üzenetére


Maximum1
őstag

Bocsi mert látok más alternatívát a problémára és nem akarok a spicámból még horgászbotot is csinálni.

(#23641) Drachoo válasza Kephamos (#23639) üzenetére


Drachoo
senior tag

Próbáltad yxplayer-t? Az nekem visz mindent, hátha neked is jó lenne. :)

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#23642) Ronin- válasza Maximum1 (#23640) üzenetére


Ronin-
senior tag

:DDD ez nem is rossz ötlet.. teleszkópos zsebpeca. remélem 3,5m -nél nem lesz rövidebb a béta verzió :P :D

[ Szerkesztve ]

(#23643) Ronin- válasza BalanceR (#23632) üzenetére


Ronin-
senior tag

valami használható link nincs ? :D

(#23644) BalanceR válasza Ronin- (#23643) üzenetére


BalanceR
addikt

Mobilismen fent van ...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23645) membrandj


membrandj
nagyúr

Hali! Arra a kérdésre tud valaki választ adni,hogyha rootolom a telom meg új rom stb, akkor az smseket vissza tudom tölteni kies-sel? Vagy milyen mód van rá? Használok egy Cool reminder nevü progit is, bár arra kevésbé valószínű ,hogy van megoldás, de át lehet menteni valahogy a feljegyzéseket?

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#23646) bigsee válasza r.zozoka (#23635) üzenetére


bigsee
addikt

Nekem már elég régóta fenn van a V10 kernel + soundfix + undervoltage. Stabil, gyors, használható (kb. kéthetes tapasztalat).

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#23647) petipetya válasza membrandj (#23645) üzenetére


petipetya
nagyúr

Telepítsd fel az sms backup and restore nevű alkalmazást. Ez lementi és visszaállítja az sd-ről az sms-ket.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#23648) vadászcsiga válasza membrandj (#23645) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A MyBackup-al mindent le tudsz menteni/visszaállítani sms-t, szótárt, könyvjelzőket, az összes program beállításait, mentése stb. Én is ezt használom, még a market linkeket is visszaállítja.

(#23649) bocsika


bocsika
aktív tag

Rövid kérdések:
1. gáz ha éjszakára töltőn marad a telefon és reggelre csontra kifagy, úgy hogy csak akku kivétel és visszarakás után tudom visszakapcsolni?
2. Milyen tok ajánlott hozzá? A szilikonos rátapadóstól félek hogy ha a telefon és a gumi közé kerül a mocsok akkor nem hogy megvédi hanem még segítené is a karistolódást. Tehát milyet, hol (BP), mennyiért.
3. Milyen gyártmányú sd kártya ajánlott hozzá. Néztem volna ami benne van de az nav n go "márkájú" :). 4 vagy 8 GB-os. Hol, mennyiért.
Hát lehet hogy nem lettek rövidek a kérdések. :)

(#23650) legiaap válasza bocsika (#23649) üzenetére


legiaap
nagyúr

1. Elég gáz igen.
A többi kérdésedre itt nézz körül.

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.