Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22651) montyx válasza knyitogato (#22637) üzenetére


montyx
aktív tag

Én alapból angol billt. használok, és sose írtam egy telómon se ékezetet... sorry :U

Aláírás

(#22652) membrandj válasza feri1014 (#22649) üzenetére


membrandj
nagyúr

Bepötyögtem és nem jó:S Másik kérdés,hogy a DCSwitchet honnan lehet leszedni? marketen nem találok. Jah és vmi jó adatforgalom számlálót tudnátok ajánlani? call meter ng-től lassult a telefon, nem is kicsit.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#22653) voison


voison
tag

valaki említett itt egy GDDroid Ultimate 3.1-et.
ez mit tud, és mi ez?
:R

.oO VoisoN Oo.

(#22654) Cöletibi válasza bigsee (#22623) üzenetére


Cöletibi
tag

Köszi,de közbe rájöttem.A házikós gombot tudtam,de
a kijelzőn alul az ikonokhoz is hozzá lehet rendelni pl.
hogy bejöjjön ez a többképernyős dolog.Már tudom hogy kell.

(#22655) BalanceR


BalanceR
addikt

Az oroszok találtak még egy ,eddig nem ismert funkciót a spicában, amit a Samsung titkolt:
Spica

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#22656) L.L. válasza BalanceR (#22655) üzenetére


L.L.
senior tag

:C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C

(#22657) Thome válasza BalanceR (#22655) üzenetére


Thome
addikt

Ez elfér asszem itt... :DDD

(#22658) membrandj


membrandj
nagyúr

Hali! Felraktam a Dcswitch-et és rámek a középső jelre és azt írja ki,hogy enabling data connection, please wait... utána megk request timeout. data connectino state will update later.. Ez elég érdekes,mert miaz h enabling.. most akarja engedélyzeni, amikor le se volt tiltva?? A másik meg ,hogy amit kaptam beállításokat, azokkal nem működik, amit a neten találtam, azzal se. Esetleg vki telenoros még meg tudná nézni nekem??

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#22659) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

mi 2.3b tölthető: [link]
bocs ha már volt, de az utolsó 200-ban nem találtam
kitchenben nektek is azt írja, hogy: you dont have access to this site?

(#22660) mm89 válasza Cyberbeni (#22659) üzenetére


mm89
őstag

Most raktam fel, mindjárt tesztelem, de csak jó, ha már ki lett adva :)

Be vagy jelentkezve? ( :D)
szerk.: műxik! :)

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#22661) BalanceR válasza mm89 (#22660) üzenetére


BalanceR
addikt

Mi az újdonság benne?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#22662) membrandj


membrandj
nagyúr

Senki?

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#22663) mm89 válasza BalanceR (#22661) üzenetére


mm89
őstag

Nekem még az előző volt fent, és sokszor csinálta böngészés közben, hogy zoomnál megnyitott egy linket. elvileg ez javítva lett. Próbálgattam, de persze eddig is ha szándékosan akartam úgy zoomolni, hogy egy link felett húzom el az ujjam akkor nem sikerült rányomódnia :D Na majd a használattal elválik :)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#22664) legiaap válasza mm89 (#22663) üzenetére


legiaap
nagyúr

A recovery menüből kell ezt felrakni?
Bármilyen romra feltolható?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#22665) membrandj válasza membrandj (#22658) üzenetére


membrandj
nagyúr

"enabling data connection, please wait... utána megk request timeout. data connectino state will update later.. " Ezekszerint tiltva van a netkapcsolat, hogy lehet feloldani? Vki help pls... Nem jutok 1-ről a 2-re..

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#22666) Nikk válasza Nikk (#22507) üzenetére


Nikk
senior tag

Nokérem... A main teszt alapján kijelenthetem, hogy a fentebb leírtak alapján tényleg tovább bírja az akku. Ma olyan 10 fél 11 körül vettem le a gép USB-jéről a masinát és az akku töltöttségjelzője még mindig 100-at mutat...

Ergo ha hálózati után nyomogatod a masinát pár percet, hogy lejjebb essen 95-re mondjuk (5-10 perc kb.) és utána visszateszed a számítógéped USB portjára tölteni, úgy hogy maxmimumra töltődjön, akkor tényleg tovább bírja az 1500-as akku mint egyébként...

Tessék kipróbálni... :)

DIGIC

(#22667) sssz válasza Nikk (#22666) üzenetére


sssz
őstag

ez így van. valaki már leírta a forumban. de nem fontos hogy az usb töltőre kerüljön. jó a hálózati töltő is. a lényeg, hogy pár perc mulva ujra rá kell tölteni, míg megint nem mutatja hogy teljesen feltöltött.
én reggel tettem ezt, most 90%-on áll. telefon kb 1 óra, játék 1 óra, pár sms, kevés wifi,

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22668) picur220 válasza Cyberbeni (#22659) üzenetére


picur220
veterán

Lenn van, fenn van, jobb, mint volt.:DDD Sokkal, észrevehetően:D :K

[ Szerkesztve ]

(#22669) picur220 válasza sssz (#22667) üzenetére


picur220
veterán

Pontosan, nem kell a gép USB-jére tenni, mivel amikor már közel maxon van az akku, akkor az akku áramköre határozza meg a töltőáram nagyságát, ami sokkal kisebb ilyenkor már, mint 0,1A.

@#22655: ez pontosan mi is lenne?!:DDD

[ Szerkesztve ]

(#22670) Nohab61


Nohab61
aktív tag

Nem láttam hogy valaki írta volna így: CyanogenMod-6.1.0-Spica-alpha6.2

Elvileg jó a szenzor.

[ Szerkesztve ]

(#22671) BalanceR


BalanceR
addikt

Ezt nem hiszem el... :Y
A marketen van fenn egy alkalmazás, ami a pulzust méri úgy, hogy az ujjad odateszed a kamera elé, és pár másodperc múlva kiírja... Instant Heart Rate
Azt hittem, kamu, de NEM, egy elég komoly vérnyomásmérővel leteszteltem 3x egymás után, csak +-3at tévedett, több emberen is...
:R
Mégis hogy a viharba működik???

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#22672) konkolyz válasza Nohab61 (#22670) üzenetére


konkolyz
tag

Gyakorlatilag is, hab a tortán, hogy jobbra is működik a forgatás :)
Telenoros APN-eket alapból beállítja. Gyors, wifi jól működik.
Szerintem jó lesz ... :C
Elnézést a nagy képekért :B

[ Szerkesztve ]

(#22673) BalanceR


BalanceR
addikt

A benchmark eredmények még lehetnének jobbak, de nagyon jó hír...
Az APPS2SDmeg az auto update még mindig nem megy?

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#22674) konkolyz válasza BalanceR (#22673) üzenetére


konkolyz
tag

APP2SD-t nem próbáltam, 2.1-en sem használtam. Samdroidos fórumon van aki panaszkodik, hogy nem működik, de lehet hogy csak egyedi eset(ek). Egyelőre csak rövid teszt erejéig van fent. Amit próbáltam: wifi jól működött, marketről simán ment a telepítés.
auto update-et firm, vagy az appokra érted?

(#22675) orrlyuk válasza konkolyz (#22672) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Tyű, szerények, hogy még alfának hívják. Tkp. ez már készen lesz, a tether 2.1 alatt is fagyizik. BT, videós dolgok és kész. :C

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#22676) BalanceR válasza konkolyz (#22674) üzenetére


BalanceR
addikt

Nem a samdroidos Apps2SDre gondoltam , hanem a gyári 2.2esre...
(ahhoz nem kell particionálni az SD-t, és nem fossa össze magát a rendszer, ha kiveszed a kártyát, meg nem mindent telepít oda, csak amit akarsz)

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#22677) konkolyz válasza orrlyuk (#22675) üzenetére


konkolyz
tag

Igen, ugye a 2.1-el is vannak problémák. Kijöhetett volna pénteken, hétvégén több idő lett volna próbálgatni :-)
BalanceR: Failed to move :-(

[ Szerkesztve ]

(#22678) Kephamos válasza BalanceR (#22671) üzenetére


Kephamos
addikt

Látja mikor látszik át kevásbé az újjad. Nyílván mikor éppen sok vér van benne kevésbé átlátszó.

(#22679) BalanceR válasza konkolyz (#22677) üzenetére


BalanceR
addikt

:(( Pedig az egyik legjobb feature a 2.2ben....
Remélem, hamar megoldódik....
Most vettem csak észre, hogy "Criminal" akié a topic, az Magyar... :C :R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#22680) BalanceR válasza Kephamos (#22678) üzenetére


BalanceR
addikt

Igen, közben én is elolvastam az aboutot.... XD

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#22681) konkolyz válasza BalanceR (#22679) üzenetére


konkolyz
tag

Az app kezelésen még tuti fognak dolgozni, most tünt fel, hogy 0 B méretet ír a telepített dolgokra az App manager :Y

Na jó éjt mindenkinek, mindjárt holnap van :-)

[ Szerkesztve ]

(#22682) Steel80


Steel80
csendes tag

Sziasztok!

Van-e valakinek megoldása arra a problémára, hogy az APN nem kapcsolja be az adatforgalmat?

2.1 ( gyári T-mob. ) alatt nekem rendszeresen előfordul, hogy az APN bekapcsolása után sincs adatforgalom és az ikon sem jelenik meg. Ilyenkor újra kell indítani a készüléket és akkor már jó, de ezt viszont elég viccesnek tartom!

Valami ötlet?

(#22683) konkolyz válasza Steel80 (#22682) üzenetére


konkolyz
tag

Hello
Ha az APNDroidot használod kapcsolgatáshoz, próbáld ki helyette ezt:
DCSwitch

(#22684) vadászcsiga válasza membrandj (#22665) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezekszerint tiltva van a netkapcsolat, hogy lehet feloldani?

Szerintem csak az telenor ügyfélszolgálatán tudod aktiváltatni, vagy pedig nem jók a net beállításaid: vezeték nélküli vezérlés/mobilhálózatok/hozzáférési pontok neve/hardveres menü/alapértelmezés visszaállítása. Ekkor leszedi a szolgáltatótól a net, meg az mms beállításokat.
Nekem is ma aktíválódott a mobilnetem és amint bekapcsoltam a tellát már kereste is a tutit amit meg is talált :)

Steel80: Konkolyznak igaza van, a DCSwitch widgetje teljesen megbízhatóan kapcsolja ki-be az adatforgalmat.

[ Szerkesztve ]

(#22685) Steel80 válasza vadászcsiga (#22684) üzenetére


Steel80
csendes tag

Köszönöm, de sajnos nem segített. Ugyan az a helyzet nem kapcsol be. Azt is észrevettem ezzel a hibával egyidejűleg, hogy ha repülő módban volt a készülék és azt kikapcsoltam nem kérte a pin kódot ( amikor alkalomszerűen normálisan adja az adatforgalmat, akkor előtte kérte a pin kódot mindig ) telefonálni tudok de az adatforgalom ikon nem jelenik meg és nincs is. A wifi viszont kifogástalanul működik. :(

[ Szerkesztve ]

(#22686) vadászcsiga válasza Steel80 (#22685) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor passz. A Té-s romokkal sok gond van: fújkálás, adatforg. hiba :((

(#22687) Steel80 válasza vadászcsiga (#22686) üzenetére


Steel80
csendes tag

Nagy meggondolatlanság volt frissítenem rá. Az 1.5 abszolút stabilan működött, ez a 2.1-es T-mob verzió hitvány munka. Sajnos béna vagyok, hogy másikat telepítsek rá, így marad a szenvedés ezzel. :(

(#22688) sssz válasza Steel80 (#22687) üzenetére


sssz
őstag

nem kell főzött rom rá ha nem akarsz. ha jobban tetszett az 1.5, akkor rakd vissza rá azt.
itt megtalálod

de ha garanciás, akkor szerintem megcsináják neked pl. a westendben lévő samsung mobile-ban ingyen.
bár lehet kicsit furcsán fognak nézni, hogy "visszafelé haladsz" :)

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22689) akos727


akos727
senior tag

Nektek is csinál olyat, hogy bedugom az adatkábelt a telefonba majd a gépbe, és csak elkezdi tölteni és nem írja a telefon, hogy mem.kártya csatolása. Kihúzom a gépből, ilyenkor már adja az értesítés hangot, majd visszadugom és akkor írja hogy le akarom csatlakoztatni. Remélem érthető voltam. Nektek is ilyen?
Köszi!

(#22690) vadászcsiga válasza sssz (#22688) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha jól olvasom Steel-nek nem a megfelelő rom megtalálása a probléma hanem hogy úgy érzi kevés egy romcseréhez, pedig egyszerű mint az ágybavizelés :)

[ Szerkesztve ]

(#22691) karion válasza Steel80 (#22685) üzenetére


karion
csendes tag

sziasztok nekem lenne egy samsung i9000 rem és rootolni szeretném de nem nagyon értek még az andorid op. rendszerhez független a telóm ! valaki tudna nekem segíteni ?

(#22692) vadászcsiga válasza akos727 (#22689) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Igen ez nálam is előfordul az összes rommal. Az én gépem csak úgy ismeri fel a telefont ha feloldom a képernyőzárat. Sötéten rádugva azt mondja a win7 hogy nem sikerült felismerni az eszközt.

[ Szerkesztve ]

(#22693) vadászcsiga válasza karion (#22691) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor neked nem itt hanem itt a helyed.

(#22694) akos727 válasza vadászcsiga (#22692) üzenetére


akos727
senior tag

Köszi!
Olvastam, hogy ez a DVM ARM11 optimized gyorsítja a telefont, ha nem használok apps2sd-t vagyis ext2őt.. Ez igaz, mert akkor máris belefőzöm a mostani romomba.

(#22695) karion válasza vadászcsiga (#22692) üzenetére


karion
csendes tag

hali tudsz nekem segíteni samu i9000 ret kellene rootolni de nem nagyon értek hozzá :(

(#22696) sssz válasza vadászcsiga (#22690) üzenetére


sssz
őstag

ezért írtam hogy szerintem a westendbe is megcsinálják....max kicsit értetlenkednek :)

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22697) karion válasza sssz (#22696) üzenetére


karion
csendes tag

akk nem tud nekem segíteni senki? :((( :Y

(#22698) vadászcsiga válasza akos727 (#22694) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Igaz de nem lesz villámgyors. Ezt írtam róla annak idején: Tulajdonképpen a gyorsulás az alkalmazások megnyitásában, a scrollozáskor megnyíló ikonok betöltésekor nyilvánul meg, pl. az időképet pikk-pakk betölti eddig több másodpercbe telt..

(#22699) eftepe


eftepe
tag

SKYPE Androidra :C :C :C :C
http://www.appbrain.com/app/skype/com.skype.raider
Kipróbáltam és KIRÁLY

(#22700) legiaap


legiaap
nagyúr

Ezt próbálta már valaki?

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.