Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22051) mm89 válasza Cyberbeni (#22047) üzenetére


mm89
őstag

És mit lehet csnálni neki, hogy mégis megtaláljam az alttabapps progit?

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#22052) sssz válasza konkolyz (#22026) üzenetére


sssz
őstag

már nem tudom szerkeszteni az előző hozzászólásom, úgyhogy ezért az új, téma ugyanaz :

szia!

értem, amit írtál, ki is próbáltam és valóban azt láttam, hogy a data/app mappában ugyanazok vannak, mint a system/sd/app mappában (remélem jól írtam)

kicsit megzavarodtam, újffent :D
most akkor ha átrakta a particionált részre, akkor két helyen van fenn?
igaz, mindkét helyen azt írja ki, hogy 53,8 MB foglalt a 86 MB-ből. tehát az azon a kb 1 GB partición van.

mindenesetre érdekelne, hogy ha most feltelepítek egy új progit, akkor azt a root explorer -el hol találom meg és hogy mozgatom át?

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22053) mm89 válasza Cyberbeni (#22047) üzenetére


mm89
őstag

Skyfire se mutat semmi videot...

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#22054) Cyberbeni válasza sssz (#22052) üzenetére


Cyberbeni
addikt

amelyiket nem az sd-ről akarod indítani, azt system/app-ba. a data/app igazából nem tartalmaz semmit, hanem az sd-n vanak a cuccok, csak egy alternatív elérési útvonal (mivel csak a system/app-ban és data/app-ban vannak a programok)
de app2sd helyett inkább ezt használd.

@mm89: akkor valószínűleg sehogy. illetve valami mod van, amivel megy flash 9, de diavetítés.

[ Szerkesztve ]

(#22055) r.zozoka


r.zozoka
aktív tag

valakinek ötlete rá zogy milrt szünt meg. superuser mod gsak ala nature??
nahmiután nem jöttem rá újra tlepítettem az egész telefont és megint gond adódott. most elvileg jó a superuser de a rooz ecplorer mindig azt írja ki hogy újtaindítés hiába tedzem ré a legujabbat:-( valakinek ötlete?

(#22056) petipetya válasza r.zozoka (#22055) üzenetére


petipetya
nagyúr

Próbáld meg azzal a root explorer-el, amit átküldtem.

"nincs rá lezsóidő"

(#22057) petipetya válasza Dadan01 (#22029) üzenetére


petipetya
nagyúr

Semmi, az lesz hogy kézzel kell hozzáadnod a netes és mms hozzáférési pontot.

Én anno a vodás fájlt tettem fel a független telefonra lustaságból.

"nincs rá lezsóidő"

(#22058) Zola007


Zola007
veterán

Valakinek nincs esetleg Anglia térképe a my wayhez?
Ha valaki rendelkezik eme csodával, legyen szíves dobjon rám egy pü-t
köszi

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#22059) sssz válasza bigsee (#22022) üzenetére


sssz
őstag

köszi,de ha jol èrtettem akkor samdroid tools csak fözött romon van. èn nem szeretèk fözöcskèzni. legalàbbis jelenleg ugy èrzem.

a root explorer nem adja viszont meg az r/w jogot a system/sd/app-ra. a system/app-ra igen, viszont abban csak a telefon alapmüködèsèhez valo progik vannak,ahhoz nem akarok nyúlni. csak amiket èn telepitek fel.

cyberbeni: köszi a tanàcsot ès a linkdt,szerintem ez nálam megtörtènt -fogalmam sincs hogyan - mert most a beallitasoknal a telefonmemoriara 77mb-t ir ki.

egyenlöre egyàltalàn nem mozgok otthonosan a root explorer hasznalatat illetöen. egy atfogo leirast nem talaltam a neten.

kerdesem lenne mèg: recovery menüben nem tudok beàllitani valamit,h egyszerüen az sdre telepitsen?

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22060) mm89 válasza mm89 (#22051) üzenetére


mm89
őstag

Sőt közben rájöttem h nemcsak az alttabapps hanem az OffiViewer is kéne....

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#22061) r.zozoka válasza petipetya (#22056) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

köszönöm ha pc közelbe kerülök ki is próbálom

(#22062) r.zozoka válasza sssz (#22059) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

ha feltetted az lk 2...pda amit ugyebár feltettél akkor van samdroidtoolsod és superusered is!

root explorer: r/o azzal csak olvasgatni tudcc az r/w már irhat is ha jól emlékszem.
ha mondjuk bemész data app ba másolás utákma átmész system app goöbváltás hogy rwt mutasson és beillesztés
de lehet hogy még nem adtad hozzá a superuserhez a progit és az hiákyzik neki.

(#22063) r.zozoka válasza r.zozoka (#22062) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

bakker rájöttem hhogy amit küldtél nekem root explorer pc nélkül is letudom szedni:-)

szóval leszedtem, de ezzel sem megy, elkezdtem jobban mélyére nézni a dolognak és arra jöttem rávagyis arra a következtetésre jutottam hogy a samdroidtoolsom nem működik jól. ha rányok bejön minden aminek kell de pl ha már megnyomom a rebootot akkor kényszer bezárás jön elő.nem értem mert mielött újra húztam a rendszert akkor is ez volt a bajom meg most is:-(

(#22064) legiaap


legiaap
nagyúr

Nektek nem mozog a telefonotok hátulja kicsit?
Most vettem észre, hogy ha le fel mozgatom az ujjam a hátlapon, akkor kicsit mozog. Kb. 1 mm- ert. Tuti azért, mert egy csomószor le és felraktam a hátlapot, mikor a rom frissítéssel bajlódtam.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#22065) r.zozoka válasza legiaap (#22064) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

de linen vetted le a frissiteshez a hatlapot mikor se az sdt se a simet jem kell kivenni belolle.
egyebkent mar parszkr en is levettem de nekem nem mozog inkabb csak nyekereg egy picit

mas: nav csinaltam factory resetet. ....ujra huztam a fozott cuccot de meg ez is keves volt. azt hiszem onnan kezdem hogy rom csere:((

(#22066) person válasza montyx (#22048) üzenetére


person
senior tag

Csak csatlakozni tudok. Semmi gondom nincs App2SD-vel. Nem is értem miért húzzák le ennyire. Semmi lassulást nem tapasztaltam Class4-es kártyával és az usb-csatlakozástól sem volt soha semmi gondja. Ellenben rengeteg app van rajt. Ha valamiért érdemes volt rootolnom akkor ez az.

(#22067) petipetya válasza r.zozoka (#22063) üzenetére


petipetya
nagyúr

Akkor tényleg ott lesz a gond. Ez a root explorer nálem két különböző telefonon is hibátlanul fut(ott), őrzöm is mint a kincset - ezért küldtem át.

"nincs rá lezsóidő"

(#22068) picur220 válasza legiaap (#22064) üzenetére


picur220
veterán

Nálam teljesen stabil, nem mozog semennyit. Mondjuk sosem veszem ki frissítéskor a kártyákat...:D

(#22069) montyx válasza legiaap (#22064) üzenetére


montyx
aktív tag

Nekem is, mert már sokszor vettem le/raktam fel. Ez a műanyag tokozás átka sajna. :(

Aláírás

(#22070) montyx válasza duffbeer (#22012) üzenetére


montyx
aktív tag

Jaja, Samsung Wave is ezt használja. Egyszerűen, csak hülyének nézik errefelé az embereket, mint látszik a mami tré mobilos kanyijából is. Jó magyar szokás szerint... :(((

Aláírás

(#22071) legiaap


legiaap
nagyúr

És frissítéskor az aksi ki-be dolgot, hogy oldod meg hátlap levétele nélkül?
Ezért kellett a hátlapot levenni.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#22072) duffbeer válasza legiaap (#22071) üzenetére


duffbeer
őstag

Nekem is mozog kicsit, de nem idegesítő.
Az 1mm viszont elég valószínűtlen, mert a rögzítő pöckök nincsenek akkorák.:) Max 1-2 tizedet mozog nekem is.

(#22073) sssz válasza r.zozoka (#22062) üzenetére


sssz
őstag

hozzáadtam a superuserhez a rootexplorert, de nem engedi ebben a két mappában a felső gombbal az átváltást.

van samdroidtools-om? azt hol tudom előhívnni? mert az appoknál csak a superusernek meg a wifinek lett egy külön ikonja.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22074) sssz válasza sssz (#22073) üzenetére


sssz
őstag

na közben megtaláltam a neten a samdroid tools app-ot, feltelepítettem, beállítottam, hogy az sd-re telepítsen.

úgy tűnik múködik is, mert feltelepítettem az angry birds appokt és az 12 mb körül van, a telefon memóriája viszont csak 1,5 mb-vel csökkent.

kérdésem az lenne, hogy ez normális hogy az sd-re telepít de valamit rak a telefon memórájába is (gondolom valami indító parancsikont? )

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22075) pChriss


pChriss
tag

Csaom :)

Tudnatok ajanlani valami progit a memkari ellenorzesere ?
MAsolas utan hajlamos elfelejteni az adatot, kezd kicsit idegesito lenni.

Igen, szerintem is... "P10 ds "

(#22076) Saccco válasza sssz (#22074) üzenetére


Saccco
nagyúr

"kérdésem az lenne, hogy ez normális hogy az sd-re telepít de valamit rak a telefon memórájába is (gondolom valami indító parancsikont? )"

Igen normális. :)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#22077) sssz válasza Saccco (#22076) üzenetére


sssz
őstag

köszi :R

hát akkor úgy néz ki, hogy végére értem az eltervezett útnak :D
van rootolt telóm, sd telepítésem :D
egyenlőre jó így :D

aztán lehet hogy valamikor majd bemerészkedek a kitchen világába :D az még ennél is bonyolultabbnak tűnik nekem egyenlőre.

még egyszer mindenkinek nagyon köszönöm a türelmet és a segítséget :R

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22078) montyx válasza sssz (#22077) üzenetére


montyx
aktív tag

Grat, de hidd el a kitchen jóval eccerűbb.
Te most a lehető legbonyolultabb utat választottad. Én a múlt hétvégén 10x raktam újra firmwaret, kitchent, mindent. Egy telsjes újrarakása a telónak újraindításokkal mindennel együtt cca. 10 perc. Ami sok az a progik telepítése - de ez gyorsítható, ha előtte felrakod az AppBraint és szinkronizálod a kedvenc progiidat -, ill. a progik beállítása.

Aláírás

(#22079) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

[link]
mt v2.2b

(#22080) sssz válasza montyx (#22078) üzenetére


sssz
őstag

lehetséges hogy van egyszerűbb módja is mindannak amit csináltam, de számomra úgyis minden megoldás bonyolultnak tűnt volna :D

örülök, hogy eljutottam most ennek a végére:D
most egyenlőre megelégedek ezzel :D
stabil rom, nekem ez az egyik legfontosabb és a gyári 2.1, amivel vettem ezidáig még sosem hagyott cserben :D

de ettől függetlenül - mivel most már nem sürgős és csak a kiváncsiság hajt - belemélyedek majd a főzés tudományába is, hátha egyszer rászánom magam arra is.

na de azért nő létemre meg vagyok elégedve magammal :D :B :D

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22081) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

mostmár nem fog kelleni a market enabler: [link]

(#22082) rutyika68 válasza sssz (#22080) üzenetére


rutyika68
őstag

:Y :K :C :C :C

Ügyes vagy, és ezt komolyan is gondolom. :K

üdv

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#22083) sssz válasza rutyika68 (#22082) üzenetére


sssz
őstag

köszönöm :B :R

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22084) r.zozoka


r.zozoka
aktív tag

nah szóval újra húztam a telót mindenestül, újra leszedtem a samdroidról a modosítot kkernelt és igy sem:((
azt hiszem valami olyan van fenn samdroidon hogy superuser nah most azt keresgélem ha valaki tud dobjon róla egy linet addig is én is keresgélem.
jah és annak nagyon köszönöm!

ui.: android commanderrel is kell root ugye? bár elvileg félig műdödik:)

[ Szerkesztve ]

(#22085) r.zozoka válasza sssz (#22083) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

tényleg szép volt!
samdroidra meg nézzbe csináld meg a magad főzött romját igy próba képpen még akkor is ha nem is rakod fel viszont rá jössz hogy milyen egyszerű is ez!

(#22086) Cyberbeni válasza r.zozoka (#22084) üzenetére


Cyberbeni
addikt

mármint recovery-ből húztad újra, vagy odinnal az egészet.
nekem is volt már ilyen, de odinnal lk2.08-at felrakva megjavult, aztán mehetett vissza az lk2.09.akármennyi

(#22087) rutyika68 válasza r.zozoka (#22084) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!

Mi kell neked pontosan? Mire,és miért?
Bocs de nem akarok vissza keresgélni

Látom ,hogy meg oldódik...

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#22088) BalanceR válasza Cyberbeni (#22081) üzenetére


BalanceR
addikt

Akkor ennek köszönhető, hogy az elmúlt 1-2 napban megőrült a market, és ugyanaz a program egymás alatt 3-4szer is szerepel, meg különböző nyelveken...?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#22089) montyx válasza sssz (#22080) üzenetére


montyx
aktív tag

Tiszteletbeli pasi lettél! :P
Szal azért mondom, mert a kitchennel felmegy minden egyben. Nincs ennyi molyolás vele! :DD

Aláírás

(#22090) r.zozoka válasza rutyika68 (#22087) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

szóval feltettem újra a jd1et és az lk2.08at aztán a főzött cccot majd a módosított apn ésgps fájlt akartam betenni a helyére de rákelett jönnöm hogy nem müxik előszőr azth hittem hogy a root explorer a gond de rá kellett jönnöm hgoy nem hanem maga superuser mod nem mőködik.
hiába húztam megint fel a rendszert semmi haszna nem lett neki:((
aztá most eszembe jutott hogy valahol olvastam hogy ha a progik nem kapnak rootot akor ezt a fáljt tedd fel. nah most ezt a fáljt megtaláltam skynet forumában mindjárt ki is próbálom hogy mia szitu vele majd irok

(#22091) rutyika68 válasza Cyberbeni (#22081) üzenetére


rutyika68
őstag

:C :C :C már hamarább is eszükbe juthatott volna.. :K

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#22092) sssz válasza montyx (#22089) üzenetére


sssz
őstag

ez jó :D tiszteletbeli pasi :D köszönöm :D :R

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22093) Cyberbeni válasza montyx (#22089) üzenetére


Cyberbeni
addikt

light package-gal meg nem vesznek el a beállításaid, és root explorerrel ugyanúgy tudod változtatni a "gyári" progikat, csak ugye nem lesz deodexed, és nem lehet témákat pakolgatni, meg droidx billt használni, meg legújabb samdroidtoolst használni. és azért doodle jumpban a 61777 nem olyan rossz pontszám. (főleg, hogy az újabb verzióval mégszivatósabb a játék)
persze ha már magát a romot is újrarakod, akkor inkább érdemes full package-et főzni.

(#22094) honeker válasza Cyberbeni (#22079) üzenetére


honeker
őstag

csá....és ez mire is jó ?

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#22095) Cyberbeni válasza honeker (#22094) üzenetére


Cyberbeni
addikt

"Added pressure sensitivity."
magyarán érzékeli, hogy milyen erősséggel nyomod,
meg a 2.1 a töltés közbeni meghülyülést orvosolja. (az sem volt benne kitchenben)
[link] -> ha legalább lk2.09.5-ös kerneled van, akkor ezt kell recoveryből. ha nem, akkor előtte light packaggel lk2.09.5/6 valamelyikét felrakni, és utána ezt.

(#22096) honeker válasza Cyberbeni (#22095) üzenetére


honeker
őstag

csá...köszönöm és már fel is tetem.. :R

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#22097) Kephamos válasza sssz (#22092) üzenetére


Kephamos
addikt

ezek szerint én meg tiszteletbeli nő, ugyanis, nekem 3 órába tellt először az egész móka. :) Mondjuk benne volt a remek windóz keze is.

(#22098) Cöletibi válasza Maximum1 (#22040) üzenetére


Cöletibi
tag

Feltettem az ext.cont. 4.0.1-et de így se jó!De
észrevettem,hogy wifi használata után nem jó a 3G.
Mit lehet még csinálni?

(#22099) Cyberbeni válasza Cöletibi (#22098) üzenetére


Cyberbeni
addikt

[link]->innen töltsd le a csatolt fájlt
[link]->"módosított apndroid progi, a dns kiszolgálónak a google ingyenes kiszolgálóját állítja be mobilnet közben.
root kell hozzá
előbb töröld az apndroidot, ha fent van, és csak utána telepítsd ezt."

(#22100) akos727


akos727
senior tag

Mi a helyzet a 3d driverrel?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.