Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23801) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Én meg azt kérdezném hogy DroidX keyboardot használ e valaki? Régebben feltettem egyet de az fekete volt. A legtöbb helyen a screenshotban fehér, de a mellékletben nincs kiemelve hogy white, az viszont igen hogy black pl. itt. A másik kérdés: jobb e mint a gyári?

(#23802) r.zozoka válasza BalanceR (#23798) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

adsz egy linket én kipróbálom szívessen:)
húú de jó lenne ha már használható lenne:)

rádiót annyira nem használom, bár néha nem jönne rosszul azért:)

(#23803) guni válasza akos727 (#23794) üzenetére


guni
tag

A sokadik frissítés után is csinálja. Lehet hogy a telefont kéne updateleni...

Guni

(#23804) bigsee válasza bigsee (#23707) üzenetére


bigsee
addikt

Lockscreen problémára megoldás(nak tűnik-> most teszt jelleggel van fenn):

Simply Lockscreen - Free app on Market!!!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#23805) akos727 válasza guni (#23803) üzenetére


akos727
senior tag

Milyen rommal használod a telefont?

(#23806) daninet válasza daninet (#23786) üzenetére


daninet
veterán

német rom nyelvének átállítása senki? :(

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#23807) rutyika68 válasza belec (#23795) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!

Ezt találtam.

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#23808) BalanceR válasza r.zozoka (#23802) üzenetére


BalanceR
addikt

Itt a cucc
A De Niska-féle az amiről beszéltem...
A figyelmeztetéseket érdemes figyelembe venni, csak saját felelősségre...

1. Update will change your kernel to modified LK2.09.4
2. Update will change egl libraries to compatible only with kernel from p1
3. Im not tested it on games. maybe rendering errors.
4. It can be unstable also
5. It not have blackscreen bug (now wakeup after sleep)

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23809) r.zozoka válasza BalanceR (#23808) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

ha jól fordítattam le a google... akkor igazából annyi hogy az ébresztés nem tuti hogy működni fog ugye? kell neki a lk 2.09.4
azt ennyi ja meg lehet hogy instabil
ha nem jó simán újra tolom a romot azt el is felejtettem hogy létezik ugye? nah egy megerősítést várok azt már tolom is fel

bár lehet hogy majd csak holnap tolom fel mert már kevés az időm melóig:( ott megazért működjön még!:)

[ Szerkesztve ]

(#23810) bigsee válasza daninet (#23806) üzenetére


bigsee
addikt

Ugyanott, ahol a többit (Androidban a Beállítások nem név szerint van rendezve, minden ugyanott van az arabtól kezdve a kínaiig).

Upsz, sajna nemtok segíteni, nekem csak 6 nyelv van rajta, de hátha valakinek az alap felállás van és végigvezet a lépéseken...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#23811) vadászcsiga válasza daninet (#23806) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Menü/Gebietsschema und Text/Gebietsschema auswahlen/magyar
Ja neked angol kell. Akkor a vége english

[ Szerkesztve ]

(#23812) r.zozoka válasza r.zozoka (#23809) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

huh hol tudom meglesni hogy mlyen lk vn most a telon? elvileg én az lk2.08-at tettem fel de azóta már feltltam az fe v10et
ez módosítja ugye a recovery kinézetét de a verzió számot is módosítja?

(#23813) rutyika68 válasza r.zozoka (#23812) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!

Igen.

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#23814) akos727 válasza r.zozoka (#23809) üzenetére


akos727
senior tag

1. Update will change your kernel to modified LK2.09.4--->will change azt jelenti, hogy meg fogja változtatni.
It not have blackscreen bug (now wakeup after sleep) = "nincs a fekete képernyő bug(most felkell sleepből)"

(#23815) r.zozoka válasza akos727 (#23814) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

aha! kb ennyit az angol tudásomról:) mondjuk 1db angol órám se volt még, de tervezem az angol tanulást is mivel egyre nagyobb szükség van arra is:(

nah ma már nem próbálm ki, mert készülök melozni,majd holnap írok mire jutottam!

(#23816) Maximum1 válasza O_L_I (#23797) üzenetére


Maximum1
őstag

Újra kell indítani, akkor pakolja át a progikat sd-re.

(#23817) 8zabi


8zabi
őstag

most tesztelgettem tesóm lg optimus-át (gt540)
1.6 van rajta, új linpack 2,7-et már, de minden olyan gördülékenyen megy rajta, hogy irigykedem :(
minden játék látványosan gyorsabb, nincsenek grafikai hibák, nem recseg a hang

valamit nagyon elb*sztak a spica-nál, remélem valaha elkészül az a csoda3d driver és talán megjavulnak a dolgok

(#23818) O_L_I válasza Maximum1 (#23816) üzenetére


O_L_I
őstag

Jaja közben rájöttem :)
Viszont Davlik cachet nem szerencsés átrakni mint kiderült. Csak factory reset után indult el megint...

(#23819) daninet válasza vadászcsiga (#23811) üzenetére


daninet
veterán

:R

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#23820) lolaron


lolaron
csendes tag

Üdv!

Főzött romom van és szeretnék mobiltvzni. Beírom a böngészőbe, hogy www.webnwalk.hu, de azt írja ki, hogy a telefon nem támogatja a webnwalkot. Pedig ha jól tudom lehet rajta mobiltvzni. Van erre vmi megoldás?

(#23821) Dadan01 válasza O_L_I (#23818) üzenetére


Dadan01
senior tag

Dalvik cache áthelyezés semmi gondod nem okoz, az első boot utána keservesen hosszú, és annyi.

(#23822) L.L. válasza lolaron (#23820) üzenetére


L.L.
senior tag

Milyen romod van, melyik böngészővel próbáltad?? Én már sokféle romot használtam, de a mobil-tv mindegyikkel működött.

(#23823) ABE


ABE
őstag

Na, a mai napon elvitték a Spicámat, 3 óra alatt el is kelt. Egy hete még nem gondoltam volna, hogy nemsokára okosfon nélkül maradok, de sajnos kell másra a pénz. Még úton van felém egy új hátlap és egy átlátszó keménytok is, ha valakit érdekel ilyen, jelezzen nálam...

(#23824) legiaap válasza ABE (#23823) üzenetére


legiaap
nagyúr

A szükség nagy úr... :(
Akkor ez nem volt egy hosszú idejű kapcsolat.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23825) ABE válasza legiaap (#23824) üzenetére


ABE
őstag

Nem mondanám, hogy a rossz szükség vezetett, mert egy autóba megy bele az ára (illetve az ocsmányirodának átírásra). :) Valóban, nem volt hosszú kapcsolat, de szerintem vissza fogok még térni az Androidhoz.

[ Szerkesztve ]

(#23826) csabi10 válasza r.zozoka (#23809) üzenetére


csabi10
senior tag

Ezt a 3d drivert hogyan kell telepíteni?
Úgy ahogy a főzött romokat?
Mert a rar-ban van egy zip és van egy könyvtár.

(#23827) rutyika68


rutyika68
őstag

[Témák & Animációk]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#23828) Maximum1 válasza rutyika68 (#23827) üzenetére


Maximum1
őstag

Köszi!
Ezt fel is dobtam.

(#23829) Nikk


Nikk
senior tag

Öröm bódottá...

http://anddev.at.ua/news/scummvm_1_2_0_unofficial_android_sdl_port/2010-10-18-7

Aki nem tudná mi ez, annak elmondom, hogy ezzel a progival hőn szeretett régi játékainkat tudjuk futtatni szeretett telónkon. Külön öröm, hogy spica volt a tesuttelefon, ergo ez is volt a fő ellenőrzésre szánt masina, vagyis tutira működik rajta... :)

Ott az adott oldalon, minden le van írva, habár későre való tekintettel, majd holnap tesztelem... :)

Pár nagy név ami működik rajta tutira:

goblins sorozat (kedvencem)
Day of the tentacle (kedvencem)
Sam and max (kedvencem)
Full throttle (ez is kedvencem) :D
És még sokan mások...

Tessék kipróbálni!!!

Jó szórakozást... :)

DIGIC

(#23830) lolaron válasza L.L. (#23822) üzenetére


lolaron
csendes tag

[link]Ilyen Dolphinnal és a beépített böngészővel próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#23831) Nikk válasza Nikk (#23829) üzenetére


Nikk
senior tag

Éééééééés igen!!!

Működik!!! :D:D:D

Day Of The Tentacle röccenéstelenül fut, hanggal együtt, ami picit szaggat, de kit érdekel, ha simán fut a telómon... :D

DIGIC

(#23832) Nikk


Nikk
senior tag

Nojó...

Egy pár játék ami működik a progivel...

ScummVM Market-on nincs fent, csak a fent említett linken, viszont ahhoz, hogy működjön, ScummVM-hez le kell szedni a motorok port-olt verzióját, azok viszont fent vannak market-on, ergo azokért oda lépjetek. Csak írjátok be ScummVM...

A támogatott játékok listája pedig itt: KLIKK

[ Szerkesztve ]

DIGIC

(#23833) bigsee válasza r.zozoka (#23655) üzenetére


bigsee
addikt

Most rátettem az ext2/4 modot, így a quadrant 374-re nőtt... hurráááá... :U :D

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#23834) Gattsu


Gattsu
tag

Mondjatok már valami nagy ujjak is használható billemtyűzetet pls. A nagy betűköz a lényeg.

Toshiba l650d 146 / SE K800 / x360 slim 250GB /Galaxy S / Xperia Ray

(#23835) r.zozoka válasza Gattsu (#23834) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

samsung billentyűzete
ez a régi felállás szerint osztja ki a betüket azaz mindha fizikai gombjaid lennének 0-1-...9.*-# ezekhez érve kapod a betüid
esetleg a slaid it mert ott meg nem hozzá érni kell a betükhőz hanem a keresett szó betüin végig húzni az ujjad

(#23836) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Hali. Azon gondolkozom, hogy veszek egy Spicát és nincs kedvem visszaolvasni 23000 HSZ-t, bizonyos dolgokban nem vagyok biztos és lenne pár kérdésem.

Régebben azt olvastam, hogy a a kijelző képes a multitouchra, csak szoftveresen nincs támogatva. Ezt a 2.1-es Androiddal kiküszöbölte a Samsung, vagy rootolni (vagy micsinálni) kell?

A rendszer mennyire gördülékeny rajta? Be szokott lassulni? Mobilaréna tesztben azt írták, hogy szövegbevitelnél szokott belassulni ami nem túl jó hír.

Van a procija mellé grafikus gyorsító? Hogy teljesít játékok terén?

Várható rá hivatalosan 2.2-es Android? Van rajta Touch Wiz kezelőfelület? És az jobb mint a gyári Android kinézet?

Bocsi, ha olyan dolgokat kérdeztem amiket már százszor leírtatok és köszi a válaszokat előre is.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#23837) r.zozoka válasza Maximum1 (#23828) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

ez valami baromi szép szerintem!:)

(#23838) legiaap válasza Oppenheimer (#23836) üzenetére


legiaap
nagyúr

- Multitouch már megoldott, csak egy főzött romot kell feltolni.
- Elég gördülékeny a rendszer, de azért néha belassul kicsit. A gépelésnél viszont nem vettem észre.
- A játékok terén nem minden működik gördülékenyen, mert a 3D támogatás még nem megoldott teljesen.
- 2.2 hivatalosan nem várható.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23839) Oppenheimer válasza legiaap (#23838) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Főzött romok esetén milyen funkciókról kell lemondani? Vagy minden működik? Az üzemidő nem romlik? Olyasmit hallottam, hogy a főzött romok pazarolnak az aksival.

Egyébként a jobb hardver miatt választom ezt a Galaxy 3 helyett. Szerintetek megéri?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#23840) r.zozoka válasza Oppenheimer (#23839) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

galaxy3nak van jobb hardvere szerintem még akkor is ha a kijelző nem az igazi, bár mikor megnyomkodtam folyamatosak voltak az animációk is és a kijelző is szépen adta lea szinkeet meg minden! jobban megírták rá a drivereket.
csak még mindig nem tudom hogy a nem szabvány kijelző mennyire gond a játékoknál vagy a egyéb appoknál.... szal ha nem lesz gond kijelző(más topicban ennek érdeklődj utánna) én a galaxy3mat is javaslom neked.
mondjuk a spica elött még nagy jövő áll csak fejezzenek be hozzá mindent amit elkezdtek a lelkes srácok

más: feltettem a 3d drivert! már indulásnál feltünt egy hiba a képerny jobb oldalán egy pixel szélessen és az alján szivárvány színűen ponpázik, a többit majd kaja után!

[ Szerkesztve ]

(#23841) r.zozoka válasza r.zozoka (#23840) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

jah és valaki kérdezte hogy kell feltenni

kicsomagolod a rar-t és a zippet meg a mappát feltolod az sd-re azután recovery menü a többit már sejted:)

(#23842) mity89


mity89
csendes tag

Feltettem a CM 6.5-öt. Eddig tetszik, próbálom belakni. Ilyenkor jön rá az ember, hogy mennyi minden progi is volt eddig felrakva :) sajnos nem csináltam listát a progikról amikor volta, úgyhogy még nem tudom hogy fogom kitalálálni, hogy mit mivel csináltam.
1. írtam hibának a Talk programmal kapcsolatban, hogy nem időrendben rakja ki az üzeneteket, hanem küldő szerint csoportosítva. Azt reméltem, hogy ez megoldódik, de nem.. Még mindig szar. Fogalmam sincs mitől lehet. (gyári T-s rommal is csinálta, aztán főzött 2.1-el is, meg most 2.2 vel is..)
majd még írok, hogy mivan...

(#23843) vadászcsiga válasza mity89 (#23842) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Fogyasztja az akksit mint állat a CMod összes verziója, töltő mindig legyen nálad ha használni is akarod.

Más. Nektek fent van már a legújjabb YouTube? Ha nem akkor mielőbb tegyétek fel: Youtube 'Gingerbread' ported to Eclair Egyelőre úgy tűnik nem csúszik a hang a képhez képest, meg kicsit pofásabb. A network errortól ne ijedjetek meg, keressetek rá valamire mondjuk erre: [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23844) legiaap válasza Oppenheimer (#23839) üzenetére


legiaap
nagyúr

A garanciád elvész, de ha visszarakod az eredeti romod, akkor újra él.
Szerintem semmiről sem kell lemondanod. Mindenben csak jobb lesz, nem rosszabb.
Nekem pl. a mostani főzött romommal sokkal jobb az aksi teljesítménye, de szerintem minden főzött rom jobban teljesítenek aksi üzemidő tekintetében, mint az eredetiek.
Én is Galaxy 3-at vennék, csak annak a külsejével és a gagyi anyagával nem vagyok kibékélve.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23845) legiaap válasza vadászcsiga (#23843) üzenetére


legiaap
nagyúr

Milyen network error-ról beszélsz?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23846) vadászcsiga válasza legiaap (#23845) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Amivel fogad amikor megnyitod az alkalmazást.

(#23847) Oppenheimer válasza legiaap (#23844) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Az alapján amit írtál én mégis Spicát vennék.
A kijelzőjének is sokkal jobb a felbontása, gyakorlatilag mindenben jobb, csak a Samsung b*szott megírni hozzá a drivereket rendesen.
Viszont ezt a hátrányt ki lehet küszöbölni főzött romokkal.
Javítsatok ki, ha tévedek!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#23848) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#23843) üzenetére


vadászcsiga
félisten

legújjabb=legújabb

(#23849) Oppenheimer válasza Oppenheimer (#23847) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Egy kis keresgélés után jöttem rá, hogy létezik i5700 és gt-i5700 is. Az i5700-ban 128 MB RAM van, a gt-i5700-ban 256.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#23850) mity89


mity89
csendes tag

Na eldöntöttem h visszarakom az előzőleg lementett backup for odint.
Beraktam odinba a tar fájlt a PDA-hoz, meg a spica.ops ot (már ott volt alapból és elindítottam. szerintem nem sikerült valamiért mert amikor bootol, akkor még a samdroidos boot képnél (tehát nem a boot animnál) megáll kb a felénél és nem mozdul. Wipe-oltam a cashe-t és davlik cash-t is. Mit csináltam rosszul?
(jó lenne úgy visszarakni az előző rendszert, mintha mi sem történt volna :) )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.