Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22951) konkolyz válasza r.zozoka (#22946) üzenetére


konkolyz
tag

Hello

Szerintem GreenDev után nem kell factory reset, mert akkor töröl minden beállítást és appot. Max egy wipe dalvik cache, tapasztalatból mondom.

zozoka modhoz: a Greendev zipjét csomagold ki, tegyél át mindent a megfelelő helyre

(#22952) r.zozoka válasza johnny82 (#22948) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

pxa bővebb, mint asima standert. szerintem nem lasabb.
a launcher pro rátudod majd tenni késöbb is, és minden más launchert is.

app2sd menete: kari beteszed a foglalatbe telo fel ismeri ujra indítod reconvery módba és ott particionálok a kártyádat. utánna újra índítod a telót, bemész a samdroid toolsba és ott aktiválod az app2sd-t. ezután örö van:-)

ehhez rootolt telo kell csak akkor megy az meg mindegy hogy milyen rendszer van rajt, mert megy az ext2/4-el + fe8 v9.
amire figyelj hogy karin 850mbt legyen szabad és dvm arm11-t hagydd ki a főzésből

sok sikert

flash lite: kezdetleges adobe flash player már a reklámok megjelennek, de a videókat nem. magyarul még felesleges:-(

(#22953) r.zozoka válasza konkolyz (#22951) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

ez igaz, de én mindig factoryt nyomok az a biztos

megpróbálom mindjárt hogy boldogulok-e vele vagy sem.

(#22954) konkolyz válasza r.zozoka (#22953) üzenetére


konkolyz
tag

Ez igaz..
Így legalább már fejből vágod az összes apn és egyéb beállítást ;)

(#22955) r.zozoka válasza konkolyz (#22954) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

nem kell tudnom semi ilyent, mert valaki csinált egy módosított apn és gps fájlt amit csak bekell másolni a system/etc mappába és akor minden működik rendessen!
a másik meg hogy csak egyszer kell feltenni azt meg megteszem akkor amikor még szüz a rendszer, vagyis közvetlen flash után.

(#22956) Viktor X válasza Viktor X (#22943) üzenetére


Viktor X
tag

Újra raktam, de feleslegesen, gyári FW-el is ugyan ez a helyzet. Shazam market-en nincs, sd-ről meg a telepítése lehetetlen :W .
Feltettem market access-t hátha engedi ha átállítom, de nem. Csak annyi a változás hogy az alkalmazások ára nem forintban, hanem országtól függően dollárban, euróban, rubelben... jelenik meg.

(#22957) Ronchy_90


Ronchy_90
csendes tag

Sziasztok!

Nem rég vettem meg a Spicámat. Felraktam számítógépre a Kies nevű programot, amit adtak hozzá. A problémám a következő: valamiért nem akar megbarátkozni az SD kártyával, nem nyitja meg, nem is enged rá adatot másolni. Amikor a jobb felső sarokban rákattintok az ikonjára, valami olyasmit ír, hogy az eszköz még nem áll készen. :F
Próbálkoztam azzal, hogy formáztam a kártyát, de ugyanúgy nem jó.

Valaki tudna ebben segíteni?

(#22958) georg52


georg52
csendes tag

Én most néztem marketon fent van a Shazam.

(#22959) konkolyz válasza Ronchy_90 (#22957) üzenetére


konkolyz
tag

Szia

A telefonon a Beállítások/Alkalmazások/Fejlesztés menüben az USB hibakeresés ne legyen kipipálva.

(#22960) aut119 válasza r.zozoka (#22946) üzenetére


aut119
csendes tag

r.zozoka
köszi a segítséget az APNdroid-it illetően, tényleg le vagyok maradva. Feltettem a dcswitch-et, egyelőre műxik anélkül, hogy ki-be kelljen kapcsolgatni a telefont:-) még egyszer köszi!

(#22961) r.zozoka válasza aut119 (#22960) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

nagyon szivessen! jó netezést

valakinek tippe esetleg arra hogy felteszem jd1et utánna az lk2.08at hiba nélkül, akkor miért nincs samdroid toolsom?

[ Szerkesztve ]

(#22962) sssz válasza r.zozoka (#22961) üzenetére


sssz
őstag

nagyon köszönöm a segítséget :)

nekem sem volt, miután rootoltam a telót és a gyári rom volt még rajta, letöltöttem a netről innen : [link]

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22963) r.zozoka válasza sssz (#22962) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

köszöm! mikor az átaakitott fözött romot dobtam fel akkor már nkm is megjelent:-)

(#22964) sssz válasza r.zozoka (#22963) üzenetére


sssz
őstag

a GreenDevDroid témából melyik verzió miben különbözik?
azt látom, hogy nekem a v8 kell mert szeretnék bele circle batteryt, de azon belül a v8.1 (moment) és a v8.1.2.(old) mi a különbség?

szerintem előbb megpróbálom majd "csak" wipe dalvik cache-el, mert nem szeretnék újra rakni semmit amig nem muszáj :)

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22965) r.zozoka válasza sssz (#22964) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

elküldöm azt a verziót amit én ismerek és amiben megbízok próbáld ki ha tetszik hagydd azt meg:)

skubizzd meg az emailod!

más: greendev droidot nem sikerült beletten a romomba:(

[ Szerkesztve ]

(#22966) sssz válasza r.zozoka (#22965) üzenetére


sssz
őstag

köszönöm :)

és ebben van circle battery?

vagy mivel már belefőztem a rom-ba a circle batteryt, nem kell hogy a témába is legyen?

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22967) sssz válasza bocsika (#22934) üzenetére


sssz
őstag

örülök hogy sikerült :))
jó töltögetést :D

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22968) konkolyz válasza sssz (#22964) üzenetére


konkolyz
tag

Alul van egy csatolt video, abban látod a moment animációt, amikor pl. a menüpontok között lépkedsz, látványosabb, mint a gyári. Az old meg gondolom az eredeti romban található anim változat.

[ Szerkesztve ]

(#22969) rebeL1899


rebeL1899
csendes tag

Sziasztok!

3 képernyő van beállítva a spicámon, és az egyiken van egy mappa amiben a játékok widgetjeit tárolom. RENDSZERESEN előfordul, hogy gondol egyet a telefon, és hiába nyomogatok rá a mappára, egyszerűen nem történik semmi.. hiába lövöm ki az összes alkalmazást, semmi. Csak a telefon újraindítása segít. Nem tudjátok mi okozhatja ezt a problémát?

(#22970) r.zozoka válasza sssz (#22966) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

passz pontossan nem is tudom hogy milyen. ebben egy elem van amiben számmal jelzi ki hogy ápen hol tart az aksi, ezt szinnel is jelzi

(#22971) Tesztelo.hu válasza aut119 (#22937) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Én még soha nem indítottam újra a telefon az APNDroid használata után. Idegesítő is lenne...

(#22972) sssz válasza r.zozoka (#22970) üzenetére


sssz
őstag

nem volt benne :) nwm gond, lecseréltem a másikra, ebben már benne van :)
viszont muszáj volt a factory reset :( dalvik cache ürítés után mindig ujraindult

de nem gond, van backup :D

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22973) legiaap


legiaap
nagyúr

Az új Mozilla böngészőt próbálta már valaki?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#22974) vadászcsiga válasza legiaap (#22973) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem feltelepül de megnyitni már nem lehet mert azonnal elszáll. Nem tudom mit tökölődik a mozilla ezzel a böngészővel? Meg egyébként is ezek a nagy szofvergyártó cégek olyan óvatosan szállnak bele az androidba. Kis fejlesztők lekörözik őket.

(#22975) sssz


sssz
őstag

nektek nincsen gondotok a wifivel? már nem magával az adatforgalommal, hanem hogy elég nehezen csatlakozik a hálóra.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22976) jookomak


jookomak
őstag

Sziasztok!
Melyik az a program, amivel a telefon memóriakártyájára tudok másolni wifin keresztül?

(#22977) person válasza jookomak (#22976) üzenetére


person
senior tag

Én SwiFTP-t használok.

(#22978) jookomak válasza person (#22977) üzenetére


jookomak
őstag

Köszönöm, sikerült, működik!

(#22979) johnny82 válasza r.zozoka (#22952) üzenetére


johnny82
őstag

+(#22944) rutyika68:

Köszi a segítséget mindkettőtöknek, úgy néz ki sikerült minden. :R

Mod: launcher pro plus-ból melyik verziót használjátok?

[ Szerkesztve ]

(#22980) Tomocop


Tomocop
csendes tag

Sziasztok!
Ma lettem Spica tulaj.
Van 1-2 problémám.
Először is nem tudok alkalmazásokat telepíteni de ha joltudom ehez kell valami fáljrendszer kezelő igaz?
2. nem tudok wifin keresztül az itthoni netre kapcsolódni felül meg se jelenik a wifis logo hiába van bekapcsolva aztán 1 idő után amikor az itthonira csatlakozok (wpa2- kodolás van) 1x csak kiírja h szétkapcsolva.
Usb-n keresztül se tudok netet csikarni bele kártyáról pedg nem fogok mert nem vagyok miliomos :)
kérlek segítsetek üdv Tomo

a

(#22981) johnny82 válasza Tomocop (#22980) üzenetére


johnny82
őstag

Kezdd itt: andro-id.info

(#22982) mm89 válasza r.zozoka (#22952) üzenetére


mm89
őstag

Észrevettem, hogy mindig azt írod, hogy recoNvery mód. Az igazából recovery, ami javítást, helyreállítást jelent.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#22983) mm89 válasza mm89 (#22932) üzenetére


mm89
őstag

Valaki erre?
azóta már többszörr leszedtem, de még mindig ugyanazt a hibát kapom... lehet az a bqj, hogy telón nyitom meg a letöltést, és úgy mentem el? Megpróbálom pc-->teló féle módot :)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#22984) mm89 válasza mm89 (#22983) üzenetére


mm89
őstag

Na így már más, telón letöltve kb 1kb méretű volt, gépen meg 1.7mb. nyilván ez volt a gond...
Nyomok egy backupot a telóról és kipróbálom :)

Viszont ezt a progit azóta se találtam meg sehol:
http://www.androlib.com/android.application.jp-androdev-alttabapps-iqxx.aspx
Marketen valamiért nekem nem látszik, pedig tudom, hogy fent van...abban reménykedek, hogy ha most frissítem a marketet akkor majd látni fogom.

Na.. közbe meg írja a teló, hogy
Cant create tart file /sdcard/samdroid/backup....data.tar
de hogy miért nem azt nem tudom, múltkor még bírt.. hely tuti van a kártyán (8gb)

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#22985) mm89 válasza mm89 (#22984) üzenetére


mm89
őstag

Oké, így sem látja az AltTabApps nevű progit... érdekes..

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#22986) r.zozoka válasza mm89 (#22982) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

igen igazad van.:-) köszönöm a javítást. igen egyszer googleben én is lefordítattam már, csak mivel én németet tanulok és angol árám meg nulla volt eddig próbálom fonetikussan megjegyezni, ahogy könnyebb.

(#22987) BalanceR


BalanceR
addikt

Azt nem tudja valaki, hova tűnik a memóriám? :O
Feltettem minden számomra hasznos appot, majd átraktam őket a System/appba
a datában csak a launcher pro, meg a market frissítése van (ez max 7MB) , mégis csak 31MB szabad helyem van a Data/appban...
Nyomtam már cache ürítést, és ugyanaz...
Ötletek?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#22988) rutyika68 válasza legiaap (#22973) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!

Szerintem egy nagy ZÉRO,- de próbáljátok ki ezt itt,. Igaz csak triál verzió, de elsőre beleszerettem. :C

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#22989) vadászcsiga válasza rutyika68 (#22988) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hú ez bejövős kár hogy trial, bár engem nem zavar a felirat.

(#22990) BalanceR


BalanceR
addikt

Mivel több, mint a gyári böngésző?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#22991) vadászcsiga válasza BalanceR (#22990) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Letisztultabb, támogatja a pinch zoomot, teljes képernyős, sok beállítási lehetőség. Így első blikkre, de próbáld ki te is, nem ráz.

(#22992) Thome


Thome
addikt

Hali!

Mit csináljak?

Újraindítottam a telefonom, és a Samdroidmodos betöltőcsík végén megáll, és nem hajlandó tovább bootolni... Próbáltam újraindítani, hátha fagyás volt, de nem segített... Ezelőtt egy full resetet csináltam az adatvédelmi menün belül, és ezután történt ez. Azóta csináltam full wipe-t, cache-t, mindent, a dalvikot nem is engedi, hogy reseteljem, hibával visszavág a fő recovery menübe. Kezd az agyamra menni... :O

JD1 + FE9 + MT volt fenn, röviden.

[ Szerkesztve ]

(#22993) asturel


asturel
őstag

csak szerintem halk telefonalas kozben a speaker?
esetleg van valami 'hack' nemi boostra?:D

(#22994) BalanceR válasza Thome (#22992) üzenetére


BalanceR
addikt

Az FE9ben volt EXT2 konverzió...
Próbáld a FSCHK-t futtatni recoveryből...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#22995) Thome válasza BalanceR (#22994) üzenetére


Thome
addikt

Az micsoda? :F

Szerk: Rádugtam a kábelt csak úgy snassz, majd azt rá a gépre, és úgy kapcsoltam be... Jelenleg bootol befele... :U

[ Szerkesztve ]

(#22996) vadászcsiga válasza asturel (#22993) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Van, itt a Handset speaker volume-ba belépsz és ez alapján beállítod.

(#22997) BalanceR válasza Thome (#22995) üzenetére


BalanceR
addikt

e2fsck
Ext2 File System Checker
Ha az ext2 file system sérül, akkor ez rendbe rakja...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#22998) Thome válasza BalanceR (#22997) üzenetére


Thome
addikt

Újratettem az ext modokat, és meggyógyult teljesen. Első indításkor fc-zett, majd restart, modok feltétele, restart, és már nincs fc. Ennyire instabil lenne ez az FE9? :F

(#22999) asturel válasza vadászcsiga (#22996) üzenetére


asturel
őstag

koszonom,

btw, ext4/ext2 data/system mennyire jelentos sebessegnovekedest produkal? vagy a samturbo kernel er valamit?

sajnos samturbo es a 'i/o performance guide' topikban levo kernelel recovery menum ilyesmivel fogad..:

E:Can´t mount Cache:recovery/log
E:Can´t open cache_recovery/log
E:Error while reading from pipe
E:Can't mount Cache:recovery/log
E:Can't read Cache:recovery/log
E:Error while reading from pipe

telefon mondjuk bootolt, de data ext4 konverzio is feltunoen rovid volt, kesobb megneztem es rfs maradt -.-
system konverzio is tul hamar lefutott, sdkartyan volt 1 error log amiben ez allt: cannot remount system as rw.. :S

forumban csak ennyit irtak ra, h ujra kell flashelni samdroidot, majd ujra ra, viszont ezzel nemvesznek el az adatok&beallitasok?
vagy eleg ha backupolom a data/data data/app direket majd push-olom adb-vel ujra?

[ Szerkesztve ]

(#23000) Nohab61 válasza Thome (#22998) üzenetére


Nohab61
aktív tag

Pont ettől kímélheted meg magad a BalanceR által említett fájlal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.