Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22151) radics1 válasza radics1 (#22147) üzenetére


radics1
csendes tag

A sim kártyám kb 7 éves,lehet ez a gond? Valahol olvastam,h 2 évnél régebbi ne legyen...

(#22152) ottar válasza petipetya (#22148) üzenetére


ottar
tag

Köszönöm, nézem.

(#22153) privatposta válasza ibenny (#22141) üzenetére


privatposta
tag

Szia,

Az incognito-t pl. nem találom sehol :((

(#22154) privatposta válasza radics1 (#22147) üzenetére


privatposta
tag

Szia,
A beállítások ügyében hívd fel a Telenort és kérj egy sms-t, amiben elküldik a beállításokat.
Nem kell vele semmit csinálni, csak elfogadni...

(#22155) radics1 válasza privatposta (#22154) üzenetére


radics1
csendes tag

1220?

(#22156) radics1 válasza radics1 (#22155) üzenetére


radics1
csendes tag

Közben megtaláltam,online lekértem,mindjárt kiderül hogy sikerült...

(#22157) Ronin- válasza privatposta (#22154) üzenetére


Ronin-
senior tag

én ezt próbáltam többször is.. jön az sms,hogy elküldték és nem történik semmi :P

(#22158) radics1 válasza Ronin- (#22157) üzenetére


radics1
csendes tag

Dettó.Jött egy sms,hogy a következőt mentsem el,de sose ért ide...

Neked se működik? Ha igen,meg tudnád nézni nekem a beállításokat?

(#22159) Sword válasza Lala6 (#22106) üzenetére


Sword
őstag

Én is láttam több ilyen progit.
Szerintem nem telefon, hanem market db hiba.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#22160) r.zozoka válasza radics1 (#22158) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

nem hiszem sok köze lenne hozzá de egy próbát megér a dolog van egy módosított azaz bővitett apn fájl amit be kell másolni a a telefonsystem etc mappába. persze ez csak roolt telón fog sikerülni!
megy email

(#22161) r.zozoka


r.zozoka
aktív tag

valaki keresett olyan progit amivel a locksreen(vagy hogy írják) szabható testre: widget locker

egyébként meg nézheteted pl skynet blogján is

(#22162) privatposta válasza Ronin- (#22157) üzenetére


privatposta
tag

Nem is kell történnie semminek ami látható.
A mentés után viszont a beállításoknak jónak kell lennie.
Aztán egy újraindítás, ahogyan mondták a telefonba, és kész is...
Ha nem megy akkor szerintem más baja van

(#22163) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Nálatok működik a letöltés a marketből? Nekem tegnap este óta sikertelen letöltést ír.

(#22164) person válasza vadászcsiga (#22163) üzenetére


person
senior tag

Működik. De van ami egymás után hatszor is megjelenik. :)

[ Szerkesztve ]

(#22165) Csabi42 válasza radics1 (#22147) üzenetére


Csabi42
tag

Szia. Itt vagy? Sikerült megoldani az sms dolgot?SMS központ-----> Szolgáltatás központ:+36209300099 ; Szolgáltatás típusa:Szöveg ; Lejárat:Maximum. Nálam ennyi beállítás van mindössze, meg persze az általános, amit testre szabhatsz.

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#22166) radics1 válasza Csabi42 (#22165) üzenetére


radics1
csendes tag

HI,

még nem sikerült sajnos.Milyen telód van? Az én spica-mban csak az üzenetközpont számát tudtam megadni,ilyen,hogy szöveg,stb,sehol sincs. :(

Próbaképpen küldtem ma egy fényképet,elvileg mms-ben,és megkapta,akinek küldtem,pedig az mms beállítás külön vannak,és nincs beállítva semmi.

Ami jó hír,hogy úgy tűnik,ingyen volt! :P

(#22167) radics1 válasza r.zozoka (#22160) üzenetére


radics1
csendes tag

HI,

köszi,de még szűz a teló,5 napos,sima gyári 2.1-es android van rajta.

(#22168) montyx


montyx
aktív tag

Ti tudtok hozzáadni facebook profilt a szinkronizálás beállításnál? Mert nekem baromira nem megy. Hozzá akarok adni egy fiókot, és visszaugrik ugyanabba a menübe. :W

Aláírás

(#22169) radics1 válasza radics1 (#22167) üzenetére


radics1
csendes tag

HI,

na megoldódott,5 db nulla kell a szám mögé..Ekkora egy fost... :))

(#22170) akos727


akos727
senior tag

Tudom, hogy itt nem illik, de ha van valakinek lehetöleg független vagy T-s, gararanciális(vagy nem, de jobb ha az) Spicája 40k-ért azt szívesen megszabadítom tőle budapesten:)

(#22171) Tutu7030 válasza radics1 (#22169) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nálam meg pont,hogy ott volt az öt(vagy hat?) nulla az sms központ száma után,és ezért nem ment az sms küldés. Kitöröltem a nullákat,és rögtön jó lett.:D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#22172) natec válasza radics1 (#22169) üzenetére


natec
tag

Én is úgy jártam, hogy az SMS központ száma után volt 5 db nulla és azt kellett törölnöm, hogy működjőn. Nem tudom hogy került oda.

NATEC

(#22173) vamosip


vamosip
tag

Valaki T-Mobile előfizus nézze meg, hogy az átirányításoknál ki tudja-e törölni a számokat.

Konkrétan van hívásértesítőm beállítva, bár nem volt, helyette hangpostám volt. Az most inaktív és nem lett piszkálva.

Szóval hívásértesítésnél alapból az átirányítás, ha foglalt és a ha nem elérhetőnél ugye ott van a +36309876543 szám, amit a foglaltnál szeretnék kitörölni, de nem engedi. Ha valaki hív és kinyomom, jön az sms. Na ez nem kellene.

Ugyanez hangpostánál, ha aktiválom, akkor a ha nem válaszol és a nem elérhetőnél van ott a hangposta száma és nem lehet kitörölni. (Ilyenkor a hívásértesítő deaktivált)

T-nél voltam, nem jutottam semmire. Srác azt se tudta, hogy kell belépni a menübe :)

Előtte Nokia 5800 volt, azon simán lehetett egyesével állogatni, páromén most is lehet...

[ Szerkesztve ]

(#22174) mm89


mm89
őstag

Sziasztok!
Emlékeztek, hogy amikor írtam, hogy 40k ért vettem a telót, többen mondtátok h drága volt meg hogy 35 ért is van. Na unokatesóm üzeni, hogy akármennyit megvesz 35ért:). Ha van, 10et is!
Valami megoldás arra h bizonyos progik eltűntek a marketből? Nem lehet csak az apk fájlt leszedni valahonnan? Kerestem neten de nem találtam olyan oldalt amiről le lehetne...

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#22175) petipetya válasza mm89 (#22174) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kalapálják a marketet. Tedd be a listát azokról, amik kellenek, és akinek negvan vagy le tudja szedni, az átküldi amit tud.

"nincs rá lezsóidő"

(#22176) petipetya válasza vamosip (#22173) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ne a telefonban állíttasd, hanem hívd fel az ügyfélszolgálatot (mivel ök tudnak belépni a rendszerbe), szedesd le velük a hívásértesítöt meg a hangpostát és tetesd vissza azt, amelyik kell.

Ha ez megvan, akkor a telefonban a hívásátirányítás menüjében töröld ki vagy tedd be a hívásértesítö/hangposta számát a megfelelö helyekröl/helyekre.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#22177) akos727 válasza mm89 (#22174) üzenetére


akos727
senior tag

Én is benevezek 1re :DDD

(#22178) Skynet258 válasza akos727 (#22177) üzenetére


Skynet258
veterán

Én is annyiért adtam el anno, a tulaj örült is, hogy milyen szép állapotú cuccot kapott ennyiért. ;)

https://geekpulse.hu

(#22179) akos727 válasza Skynet258 (#22178) üzenetére


akos727
senior tag

Irigylem az uj tulajt:)
Hardverapron kivül hol érdemes még nézni?

(#22180) G-e-r-i válasza OberMotz (#22149) üzenetére


G-e-r-i
csendes tag

Ez van, kezdetek óta szenvedek vele.

Ext2 system partíció óta jobb egy fokkal, de néha megy (10x), néha nem (1x). Nekem olyan szempontból külön idegesítő, hogy éjszaka normál cshang néma, csak a pár "speciális" csengőhangos emberke csöröghetne. De néha ők is az alap némát kapják...

A gond abból fakad, hogy lassan indul a phone.apk, a teló még nem tudja, hogy ki hív (csak szám jelenik meg név nélkül, még a kép sem, és kiosztja a telefon a normál csengőhangot).

Nekem ami segített (talán) az a system/media mappába másolás, ogg formátumban, 100kb alatti file mérettel, valamint az rfs system partíció ext2-vé konvertálása.

ui.: Antibyte-nak a Samdroidon van megoldása (kernel) a pattogó hangra! És működik is.

(#22181) vadászcsiga válasza mm89 (#22174) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Egész pontosan azt mondtuk hogy ahhoz képest hogy karcos a kijelzője drága volt 40-ért. Ennyiért itt néhányan kifogástalan állapot kaptak.

(#22182) Skynet258 válasza akos727 (#22179) üzenetére


Skynet258
veterán

Az én fórumomban is szoktak lenni hírdetések, bár azt nem tudom, hogy most épp van-e eladó Spica. ;)

https://geekpulse.hu

(#22183) OberMotz válasza G-e-r-i (#22180) üzenetére


OberMotz
aktív tag

Kösz a választ - sajna EXT2-n vagyok, elég kis méretű csengőhangokkal melyek a /system/media/ringtones találhatók. Elkeserítő :(

(#22184) montyx


montyx
aktív tag

No gyerekek, kitchenhez egy kis mod nektek ma estére, lefekvés előtt. Módosítja a hívók képét 315x315px-re a 96x96px-ről:
Ittevane

No lehet tapsolni!!! :Y :C :Y

Ja még valami, fontos, hogy vagy olvassátok végig a topicot, vagy legalább a #64-es hozzászólást!
#64

Mostmár csak arra kellene rájönnöm, hogy hogy maradjon nagy felbontású a kontaktok képe, mikor a googleról szinkronizálok! :S

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#22185) Cyberbeni válasza montyx (#22184) üzenetére


Cyberbeni
addikt

már más is felfedezte: [link]

(#22186) Karima


Karima
őstag

Sziasztok!

Mostanában szeretnék beújítani egy Androidos telefonra. Eddig a Spica volt a befutó, csak vártam, hogy összejöjjön rá a manitu, de mostanság egyre inkább ingerel a Spica utódja, a Galaxy 3 is. Mit gondoltok, melyiket érdemesebb venni? (a Spica most a saturnban 55e Ft függetlenül)

Előre is köszi a segítséget!

(#22187) BalanceR válasza Karima (#22186) üzenetére


BalanceR
addikt

Ezt is nézted?
Commtiva Z71 - erős kezdés

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#22188) sz.zs. válasza montyx (#22184) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Elszállt tőle a telefon rész..a dialer storage állandóan fc-zik.

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#22189) sssz


sssz
őstag

na most fedeztem fel egy problémát. nem tudok új nevet menteni a névjegyzékbe. mindig kényszerbezárást ír.

ötletek mi lehet a hiba?

pontosítok. konkrétan a névjegyzékhez kötődően semmit nem enged csinálni.

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22190) G-e-r-i válasza OberMotz (#22183) üzenetére


G-e-r-i
csendes tag

Én azon csodálkoztam eddig, hogy ez másnak nem tűnt fel.
Engem oly szinten zavar az, hogy pont telefonként szar a spica, hogy párszor már majdnem falhoz vágtam...

(#22191) Maxtreme válasza montyx (#22184) üzenetére


Maxtreme
addikt

(#22192) privatposta


privatposta
tag

Sziasztok,
egy másik érdekesség.
Lehet hogy én bénázok, de nem tudok felhívni egy ismeretlen számról jövő sms küldőt.
Csak akkor,ha előtte kiírom, mentem a telefonkönyvbe...
Van erre megoldás?

(#22193) vamosip válasza petipetya (#22176) üzenetére


vamosip
tag

Pont, hogy az ügyfeles nézte és aktiválta, de úgy sem lehetett megváltoztatni. Én is a MyT-ről aktiváltam/deaktiváltam őket. Na még egy telefonos próbát teszek, hátha ott fent okosabbak vannak :)

(#22194) sssz válasza sssz (#22189) üzenetére


sssz
őstag

hmm... a kies-sel simán tudok bevinni új nevet.
meg ha valaki hívott utána simán be tudom menteni
csak ott van gond, ha az új névjegyet akarok felvinni vagy szeretnék új csoportot hozzáadni.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22195) Skynet258 válasza BalanceR (#22187) üzenetére


Skynet258
veterán

Úgy néz ki, a forgalmazótól kapok egyet tesztre, én is kíváncsi vagyok rá... ;) Ha valakit érdekel, akkor majd a blogon lesz a cikk (hogy mikor azt még nem tudom).

https://geekpulse.hu

(#22196) G-e-r-i


G-e-r-i
csendes tag

Lassan elkészül a samdroidos Froyo (2.2)
A mostabiban van már hang + adat kapcsolat + bt + 2.2 multitouch + fényképező + gps
A szenzor hiányzik még, és teljes lesz a kép :)

Egyébként már most megéri felrakni, sokkal gyorsabb, mint a 2.1, és stabil ez is!

(#22197) montyx válasza Cyberbeni (#22185) üzenetére


montyx
aktív tag

Lehet, de amikor 4x rákérdeztem az elmúlt napokban, akkor senki nem volt okos, hogy szóljon. Végül levadásztam és működik, gondoltam bedobom, hátha másnak is kellene, és ne szívjon annyit, mint én. 6x raktam újra a telót, mire megtaláltam a megoldást... :W

Aláírás

(#22198) sssz válasza sssz (#22194) üzenetére


sssz
őstag

letöltöttem ezt és ezzel tudok hozáadni, szóval a probléma megoldódott, bát azért jobban örültem volna, ha az alapprogram javul meg:
[link]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22199) montyx válasza Maxtreme (#22191) üzenetére


montyx
aktív tag

Jaja, ez az ami nem megy a telómon. Ezért volt ennyi fejfájás. Mostmár van nagy kép hívás közben, csak a google sync miatt a vacak kis képeket nagyítja. Ezt kellene megkerülni... :F

Aláírás

(#22200) BalanceR válasza G-e-r-i (#22196) üzenetére


BalanceR
addikt

:C
Nem is értem, a sensor miért ilyen bonyolult....
Valaki próbálta már?
Stabil?
App2SD megy?
Flashre valami remény?
Linpack / Quadrant milyen eredményt hoz?
A kamera minőségére van valami hatása?
(anno 1.5ről 2.1re váltva mintha zajosabb képeket csinált volna)

:R :R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.