Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23501) konkolyz válasza rebeL1899 (#23483) üzenetére


konkolyz
tag

A LauncherPro mintegy 600 Ft-nyi dollárba kerül, ennyit szerintem bőven megér, megérdemli a készítő.... :U :K

(#23502) ABE válasza konkolyz (#23501) üzenetére


ABE
őstag

Ráadásul az ingyenes verziója is tulajdonképpen teljes értékű.

(#23503) icepeti válasza vadászcsiga (#23499) üzenetére


icepeti
tag

Hát annyira még sem oldódott meg a helyzet, mert 1.5 felmegy bebootol minden okés vele. Felrakom a 2.1-et a gyári be sem indul, a samsung felirat végén ottmarad. Ha az általatok "összeállitott" 2.1et rakom fel akkor az sem indul be, ha felrakom még az LK-t akkor meg megint csak recovery van.
Az normális hogy 1.5 alatt is ott vannak a super user részek meg a Tethering? nem lehet már teljesen kigyomlálni belőle ezeket hogy előlről lehessen kezdeni mindent? :((

(#23504) Nohab61 válasza icepeti (#23503) üzenetére


Nohab61
aktív tag

Nem hagytad bent az odinban az régi ops-t?

Amúgy ha odinnal rakod fel a 1.5-t vagy 2.1-t akkor ugye recoverynek sem szabad lenni meg azoknak a programoknak sem amiket írtál.

[ Szerkesztve ]

(#23505) andras7


andras7
csendes tag

Üdv Mindenkinek!
Galaxy Spica androidos telefonra cseréltem a windows Pda telefomat..Minden jó 2.1 verzió csak USB-n akartam kapcsoldni Win7 Pc-hez és nem sikerült, nem találom a kapcsolatok "usb" beállítást.Van ilyen és hol kell keresni.? A Samsung Kies próbálkozik de nem tud.csatlakozni.
Köszönöm ha tud valaki!!

(#23506) icepeti válasza Nohab61 (#23504) üzenetére


icepeti
tag

hát ezaz mégis volt.
De megoldódott a dolog egész napi szenvedés után..
rutyika68 megmentette a telefonomat, köszi a linket és tényleg mindenkinek aki segitett.

Üdv

(#23507) rutyika68 válasza icepeti (#23506) üzenetére


rutyika68
őstag

Szívesen.
A Pda format segített? Mikor én így jártam ,nekem az oldotta meg.

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#23508) andras7


andras7
csendes tag

Üdv!
Köszönön ABE forumtársnak a gyors Segítséget! Igy már más!
Andras

[ Szerkesztve ]

(#23509) Maximum1 válasza legiaap (#23479) üzenetére


Maximum1
őstag

Próbálta már valaki ezt a kikúrt jó Anzo romot?
A videó második részéből sem derül ki semmi, csak annyi hogy gyökér a forma. :C

(#23510) legiaap válasza Maximum1 (#23509) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nálam is ez az Anzo rom van fenn, de eddig nem sok bajom van vele. Eddig még egyszer sem fagyott meg és tényleg stabil, de vannak idegesítő bajai:
- Nálam is ugyanolyan akadozva zoomol böngészéskor, mint a videóban. Nem folyamatos a nagyítás
- Már említettem ezt az error üzenetes dolgot
- A zenelejátszó indításakor pattog a zene
- A böngészőben való duplaujjas nagyításkor gyakran előfordul, hogy közben rábökök egy linkre és betölti azt, holott nem akartam rábökni, vagy néha visszaugrik, mikor már belenagyítottam
- Néha azért megakad a telefon, ha már sok minden megy egszerre

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23511) Maximum1 válasza legiaap (#23510) üzenetére


Maximum1
őstag

Köszi ezt a pársoros beszámolót, többet ért mint a videó-k. :)
Anzo sem tökéletes, akkor várok még 2.2 verzóban hátha lesz jó verzió.
2.1 verzón már senki sem dolgozik, elértük a csúcsot :Y

(#23512) Norbi14


Norbi14
senior tag

Jó lesz ez a 2.2! Rövid használat után engem meggyőzött, sokkal stabilabbnak tűnik mint a 2.1 akármilyen rommal. Nem kell várni másodperceket, hogy megjelenjen híváskor a hívó neve. A gyári telefonkönyv facebook támogatást kapott ami szerintem jó.

Ami miatt visszarakom a 2.1-et, hogy a fényképező nem igazán szuperál és aksi is gyorsabban merül.

Jól haladnak vele, ha ezek is javításra kerülnek végleges használatra is tökéletes lesz.

(#23513) jookomak válasza Norbi14 (#23512) üzenetére


jookomak
őstag

Hát ha csinálnak egy stabil 2.2-t, és elkészül hozzá a 3d driver, akkor zsírkirály telónk lesz. Tényleg, vajon újra kell írni dolgokat a 2.2-re, mint pl. multitoch?

(#23514) L@co


L@co
aktív tag

(#23515) vadászcsiga válasza Norbi14 (#23512) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezt a CM 6.4-et én is majdnem megtartottam ha talált volna jelet a kedvenc sportstrackerem, meg ha a kamera szines képet csinált volna. Jó lesz ez.

(#23516) membrandj válasza mm89 (#23485) üzenetére


membrandj
nagyúr

Valaki nem tudja véletlenül,hogy rootolásnál sms-ek megmaradnak? Vissza tudom rakni őket Kies-sel?

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#23517) ABE válasza vadászcsiga (#23515) üzenetére


ABE
őstag

Színes képeket csinál a kamera, csak a keresőkép fekete-fehér.

(#23518) vadászcsiga válasza ABE (#23517) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Gondolod hogy nem néztem meg gépen is a képet amit csinált? Fekete-fehér volt az akár hogy is néztem. A nagyobb gond a másik probléma volt.

(#23519) picur220 válasza L@co (#23384) üzenetére


picur220
veterán

Jó ez a rom, van még egy qbanin féle főzősite, de az sokkal bonyolultabb szerintem.
Base pack az első 1.3.1d deodexed legyen. A többi csak plusz nyelv, a deodex meg kell, a resigned nem jó.
Kernelből a legfrissebb a legjobb általában, most MT onoffos van, jó az. (LK2.09.6)
DVM ARM11 az a DVM-et gyorsítja, magyarul az egész telefont. Csak akkor rakd bele, ha utána nem akarsz Frozen Eclairt!
Home-ból szerintem csak az ADW menjen, aztán szerezz be egy LauncherPro Plust, ami sokkal jobb. A LauncherPro-t ezért ne rakd bele, mert utána a Plus-szal nem biztos, hogy együtt fognak működni szépen.
Phone APK: én XDA-t használok, csomó új funkció van benne, szerintem kell.
Standard: DeskClock mindenképpen kell, MidpPlayer javaME progifuttatáshoz kell, ha nem akarsz javat feltenni, akkor nem kell. MyFiles nem kell, Switchers sem, VoiceRec értelemszerűen hangfelvevő, Email az kliens (gmail külön van!). Google Servicesből a marketes kell, a maps nem fontos, meg le lehet szedni úgyis Marketből.
Extended componentsből ami szerintem kell:
EStrongs File Explorer, WiFi Tether, Gallery3D - No background version , Facebook client (már ha vagy), LiveWallPaper support + Nexus WallPapers (sosem használom, de lehet ele menőzni néha:DDD). OpenVPN az VPN kliens, Barcode scanner 2D-s "vonalkód" olvasó, CoolS az új kernelekkel fölöslegessé vált.

(#23520) Drachoo válasza vadászcsiga (#23518) üzenetére


Drachoo
senior tag

Egyet értek Abe-val, színes képeket csinált nálam is. :K

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#23521) ABE válasza vadászcsiga (#23518) üzenetére


ABE
őstag

Érdekes, nálam 6.3 és 6.4 alatt is (mind a beépített, mind a Vignette alkalmazással) színes képek készültek, megnéztem telefonon és számítógépen is.

[ Szerkesztve ]

(#23522) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Hmm... akkor a hiba nálam volt. Marad sportstracker indulásának hiánya ami miatt repült.
A taskkiller viszont érdekes volt, akárhányszor kilőttem majd frissítettem minden egyes alkalomal újraindultak. Ha jól emlékszem a 2.2 már másként kezeli ezt, vagyis nincs is szükség taskiller alkalmazására.

[ Szerkesztve ]

(#23523) ABE válasza vadászcsiga (#23522) üzenetére


ABE
őstag

Most néztem meg az általad linkelt sportstrackert, tökéletesen működik. :K

(#23524) Nohab61 válasza ABE (#23523) üzenetére


Nohab61
aktív tag

Megkérdezhetem pontosan milyen rendszerre raktad fel a 2.2-t?

(#23525) Norbi14 válasza jookomak (#23513) üzenetére


Norbi14
senior tag

Multitouch már most is működik 2.2 alatt!

Nálam a kamera először csinált színes képet, most már csak zöld fekete rózsaszín csíkokat csinál.

[ Szerkesztve ]

(#23526) Ronin-


Ronin-
senior tag

érdekes, mióta feltettem a főzött romot, kicsit furi az egész rendszer nekem.. pl a menüben, vagy a programok között amikor görgetek, van egy kis késése, ami marhára zavar. tehát meghúzom lefelé pl a beállítások menüben a képet, akkor előtte "kijelöli" azt a részt,ahol éppen hozzáértem a képernyőhöz (legyen pl az alkalmazások felirat) és már rég lefelé húztam a képernyőt, de még mindig csak ott tart, hogy én ráböktem az alkalmazások menüre aztán utána indul meg lefelé.. nemtom ez így mennyire érthető,hogy mire gondolok, de ez így nekem nem kóser :U csak nálam ilyen ?

[ Szerkesztve ]

(#23527) ABE válasza Nohab61 (#23524) üzenetére


ABE
őstag

Friss XXJD1 volt az alap, arra először ment a 6.3-as Cyanogen, majd az időközben megérkezett 6.4-est arra pakoltam rá.

(#23528) vadászcsiga válasza ABE (#23523) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na feldobom mégegyszer, piszkálja a csőröm :) mert amúgy tetszik, sokkal jobb mint az eclair.

(#23529) L@co válasza picur220 (#23519) üzenetére


L@co
aktív tag

Köszi szépen a segítséget!

:R:R

(#23530) bocsika


bocsika
aktív tag

Hali.
Mennyi területre települ a gyári IGO? Akármennyire visszatakarítottam a telefont mindig azt írja ki hogy elfogyott a szabad terület. A sd-n van 700mb a telefon belső tárhelyén pedig 63mb. Mennyire akar települni az a 16mb file? :S

(#23531) rutyika68 válasza Ronin- (#23526) üzenetére


rutyika68
őstag

Milyen rom van fent, mit tettél még fel? Pl: Fe, home ..stb?

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#23532) rutyika68 válasza bocsika (#23530) üzenetére


rutyika68
őstag

Próbáld AndroidCommander-rel

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#23533) Ronin- válasza rutyika68 (#23531) üzenetére


Ronin-
senior tag

ja meg az kimaradt, hogy ma délben vettem észre,hogy elszállt csak úgy a térerőm, restart kellett és jó lett.

szóval ami fent van :
SamdroidMod Version 1.3.1.deodexed [XXJH1] (Android 2.1)
Kernel [LK2.09.6 (Upd SamdroidTools -> Multitouch on/off)]
home: zeam
XDA Phone.apk
LatinIME.apk - Keyboard
Google services
Maps [4.4.0]
Google Services (Market, gmail etc)
WiFi Tether [2.0-pre10]
Facebook client [1.3.2]
LiveWallPaper support + Nexus WallPapers
DVM ARM11 optimized - asszem

BGB_3.0 Theme
charging_recovery
samdroid_bootanimation
Flying-animation

(#23534) Tutu7030 válasza vadászcsiga (#23477) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nálam meg jelenleg a market downloads fül alatt nem listáz semmit.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#23535) janes74 válasza icepeti (#23506) üzenetére


janes74
senior tag

mert rutyika68 egy jo arc!

(#23536) Csabi42 válasza Ronin- (#23526) üzenetére


Csabi42
tag

Sziasztok. Ronin-, nálam is így van sajna, eléggé laggol a rendszer, s ami miatt föltettem a főzött romot, az a net, s az is szaggat.:( Pedig állítólag jóval gyorsabbnak kéne lennie mindennek...

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#23537) rutyika68 válasza Ronin- (#23533) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!

A tapasztalataim alapján a következőt javaslom a számodra, home :LauncherPro,
normal Phone.apk, (a térerőt nálam is eldobálta XDA), a wifi Tether-t ha nem használod ne tedd bele, DVM ARM11 helyett valamelyik FE (szerintem a legstabilabb még mindig a 7.v), témát meg ajánlom QBANIN Kitchen-ből telepítés (recovery)

üdv (rutyika68)

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#23538) bocsika válasza rutyika68 (#23532) üzenetére


bocsika
aktív tag

Kösz, de ezzel mit kezdjek?

(#23539) vadászcsiga válasza ABE (#23523) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Most néztem meg az általad linkelt sportstrackert, tökéletesen működik.

Hát nálam továbbra sem működik, forog-forog az animáció, be is zöldülnek a körök, a műhold ikon is azt mutatja hogy megvannak a holdak de a számlálás mégsem indul el pedig 45 percig próbálkozott, aközben az Endomondo rögzítette az útvonalat.

[ Szerkesztve ]

(#23540) rutyika68 válasza bocsika (#23538) üzenetére


rutyika68
őstag

Telepítsd a Pc-re, tedd a gépedre a iGo.apk elindítod a android commandert, első ablakban kitallózod, install. Én ezt használom ha olyan hiba lép fel mint nálad, esetek 90%-ban megoldja a telepítést

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#23541) sssz válasza Csabi42 (#23536) üzenetére


sssz
őstag

akkor valami nálatok nem jó. nekem szinte ugyanaz van fenn mint ronin-nak.

nekem nem röccen meg a teló, eléggé gyors, menüben "görgetéskor" nincsen lassalulás, net jó, gyors, bár én operát használok. a home-ra én ia a launcherpro-t ajánlom, nincs jobb, gyorsabb.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#23542) Kephamos válasza vadászcsiga (#23539) üzenetére


Kephamos
addikt

Anno nekem is tökéletesen működött.

(#23543) rutyika68 válasza Csabi42 (#23536) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!

Mit használsz, böngésző, wifi, 3g? Ha wifi-t, milyen routered van?

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#23544) Csabi42 válasza rutyika68 (#23543) üzenetére


Csabi42
tag

Helló. Wifit nem használok, Telenor mobilnet(3G) A menükben is meg megakad néha. A Skynet féle rom van fent, nagyjából ugyanaz. Böngésző-Dolphin B. Aránylag gyorsan betölti az oldalakat, de nagyon darabos a mozgás. Az sd-n volt a böngésző. Először arra gondoltam, hogy az miatt van, újra telepítettem a böngészőt a belső memóriába, de csak egy nagyon picit javult... Az alap 2.1-el gyorsabb volt minden.

[ Szerkesztve ]

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#23545) rebeL1899 válasza konkolyz (#23501) üzenetére


rebeL1899
csendes tag

Igazad van, hiszen az paypalos, bennem valamiért az maradt meg, hogy mivel nincs fizetős market itthon, így meg sem tudom szerezni. Az érdekelne, hogy ha letöltöm akkor a kapott kóddal az "idők végezetéig" teljes verziós launcher pro-m lesz?

(#23546) Ronin- válasza rutyika68 (#23537) üzenetére


Ronin-
senior tag

oké, köszi, megpróbálom majd. Bár zeam -et nem nagyon szeretném lecserélni,mert nekem nagyon bejön. Ezt az FE -t honnan tudom leszedni, vagy mi ennek a teljes neve? mert akkor rákeresek és utána járok :)
A témákat meg eddig is revovery-ből pakoltam fel

(#23547) vadászcsiga válasza Kephamos (#23542) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kephamos: nálad a 6.3-ason működött?
ABE: te ha jól tudom 6.3-ról frissítettél 6.4-re igaz? Lehet hogy nekem is a 6.3-at kéne frissítenem és akkor működne.

(#23548) rutyika68 válasza Ronin- (#23546) üzenetére


rutyika68
őstag

FROZEN ECLAIR (V8) (=FE7b9)

[Frozen Eclair 9 Beta 1]

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#23549) Ronin- válasza rutyika68 (#23548) üzenetére


Ronin-
senior tag

jaja, közben megtaláltam én is :Regyenlőre lusta vagyok belevágni, de majd nemsokára úgyis rászánom magam :B

(#23550) Nohab61 válasza vadászcsiga (#23547) üzenetére


Nohab61
aktív tag

Bocs hogy beleszólok, nem tudom te mire rakod rá a 2.2-t ,de nem lehet hogy az a megoldás hogy odinnal 2.1 aztán recovery fel és arra a 2.2. Mert ahogy olvasgattam azoknak nem szokott gondja lenni akik frissen raknak fel mindent.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.