Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23551) rutyika68 válasza Csabi42 (#23544) üzenetére


rutyika68
őstag

Neked is javaslom ezt és egy másik böngészőt pl. Opera mini vagy xScope

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#23552) L.L. válasza rebeL1899 (#23545) üzenetére


L.L.
senior tag

Igen, bármikor, akár új teló, vagy rom után az alap launcherpro-nál beírod a kapott kódot, és teljesértékűvé válik.

(#23553) ABE válasza vadászcsiga (#23539) üzenetére


ABE
őstag

Hmm, elnézést, csak annyit próbáltam ki, hogy elindul-e a program, és talál-e jelet. :B

Egyébként ez a 6.4-es CM elég ergya lett, több idegesítő hibája is van: néha nem lehet ki-be kapcsolni az adatátvitelt, az automatikus forgatás megszűnik, egyszer csak elkezd rózsaszín-zöld csíkos képet készíteni, a LauncherPro fagyogat, ilyesmik... :((( Ezeket a hibákat mondjuk már jelentették a Samdroid fórumban, remélhetőleg hamar javításra kerülnek.

(#23554) rutyika68 válasza Nohab61 (#23550) üzenetére


rutyika68
őstag

Igen, a 2.2-nek full tiszta rom kell, másképp egy idő után romba dől. Tehát ne legyen (FE)..DVM ARM11.stb

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#23555) Csabi42 válasza rutyika68 (#23551) üzenetére


Csabi42
tag

Okés, köszi.:) Az Opera az fönt van már. Az xScope az milyen? Nem ismerem. Ezt a 7.v-t honnan lehet megszerezni? Hasonló dolog ez,mint a DVM ARM11, csak jobb?

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#23556) Ronin- válasza Csabi42 (#23555) üzenetére


Ronin-
senior tag

kb 4 hsz-el lejebb nézel. :(

(#23557) Csabi42 válasza Ronin- (#23556) üzenetére


Csabi42
tag

Ja, megvan, bocsi. Nem figyeltem eléggé...

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#23558) bocsika válasza rutyika68 (#23540) üzenetére


bocsika
aktív tag

Device: not found. Miért nem látja? A jútúbos videókon persze azonnal. :F

(#23559) vadászcsiga válasza Nohab61 (#23550) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Pontosan ebben a sorrendben csináltam. Régi motoros vagyok már :)

(#23560) bocsika válasza bocsika (#23558) üzenetére


bocsika
aktív tag

Megoldva. A beállítások/ alkalmazások / fejlesztés /USB-hibakeresést kellett engedélyezni. És így fel tudtam telepíteni. Öröm é bódottá. :)

(#23561) bigsee válasza sssz (#23541) üzenetére


bigsee
addikt

LP-nél talán gyorsabbnak tűnik az ADW. Nekem, legalábbis. Nálad mennyi helyet foglal a LP? Az ADW 504KB. (beállítások/alkalmazások/alkalmazások kezelése)

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#23562) r.zozoka


r.zozoka
aktív tag

hali valaki eltudná magyarázni nekem hogy ha egyzser telepítve vana street view hogy tudom elérni? a menümben nem találom a market azt írja hogy már telepítve van. gondoltam arra is hogy a mapsból kell elindítan valahogy de semmi akkor próbáltam a többivel de onnan sem tudom elérni:s
ötlet hogy mit rontok el vagy mit nem tettem fel hozzá?

(#23563) vadászcsiga válasza r.zozoka (#23562) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hosszan rányomsz valahova a maps-ben, cim betölt, jobb delsö sarokban az emberke ikonra ráyomsz és ha ott elérhetö a street view akkor örülsz.

(#23564) BalanceR válasza r.zozoka (#23562) üzenetére


BalanceR
addikt

Magyarországra nem lettek beengedve a streetview-s autók, szóval nálunk nem fogsz találni ilyet...
Menj rá pl NewYorkra ott zoomolj rá egy utcára, nyomd hosszan a kijelzőt, és ott lesz a street view...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23565) BalanceR


BalanceR
addikt

Az AngryBirdsben eljutott valaki a Forma1es pályáig ?
(autó alakban vannak a dobozok, és az 1982 felirat is kiolvasható)
A vége felé van valahol...
Na itt akadtam el....
Help PLZ :DDD

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23566) legiaap válasza BalanceR (#23565) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én csak ma tudtam leszedni egy olyan verziót, hogy elindul a telómon.
A 21-dik pályáig jutottam el eddig.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23567) asturel válasza picur220 (#23519) üzenetére


asturel
őstag

nemtudod, 2.1 samturbo-val vagy i/o performance boost-os kernelel (build number-hoz frozen eclair v9-et ir, mondjuk samturbo-ra is ezt irta) mukodik ez a dvm arm11? megeri egyaltalan feltenni?:D
ha nem fer ossze a ketto akkor gondolom telefon nem fog bootolni, recovery-bol valahogy visszaallithato?

(#23568) BalanceR válasza legiaap (#23566) üzenetére


BalanceR
addikt

Közben meglett...
Már csak 8 pálya van...
Jöhetne már az AngryBirds2 :DD

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23569) legiaap válasza BalanceR (#23568) üzenetére


legiaap
nagyúr

Te említetted, hogy a háttér miatt néha kicsit nehéz a játék?
Mert most vettem észre, hogy pl. itt
nálam nem barna a föld, hanem fehér, meg sok más helyen.
Ez miért van?

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23570) akos727 válasza legiaap (#23569) üzenetére


akos727
senior tag

Nekem is fehér.

(#23571) Nikk válasza legiaap (#23569) üzenetére


Nikk
senior tag

Ez a rossz driver miatt van. Egyébként nem csak ennél a játéknál vannak problémák a graf driver miatt, hanem például az összes Hexage-es játéknál. (Buka, Radiant, Totemo stb...)

Remélem sikerül kijavítani a fiúknak ezeket a hibákat az új driverrel, mert rendkívül bosszantóak. (Viszonylag tűrhető teló, DivX-el Xvid-el, wmv-vel és egy pocsék grafikus driverrel... Nem tudom miért kell ezt -.- )

DIGIC

(#23572) Nikk


Nikk
senior tag

No viszont, hogy ne csak a rosszat: A saját témán... =)

Alapja a GrayScale Green nevű téma samdroid-ról. Az ikonok saját készítésűek...

Igyekeztem a már meglévőhöz képest is még jobban egyen formába önteni magát a témát.

Az ikonokat még mielőtt bárki megkérdezné: 10x10-es rácsra kell szétbontani hozzá ProLauncher-t és akkor meg lehet csinálni úgy, hogy az ikonok fedjék egymást... =)

DIGIC

(#23573) legiaap válasza Nikk (#23571) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ok. köszi a felvilágosítást.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23574) BalanceR válasza legiaap (#23569) üzenetére


BalanceR
addikt

Nemcsak a föld textúrája hiányzik, hanem az "ég" sincs rendben, de ettől függetlenül játszható...
(Sikerült végigvinnem :C )

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23575) legiaap válasza BalanceR (#23574) üzenetére


legiaap
nagyúr

Elég gyorsan végigtoltad.
Minden pályán a max. csillagszámot érted el?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23576) petipetya válasza Nikk (#23572) üzenetére


petipetya
nagyúr

Durván jól néz ki. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#23577) BalanceR válasza legiaap (#23575) üzenetére


BalanceR
addikt

Igen, mert kellett a bónusz...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23578) Kephamos válasza vadászcsiga (#23547) üzenetére


Kephamos
addikt

Fhúúú, öreg, meg nem mondom. Mikor beszéltünk róla, akkor raktam fel. Kb. 1-1,5 hónapja. De lehet kettő is. :) Remélem ez elég támpont.

(#23579) Ronin-


Ronin-
senior tag

de imádom, hogy csak 24 órán belül csak 1-et lehet főzni, mert limitálva van, ráadásul ip alapján :W

[ Szerkesztve ]

(#23580) icepeti válasza Ronin- (#23579) üzenetére


icepeti
tag

proxy

(#23581) Gattsu


Gattsu
tag

Heló
A gép internetét kábelen keresztül meg lehet osztani a telefonnal?

Toshiba l650d 146 / SE K800 / x360 slim 250GB /Galaxy S / Xperia Ray

(#23582) bigsee válasza Ronin- (#23579) üzenetére


bigsee
addikt

Beregelsz egy másik névvel, simán tudsz főzni újat! Nem IP alapján vagy benn...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#23583) jookomak


jookomak
őstag

Sziasztok!
A következő lenne a dolgom. Ki szeretném cserélni a telefonban levő kártyát (1->4 gb). A gond viszont az, hogy eleddig bőszen használtam az app2sd-t. Azt olvastam, hogy ilyenkor kártyacserénél össze tudja dobni magát a telefon.
Szóval le kéne mentenem valahogy róla mindent, hogy utána egy az egyben vissza tudjam állítani a jelenlegi helyzetet. Mivel, és hogyan tudnám ezt sikeresen megoldani?
A válaszokat előre is köszönöm!

(#23584) sssz válasza jookomak (#23583) üzenetére


sssz
őstag

szerintem sehogy.

ugyanis, mikor berakod az új sd-t, recoveryt nyomsz megcsinálod az új kártyán az app2sd-t és bebootol.... na ott fog elszálni minden mert nem találja a kártyán...egyrészt.
másrészt nekem már attól elszállt hogy kivettem a kártyát amin az app2sd van , a telefon kikapcsolt állapotában visszaraktam (közben semmit nem csináltam a telóval, csak az sdre raktam rá egy fájlt) és már akkor fc-zett veszettül minden.

szóval szerintem nem lehet.
legalábbis nekem nem jött össze :D

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#23585) #09908736 válasza jookomak (#23583) üzenetére


#09908736
törölt tag

Csak egy ötlet. Kikapcsolod az app2sd-t, kiveszed a kártyát, újat beteszed, megformázod és újra bekapcsolod.

(#23586) sssz válasza #09908736 (#23585) üzenetére


sssz
őstag

én is kikapcsoltam milőtt kivettem. mégis összeomlott.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#23587) legiaap válasza Gattsu (#23581) üzenetére


legiaap
nagyúr

Igen, de ha mondjuk van rootered akkor csatlakozz arra és nem kell kábelezni.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23588) johnny82


johnny82
őstag

Hali! Korábban partícionáltam app2sd-nek 1 GB-ot a memóriakártyán. Samsdroid tools-ban engedélyeztem is. Dalvik-cache to sd-re nem engedélyeztem. Most fel szeretném rakni az angry birds játékot és azt írja a teló, hogy nincs elég hely. Elvileg még 47 mega szabad helyem van storage info szerint. Mit kéne még csináljak? Köszi

Mod: azt honnan tudom, hogy mennyi van még az 1 gigából sd-n, amit partícionáltam?

[ Szerkesztve ]

(#23589) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Kipróbáltam ezt a 2.2 alapú cyanogen modot.Hát nem vagyok tőle hasra esve...Gyors,stabilnak tűnik,elég sok minden működik már,de sebességben még mindíg nem az igazi.Eszi az akut,4 óra alatt csumira merült a telefon.:D A mostani Fe mod gyorsabb (9.1,v10 kernellel)NA nem linpackban,mert az nem érdekes.Az alkalmazásaim,a doksiaim láthatóan gyorsabban töltenek be,mint froyoval.wifi,gps is gyorsabb.A hangja tisztább.Jó lesz ez a cy mod,csak még van mit csiszolni rajta,de akkor is le a kalappal a fiúk előtt.. :R

A véleményem szubjektív ne tessenek belekötni :B

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#23590) DeadMeat válasza johnny82 (#23588) üzenetére


DeadMeat
veterán

A samdroid tolsban láthatod. (az angry birds az a pingvines játék?)

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#23591) ABE válasza DeadMeat (#23589) üzenetére


ABE
őstag

4 óra alatt lemerül? Húú, akkor ott valami gebasz van, nálam pont tovább bírja vele. :F

(#23592) DeadMeat válasza ABE (#23591) üzenetére


DeadMeat
veterán

Kb.Próbáltam többféleképpen feltenni.Gyári fw-re kitchenes fw-re Fe fw-re.Mindnél ugyan az volt.Átneveztem a battery stats.bint is,az sem segített rajta. :(

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#23593) legiaap válasza DeadMeat (#23590) üzenetére


legiaap
nagyúr

Benne van a nevében: Birds. Madarakat kell kilőni csúzliból.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23594) DeadMeat válasza legiaap (#23593) üzenetére


DeadMeat
veterán

Mér a pingvin az hal? :D Kipróbálom azért köszönöm :R

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#23595) vadászcsiga válasza DeadMeat (#23589) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem sem merül gyorsabban, igaz tovább sem birja mint az előző. Szokni kell ezt a CModot, én már úgy vagyok hogy vannak benne olyan részletek amiért hajlandó vagyok hanyagolni a 2.1-et, pl. a böngésző sokal kézreesőbb, a task kezelés is jobb.

Felraktam a 6.3-at, azon sem indul el a Sportstracker, majd frissítettem 6.4-re a rend kedvéért. Mindegy majd csak lesz egy CM verzió amivel menni fog, addig használom az Endomondót.

(#23596) Ronin-


Ronin-
senior tag

hmm.. hát ezt nem értem. az természetes, hogy ha felteszem a Frozen Eclairt, akkor utána recovery-ből már nem tudok feltenni semmit ? csak mert nekem azt írja utána, hogy nincs benn az sd kártya.. :U

(#23597) orrlyuk válasza vadászcsiga (#23595) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Így hét közben, mikor dolgozni is kell, nem kísérletezek, inkább kérdezek: vajon a 2.2 alatt stabilabbá vált-e a lossless lejátszás? A Meridian és az Andless a kiforrott progik, de mintha mindkettő túl sokat küzdene. (Lefagyások, restart, stb.) Apét már nem is kérdezem, de valami szabvány Flaccal, ha menne rendesen...

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#23598) vadászcsiga válasza orrlyuk (#23597) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Azt sem tudom miről beszélsz :D na jó a losslest ismerem de miért akarsz te ilyet hallgatni egy telefonon? Aki a kamerán nyavajog azt sem értem. Ha ilyen vájtfülű vagy akkor megérdemel a hobbid egy profi hangtechnikát otthonra.
Na de hogy segítsek is mit töltsek le és hogy próbáljam?

(#23599) Ronin- válasza rutyika68 (#23537) üzenetére


Ronin-
senior tag

na közben meglestem, visszatettem a gyári fw -t is, azzal nem csinálja ezt a késéses baromságot.. csak miután felteszem az i5700_LK2-08_PDA.tar -t :U

(#23600) Kephamos válasza Ronin- (#23599) üzenetére


Kephamos
addikt

Valami jó témagyűjteményt nem ismertek? Ami a samdroid fórumon van nem nyűgözött le.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.