Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22851) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

Megnéztem apu telóját. Az orrom előtt csinálta a következőt: Kicsöng normálisan. Nem fogadom a hívást. Felhívom újra, fent megjelenik a csendes mód ikonja, és nem csöng ki. De volt olyan eset is, amikor csak a csengőhang hangerejét vette le 0-ra. Mindezt teljesen magától! És semmilyen olyan alkalmazás nincs fent, ami ezt okozhatná...

(#22852) Nohab61 válasza Tesztelo.hu (#22851) üzenetére


Nohab61
aktív tag

Ez érdekes jelenség. Én azt csinálnám, hogy elsőre factory reset ha az se segít akkor újra raknám a rendszert.

(#22853) mm89


mm89
őstag

Sziasztok!

Előfizettem djuice csomagra. Tök jó, csak a kártyát vettem meg, 2500 ft volt, ez a havidíj is egyben. Teljesen lebeszélhető (számlás 20 a neve) 20 ft os percdíj bármikor bárhova, 20 ft az sms, most olyan AKCIÓ van, hogy egy 500 ft os kiegészítő szolgáltatást ingyen adnak hozzá, pl 100 mega net. Nagyon király! Csak egy gondom van, nem tudom a netet beállítani. Wifim van itthon.

Internet Beállítás:

Név: Telenor WAP
APN: wap
Proxy: 84.225.255.1
Port: 8080
MCC: 216
MNC: 01
Hitelesítés tip.: PAP
Hozzáférési pont tipusa: internet

MMS Beállítás:

Név: Telenor MMS
APN: mms
MMS-központ: http://mmsc.telenor.hu
MMS-proxy: 84.225.255.1
MMS port: 8080
MCC: 216
MNC: 01
Hitelesítés tip.: PAP
Hozzáférési pont tipusa: mms

Ezek a beállítások elvileg (több fórumon is láttam már) de nem találom, hogy hova kéne írni őket.. :((
Kértem már a telenortól neten hogy küldjék el a beállításokat, kaptam egy olyan smst hogy nemsokára megkapom a beállításokat és fogadjam el, de egy órája nem küldték, mostmár nem várok tovább :) csak mondjátok meg plz, hogy hova írjam ezeket az adatokat :D

Köszi!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#22854) legiaap válasza mm89 (#22853) üzenetére


legiaap
nagyúr

Menü->Beállítások->Vezeték nélküli és hálózati beállítások->Mobilhálózatok->Acces Point Names (felülről a második)- Opciók->Új hozzáférési pont/vagy pedig a meglévőt módosítod.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#22855) mm89 válasza legiaap (#22854) üzenetére


mm89
őstag

Köszönöm! Pedig azon a környéken nézelődtem már :D
Na mindjárt megpróbálom!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#22856) mm89 válasza mm89 (#22855) üzenetére


mm89
őstag

Király, működik!
(néztem én már ezt a beállítást, csak ugye nem volt alapból egy sem, és még hozzá kell szoknom, hogy ha azt látom hogy nem látok semmit, akkor nyomjak egy menü gombot :D --> új hozzáférési pont)
Köszönöm!
nemtom mms-t beállítsam e... úgyse küldök, drága, inkább e-mail

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#22857) eftepe


eftepe
tag

Tudtok valamit a .mobilism.org-ról?

(#22858) tyutyu73


tyutyu73
tag

Hahó ! A mobilism oldalról tud valaki valamit nem érhető el illetve egy belépő oldalra visz el a linkje (NOC Monkey Recovery 2.0 ) ..... :F
" fasza egyszerre gondoltunk egyet :K "

[ Szerkesztve ]

(#22859) Blyan válasza sssz (#22807) üzenetére


Blyan
félisten

Amennyiben a letölthetésre vonatkozó privit küldtél, elkérhetném én is? :B :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#22860) BalanceR válasza tyutyu73 (#22858) üzenetére


BalanceR
addikt

Megy a Mobilism...
Néha előfordul, hogy egy időre leáll, de ez már ígyvan évek óta...
alternatívaként:
Google kereső: symbiantalk.net

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#22861) montyx válasza eftepe (#22857) üzenetére


montyx
aktív tag

Nekem megy :P

Aláírás

(#22862) honeker


honeker
őstag

csá... ki próbáltam a 2.2 jó lesz de rengeteg a angol...vissza tetem a fözötet .

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#22863) mm89 válasza honeker (#22862) üzenetére


mm89
őstag

Ha ilyen a magyar helyesírásod, akkor az angolt el se merem képzelni :D

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#22864) Bandi_1969 válasza honeker (#22862) üzenetére


Bandi_1969
csendes tag

Ahogy a helyesírásodat nézem, az is csoda, hogy a magyart érted. Egyes alá, leülhetsz! :-)

(#22865) legiaap


legiaap
nagyúr

Gyerekek ezt a Skype-ot nem lehet valahogy kihangosítani?
Nem elég, hogy kur..ra recseg, 2-3 másodperc késéssel hallom a másik felet és még halk is 100 % hangerőn... :W kissé idegesítő.
Azért ilyen szar, mert nálam jelenleg csak EDGE és GPRS net érhető el?
Csak erre tudok gondolni.

A halkságról jutott eszembe, hogy állítottam én anno a szervízkóddal a hangerő db-lét, de semmit sem változott. Zajos helyen alig hallom még így is a másik felet. Mintha csak egy árnyalatnyival lenne jobb, de lehet azt is csak beképzelem.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#22866) Ronin- válasza Bandi_1969 (#22864) üzenetére


Ronin-
senior tag

:DDD

(#22867) person válasza legiaap (#22865) üzenetére


person
senior tag

Nálam is halk szinte már használhatatlanul. Wifin használva mindkét oldalt.

Más.: Apps2sd mellett kezd elfogyni a memóriám. Jelenleg 19M. Jó ideig semmit nem változott 124M volt majd egyszer csak elkezdett fogyni. Valakinek van ötlete, hogy miért? És mit tehetnék ellene azon kívül, hogy nem töltök le semmit?

(#22868) Ronin- válasza mm89 (#22856) üzenetére


Ronin-
senior tag

köszi,nekem meg pont ez kellett :D bár most egyenlőre nem állítom be.. mms-t meg pláne, mióta hót részegen küldtem saját magamnak 6mms -t,ami csak fekete kép volt :P :D

(#22869) konkolyz válasza person (#22867) üzenetére


konkolyz
tag

Hello

Azért fogy, mert az APP2SD csak a .apk fájlokat teszi az SD-re. De azok továbbra is a belső tárhelyre gyorsítótáraznak. Ötletnek elsőként Böngésző/Beállítások/Gyorsítótár üritése.
Utána "egygombos" megoldásként jó lehet:CacheMate

[ Szerkesztve ]

(#22870) person válasza konkolyz (#22869) üzenetére


person
senior tag

Köszi a választ! Szerintem ami nálam van az akkor sem normális. Nekem ez azért furcsa mert rootolás, apps2sd bekapcsolása után hetekig semmit nem változott szinte, pedig az első napokban van számottevően telepakolva appokkal. Majd hetek múlva fogta magát és elkezdett kopni a telepítésekkel arányosan mintha csak a készülékre pakolná.

(#22871) Longd


Longd
csendes tag

Sziasztok!
Előre is bocs a hosszú hozzászólásért.
Most Szeretnék telefont venni. Mindenképp okostelefonban gondolkodom. Most egy e51-em van, nagyon szeretem, de már kinőttem. Több márka és oprendszer szóba jött. Alap volt az e52(még mindig nem mondtam le róla teljesen.)Blackberryket néztem, nagyon bejön külsőleg. De nem "csak" a külsőség a lényeg, tehát erről letettem. Andriod OS a legszimpibb.
Mivel kb 60K-t szánok rá és mindenképpen új kell különböző Áfa megfontolások miatt, ezért hosszas nézegetés után a Spicara jutott a döntés, de még nem 100%-ig. Pl. ott van a HTC wildfire csak nem tudom a kis felbontás mennyire nagyon gáz.

Spicaval kapcsolatos kérdéseim lennének.
1. GPS megy-e normálisan? Mert olvastam, hogy nem mindig akar elindulni, meg kiakad meg stb... (Tehát frankón lehet-e offline módban pontosan navigálni vele.)
2.Az oprendszer Android 1.5. Lehet-e 2.1-re frissíteni? Úgy olvastam most már gariban megcsinálják. Másik: Van-e rá olyan UI, mint a HTC-kre a sense. A HTC Tatoo tesztjében erről az UI-ről ódákat zengtek.
3. Alapvető mülödése zökkenőmentes-e? Nem akad, nem fagy azt csinálja amit akarok, nem gondolkodik sokat...

A lényeg telefon,sms pöpecül menjen . Néha GPS-t használnám, wifi-n neteznék. fényképező lényegtelen.
Aki veszi a fáradtságot és elolvassa, sőt még reflektál is rá,annak nagyon köszönöm előre is.
Üdv

(#22872) montyx válasza sssz (#22834) üzenetére


montyx
aktív tag

Fúú a 3DGallery engem is megszívatott anno. Én akkor újrafőztem az egészet sima galleryvel. De akkor elszállt minden beállítás. Bár mondjuk a APN beállításokat kivéve mindenem a neten van, így a telót visszaállítani pár perc.
Érdemes egy light package-t főzni úgy, hogy semmi ne legyen főzve bele csak a sima gallery az alapcsomagból.

Aláírás

(#22873) BalanceR válasza Longd (#22871) üzenetére


BalanceR
addikt

Ne Vegyél Spicát!
Ez egy nagyon jó telefon, de nem neked találták ki...
Amire te használnád, arra szerintem egy zárt OPrendszeres GPS-es teló lenne a legjobb...
A Spicával "foglalkozni kell", hogy jó, stabil, legyen.
Nem tűnsz olyannak, aki nekiáll rootolni, ROMot cserélni, "hegeszteni" a szoftvert, pedig itt arra szükség lenne...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#22874) Skynet258 válasza Maximum1 (#22849) üzenetére


Skynet258
veterán

Köszi :R Ebben az árkategóriában mindig vannak kompromisszumok sajna... ezért váltottam aztán én is. :(

https://geekpulse.hu

(#22875) sssz válasza montyx (#22872) üzenetére


sssz
őstag

végül csináltam egy remove package-t, amiben csak ez a 3d gallery volt benne. utána meg feltettem simán a marketről a rendes hátteres változatát. villámgyorsan betölt és tökéletes :)

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22876) sssz válasza Blyan (#22859) üzenetére


sssz
őstag

privi ment ;)

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22877) petipetya


petipetya
nagyúr

Sziasztok!

A k9mail alkalmazásban van olyan beállítási lehetőség, hogy a gmail levelekben összefűzze a beszélgetést, és ne külön-külön mutassa? Nem találtam meg.

"nincs rá lezsóidő"

(#22878) Longd válasza BalanceR (#22873) üzenetére


Longd
csendes tag

Szia! Először is köszi a választ. Bár egy kicsit nem ilyenre számítottam.
Nekem kell az a szabadság hogy telepíthessek egy programot, ha hiányzik valami.
Ha valaki vagy valami (google)segít akkor azért meg tudom csinálni. Nem cukrász vagyok, ha érted mire gondolok. Simán megszögelem, csak nem szeretnék állandóan a telóval foglalkozni. Nyugtass meg nem kell állandóan túrni.
Az alap kérdéseimre azért tudnál válaszolni?
Még egy kérdés. Tényleg nem tud kikapcsolt állapotban ébreszteni?

[ Szerkesztve ]

(#22879) orrlyuk válasza Longd (#22878) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Nem kell állandóan vele foglalkozni, korántsem. Beáll szépen, teszi a dolgát. Kikapcsolt állapotban valóban nem ébreszt, és sajátos Androidos bug miatt egyébként is néha kihagy sajnos. (Bár: mióta főzött romom van, nálam mintha elmúlt volna ez a probléma.)

Navigáció és GPS antenna kiváló, egyedül a hozzá adott iGO kicsit fagyós - de azért az sem tragédia. Minden más navi program (még 4-5 biztos van) remekül megy.

2.1 alapvető, házilag is, gariban is nagyon egyszerű a frissítés.

Lassúság, akadás, fagyás előfordul, és sajnos ez a telefonfunkciókat is érinti. De nem gyakori, én lassan fél év alatt 1-2 alkalommal jártam úgy, hogy hívásnál problémám adódott, ennyi bajom az előző Nokiámmal is volt.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#22880) petipetya válasza orrlyuk (#22879) üzenetére


petipetya
nagyúr

Rossz a megfogalmazás, ugyanis "felhasználói bug" miatt nem ébreszt a telefon. Ez olyankor fordul elő, ha valaki kilövi az ébresztőt, vagy a task killer automatikusan megteszi ezt helyette.

Én sosem lőttem ki, így január 4-e óta egyszer sem fordult elő, hogy nem ébresztett volna az android, pedig azóta a 2. telót nyűvöm.

"nincs rá lezsóidő"

(#22881) Nikk válasza petipetya (#22880) üzenetére


Nikk
senior tag

Fura mód nekem a Task Killer cuccai között sincs ott az ébresztő mégis ébreszt, minden nap mikorra be van állítva... No erre varj gombot... =D

DIGIC

(#22882) Longd válasza orrlyuk (#22879) üzenetére


Longd
csendes tag

Köszi a választ.
A főzött rom még egyenlőre nem világos, hogy micsoda. Találtam egy oldalt ahol androidos és kifejezetten spica-s segédlet is van. Ezáltal kezdenek tisztulni a dolgok.
Sőt az is világossá vált, hogy a HTC-knél alkalmazott UI-t is el lehet érni, csak sok utánajárást igényel.
Te milyen Nokiáról váltottál?

(#22883) Skynet258 válasza Longd (#22882) üzenetére


Skynet258
veterán

"Találtam egy oldalt ahol androidos és kifejezetten spica-s segédlet is van"

Ez lenne az én blogom. :DDD Olvasgasd, és megérted, csináld, és még jobban megérted. Ha betartod az ott leírtakat, nem lesz gond. ;)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#22884) Maximum1 válasza Longd (#22871) üzenetére


Maximum1
őstag

Ajánlom az SE X10 mini Pro-t.
Az alapban többet tud mint a hegesztett spícám.
Okok amiért ne spicát vegyél:
kb 1 hónap mire összehegesztesz egy olyan verzót ami jó lehet Neked.
Telefonálásra szinte alkalmatlan, céges telefonom lenne már a falon lenne. :)
Nekem is azért kellet ilyen mert néha netezek és néha gps, erre tökéletes, viszont telefonálni egy rakás sz...

(#22885) Longd válasza Skynet258 (#22883) üzenetére


Longd
csendes tag

Igen-igen csak nem kapcsoltalak össze és nem akartam reklámozni, de azért úgy írtam le hogy aki járt már ott vagy éppen a tulaja az ráismerjen :).
Köszi a jóféle cuccot... Hasznos...

(#22886) sssz válasza Maximum1 (#22884) üzenetére


sssz
őstag

ezt a részt sosem értettem, hogy hogyan lehet telefonálásra szar a spica.

mitől? hívnak, felveszem, beszélek , leteszem. mi tud ebben rossz lenni?
mondjuk nekem ha hívnak rögtön kijelez mindent (zenét, képet, rezeg, stb), a hívás felvételével sincs gond még akkor sem ha előtte le volt zárva a képernyő, hangminőség jó, lerakással sincs gond, megnyomom a gombot és rögtön leteszi.

Ez csak nálam van így??

ha már a telefon résznél tartunk: az XDA Phone.apk miben különbözik az eredti spica phone.apk -tól?
ha le szeretném cserélni majd, és csak ezt, akkor ezt is lehet light pakage-al vagy az ilyen "alap részeket", mint a phone, base package, boot csak full package-al lehet cserélni?

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22887) akos727 válasza legiaap (#22865) üzenetére


akos727
senior tag

Èn wifiről(20megàs netről) nyomtam egy amerikai ismerőssel 27 percen àt. Kèsès max 1 mp vol sztem. Recsegès 5 perc utàn eltűnt, addig sem volt zavaró. Hangerő az tènyleg nem túl brutál. Rànyomok a kihangosìtòra ès 1 pillanatra kihangosìtja azutàn vissza àll a fül hangszòròra. Pròbàld meg wifin àt ha van lehetősèged hàtha eltűnik a recsegès.

(#22888) Drachoo válasza Maximum1 (#22884) üzenetére


Drachoo
senior tag

"Telefonálásra szinte alkalmatlan, céges telefonom lenne már a falon lenne." Bakker mi a baj a telóddal? :F

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#22889) Maximum1 válasza sssz (#22886) üzenetére


Maximum1
őstag

Akkor leírom hogy értsd: zsebben nem hallod, ha hallod akkor mire kiveszed biztos megnyomsz rajta valamit amit nem kéne, rezgés? az egy nulla.
Hangminősége? kocsiban nem hallasz semmit, talán egy 7 bmw-ben.
Asztalon tartod akkor jó, de aki nem irodista az felejtse el.

(#22890) Maximum1 válasza Drachoo (#22888) üzenetére


Maximum1
őstag

Semmi, szeretem, de ha többet kéne telefonálnom, mint régen akkor már nem ez lenne.
Értsd: régen a legkomolyabb aksival rendelkező telót is naponta töltöttem, raktárvezető voltam egy helyen.

(#22891) r.zozoka válasza Longd (#22878) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

szerintem sem kell vele rengeteget foglalkozni. ha bejön egy remek rendszer akkor azzal márn em kell foglalkoznod csak használni! a telefon általában nem lassú, csak néha azért mégis megakad picit:( (de ha "csak" ennyi pénzt ad ki érte az ember csodát ne várjon)
alapvetően mindent tud ahogy olvasom még sokkal többet is mint a te elvárásod!
ez a telefon szeritem jó választás lenne, én nem bántam meg!

viszont ha azt nézzük, most már egész jó vetélytársak lesznek körülötte. nézzd meg azokat is! pl andro-id.info -n van egy telefon teszt tegnapról azt a telefont nézzd meg jobb választás és ha jól tudmm 60-70eft között van
ui.: sajnos ez atelo már kifutó széria:( kár érte) de még igy is hatalmas a támogatása az oroszok oldaláról! van már 2.1 és 2.2 is de az utóbbi még tetsz verziós :( készülget hozzá 3d gyorsító is tél végére, közepére el is készül talán
hát rajtad múlik itt van jó és rossz oldal is bőven:) de inkább jó:)

(#22892) sssz válasza Maximum1 (#22889) üzenetére


sssz
őstag

zsebben tartom szinte egész nap. ha rezeg rögtön érzem. és hallom is.
letöltöttem egy profile progit, azzal állítottam be a csengetés hangját, még az utcai zajban is simán hallottam.

nem tudom mikori a telód, de ha esetleg régi, akkor lehet hogy ez még az első szériák "gyengesége". én kb 4-5 hónapja vettem, már 2.1-el red bull mobile-ként , sose volt vele gondom a gyári szoftverrel sem.

de lehet hogy nálad munka közben tényleg nagy a zaj. nem tudom.
mindenkinek más jön be ....

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22893) r.zozoka


r.zozoka
aktív tag

hát nem tudom a telefonfunkcióval nekem soha sem volt bajom! kicsit akkor lassul mikor beakarok írni egy újszámot(ott is csak az első indításig ,de ott is csak amíg betölti a memoba)

(#22894) r.zozoka válasza sssz (#22892) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

hali emlékszel még a mt 2.3b.zip-re? nah én is úgy jártam mint te feltettem és folyamatos boot. ezt már csak azért sem értem múltkor faszántossan felment és nem is volt vele gond. most meg húzhattam újra mindent:(

(#22895) sssz válasza r.zozoka (#22894) üzenetére


sssz
őstag

sajnálom, hogy te is így jártál :(
akkor lehet magával a fájl-lal nem stimmel valami.
Viszont akkor nem én rontottam el a dolgot.
Bár tudom hogy ez téged nem vígasztal :B

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22896) montyx válasza Longd (#22878) üzenetére


montyx
aktív tag

Tényleg nem. Ez nem sima telefon. Ez inkább egy apróbb számítógép, és így is kell kezelni. Azaz a géped se tud semmit csinálni, ha ki van kapcsolva.

A stabilitás nagyon függ attól, mennyire mersz belevágni a lecsóba. Lehet sokat mókolni a telóval, így a stabilitását te alakítod, hogy milyen ROMot, kernelt, alkalmazásokat, és widgeteket raksz rá fel. Az alap gyári Samu rom nem tudom most milyen, mert én nyár eleje nem láttam olyat. :P

A Samu spicaban az a jó, hogy egyszerű, mint a faék. Könnyen lehet moddolni, és hihetetlenül baromi jó körülötte mind a magyar, mind a nemzetközi közösség. Lásd multitouch driver, FrozenEclair, Froyo alpha, 3d driver, etc. Olyan támogatást kapsz hozzá, mint amilyet max. a G1 kapott. Igaz nem gyárit, de jobb is így, mert a gyártók azok nagyon tohonyák.

Viszont a teló nem egy atomreaktor. Azt tudni kell, hogy van ami lassú rajta. A GPS stabil, ha jó progit raksz rá. Én a tomtom CoPilot-ját használom. Az iGOt nem ajánlom továbbra sem. Gagyi. A 2.1 Eclair pedig Samu által is kiadott, így a normális Samu szervizek ingyért és bérmentve tolják fel a telefonodra kb. másfél óra alatt, legyen az akár függő, akár független. Rengeteg téma van rá, köztük a sense is, de szerény véleményem szerint van szebb, és jobb is.

A fényképezője gagyi, de szerintem baromság is a telefonba fényképező. Vegyen az ember egy normális tükörreflexes gépet, és rá jön arra, hogy "jé, én is tudok normális képet készíteni, nem csak f*st!" Amúgy csak amiatt örülök, hogy van benne, mert lehet vele barcodeot olvasni.

Na ennyi a véleményem, én imádom ezt a telót, meg az egész androidos baromkodást. De ha nem akarsz a telefonoddal "játszani", csak telefonálni akarsz akkor tényleg ne vegyél ilyet.

Ui.: Ja és én nem sokkal a spica előtt a falhoz vágtam az E51emet, amikor 4-re ment ki belőle a hangszóró. Olyan f*s hangerőt még telefonom nem produkált, mint az a vacak... :W

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#22897) vadászcsiga válasza r.zozoka (#22894) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem lehet hogy a 2.3b verziót LK2.09.5-ös kernel alatt akartad telepíteni?
"for LK2.09.5 and above "

(#22898) sssz válasza vadászcsiga (#22897) üzenetére


sssz
őstag

hát lehet hogy itt szúrtam el én is.... :F

már megint nem olvastam el ezek szerint rendesen a leírást mellette :(

mindegy, így legalább most már itt is tudok főzni :D

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22899) orrlyuk válasza Longd (#22882) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

6220c. Egyébként szerettem azt is. De: szignózás, push-Email problémái, akku-kapacitás. Szerintem fényképezésben is erősebb a Spica.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#22900) orrlyuk válasza petipetya (#22880) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Gentle Alarm:

"Some phones suffer from a "deep sleep syndrome", preventing alarm applications from waking up. If your phone suffers from this, even the standard alarm app will not work reliably. Any of the following methods prevent deep sleep and will make your alarm app work reliably:"

A felsorolás:

kapcsolj éjjeli órát a képernyőre (olyat, amelyik végig világít), vagy
tedd töltőre, vagy
(ezt nem mesélem el....)

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.