Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22901) r.zozoka válasza vadászcsiga (#22897) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

lk 2.08! ha valami nem módosította mondjuk a főzés vagy ....akkor tutira hogy 2.08 van a spicán:) végülis nekem mind1 mert sokat nem asználom meg olyan nagy változást nem tapasztaltam akkor sem mikor sikerült fel tennem!

sssz: kicsit vígasztal, mivel ha jól emlékszem én meséltem el h.h. csináld, és mivel nem lett jó.... szal jól mondtam az tuti jól csináltad szinte tuti csak nem sikerült az is tuti:(
de se baj:) most már működik a rendszer remekül!ha jól figyeltem nálad is:)

[ Szerkesztve ]

(#22902) sssz válasza r.zozoka (#22901) üzenetére


sssz
őstag

igen, most úgy tűnik minden a helyén minden jól működik:)
kicsit izgatja még a fantáziám ez a zöld/fekete téma. de félnék hozzányúlni, mert lehet megint újra kell raknom. elég macerás volt, még akkor is, ha minden megolvt hozzá az appbrainben.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22903) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

CyanogenMod 2.2 egy hetes tapasztalat: én is csak egy próbára toltam fel, de fent maradt nem azért mert annyira stabil hanem mert érdekes újdonságok vannak benne, pl. teljes moddolási lehetőség a CyanogenMod settings alatt ami egy menüpont a beállításokban (akksi kijelzése százalékosan, dátum láthatóság és ennek szinei; lejátszó a lockscreenen és még egy csomó minden).

Az apn beállítás azonnal megtörténik amint beköszön az új rom, működik is rendesen ahogy a wifi is meg a gps is.

Ami negatívum az az hogy nem lehet magára hagyni, pl. telepítés közben ha lekapcsol a kijelző nem fejeződik be csak ha folyamatosan ébren van, ha mégis elaludt akkor csak megszakítani lehet hacsak le nem fagyott. A telefonálás is hektikus, tegnap pl. a második csörgésre magátol felvette a hívást ráadásul a rátöltött cs.hangot csak egyszer játsza le aztán csak rezeg. Pozitívum ha nem aktív a kijelző az on/off gomb használhatatlan, kikapcsolásnál felajánlja az újraindítást mindhárom módban.

A Gmail meg a böngésző jobban kézreesik de ezek azt hiszem portolva vannak 2.1-re is. A gallery 3D-t utálom, a sima gallery meg nincs rajta és nem is fogadta el a kitchenből így aztán nehéz hátteret beállítani.
A kamera is megújult, nekem nem sikerült a fekete-fehér állapotból amiben fogadott kijönnöm ezért be is zártam.

Néha lassú, és le is fagy de azért használható ennek ellenére hétvégén visszarakom valamelyik 2.1-et.

Összegezve, érdekes megoldások vannak benne, alpha ez még javában és nem is hiszem hogy több lesz belőle Spicán, egyszerűen alkalmatlan rá a hardver.

(#22904) G-e-r-i válasza r.zozoka (#22893) üzenetére


G-e-r-i
csendes tag

Telefonalasra tenyleg nem az igazi... Hogy miert? Lassu... felvenni csak 2 mp utan lehet, lerakas utan 5-10 mp-ig elerhetetlen a keszulek. Uzleti felhasznalas eseten ez pedig nem megengedheto. Engem csomoszor probaltak mar hivni ebben az 5-10 masodpercben, es irto kellemetlen...

A masik: nagy processzor es memoria igenyu alkalmazasok futtatasakor volt hogy nem csorgott, mert kilotte a phone.apk-t.

Ebresztes: van, hogy taskkiller nelkul sem ebreszt. Ha az ora alkalmazast keves memoria miatt kilovi maga a rendszer. Na akkor nem fog ebreszteni!

(#22905) konkolyz válasza sssz (#22902) üzenetére


konkolyz
tag

Ne félj, legfeljebb kipróbálod a backup-ot ;),
amit azért csinálj meg előtte. :)

(#22906) eftepe válasza sssz (#22892) üzenetére


eftepe
tag

Te melyik profile progit használod?

(#22907) eftepe válasza sssz (#22902) üzenetére


eftepe
tag

Én is csak biztatni tudlak. NE FÉLJ. Sokat tanulunk Tőled, a sikereidből és a kudarcaidból is.
Más
Most mi van a telódon ? ( milyen ROM, mit főztél....)

(#22908) janes74 válasza mm89 (#22853) üzenetére


janes74
senior tag

Én 3 napig vártam rá,hogy küldjék. :W Ez a cégg 1 vicc :K

Bandi_1969 :C /P]

[ Szerkesztve ]

(#22909) icepeti


icepeti
tag

Sziasztok!

Már lassan 1éve megvan a telóm, már gyári 2.1 van rajta de már annyira lassú hogy használhatatlan. Szeretnék valami főzött romot rárakni, viszont eddig garivesztés miatt nem tettem meg, de már nem tudom tovább halogatni. Tudna ajánlani nekem valaki egy "stabil" romot, esetleg valami modot amivel az ő készüléke jól működik? Lényeg a megbizhatóságon lenne, ne FC-vel kezdjem mint a gyári stb. Ha esetleg van valami leírás is ahol le van írva lépésről lépésre mit kell csinálni, azt is megköszönném.

Üdv, :U

(#22910) Drachoo válasza G-e-r-i (#22904) üzenetére


Drachoo
senior tag

"felvenni csak 2 mp utan lehet, lerakas utan 5-10 mp-ig elerhetetlen a keszulek." Én még ilyeneket nem tapasztaltam hála a jó égnek... :C

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#22911) Drachoo válasza G-e-r-i (#22904) üzenetére


Drachoo
senior tag

Én most lecsekkoltam az általad mért időket, a csöngés után valóban eltelik kb. 1 másodperc amire kijelzi a kijelzőn is a képet, de szerintem ennyi idő az is amíg az ember elő vagy fölkapja a telefonját, szóval nálam nem zavaró. Lerakás után nekem megint kb 1-1.5 mp és már megy a teló... Nem lehet hogy nálad valami rom probléma van? :U Nekem, hogy lekopogjam jól megy, nincs vele semmi gond. :R

[ Szerkesztve ]

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#22912) sssz válasza eftepe (#22906) üzenetére


sssz
őstag

a profile állító progi neve : ear

a marketről letölthető.

előtte használtam a mobile profiles progit, szintén a marketről, de valamiért most már nem tudom letölteni. pedig ott van, lehozza, csak mikor rákattintanék akkor kiírja hogy nem található.

esetleg ha amikor nézegeted a profile-okat a marketen megpróbálnád hogy neked sem engedi letölteni? köszi :)

úristen!!tőlem tanulni??!!! :D :D inkább ne tőlem tanuljatok, hanem az itt lévő sokkal sokkal okosabb emberektől :D :D én még nem tartok ott :D :D

ami nekem most fenn van az elég "alap" :D
Base packages: SamdroidMod Version 1.3.1.deodexed [XXJH1] (Android 2.1) [58 MB]
Kernel: Kernel [LK2.09.6 (Upd SamdroidTools -> Multitouch on/off)]
Home: Adw.Launcher [1.1.4]
Phone:alap phone.apk
aztán belefőztem még a standard elemeket, a batteryt, nexus boot animáció, live walpaper, facebook kliens, handcent sms, barcode scanner, cools, es file explorer, ja meg minden billentyűzet fajtát is.

ez van a főzött rom-ban.
ezen felül még ráraktam a launcher pro plusz legújabb verzióját (ennél szerintem nincsen gyorsabb és jobb home progi :D ), profile beállításhoz az Ear progit, wifihez a wifi manager-t, mert az nekem nagyon bejött.adatszámláló netcounter, dokumentumokhoz a quickoffice, snooth calendar widget hogy lássam a naptárban lévő aznapi dolgaimat (nekem nem jött be a launcherpro plus calendar widget-je).

hát ennyi. mint mondtam ez elég alap. ennél biztosan vannak jobban felszerelt telók is :)
persze ezeken felül van fenn pár játék is unalmas percekre :D

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22913) L.L.


L.L.
senior tag

Érdekes teló ez a spica, valakinél minden frankó a 2.2-vel, valakinek nem. Én az elsőhöz tartozom. Így van ez a 2.1-el is. Az END gomb tényleg jó megoldás, így zár alatt nem tudod kikapcsolni mint a 2.1-nél, viszont több dolog beállítható a gombra, a felébresztésen kívül. A telefonhívás/kijelzés azonnal történik, érzésre gyorsabb mint a 2.1, a Sygic bekapcsolás után azonnal jelet fog /többszöri használatnál is próbáltam/. Így 5 nap használat után, nem raknám vissza a 2.1-et. Az menü angol nyelve megszokható, bluetooth-ot én nem használok, de a hiányosságok fejlesztése folyamatos.

(#22914) mm89 válasza janes74 (#22908) üzenetére


mm89
őstag

Azóta se küldték, de már beállítottam.
Viszont tegnap írtam nekik este e-mailt, hogy nem engedi a teló, hogy kikapcsoljam a hívásátirányítást (ha nem elérhető, ha kinyomom, vagy ha foglalt), és kértem, hogy kapcsolják ki ők, délelőtt meg is csinálták, szal legalább ez megvan :)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#22915) Syd69 válasza Nikk (#22881) üzenetére


Syd69
aktív tag

Nekem sincs benne az óra a listába kivételnek, de ébreszt. Régen ki kellett rakni a kivételek közé :F

Alma

(#22916) Drachoo válasza L.L. (#22913) üzenetére


Drachoo
senior tag

A film lejátszás (divx) még nem megy alatta ugye?

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#22917) Drachoo válasza L.L. (#22913) üzenetére


Drachoo
senior tag

Na ebből most miért lett kettő? :F

[ Szerkesztve ]

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#22918) vadászcsiga válasza icepeti (#22909) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nincs olyan rom amire azt lehet mondani hogy tökéletesen stabil, mindegyikkel lesz valami fc elôbb-utóbb viszont ha egyszer elkezdesz flashelni akkor nincs megállás. Én már ha valamivel felidegesít a telefon húzom is újra. Ez ha sok ideje van az embernek jó, ha kevés akkor már gáz mert ha az alapvetõ funkciók fc-znek az könnyen eladáshoz vezetnek.

(#22919) BalanceR válasza vadászcsiga (#22918) üzenetére


BalanceR
addikt

Nálam a jelenlegi ROM-combóm (az aláírásomban van) nagyon bevált, semmi FC, semmi lassulás,fagyás, stabil, és minden működik... :C

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#22920) bocsika válasza sssz (#22805) üzenetére


bocsika
aktív tag

Sajnos otthon, korlátlan wifi mellett sem lett jó a market. Valami tipphogy mit csinálhatnék még vele. :(

(#22921) L.L. válasza Drachoo (#22916) üzenetére


L.L.
senior tag

Sose használtam ezt a funkciót, így sajnos nem tudom megmondani, de mintha olvastam volna, hogy nem.

(#22922) rutyika68 válasza BalanceR (#22919) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!

Az enyémen is hasonló az összeállítás , és nekem is tökéletesen működik.
Nincs fc, nincs fagyás :K :C

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#22923) sssz válasza bocsika (#22920) üzenetére


sssz
őstag

próbáltad már, hogy bejelentkezel a gtalkba a telón? egyes fórumokon írják hogy ez segített a dolgon

ezt a megoldási javaslatot találtam erre a neten:

I found that it never downloads when I'm connected to public wifis, so when I connect to protected networks with password there are two cases :

1. it starts downloading immediately
2. it doesn't : in that case you choose the application you want to download, hit start download, then disable and enable wifi again and it will start immediately.

some other start Google Talk and that worked for them

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22924) rutyika68 válasza L.L. (#22921) üzenetére


rutyika68
őstag

Sajnos még nem megy Dvix

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#22925) sssz válasza bocsika (#22920) üzenetére


sssz
őstag

esetleg még ez, bár itt a probléma nem konkrétan az volt mint nálad:
[link]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22926) rutyika68


rutyika68
őstag

Market frissítés 2.1 -re itt
automatikus ,vagy kézi frissítés lehetősége stb..

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#22927) eftepe válasza sssz (#22912) üzenetére


eftepe
tag

Megnéztem a mobile profiles-t de én sem tudtam letölteni még az appbrain közvetlen letöltésével sem megy :((

(#22928) sssz válasza eftepe (#22927) üzenetére


sssz
őstag

akkor ezek szerint kivették a marketből:((

köszönöm hogy megnézted :R

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#22929) BalanceR válasza rutyika68 (#22926) üzenetére


BalanceR
addikt

Te felraktad? Működik?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#22930) rutyika68 válasza BalanceR (#22929) üzenetére


rutyika68
őstag

Igen :K

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#22931) BalanceR válasza rutyika68 (#22930) üzenetére


BalanceR
addikt

Ha nem nagy kérés, dobnál pár screenshotot az újdonságokról?
:R
Illetve, az installálás sima volt? (nem nyivákolt a system, hogy rendszeralkalmazást cserélsz?)

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#22932) mm89 válasza rutyika68 (#22926) üzenetére


mm89
őstag

Nekem nem engedi feltenni:
"A csomag elemzése során hiba lépett fel."
Ezt kapom...

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#22933) BalanceR


BalanceR
addikt

Közben feltettem én is...
Ami új, hogy van auto Update, meg a kommentek külön fülön vannak, és mintha több appot is látna... :C

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#22934) bocsika válasza sssz (#22925) üzenetére


bocsika
aktív tag

Köszi. ez segített a android starting... hibán. :R
Na most nekiesek a marketnek míg le nem fagy a telefon. :DDD

(#22935) Blyan


Blyan
félisten

Az auto update kifejezetten hasznos, már hiányoltam.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#22936) Blyan válasza Maximum1 (#22884) üzenetére


Blyan
félisten

Alapvetőleg egyetértek. Nekem egy hónapja van meg, arra tökéletesen jó, hogy végleg megszerettesse velem az Androidot (immár saját tapasztalatok alapján is :D), de ez a hardver elég ótvar, és valóban sokat kell hegeszteni, mire azt mondom, most már talán olyan amilyennek egy ilyen telefont szeretnék. :)
Nem nyivákolok, hiszen használható, de amint lehetőségem lesz rá lecserélem egy normális hardverrel szerelt telefonra. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#22937) aut119


aut119
csendes tag

Szasztok,
Úgy tudom, hogy az APNDroid ki-bekapcsolása után újra is kell indítani a telót ahhoz, hogy legyen adatkapcsolat. Nálam viszont az a fura helyzet van, hogy az APNDroid bekapcsolása után a natív böngészővel tudok netezni és emailt nézni, az összes többi alkalmazás (köztük Gmail, Opera) viszont nem tud felcsatlakozni, csak újraindítás után. Ennek mi az oka? Van megoldás az újraindításon kívül? Köszi

(#22938) Viktor X


Viktor X
tag

Végre megjelentek a fizetős alkalmazások market-ben, de a Shazam eltűnt és hiába volt meg lementve az apk azt írja ki install után hogy "Az alkalmazás nincs telepítve". Ha bemásolom data/app-ba akkor sem látszik. Valakinek van ötlete hogyan lehetne feltenni?

(#22939) Tutu7030 válasza Viktor X (#22938) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nem a /system/app alá kellene másolni? :F

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#22940) vadászcsiga válasza Viktor X (#22938) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kizárt hogy látatóak legyenek a fizetős appok, mivel mostani hír hogy mo. kimaradt a jóbol, hacsak nincs fent nálad a market enabler. Egyébként én látom a shazamot.

[ Szerkesztve ]

(#22941) johnny82 válasza BalanceR (#22919) üzenetére


johnny82
őstag

Hali!
Légyszi írd már le, hogy a cuccokat, ami a telódon van honnan töltötted le? Meg ha lehet légyszi egy kicsit szájbarágósan, hogy mi micsoda és miért kell.
Köszi

(#22942) Steel80 válasza BalanceR (#22933) üzenetére


Steel80
csendes tag

Helló! Hol tudod beállítani az auto update-et? A komment fül megvan, de az auto update funkciót nem lelem!

(#22943) Viktor X válasza vadászcsiga (#22940) üzenetére


Viktor X
tag

A market enabler nincs fent, csak LK2_08 aztán egy SamdroidMod update, marketben mégis látszik Top paid rész, az árak meg Ft-ban, azért gondoltam, hogy elérhető a fizetős rész. Viszont ha nálad ez nem látszik és shazam meg van, akkor nálam lesz valami hiba, mert netről letöltött apk fájlból telepítve is kiírja hogy: "Az alkalmazás nincs telepítve" és nem egyfélét próbáltam ki. Majd ma újjrarakom a rendszert.

(#22944) rutyika68 válasza johnny82 (#22941) üzenetére


rutyika68
őstag

Először is SamdroidMod Version 1.3.1.deodexed, amit itt főzhetsz
Itt
(a főzésből hagyd ki DVM ARM11 optimized)
(telepítés recovery)
Fagyasztott Eclair8 BETA9 verzió
Itt
(telepítés recovery)
Beta 9 támogatja Xmister által készített System ext2 modot
I / O teljesítmény növelése érdekébe, RFS partíciót átalakítja EXT2 partícióvá
Legyen (850 MB)szabad hely az SD kártyán!

A frissítés eltarthat több percig , ne szakítsd meg a folyamatot!
Ha valamilyen oknál fogva nem működik megfelelően, akkor FULL REFLASH!
Kezdés az elő lépésektől.

MINDENKI CSAK SAJÁT FELELŐSÉGRE!!!!

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#22945) Tutu7030 válasza Viktor X (#22943) üzenetére


Tutu7030
veterán

Lehet,hogy szolgáltatófüggő a fizetős market megjelenése?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#22946) r.zozoka


r.zozoka
aktív tag

sssz: pedig mivel te is kísérletező kedvű vagy és lelkes tőled is sokatlehet tanulni! a témát nyugodtan felteheted csak utánna nyomj egy factory resetet és akkor menni fog! ez tuti jó lesz mert vagy 100* kelett feltennem és mindig jó volt!( hihetetlen szép szerintem, még a billentyűzetedet is szebbé teszi, és van megoldás hogy ne kelljen mindent egyesével feltenni majd mindjárt leírom azt is!)

a főzött romodból legközelebb szerintem kihagyhatd a live walloppert mert ahhóz keveés telo:( meg a cools sem kell már mert megoldották a kamera bugot, persze nem baj hohy bele tetted!

G-e-r-i: mikor fenn volt nálam sem jelentkezett ez a gond, lehet hogy a hiba tényleg a te készülékedben van!
nálam a legnagyobb hiba az volt hogy ebben az újban ellett rontva az eq:( mikor belépek és módosítom akkor elkezd sipolni!

aut119: rég volt már hogy az apndroidot tanácsoltuk valakinek is! a legjobb ha azt csinálod elintézed hgoy működjön a mobil netedés utánna szépen törlöd majd felteszel egy olyan kapcsolot ami sokkal jobb! pl: extended controls, dcswitch -et
ezek mrár nem az apnedet írják át hanem a netkártyád kapcsolják ki ez tuti módszer!:) sok sikert hozzá

Tutu7030: jól látod oda kell mivel mindent alapból a data/app -ba másol ha meg átteszed a system/app -ba akkor meg rendszerfájl ként fogja látni és akkro törölni se lehetne de.....

csináltam egy zozo módot:)

a lényege hogy meguntam hogy mindent egyesével fel kell telepítenem és utánna át kell mozgatni vagy pedig sd kari. erre találtam ki hogy kibontom a főzött rom zipjét. így kapod egy két mappát.... nah nekem onnan kell a system/app mappa oda amit bemásolsz autómatikussan fel is telepíti nekem úgy hogy nem kell mindegyiknél neked engedélyezni a telepítését! nah most ha mindent bele tettél amit akartá, akkor szépen kijelölöd kichenből kicsomagolt /kapott fájlokat,mappákat és az egészet vissza csinálod zip-pé utánna szépen fogod magad és sdre teszed aztán minden király mert nem kell neked telepítened semmi fontossat! a datában ezzel is nyersz 50mb-ot és ezzel már lehet nyersz ennyit hgoy app2sd-t ne kelljen hazsnálni!
én ezután rátolom még a fe8/4et meg az ex2+ext4 cuccot persze ami még elmaradhatattlan az a greendevdroid téma és a töltést jelző cucc amit reconveryből lehetett feltenni!

ha valaki kipróbálja rajtam kívül annak megköszönném ha leírná a tapasztalatait!

jah és a magamnak készített combót elkereszteltem z mod -nak csak így frappánssan:)

valaki nem tudja hogy a greendevdroidot meg atöbbit hova telepít mert akkor azt is bele tenném és akkor minden benne lenne ebben az egyetlen főzött cuccba!

[ Szerkesztve ]

(#22947) r.zozoka válasza Tutu7030 (#22945) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

biztos hogy nem az! magyar ország teljessen kimaradt ebből a körből, mi csak véletlenül láttuk és akkor látod! persze most is van megoldás vagy olyan sim kártya ami már olyan országbl van ahol engedélyezett a fizetős cucc
vagy market enabler

(#22948) johnny82 válasza rutyika68 (#22944) üzenetére


johnny82
őstag

Most vettem 16 gigás kártyát, app2sd-t szereteném használni. Kitchenben: full pack, kernel 2.09.6, home: adw launcher (később rá lehet tolni launcher prot is?), xda vagy a standard phone a jobb/gyorsabb?, ext: adobe flash lite mit takar?

Tehát akkor ha jól értem nem kell semmi flash újra, csak kitchenben főzni romot, recoveryben felrakni, aztán a FE8B9-et feltenni recoveryben? App2sd-t hogy csinálom?

(#22949) petipetya válasza r.zozoka (#22947) üzenetére


petipetya
nagyúr

Magyarország, a gyengébbek kedvéért.

"nincs rá lezsóidő"

(#22950) r.zozoka válasza petipetya (#22949) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

elhiheted most hogy szembesítettél vele hogy mekkora hiányosságaim vannak, már aludni se fogok tudni az este! én már csak annak örülök hogy te ügyes vagy és okos, ezért kajak jól eléldegélsz a te kis világodban.
nem hiszem hogy ez a topic erről szól, de ezt már más is kifejtette itt valamikor.

jah és kérem azokat akik nem értették hogy mire gondolok az legyen szíves írjon, hogy legközelebb jobban oda figyeljek, ilyen apróságra

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.