Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22551) akos727


akos727
senior tag

A gyári rom visszatétele mindenféle nyom nélkül hogyan lehetséges?

(#22552) akos727 válasza Maximum1 (#22550) üzenetére


akos727
senior tag

Az borzalmas, zabálja a ramot és még lagol is mint állat.

(#22553) Thome válasza Maximum1 (#22550) üzenetére


Thome
addikt

Tényleg, valóban az olyan! (Csak nekem azért kellene, hogy átskinezném szép lassan.)
De szerencsére aktualitását vesztette:

Touchwiz 3.0, sima telepítős .apk: LINK

(#22554) Cöletibi válasza legiaap (#22548) üzenetére


Cöletibi
tag

Lehet hülye kérdés de hogy?

(#22555) BalanceR válasza Thome (#22553) üzenetére


BalanceR
addikt

Hasonlóan jol megoldott Xperia kezelőfelület kellene (Timespace) csak azt a borzalmas kéket kellene lecseélni pl feketére....
Ilyesmivel találkozott valaki?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#22556) csdm válasza Thome (#22553) üzenetére


csdm
senior tag

Ezt hogy kell feltenni? :O

(#22557) Thome válasza csdm (#22556) üzenetére


Thome
addikt

Letöltöd, Astro-n keresztül felteszed, az előzőt az alkalmazásokon belül kikeresed, kiszeded az alapértelmezést, home gombot megnyomod, kiválasztod ezt, és ez lesz a home felületed.
Baromi jó, nem akadozik!

BalanceR: Én is ilyet kerestem, de nem nagyon találtam, csak az a 2 téma, de azok is csak felületesek. A kék színnel nincs bajom, sőt, az vonz benne... :))

(#22558) Maximum1 válasza Thome (#22553) üzenetére


Maximum1
őstag

Milyen?Próbáltad?

(#22559) csdm válasza Thome (#22557) üzenetére


csdm
senior tag

Bocs de milyen astro?:D

(#22560) Thome válasza Maximum1 (#22558) üzenetére


Thome
addikt

Mindjárt csinálok róla videót, egyébként használom, nagyon durva!

csdm: astro file manager. Ezzel tudsz telepíteni dolgokat. (.apk kiterjesztésű fájlokat)

(#22561) Nohab61 válasza csdm (#22559) üzenetére


Nohab61
aktív tag

Astro az egy Fájlkezelő, de hasznáhatsz mást is.

Maximum1:
Amúgy én is ezt használom ezzel a kombóval. Ha bele akarok kötni a tw3 launcherbe csak annyi hogy a menu megnyitásánál az effekt kicsit lassú.

[ Szerkesztve ]

(#22562) csdm


csdm
senior tag

végülis nem rosssz, tényleg gyors.
az Eredetit ki lehet lőni vhogy h ne menjen? Utána még vissza lehet állítani az eredetit?
Ez ilyen Bada felület átültetve andoridra? Nem tom nekem a Bada alapból nagyon anroidos...

[ Szerkesztve ]

(#22563) Nohab61 válasza csdm (#22562) üzenetére


Nohab61
aktív tag

Nem Bada ez a samsung mostani készülékein pl: Galaxy S kiadott touchwiz 3 home felület átültetve.

Igen megtudod változtatni és vissza tudod állítani . Alkalmazások ott menu gomb szűrőknél mutasson mindent majd home alkalmazást amelyiket használod megkeresed kipipálod az alapértelmezést vissza mész a főképernyőre, házikós gombot megnyomod be pipálod az alapértelmezést majd rákattintasz hogy melyik home legyen az . Vissza ugyan így.

[ Szerkesztve ]

(#22564) Thome válasza csdm (#22562) üzenetére


Thome
addikt

Úgy tudod kilőni az eredetit, hogy kiszeded az alapértelmezettségből, és beállítod a tw-t alapértelmezettre. :) Ha pedig visszakarod állítani, akkor pedig ugyanezt csinálod, csak visszafelé. :)

(#22565) Maximum1 válasza Nohab61 (#22561) üzenetére


Maximum1
őstag

Köszi!
Feldobtam a kombódat, hagyom egy párnapot hátha meggyőz.

(#22566) Maximum1 válasza Maximum1 (#22565) üzenetére


Maximum1
őstag

Az aksijelzője az elég falst mutat.

(#22567) akos727


akos727
senior tag

Valaki tud valami megoldást arra, hogy ne használja se a 3g-t se az edge-et, szval a mobilinternetet a telefon? Állandóan edgezik mikor semmit nem csinálok.(megy a kis nyíl az E mellett). Pulsenak a mobilhálózatok menüpont alatt volt egy olyan hogy mobil adatforgalom letiltása(persze ilyenkor wifi működött), ezt nem lehet valahogy ennél megoldani mert nagyon drága a mobilinternetem. Valaki sürgősen segítsen :(
Köszi!

(#22568) Maximum1 válasza akos727 (#22567) üzenetére


Maximum1
őstag

Még mindig: [link]

(#22569) akos727 válasza Maximum1 (#22568) üzenetére


akos727
senior tag

Nagyon köszönöm!!!

(#22570) Thome


Thome
addikt

Itt a videó, Spicán Touchwiz: LINK
A videó alá zenét pakoltam be, akinek nem tetszik, az némítsa le!

[ Szerkesztve ]

(#22571) csdm


csdm
senior tag

Mi is a neve annak a proginak ami méri a wifi-n meg 3G-n keresztül folyó adatforgalmat? Van napi, heti havi lebontás. :S

(#22572) legiaap válasza Thome (#22570) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nekem a legjobban az tetszik ebben a témában, hogy az ikonokat, lehet húzogatni a menüben. És nem is lassú.
Az azért vicces volt, hogy a Samsung widgets-re semmi sem jött elő.
:)
A zenét lehalkítottam azért
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#22573) Thome válasza legiaap (#22572) üzenetére


Thome
addikt

Nem is akad meg sehol, (na jó, az ikonhúzogatásnál kicsit,) látszik, hogy Samsungéknál nem kókányoltak, amikor ezt megcsinálták, pláne, hogy ez nem is erre van... :DDD

Nem mindenkinek jön be ez a stílus... :B ;)

(#22574) BalanceR válasza Thome (#22573) üzenetére


BalanceR
addikt

Feltettem, leszedtem... Érdekes volt Spicán látni, de ennyi, Nekem a
GalaxyS-en sem tetszett...
A LP a nyerő még mindig...

Ami viszont kellne, az a GalaxyS-en meg galaxy 3on található Samsung apps (samsung market)
Abból nincs Spicás port?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#22575) Thome válasza BalanceR (#22574) üzenetére


Thome
addikt

Nem tudok róla, lehet hogy van, okosak megmondják, én ehhez buta vagyok... :D

(#22576) Csepy válasza Thome (#22570) üzenetére


Csepy
senior tag

És mindezt pontosan mivel hoztad össze?
A lockscreen nagyon bejön :D

Regars: Csepy

Regards: Csepy

(#22577) Kakumix válasza Thome (#22573) üzenetére


Kakumix
senior tag

Feltettem, de ez sehol nincs a LauncherPro-hoz képest! Azt hittem tud is valamit, mert már hallottam máshol is hogy milyen jó. Az ikonok pakolgathatósága (de szép! :) ) tetszik benne és talán kicsit rendezettebb kinézetet ad a menünek, hogy az ikonoknak van "hátterük". De összességében sovány, nagyon soványka.

BalanceR: a samsung market-ben vannak android-os app-ok is (5-nél több)?

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#22578) BalanceR válasza Kakumix (#22577) üzenetére


BalanceR
addikt

Igen van sok, és azok az appok, tudtommal csak ott érhetőek el, és csak samsung telókra jók...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#22579) akos727


akos727
senior tag

Az normális hogy már 10 perce azt írja az odin, hogy setup connection?

[ Szerkesztve ]

(#22580) Skynet258 válasza akos727 (#22579) üzenetére


Skynet258
veterán

Nem.

https://geekpulse.hu

(#22581) Skynet258 válasza BalanceR (#22578) üzenetére


Skynet258
veterán

Valóban sok van, de csak KIES-en keresztül nézve... :DDD Az S-emen is rajta van, alapból volt 12-13 alkalmazás, amit leszedhettem (asphalt 5, valami gokart játék, meg programok), de ennyi, egyelőre a KIES-en keresztül sem tudok rá pakolni többet, mert nem támogatott az S. Illetve egy készülék támogatott egyelőre, több nem. A Spica-n szerintem egyet sem mutatna...

Ez a portolt TW 3 meg azért nem mutatja a Samsung widgeteket, mert azok egy külön apk-ban vannak, nem a TW részei. Így csak a menü maradt meg ebben a herélt verzióban, widgetek nélkül. ;)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#22582) Dadan01


Dadan01
senior tag

FE 8 beta8-cal tapasztalt olyat valaki, hogy ha bebootol akor megy minden szépen, de van hogy csak a két cache törlése után lesz csak boot, ill gyakran akkor sem. Jelenleg tizedikre sem bootol :(((

(#22583) bigsee válasza Thome (#22570) üzenetére


bigsee
addikt

És a LockScreen az honnan van? Mármint az elhúzható fólia :D

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#22584) Csepy válasza Csepy (#22576) üzenetére


Csepy
senior tag

Na, szóval, akkor mégegyszer megkérdem, hátha:

Melyik MOD-dal lehet ilyen fóliás lockscreen-t (TW3-ban lévőt) rávarázsolni a telóra, mert ugye van egypár TW3 felület, de

1. Annyi van, mint a fene és fogalmam sincs, mi a különbség közöttük és nem szívesen cseszném szét aq telót, mert most elég stabil és gyors. (JH1 deodexed+2.096 samsdoid kernel+FE 8.7 soundfix+2.2 multitouch+EXT2/EXT4+Camera Update+GDDroid Ultimate 3.1)

2. Egyiknél sem írják a lockscreen változását. Igazából nekem az lenne a legfontosabb, mert az nagyon bejön :K

Előre is köszi a válasz(oka)t!

Regrds: Csepy

Regards: Csepy

(#22585) bigsee válasza Csepy (#22584) üzenetére


bigsee
addikt

Pssszt... alszanak... :DD Én is azt keresem... :K

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#22586) Thome válasza Csepy (#22584) üzenetére


Thome
addikt

(#22576) Csepy:
Hogy érted, hogy mindezt mivel hoztam össze? A szerkezetét, vagy a videót? :DDD

(#22583) bigsee & (#22584) Csepy:
Lockbot Pro v1.15.2 az, amivel én összehoztam, ezen belül több minden is van, csak azt hagyd a "my themes" menüpontban, amit használni akarsz, mert az azon belül levőket összevissza random használja képernyőfeloldásakor. Task killernél ki kell szedni, hogy ezt ne lője ki!

[ Szerkesztve ]

(#22587) bigsee válasza Thome (#22586) üzenetére


bigsee
addikt

Próba lészen, köszi!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#22588) Thome


Thome
addikt

Valaki megtudna hajítani ezzel a háttérrel, ami ezen a Wave-n (és ami a Mobilarena tesztjében is) van? LINK

Megvan, ha másnak is kellene, akkor az egy regisztráció után letöltheti innét: LINK

[ Szerkesztve ]

(#22589) Thome válasza Thome (#22588) üzenetére


Thome
addikt

Feltettem ide ezt a képet átméretezettként (Átméreteztem 720x480-ra, majd annak a középső 640 pixelét kivágva lehullott balról és jobbról is 40-40pixel.)

(#22590) bigsee válasza Thome (#22586) üzenetére


bigsee
addikt

Köszi, működik, egy gondom van, az hogy egy pillanatra a beépített ugrik be és csak után a Lockbot-é... ezt nem lehet valahogy kicselezni, mondjuk uninstall az eredeti...?

szerk: érdekes, ha nem a lakatos gombbal nyitom meg a képernyőt, hanem bármely másik (PW OFF, Home, Menü, stb...) akkor jól működik, kizárólag akkor duplázik, ha a hivatalos képernyő feloldóval oldom fel... :F :F

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#22591) Thome válasza bigsee (#22590) üzenetére


Thome
addikt

Ha lezárás után vársz pár másodpercet, utána már nem a régi feloldó fog beugrani, gondolom lezárás után kapásból feloldod, hogy megnézd. Engem is idegesít egy kicsit. :B

Valaki eltudja magyarázni, hogyan kell átmókolni teljes egészében a feloldást, hogy a régi megszűnjön, és ez pedig megjelenjen helyette? Már, ha egyáltalán lehetséges.

(#22592) vadászcsiga válasza Thome (#22589) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez egy közepes túrista fotó minek kell ez neked? Egyébként a Pantheon saját háttérképeiben is megtalálod.

(#22593) Thome válasza vadászcsiga (#22592) üzenetére


Thome
addikt

Mert tetszik, ezért kell. :U

(#22595) vadászcsiga válasza Thome (#22593) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Itt szebbeket találsz az 1280x960-asok között.

Duffbeer: rejtély hogy mi alapján választanak országot, pl. csehország mitől jobb mint mi?

[ Szerkesztve ]

(#22596) csdm válasza vadászcsiga (#22595) üzenetére


csdm
senior tag

Voltál már Csehországban?
Ebbe ne menjünk bele szerintem... :)

(#22597) vadászcsiga válasza csdm (#22596) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Voltam nem is egyszer, de ezek után sem értem.

[ Szerkesztve ]

(#22598) bigsee válasza Thome (#22591) üzenetére


bigsee
addikt

Ez így ebben a formában nagyon jól működik, köszi a Touchwiz linket, megatöbbit... :R Tényleg vár az ember kicsinyt, nem oldja ész nélkül, akkor nem bugzik.

A gyári lock sztem valami folyamat, valami.com.valami.process (amik FC-zni szoktak :DDD ), no azt kellene valami linux tudornak megneveznie, oszt RootExplorerből már lehetne is lőni kifele... HELP:::!!!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#22599) membrandj


membrandj
nagyúr

Sms problémára valaki válasz? Gyári sms kezelő nem tud időpontot kiírni?

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#22600) johnny82


johnny82
őstag

Üdv!
Ha letöltök egy képet a telóra, akkor azt hogyan kell kirakni háttérképbe, hogy ne kelljen kivágni belőle? 640*480-ról van szó most.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.