Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23101) Steel80


Steel80
csendes tag

Sziasztok!

Ismét tréfi lett a spica! Egy gyári visszaállítás megoldotta a problémámat, ami az volt, hogy az APN nem kapcsolódott fel adatforgalomra! Már örültem és azt mondtam, hogy jó kis teló ez mégiscsak! De a hétvégén és már a mai napon is jelentkezett az újabb hiba ami az alábbi!

Telefonálás közben kb 5 perc után, de lehet, hogy 10 megszakítja a hívást autómatikusan a készülék. Hm. először azt hittem a partner lemerült. Hívnám semmi, nem kapok vonalat. Ráhagyom és jönnek a hívásértesítő sms-ek. Felhívom a saját készülékemet, erre mondja a hang a hívott szám nem elérhető! Vicc! Be van kapcsolva a telefon jönnek az sms-ek és én nem vagyok elérhető! Lassan rémálom ez a készülék, mert nekem üzleti alapon van, nem hobbi szinten és sajnos kukába kell hamarosan küldeni mert becsapni nem szeretnék vele senkit!

Ha valaki tapasztalt hasonlót és létezik megoldás az írja már le legyen szíves!

Üdv. Erika

(#23102) Blyan válasza BalanceR (#23098) üzenetére


Blyan
félisten

A mások által készített kernelek, packagek használásával ismered meg az Androidot? :F

Szigorúan szubjektívan: Néha nem értem mire fel ez a Spica fényezés állandóan. A hardver ótvar, a gyári támogatás fos, a buherált romok meg szintén az ótvar hw-nek köszönhetően vagy jól működnek, vagy nem.
Ez a telefon kizárólag arra (volt) jó, hogy megismerkedjen az ember ezzel a rendszerrel, de mire élvezné is a használatát, már rá kell jönnie, hogy bizony szintet kell lépni, mert ez a telefon túl hamar szűkössé válik az embernek.
És azért írom, hogy csak jó volt, mert már ezen az áron kaphatóak gyárilag megbízhatóbban megírt driverrel, erősebb hw-rel kapható telefonok, amit legfeljebb rootolni kell, de széthackelni nem, hogy használható legyen.
Számomra az meg nem érdeme egy telefonnak, hogy fossá lehet (sőt kell is) hackelni.

De mint mondtam, szigorúan szubjektív vélemény ez.

A G3 amúgy szerintem szintén egy ótvar tálalás, a Samsung kicsit igényesebben is részt vehetne ebben a szegmensben.

Szerk:
Még egy dolog; Nem bántam meg, hogy megvettem, de azt bánni fogom, ha egyhamar nem cserélem valami használhatóbbra. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#23103) roti86 válasza montyx (#23081) üzenetére


roti86
őstag

Ezt a progit ismered? Link.

Állítólag ez az általad ismertetett problémát javítja. Nem teszteltem.

(#23104) Ruzsinho válasza sssz (#23087) üzenetére


Ruzsinho
csendes tag

Szia

Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató válaszaid! :) Máris nyugodtabban alszok! :)

(#23105) sssz válasza Steel80 (#23101) üzenetére


sssz
őstag

nekem is volt ilyen problémám , igaz még a nokiae51-el. sim kártya volt a ludas. cserélni kellett.

lehet nálad is ez a gond.
bár az én sim kártyám akkor már kb 10 éves lehetett.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#23106) montyx


montyx
aktív tag

Valaki tudja, hogy szinkronizáláshoz miért nem tudok facebook profilet hozzáadni? Kell hozzá valami? Amikor rányomok a profil hozzáadása -> Facebook, akkor feljön egy üres ablak, majd visszaugrik egyből a menübe?! :Y

Aláírás

(#23107) montyx válasza Steel80 (#23101) üzenetére


montyx
aktív tag

Biztos van rá valami megoldás, ha más nem akkor garis javíttatás.

De ha mégis kukáznád, szólj, hogy melyik kuka lesz a szenvedő alany, mert belemásznék elkapni! :P

Aláírás

(#23108) DeadMeat válasza Blyan (#23102) üzenetére


DeadMeat
veterán

Vegyél jobbat ennyiért.Még mindíg ezt mondom... Hogy miért kell széthekkelni?Mert pl nincsen megírva hozzá a driver.. MT pl,3d,sorolhatnám még.Mióta kint van Leshak konyhája használom,és nem kevés még a telefon,nem nőttem ki.. cpu nem erős,de nem gyengébb mint a konkurencia.Játékra nem kell,minden másra meg bőven elég...
Az árát megéri még mindíg számomra.Ha ennyiért volna S,mint decemberben a spica nyilván cserélném,de számomra bőven elég.
Nem fényezés,tény..

Még annyit hozzátennék,hogy a spica is és a 7500 is tanúlótelefon volt Samu bácsinak szerintem.Mert egy csomó minden benne van a spicában is,driver mégsincs hozzá gyári... :(

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#23109) DeadMeat válasza Steel80 (#23101) üzenetére


DeadMeat
veterán

ez a mobil adatforgalom dolog elég régóta érdekesen működik nálam is.. ha használom a wifit előtte kell egy restart,hogy felmenjen mobilnetre,és adatforgalom is legyen.Amugy adig nincs adatforgalom,hiába kapcsolom ki a wifit.
A hívásos dologra kártyacsere,ha az sem oldja meg akkor teló gariban vissza.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#23110) sssz válasza montyx (#23106) üzenetére


sssz
őstag

nekem is először üres ablak jött fel, aztán megjelent egy felugró ablakban valami olyan szöveg angolul hogy fogadjam el a felhsználási feltételeket. elfogadtam , után amár megjelent a facebook fiók bejelentkezési felülete.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#23111) BalanceR válasza Blyan (#23102) üzenetére


BalanceR
addikt

"A mások által készített kernelek, packagek használásával ismered meg az Androidot? "
Igen
Ha akkor, amikor a spicát vettem G3at vettem volna, most kb annyit tudnék a rendszerről, hogy market...
(Van egy pár ismerősöm, akineg G3 van, és mivel nincsenek "rákényszerítve" a rendszer mélyebb ismeretére még a taskkiller fogalmával is gondban vannak, nem értik miért nem ébreszt a teló, miért FCzik bizonyos progi...)
A moddolásokból adódóan sok tapasztalatot szerez az embe.
A különböző processz-összefüggések,JIT/ DVM/FS konstellációkból adódó eltéréseket, csak tapasztalat alapján tanulja meg az ember...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23112) Blyan válasza DeadMeat (#23108) üzenetére


Blyan
félisten

Az árát megérte decemberben, ez való igaz, de az ne legyen már kifogás, hogy azért szar benne szinte minden, és kell széthackelni mert tanulótelefon. :D Mert ez röhejes...

Én csak azt mondom, hogy ha 64 ezerért kapható lett volna x hónappal ezelőtt pl egy Commtiva Z71 (amely egy HTC Legend hardverével van szerelve), inkább vettem volna azt, és ma inkább olyat ajánlanék bárkinek, mint ezt.
Persze biztos megvan a varázsa annak, hogy egy hónapig nyalod a fórumot, hogy melyik és milyen főzött rom lesz az, amelyet talán úgy használható, hogy ne fanyalogjon az ember.
És ez esetben elnézést kérek. :D

Számomra egyetlen jó dolog ebben a telefonban az a natív Divx támogatás.

És sajnálom ha ezzel bárki lelkébe gázoltam, csupán egy vélemény volt ez.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#23113) Blyan válasza BalanceR (#23111) üzenetére


Blyan
félisten

Soha nem mélyedtem el a romok felpakolásának/cserélésének rejtelmeiben, egyszer főztem ,az van fent, és nem is óhajtok ezzel foglalkozni, mégis be tudok állítani egy TaskKillert, hogy csak azt lője le, amire nincs se nekem, se a rendszernek szüksége.
És kétlem, hogy zseni lennék, csupán figyelek egy kicsit.

De félreértés ne essék, én nem a Spica ellen agitálok, csak azt nem értem, mitől akkor királyság ez a telefon - de lehet, hogy csak számomra nem az. Használható ez tény, hogy élvezhető is-e, az meg már más tészta, mert szerintem nem.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#23114) sssz válasza Blyan (#23112) üzenetére


sssz
őstag

nekem elég volt 2 hét, hogy azért úgyahogy, de elkezdjem buherálni a telót :D
nekem pont az a lényeg hogy van egy olyan rendszer, telefon, támogatás (na nem gyári), ahol végre elég egy telefont megvennem és magam alakíthatom rá a szoftvert, ahogy csak akarom.
valljuk be, hogy ez eddig (talán a windows mobile oprendszerű telefonok kivételével) nem volt lehetséges.
mert ugyebár olyan telefon NINCSEN ami pont úgy jó ahogy van. valami a menet, használat során mindig kijön rajta amit máshogy szeretnél.
na ha itt kijön valami hibája a szoftvernek, megcsinálod és kész :D vagy másmilyet raksz rá. ennyi.

nekem konkrétan 25ezer forintomba került a telefon, ennyiért bőven megérte az árát. főleg így, feljavított állapotban.

amúgy meg mit kellene elbírnia még, hogy erősebb hardver kelljen? netezek vele, ha úton vagyok, de otton arra a laptopomat használom, játszok vele ha úton vagyok, de ha otthon vagyok és olyanom van akkor a playstatont használom a tv-re kötve, wifi működik, navigáció ok. filmet egészen biztosan nem ezen fogok nézni (max ha nagyon unatkozom utazás közben). mihez kelene még erősebb hardver? a live wallpaper-höz? na bumm , lemondok róla :D
vagy hogy olyan gyors legyen hogy még a gondolatomat is kitalálja? :D nekem így is elég gyors. gyorsabb mint a párom htc diamondja.

mindig lesznek újak, jobbak, fényesebbek, csillogóbbak, erősebbek....kérdés, hogy szükség van e rá tényleg?

és mielőtt még nekem ugranak páran, ez szintén csak egy szubjektív vélemény :D

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#23115) Blyan válasza sssz (#23114) üzenetére


Blyan
félisten

Ennyi, nekem nem elég gyors, és nem arra gondolok, hogy mennyi értéket ér el egy szintetikus teszten, hanem, a programok elindulása, váltása, kevés memória, stb.
És ez köszönhető az optimalizálatlan drivereknek, meg a csak papíron gyors processzornak.

Egymásnak esni nem fogunk rajta, vitázni az lehet, hiszen erre van a fórum, nem csak arra, hogy a Spica szép, a Spica jó. ;)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#23116) sssz válasza Blyan (#23115) üzenetére


sssz
őstag

így van, ezért (is) van a forum, hogy vitázzunk :D

ahány ember annyi igény....neked ezek szerint lassú, nekem elég. biztos hogy van gyorsabb is ennél, de nincsen rá szükségem :) nekem ennyiért ez a telefon a csúcs :D ha majd újra lejár két év múlva a hűségidőm, addigra ennél sokkal jobbak lesznek már a piacon .... de lehet akkor se lesz igényem gyorsabb ra :)
majd akkor meglátom...

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#23117) DeadMeat válasza Blyan (#23112) üzenetére


DeadMeat
veterán

Cseréld le... ha lett volna ennyiért jobb,vagy volna ennyiért jobb akkor cserélném.De nincs... ugyhogy marad.Sebességben legalább 3x gyorsabb a jelenlegi állapota,mint a gyári 2.1-el..
És nincs szétmoddolva.. vagy mégis?Ha meg ezt hiányosságnak hozod fel,akkor ne vegyél semmilyen okostelefont,mert kb 110%-ukat szétcincincáljk,és összeteszik újra szoftveresen.
Azt mondod,hogy gyári állapotában lassabb,mint a konkurencia?Kit érdekel,hisz azé vettem,hogy ez legyen vele.Az egyetlen hátrány a telefonnak számomra,hogy kicsi a kijelzője.És igen tanuló telefon volt.Pont azért nem is ad már ki szinte semmit hozzá samsung.De máshogyan meg van oldva ;)
Nem gázoltál bel a lelki világomba,e csak egy telefon hibákkal.Mert ugye semmi nem tökéletes.Pláne 45k-ért :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#23118) Blyan válasza sssz (#23116) üzenetére


Blyan
félisten

Erről van szó. :)

Nem vitatom, hogy 22K forintért nincs is okod az elégedetlenségre, de azért beláthatod, hogy egy eszközt (telefon, bármi), a hivatalos árán ítélünk meg, nem a fű alatt szerzett baráti cserebere alapján. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#23119) sssz válasza Blyan (#23118) üzenetére


sssz
őstag

nem fű alatt volt :D :D eredeti telenor red bull mobile-os spica tulaj vagyok :D
csak nagy mázlival és némi bónusz kedvezménnyel amit a 2 év hűség alatt gyűjtöttem :D

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#23120) Blyan válasza DeadMeat (#23117) üzenetére


Blyan
félisten

Ha azért van szétmoddolva, hogy fel tudja venni a versenyt a kategória többi darabjával, akkor azért csak felróhatom nem? :D
Mert ez a helyzet, gyári állapotában éppen csak gyorsabb egy 100 éves Symbiannal használt, szintén fos telefonnál. :)

Peace. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#23121) Blyan válasza sssz (#23119) üzenetére


Blyan
félisten

Részletkérdés. :D

RBM is ad Spicát? :D És Tele volt rakva RB-s cuccokkal?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#23122) SunBreeze válasza Kakumix (#23091) üzenetére


SunBreeze
aktív tag

néha wifi-n netezés, ha épp elfoglaták a gépem, néha filmezés hazafelé, ha nincs kedvem magammal vinni a laptopot, zenehallgatás... úgy hallottam hogy nincs a samsungban rádió?

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#23123) DeadMeat válasza Blyan (#23120) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nem azért van szétmoddolva.Azért van,mert lehet.:D ha megvettem volna az S-t azon is kb 1 napig maradt volna a gyári szoftver,mint ezen annó.Hisz lehet vele szórakozni,személyre szabni (teljesen) akkor miért ne?Ja hogy mellesleg gyorsabb lesz tőle?Annyi baj legyen :DDD

Persze hogy písz van.Csak véleményt osztunk meg egymással.Evvel sincs baj ugygondolom. :R

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#23124) DeadMeat válasza SunBreeze (#23122) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nincs rádió sajna.. még ;)

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#23125) sssz válasza Blyan (#23121) üzenetére


sssz
őstag

igen, a doboztól kezdve minden vacak amit adtak hozzá (kulcstartó, újság, szatyor, stb) red bull-os volt :D

meg a teló hátulján is ott a red bull logo :D
meg (még eredeti szofverrel ugye :D ) volt egy külön ikon a menüben a red bullos tartalmakhoz valami külön szerveren keresztül. videok, zene, stb. ja meg rengeteg red bullos háttérkép.

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#23126) Blyan válasza sssz (#23125) üzenetére


Blyan
félisten

Sejtettem, csodálkoztam volna, ha az RB henger nem akart volna elnyomni. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#23127) sssz válasza Blyan (#23126) üzenetére


sssz
őstag

még pár hónap és lekopik a teló hátuljáról a logo, a többi cucc már rég nincs meg, szóval nem kell már sok és semmi nem fog emlékeztetni rá :)

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#23128) Skynet258


Skynet258
veterán

Blyan kolléga pedig nem mond hatalmas hülyeségeket, a Spica szénné tuningolva sem hozza pl. az említett Commttiva Z71 szintjét... lehet gyorsítani, meg ilyen-olyan főzött cuccot felrakni, de mégis azt olvasom állandóan, hogy "x romom van fent, de ez vagy az nem működik, mi lehet a gond", vagy "y romra raktam z megoldást, és azóta folyamatosan fc-zik, mi lehet a gond", és társai. Szóval még ha legalább közel tökéletesre lehetne formálni a főzött cuccokkal, akkor ok, de így... Én személy szerint szerettem a Spica-t, játszani az Androiddal jó volt, de közel sem hozza azt az élményt, mint egy normális készülék. Sem felhasználói élményben, sem sebességben, sem lehetőségekben, bármit is raktok rá.
A Z71-et előbb ajánlanám már, mint a Spica-t, utóbbiból sok mindent már nem fognak kihozni. Lehet akármilyen rom, driver, fm rádió (ez mondjuk nem lesz...), már azt a szintet sem hozza, amit egy dobozból kivett, más tipusú készülék. Ez van sajna, el kell fogadni. Mint ahogy azt is, hogy nem mindenkinek van kedve kétnaponta romot cserélgetni, még akkor sem, ha erre lehetősége van, és egyébként nagyon jó a "civil támogatás" ehhez. ;)

https://geekpulse.hu

(#23129) Blyan válasza sssz (#23127) üzenetére


Blyan
félisten

Nahát, lekopik a hátuljáról a logó, azt hittem vésik a mocskok. :D Apple hozzájuk képest kismiska a marketing gépezet terén. :)

Más:

Az mp3 lejátszás pattogása miként szüntethető meg? Úgy értem pár perc után eltűnik, de a lejátszás elején mindig hallható. :(

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#23130) Blyan válasza Skynet258 (#23128) üzenetére


Blyan
félisten

Erről van szó, csak ennyit akartam kihozni az egészből, hogy Spica felett sajnos rohamosan jár el az idő, és ez nem arról szól, hogy kinek mennyire van kedve romokat főzni, vagy ért-e hozzá vagy sem.
Sajnos mind az Androidban rejlő lehetőségek, mind a mostani kínálat túllépett már rajta.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#23131) DeadMeat válasza Skynet258 (#23128) üzenetére


DeadMeat
veterán

Mikori is az a commativa?Mikori a spica?Mondj rá alternatívát ami vele egykorú,és az ára is ugyan annyi volt annó.Lehet,hogy egy kategóri,de egy évvel fiatalabb és legalább rendesen van optimalizálva.Jobban örültem vona én is egy külső cpu-nak a spicába,mert ahhoz legalább normálisan megírt drivereket is adnak,nem a samsung csinálja hozzá :O
Lehet hogy csak szerencsém van a telefonommal,de közel tökéletes.Nincs fc,nincs fagyás,restart,bírja 4 napig,,kivéve ha gps használom.
Persze az idő eljárt felette,régi vas (hál istennek el is felejtették már samuék) Hamarosan csere érett lesz,mert kezdem unni ;] Csak utód kéne ami kapható emberi áron :B
Ja és senkinek nem ajánlom a spicát. :DDD

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#23132) Blyan válasza DeadMeat (#23131) üzenetére


Blyan
félisten

Miért kellene a korát nézni? Azt nézem, hogy orig, bontatlan, garanciával, boltban véve (pl. edigital), most 57K huf, a Commtiva meg 64 (gyári MT , gyorsabb processzor, több memória, a sok Spica tulaj által örökké várt 3D támogatás, stb. ). Ennyit, semmi mást, és erről beszélünk most, nem arról, hogy IE. 50-ben a Spica vajon ült, állt, hempergett-e parancsszóra.
Tehát aki MOST akarna Androidos telefont venni, annak nem a Spicát ajánlanám, de ha visszautazik 2009-be és onnan folytatja a pályafutását, akkor persze feltétlenül csak ezt vegye. :)

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#23133) Maximum1 válasza DeadMeat (#23131) üzenetére


Maximum1
őstag

Szeretem a Spicámat, mert nincs pénzem másikra. :)
Legalább nem írtam alá 2 évet ezért a fosért. :)
Lehet elnyomom valami baleknak 40-be :DD

(#23134) DeadMeat válasza Blyan (#23132) üzenetére


DeadMeat
veterán

ehh mind1 igazatok van. szar telefon.ne vegyen senki MOST ilyet. ;] :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#23135) feri1014 válasza Maximum1 (#23133) üzenetére


feri1014
senior tag

Akinek az igényeit tökéletes kielégíteni egy Spica ezért, a teló mellett dönt az miért balek? :U De most már így majd 1 év távlatából akkor sem éri megvenni.

Blyan: Attól, hogy a boltban még most is árulják, 1 éves a vas és az üzlet annyit kér érte, amennyit nem szégyel. Szóval az ára relatív.

[ Szerkesztve ]

(#23136) Maximum1 válasza feri1014 (#23135) üzenetére


Maximum1
őstag

Az igényeimet tökéletesen kielégíti, sőt még ki sem tudom használni.
Ami a bajom vele, hogy megbízhatatlan mint telefon.
Ennél megbízhatatlanabb telefonom még nem volt.

Félek a Spicámtól!!!!! :)

[ Szerkesztve ]

(#23137) Blyan válasza feri1014 (#23135) üzenetére


Blyan
félisten

Nem érted meg ugye? Ettől még árulják, ennyiért árulják, és vannak emberek, akik boltban szeretnek új és bontatlan dolgokat vásárolni, és nem aluljáróban vagy apróneten. Innentől kezdve meg ez az ára, ehhez viszonyított áron meg lehet olyat venni, ami a dobozból kivéve is jobban használható.
Megértem én a tulajokat, meg a ragaszkodásukat, sőt azt is, hogy szeretik a készüléket, de tény az, hogy van ma már jobb ajánlat is a piacon - és kizárólag erről beszéltem

Na lapozzunk, mert nem akartam ezzel flame-t elindítani, csak véleményeztem - tulajként.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#23138) feri1014 válasza Blyan (#23137) üzenetére


feri1014
senior tag

Értem mit akarsz, csak arra próbáltam rávilágítani, hogy nem feltétlenül a reális árat kérik el érte ma. De tény, hogy ma már nem nagyon kell megvenni ezt a telót. És én is nyugodt szívvel cserélném le az első adandó alkalommal. :)

[ Szerkesztve ]

(#23139) Longd válasza Blyan (#23137) üzenetére


Longd
csendes tag

Szia!
Milyen jobbat tudnál ajánlani. Telenoros vagyok ott 42-ért el tudnám hozni. Tehát vagy telenoros kéne vagy olyan, amit 40-50 körül meg tudnék venni máshol, de ilyen nem hiszem, hogy van.
Köszi.

(#23140) Kephamos válasza sssz (#23125) üzenetére


Kephamos
addikt

Az enyém is RB-s eredetileg, bár nem a pannon-nál vettem, hanem külön boltban, függetlenül. Semmit nem kaptam hozzá, az igo-t kilopták belőle a tetvek. A logó a hátuljáról a tok miatt sajnos lassan kopik, de majd rásegítek már egy kicsit körömmel. :)

(#23141) sssz válasza Kephamos (#23140) üzenetére


sssz
őstag

:D

nekem hála az égnek benne volt az igo. meg még egy eredeti sd átaakító adapter is hozz.
plusz egy 1GB micro sd meg ahhoz is egy átalakító.

szóval öszzességében nekem megérte ennyiért :D

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#23142) roti86 válasza Maximum1 (#23133) üzenetére


roti86
őstag

Jah, maximum baleknak tudod eladni, zsír újat láttam 42K-ért. :U

Egyébként nemrég még én is gondolkodtam egy ilyen telefon beszerzésén, de az itt olvasott vélemények miatt valószínűleg ez nem fog bekövetkezni.

A teló vásárlása átcsúszik 2011-re (pénzhiány és egyebek miatt), akkor meg már remélem találok valamit jó áron.

[ Szerkesztve ]

(#23143) Longd válasza Longd (#23139) üzenetére


Longd
csendes tag

Ui.: Vagy esetleg vegyem inkább a Commtiva z71-et. Az 62 körül van. Megéri azt a 20000 forintot?

(#23144) roti86 válasza Longd (#23143) üzenetére


roti86
őstag

Esetleg Galaxy3? Most láttam a hardveraprón 3 hetes kártyafüggetlent 50K-ért.

(#23145) duffbeer


duffbeer
őstag

Firefox Beta Androidra megvan?

(#23146) roti86 válasza Longd (#23143) üzenetére


roti86
őstag

Ez már tényleg OFF: a mobilarenas tesztből idézem: "A kezdőár bruttó 65 000 forint, amivel konkurenciája lehet az LG Optimus GT540-nek és a Samsung Galaxy 3-nak is, igaz, utóbbi masina jelenleg olcsóbb és összességében jobb készülék is." Plusz a z71 hangminőségbeli problémákkal küzd beszélgetés közben, valamint hiába az 5Mp kamera és a led villanó a képminőség enyhén fogalmazva f-os úgyhogy elgondolkodnék ezen a készüléken is :U

további infóért menj át ide

[ Szerkesztve ]

(#23147) Blyan válasza Longd (#23139) üzenetére


Blyan
félisten

Ennyi pénzért csak a Spica van, vagy a kisebb kijelzős Wildfire a telefornál.
Ami Commtivat illeti, a teszt alatt valóban hangproblémák voltak, de ez inkább a tesztkészülék hibája is lehetett, arra alapozom, hogy Skynet csinált róla egy tesztet, és neki volt ilyen gondja, illetve mást tesztekben sem olvastam ilyet. A kamera valóban nem a legjobb része a telefonnak, de ez szerintem pont egy Spica tulajnak nem kéne, hogy problémát okozzon, mert azon sem egy frankó dolog, legfeljebb az auto focus ami többet mutat, ám az is olyan, hogy lenyomva tartod, fókuszál aztán ha jó időben engeded el (lévén, hogy késik az exponálás egy kicsit) elfogadható képet lehet vele csinálni, míg a z71-ben nincs AF.

De valóban jobb, ha inkább utána olvasol a topikjában, vagy megnézed a különböző teszteket, mert ez itt off. Szerény véleményem szerint összességében jobb, mint a Spica, de ez szubjektív ítélet.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#23148) Blyan válasza duffbeer (#23145) üzenetére


Blyan
félisten

Letöltöttem, de településkor fagyi volt. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#23149) ravebp válasza roti86 (#23142) üzenetére


ravebp
senior tag

Én speciel most adtam el 45ért:)

Rave

(#23150) roti86 válasza ravebp (#23149) üzenetére


roti86
őstag

Akkor jól jártál és aki vette nem nézett körül eléggé.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.