Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23701) legiaap válasza SunBreeze (#23688) üzenetére


legiaap
nagyúr

Tegnap nekem is ott volt, de ma meg nincs ott.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23702) L.L.


L.L.
senior tag

Ez az a gallery csak más néven jelenik meg a marketen.

(#23703) privatposta


privatposta
tag

Sziasztok,
Keresek egy működő incognito progit. A lényege hogy csak akkor küldi el a hívó számát, amikor én szeretném.
Tud valaki ebben segíteni?

Köszi

(#23704) bigsee válasza bigsee (#23676) üzenetére


bigsee
addikt

Sőt mi több továbbmegyek, most raktam fel a hozzáadott igo-t, és frisítettem le a naviextras progival, majd gyalog kipróbáltam. No, nem tudom, mennyi időbe telt neki műhódat találni, de 6-ot villant csak az állapotsoron a GPS jel, és máris a térképen voltam, pontosan ott, ahol jártam... (szerk.: holnap megpróbálom kocsival is)

Mindezt úgy, hogy a szabad memória 31 MB környékén van, de ez mint tudjuk nem jelent semmit sem az égvilágon...

De, ájemhepi, mert ilyennek képzeltem egy működő spicát... :DD

Egy kérdésem volna: erre a multitouch-ra miért izgultak annyira?

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#23705) r.zozoka válasza BalanceR (#23683) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

ezt te hol tudod nyomon követni? adnál egy linket nekem?

más: 2.2 nálam is jelent kezett a kamera bub nem a videózásra gondolok hanem a csikozódásra hogy ne lesz jó a kép amit csinálok:(
egyenlőre azt hiszem marad a feltúrbózott 2.1

bigsee
mert ez könnyebbé egyszerű és látványosabbá tudja tenni a kezelői élményt!
eleinte amikor megjelent azon voltam hogy nekem ilyen nem kell ugysem tduom használni majd sehol, erre most már egy jó ideje meg van és amikor kihagytam véletlenül nagyon hiányzott már!
szóval szerintem nem létfontosságú még mindig de ha egyszer van akkor már használni kell mert jó!

[ Szerkesztve ]

(#23706) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Lenne egy nagyon "buta2 kérdésem :)
A felső infosáv színét (ahol a térerőt, akkutöltöttséget, és egyéb infokat közöl velünk a telefon) meg lehet változtatni?

(#23707) bigsee válasza r.zozoka (#23705) üzenetére


bigsee
addikt

Igen, próbáltam én is, de nem igazán fogott az meg, hogy 3,2-es képernyőn multizzak, nagyon hamar leszalad az ujjam a keretre/keretről...

Más: az viszont idegesít és nem tudom, hogy mitől lehet, hogy a képernyő feloldóval ha üzembe helyezem a telefont (sötét képernyő->lock screen) akkor néha rögtön fel is oldja a zárat. Ha lendületből használnám a telefont, akkor ugye normál esetben feloldó billentyű után kellene egy balról jobbra söprést tenni, viszont ha fel van már oldva a lock is, akkor bizony a képernyőt is eltolom egy oldallal jobbra.

Itt viszont van nekem alul egy widget, ami benyomódik ekkor.

Olyan, mintha túl érzékeny lenne a feloldó billentyű, totál úgy viselkedik, mintha hosszan nyomnám, és egyből fel is oldanám vele a zárat is.

Nem tudom, mennyire volt érhető és hogy van-é erre megoldás?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#23708) vadászcsiga válasza L.L. (#23702) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja ezt ismerem én is belinkeltem amikor megjelent a multitouch. Nem rossz.

(#23709) picur220 válasza Maxtreme (#23706) üzenetére


picur220
veterán

A színét külön nem, de vannak témák, amik felmennek deodexed ROMokra recoveryben.

(#23710) sssz


sssz
őstag

abban tudna valaki segíteni hogy miért van az hogy a főzött rom óta rendszeres hogy a teló elfelejti az egyes személyekhez külön beállított csengőhangot és az "általánost" játsza le?
ugyanakkor ha megnézem hogy mi van beállítva az adott személyhez ott jól van.

más is tapasztalja ezt?

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#23712) ruadi válasza bigsee (#23707) üzenetére


ruadi
csendes tag

Nekem is csinál ilyet néha a feloldó gomb, én azóta vettem észre, mióta nem az eredeti rom van rajt, bár lehet h. nem függ össze a kettő.

Más: olyan problémám van h. akármelyik időjárás widgetet próbálom, egyik sem írja ki az aktuális hőmérsékletet és a napi max/min-t. Már kb 10-et próbáltam, de egyiknél sem tudom beállítani h. az említett adatok kint legyenek a képernyőn. Az a furcsa ha viszont bemegyek a widget programjába ott kiírja. :F

[ Szerkesztve ]

(#23713) Nohab61 válasza BalanceR (#23687) üzenetére


Nohab61
aktív tag

Igen így értem és igen a firm az mindegy! Én a JH6-ost raktam fel + Lk2.08-at és erre a CM-ot.

(#23714) Nohab61 válasza r.zozoka (#23705) üzenetére


Nohab61
aktív tag

Pontosan hogy néz ki egy ilyen rossz kép, mert én nem vettem észre különbséget a 2.1 és a 2.2 által csinált képek között?

(#23715) mm89 válasza sssz (#23710) üzenetére


mm89
őstag

Ez nálam is elég sűrűn előfordul...

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#23716) sssz válasza mm89 (#23715) üzenetére


sssz
őstag

megoldás, ötlet valakinek rá?

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#23717) mm89 válasza sssz (#23716) üzenetére


mm89
őstag

Semmi... most hétvégén ha lesz időm, kipróbálok új romokat, CModot is. Bár az nem tetszik, hogy nincs video felvétel...
Ennél jobban idegesít az hogy bizonyos programokat nem ad ki a market..

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#23718) sssz válasza mm89 (#23717) üzenetére


sssz
őstag

kell lenni valami okának. nem hiszem hogy egy új főzött rom megoldaná a dolgot.

na most bevillant egy lehetséges dolog: én speciel az sd-n tárolom ezeket a zenéket. lehet megpróbálom bemásolni a teló memóriájába. hátha az eléréssel van gond.

egy próbát megér:)

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#23719) schil572


schil572
csendes tag

Sziasztok,

Lenne egy kis problémám az MMS-el. Mégpedig az, hogy nem megy. Az APN az jól van beállítva, a sima net megy.
A Spica gyári független,
IE570EXXJD1,
2.6.29 leshak@leshak udev7 #13
ECLAIRXXJH1/Samdroidmod 1.3.1.d
ahogy én főztem.
Originál állapotban még ment az MMS, asszem még a JD1-el is, csak most nem.
A Telenor-os beállítás szerintem ok.
Valakinek valami hasonló tapasztalata. Vagy esetleg segítség, hogy mit nézzek meg.
Ha visszateszem a JD1-et (bár avval sok problémám volt valamiért, bár lehet, hogy más okozta), akkor mindent újra kell telepítenem?

Előre is köszi,
Schil572

(#23720) sssz válasza sssz (#23718) üzenetére


sssz
őstag

na megcsináltam. kiváncsi vagyok, hogy ettől megjavul-e :)

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#23721) mm89 válasza sssz (#23718) üzenetére


mm89
őstag

Na az érdekes! Egy próbát megér!
Aztán számolj be!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#23722) sssz válasza mm89 (#23721) üzenetére


sssz
őstag

rendben:) általában egy héten egyszer eddig mindig vissza kellett állítanom. ha egy hetet kibír egyben már nyertem vele :)

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#23723) rutyika68 válasza ruadi (#23712) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!
Widgethez.. beállítások/biztonság és hely/vezeték nélküli hálózatok,kis négyzetbe pipa

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#23724) r.zozoka válasza Nohab61 (#23714) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

hát olyan felismerhetetlen, szivárvány jellegű a dolog.nálam az eddigi 2.2ben volt ez csak a 6.5ben :(
egyenlőre még maradok a 2.1nél, viszont már a 6.4hez is mérve soakt változott, de még mindig van mit javítani

(#23725) r.zozoka válasza r.zozoka (#23724) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

izé szal pont hogy a többi romba nem volt ilyen hiba se az 1.5ben se a 2.1ben és 2.2ben is csak a 6.5 verziónál volt ez:(

(#23726) mm89 válasza sssz (#23722) üzenetére


mm89
őstag

Nekem amikor "elromlott" nem állítottam be újra a hangot, csak ellenőriztem, hogy az van e még beállítva, és igen tehát úgy hagytam. A köv. csörgésre már jó volt.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#23727) sssz válasza mm89 (#23726) üzenetére


sssz
őstag

na ezt nem tudom, hogy nekem megjavult volna-e, mert én amikor észrevettem rögtön beállítottam újra.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#23728) belec


belec
csendes tag

Letöltöttem a guitar solo programot de mindig azt irja h. nemhivatalos verzió blabla...
valaki nemtudja h. lehet elinditani fizetés nélkül ;] :P ... próbáltam már repülőgépes módban is de nem megy.

(#23729) Nohab61


Nohab61
aktív tag

Azért vicces ez a 1% battery-s dolog :) Mert 40%-ot ír ki de megnéztem és 4000mV on van a aku :). Ez az érték még a régi félével 80-90% között lett volna :Y

[ Szerkesztve ]

(#23730) konkolyz válasza sssz (#23710) üzenetére


konkolyz
tag

Korábban már felmerült ez is, illetve az hogy csak egyszer játsza le a csengőhangokat. Ez megoldás lehet...
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#23731) perszabi válasza sssz (#23727) üzenetére


perszabi
csendes tag

Szia!

Nálam is csinálja a telefon, én azzal hozom összefüggésbe, hogy van az bizonyos 3 mp, amikor csörög a telefon, először kiírja a hívó telszámát, ha épp olyanja van rögtön társítja is egy névhez a telefonkönyvben, ha nincs olyanja, akkor ugye kb 3mp eltelik a telefonszám és a hívó neve között. Én azt vettem észre, hogy utóbbi esetben van az általános csengőhang. Illetve még egy esetet vettem észre, ha valami terheli a processzort (pl IGO, böngésző, vgay játék).
Engem igazából nem zavar, mert úgyis ránézek ki hív, onnan meg már tudom.

Remélem nem fogalmaztam bonyolultan, most értem haza a meccsről, és kissé "fáradt" vagyok :)

(#23732) Maxtreme válasza picur220 (#23709) üzenetére


Maxtreme
addikt

Aham, köszi :R

(#23733) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Lehet csak nekem számít újdonságnak, de tegnap találtam egy eszméletlenül jó zenelejátszó programot.

Power amp:

Support:
-MP3, MP4/M4A,loseless ALAC,FLAC, OGG, WAV, TTA, WMA
-Has own codecs
-Widget
-Choose music from SD card
-Tegs, lyrics
-Skins, 2 in beta version
-Fast scan of files ( in 1 second 1000files, depends on phone speed)

Jól néz ki, és piszok jó hangot kölcsönöz a spicanak. Ezzel a progival végre szól valahogy a cx500 :C
Asszem a btunes megy a kukába:)

[ Szerkesztve ]

(#23734) sssz válasza konkolyz (#23730) üzenetére


sssz
őstag

köszi! :R
az átmásolást a system/media-ba már kipróbáltam, meglátjuk milyen lesz hosszútávon.

ha ez nem elég akkor a következő lépés azt hiszem az ogg-ba való átkonvertálás lesz.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#23735) sssz válasza perszabi (#23731) üzenetére


sssz
őstag

én is gondoltam erre, de nem tudom hogy valóban ez lenne-e az ok, mert nálam max egy másodperc alatt előjön a kép, hang, szám, minden.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#23736) legiaap válasza Maxtreme (#23733) üzenetére


legiaap
nagyúr

Köszi a progit. Azt hiszem ezt én is kiprószálom ma még.
:R

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23737) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Nincs mit.
Helyes :R
Messze a legjobb zenelejátszó Androidra amivel eddig dolgom volt. (pedig elég sokat próbálgattam)

(#23738) Drachoo válasza Maxtreme (#23733) üzenetére


Drachoo
senior tag

Szia!

Hol találtad, mert marketen nem látom... Lehet hogy fizetős?

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#23739) Maxtreme válasza Drachoo (#23738) üzenetére


Maxtreme
addikt

google : power amp android

Első találat.. Smybianbeszéd'.... :)

(#23740) Drachoo válasza Maxtreme (#23739) üzenetére


Drachoo
senior tag

Köszönöm! :R

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#23741) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Itt egy videjo róla :K

(#23742) orrlyuk válasza Maxtreme (#23739) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

zzzeeee, ez nagyon jó! GYORS, flacet viszi, mit viszi, még bele is teker!

Egyelőre valóban nem egyszerű beszerezni, kongratulálok!

:R :R

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#23743) Drachoo válasza Maxtreme (#23741) üzenetére


Drachoo
senior tag

Tényleg ígéretesnek tűnik! :C

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#23744) Maxtreme válasza orrlyuk (#23742) üzenetére


Maxtreme
addikt

Viszont az előbb említett oldalon azt írják hogy time limited. Viszont én erre semmiféle utalást nem találok a programban.

(#23745) Maxtreme válasza Maxtreme (#23744) üzenetére


Maxtreme
addikt

Most olvasom mit is írtam, ezt szépen megfogalmaztam.. :DD

(#23746) syler123 válasza Maxtreme (#23744) üzenetére


syler123
veterán

Ez tényleg nagyon jó, ha nem a legjobb zenelejátszó, amúgy én már találtam marketen egy winamp beta-t is, nullsoft inc a készítő szóval a gyári csapat, az se lehet rossz, azért nem szedtem le mert még kb csak 500an töltötték le.

(#23747) johnny82


johnny82
őstag

Hali!
Aki angry birds játékkal játszik annak a grafika jó? Mert nekem ahol fekete kéne legyen a kép, ott fehér (szóval nem látom hol vannak a falak). Nálatok hogy megy?

(#23748) johnny82


johnny82
őstag

2* ment el.

[ Szerkesztve ]

(#23749) Camper2006


Camper2006
tag

PowerAMP v1.0 build 68 Android>>>[link]

𝐍𝐨𝐰 𝐥𝐨𝐚𝐝𝐢𝐧𝐠. . .42% ▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░ 100%

(#23750) #09908736 válasza johnny82 (#23747) üzenetére


#09908736
törölt tag

Szintén. Néha 5-6x nekiugrok egy pályának, mire kitapasztalom, hol vannak falak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.