Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23651) montyx válasza membrandj (#23645) üzenetére


montyx
aktív tag

En az SMS Backup+ progit hasznalom. Felrakja az osszes smsedet a gmailre, es vissza is tudja allitani. Mikor fent vagy neten, automatikusan fel is tudod rakatni vele az uj smseket. Ugy oldja meg a gmailre felrakott smseket, hogy nem lesz a beerkezo levelek kozott, hanem csak lesz egy SMS label rajtuk. Nagyon faja kis app, csak ajanlani tudom. Nekem igy mar a telo nullarol valo visszaallitasa ezzel, az appbrainnel, meg a google accounttal kb. 10 perc, ha van wifi. :))

Mar csak egy dolog hianyzik, hogy hogyan lehet lementeni az APN beallitasokat. Eddig ami progit talaltam ra egy se mukodott. :(((

Aláírás

(#23652) vadászcsiga válasza montyx (#23651) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A MyBackup meg akkor is működik ha nincs wifi.

Az apn beállításokat egyszerű visszaállítani: root exprorerrel kicseréled a meglévő system/etc mappában található apn-conf.xml-t erre, majd a vezeték nélküli vez./mobilhálózatok/hozzáf.pontok neve menüpont alatt nyomsz egy harveres menü gombot és alapértelmezés visszaállítása. Kipipálod a netet, és ennyi.

Ja, a módszer 8zabi-nak köszönhető :R

Más. Végre valaki megcsinálta hogy a gyári gallery multitáccsos legyen. Egyszerű és mégis használható. Nálam ez marad, én utálom a 3D gallery-t.
Ported stock/nonstock APKs.
A kamerával is csinált valamit de azt nem próbáltam mivel nem írja hogy mi változott.

[ Szerkesztve ]

(#23653) petipetya válasza montyx (#23651) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pedig nekem az apn backup and restore nevű ingyenes alkalmazással mindig sikerült lementeni és visszaállítani az apn-t, két különböző telefonon is (mindkettő független).

"nincs rá lezsóidő"

(#23654) adamfriday válasza antalze (#23625) üzenetére


adamfriday
senior tag

Ezzel a progival tudod törölni a gyakran hívottakat: Frequently called remover

(#23655) r.zozoka válasza bigsee (#23646) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

erre te az ext modot rátetted? ha igen elötte vagy utánna? (szerintem utánna)
nálad mennyi a linpack meg quadrant mert nlam elég gyenge, bár tényleges sebessége elég meggyőző ettől függetlenül is.

most igazából akkor ezek az appok hogy számolják ki a dolgaikat, ha gyorsabb a telo de kisebb az eredménye?

(#23656) membrandj


membrandj
nagyúr

Köszi mindenkinek!!

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#23657) vadászcsiga válasza orrlyuk (#23606) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na bocs hogy ilyen későn válaszolok csak nem volt időm. Szóval a lossless meg a flac lejátszása is nehézkes a CModdal is úgyhogy emiatt válts.

(#23658) Nohab61


Nohab61
aktív tag

CM6.1-alpha6.5

[ Szerkesztve ]

(#23659) Gattsu


Gattsu
tag

2.1-et használok. Tudtok valami olyan programot, amitől gyorsabb lesz a telefon? Próbáltam memory recovert, de az kilövi az apndroidot, ami nem jó... Apps2sd-t külön nem lehet felrakni valahogy, igaz?

Toshiba l650d 146 / SE K800 / x360 slim 250GB /Galaxy S / Xperia Ray

(#23660) orrlyuk válasza vadászcsiga (#23657) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Vagyis _ne_ váltsak. No, sebaj, mégis neked lett igazad, maradnak a jó kis mp3-ak!

KÖSZÖNET a haza nevében! :R

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#23661) Saccco válasza Nohab61 (#23658) üzenetére


Saccco
nagyúr

A 2.2 féle app2sd meg a market autoupdate megy rajta?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#23662) Nohab61 válasza Saccco (#23661) üzenetére


Nohab61
aktív tag

Nem tettem még fel.

(#23663) Saccco válasza Nohab61 (#23662) üzenetére


Saccco
nagyúr

Úgy általánosan kérdeztem. :)
Csak te linkelted, azért rád replyztem. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#23664) vadászcsiga válasza orrlyuk (#23660) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Egy jó kis 320-as mp3 sztem megközelíti a flac minőségét legalábbis egy ilyen telefonon hallgatva.

(#23665) vadászcsiga válasza Saccco (#23663) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Elolvastam a changelogot de semmit nem értek belőle.

(#23666) Ronin-


Ronin-
senior tag

1. amúgy jól sejtem, hogy ha lesz végre normális 3d driver, akkor a live wallpaper is szebben fog futni ? én kipróbáltam ezt az opengl -es gyorsítást, de totál kinyírja az egész rendszert. ezt az alpha 3d drivert meg nem találtam,hogy honnan lehetne leszedni. van már valami olyan verzió, ami gyorsít valamit rajta ?

2. a hülye névjegyzékbe nekem ilyen 1370 címet rak, rohadtsok e-mail címmel, ezeket nem lehet valahogy "kiírtani" ? mármint hogy eleve azokat ne tegye nekem a telóra, mert amikor a névjegy backup-ot rakom vissza, fél óra mire végez.

3. superuser-t hogy a fenébe lehet frissíteni ? mert market nekem kidobja, hogy új verzió, letöltöm, de nem tudja telepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#23667) herni


herni
tag

Sziasztok! Átlátszó éretsítési sávot hogyan lehet csinálni, vagyis hát felraktam a metamorph programot csak a megfelelő file kellene hozzá :)

Samsung Galaxy Spica -> Galaxy Ace -> Galaxy S -> Galaxy S II -> Galaxy S4 LTE

(#23668) Ronin- válasza bocsika (#23649) üzenetére


Ronin-
senior tag

valaki itt rendelt eBay -ről egy tokot, nem tudom mi lett vele, jó lenne tudni :S

(#23669) rebeL1899 válasza Ronin- (#23668) üzenetére


rebeL1899
csendes tag

Én is ebayről rendeltem kemény 1200 forint volt postával együtt az úgynevezett "HARD CASE" tok a spicához. kényelmes a fogása nagyon. ( ha beírod ebay keresőbe, hogy 'hard case samsung spica' kidob ezer félét, nekem feketébe van, és jobb mint a szilikon tok. )

(#23670) BalanceR


BalanceR
addikt

Valakinek tapasztalat a legújabb FRYO-ról?
Főleg az érdekelne, hogy a Bluetooth részt mennyire sikerült megoldani?
Nem resetelődik-e a BT MAC address, illetve,
hogy megy-e az A2DP (a Stereo Zenehallgatáshoz)?
:R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23671) bigsee válasza r.zozoka (#23655) üzenetére


bigsee
addikt

Hali! Nincs ext mod, maradt minden rfs. Linpack-al és Quadrant-al nem játszok, nemtom mennyi... mingyá felteszem...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#23672) bigsee válasza bigsee (#23671) üzenetére


bigsee
addikt

quadrant: 247
linpack: mflops: 3.367 time: 24.9 sec norm res: 5.68 precision: 2.20********************* (itt egyébként mit kell nézni?)

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#23673) Nohab61


Nohab61
aktív tag

kérdés aki használ terminal emulatort, hogyan indítom el root-ként?

OK :DD rájöttem

[ Szerkesztve ]

(#23674) BalanceR válasza bigsee (#23672) üzenetére


BalanceR
addikt

Ezek az értékek a V9.1 től is elmaradnak, Linpack 9.3 ,Quadrant 300valamennyi...
Valószínűleg az UV miatt...
Ebbe nem folytam bele, de miért is jó nekünk, hogy az alapból gyenge számolási teljesítményű 800as procit alacsonyabb feszültséggel hajtjuk meg? :F

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23675) Drachoo válasza BalanceR (#23674) üzenetére


Drachoo
senior tag

Azért nem kell túl komolyan venni azt a linpackot, ez csak szintetikus teszt...

"de miért is jó nekünk, hogy az alapból gyenge számolási teljesítményű 800as procit alacsonyabb feszültséggel hajtjuk meg?" Tipp: talán az aksi kímélése végett?

[ Szerkesztve ]

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#23676) bigsee válasza BalanceR (#23674) üzenetére


bigsee
addikt

Hát talán kevesebbet eszik...??? :F Most alig 48 órát megy el, előtte majdnem két napot is kibírt... :DDD

Figyi, engem csak az érdekel, hogy ne fagyjon, legyen pörgős, lehessen használni ... az hogy a listában ne a 623587-k legyek, az nem érdekel...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#23677) Drachoo válasza bigsee (#23672) üzenetére


Drachoo
senior tag

Az mflops a proci lebegő pontos részének a teljesítménye ha jól tudom...

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#23678) bigsee válasza Drachoo (#23677) üzenetére


bigsee
addikt

Köszi, ezt tudom, de máshol meg időeredményeket írtak a Linpack-al kapcsolatban, azért nem értem, hogy mit kell nézni..

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#23679) r.zozoka válasza bigsee (#23672) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

igen a fe 10el nekem is ilyen értékek jöttek ki:s bár ezzel tényleg nem érdemes nagyon foglalkozni mert ez nem tükrözi a valóságot szerintem! a telefonom nekem elég gyors vele fc nem volt még és a linpack nekem is 3mflopslett quadrant meg kb olyan 250körül kb

ha ez alapján akarnám megítélni síralmas lenne a helyzet! viszont mikor megnyomom a névjegyzéket egész jól betölti, bár cm 6.4ben sokkal jobb már!

rádióról valami új hír esetleg?
lassan tényleg nagyon komolyra kitudná nőni magát ez a telo rádió,3d,mulitit. és 2.2
szinte magáért beszélhetne ha nem......(kiskompromisszum......ennyi pénzért viszont kajak nem lehet megbánni ezt a modilt szeritnem! még mindig meg érdeli az "ajánlott plecsnit"

[ Szerkesztve ]

(#23680) Nohab61 válasza BalanceR (#23670) üzenetére


Nohab61
aktív tag

A bluetooth kicsit trükkös volt elsőre elindítani de megy. Amit eddig megnéztem vele hogy párosítani tudtam a géppel és működik az android notifier is BT-on keresztül.

De mert hátha ez is segít dönteni: quadrant: 442 (1X mértem) Linpack: 8.88

[ Szerkesztve ]

(#23681) Drachoo válasza bigsee (#23678) üzenetére


Drachoo
senior tag

Az mflops-ot kell nézni, de ne tulajdoníts neki túl nagy jelentőséget...

szerk: természetesen jó ha nagy, de csak attól nem lesz gyors a telód.

[ Szerkesztve ]

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#23682) Ronin- válasza Ronin- (#23666) üzenetére


Ronin-
senior tag

valaki ? :U

(#23683) BalanceR válasza Nohab61 (#23680) üzenetére


BalanceR
addikt

Nagyon jól hangzik...
A BTvel mit kellett csinálni?
Úgy láttam, megoldották a bugot, és már nem kell a fájlokkal bohóckodni... vagy tévedek?
Már csak a DivX meg a videofelvétel hiányzik a Teljes FroYohoz... :C
Illetve a stabilitás, meg a "gyári" apps2SD (nem a Leshak-féle)
Ha mindennek a tetejében elkészül a 3D meg a rádió, akkor mindenkit meghívok egy sörre :D

A 3Dt követem, hétről hétre készülnek el a modulok, de még mindig csak kb 50%ban kész...
A rádió elméletileg menni fog, ha valaki talál a broadcom rádiómodulhoz datasheetet ami elég nehezen beszerezhető... :O

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23684) Nohab61 válasza BalanceR (#23683) üzenetére


Nohab61
aktív tag

BT ha feltelepítetted és nem kapcsolódik be akkor elindítod a telefonon (benne van alapból) a terminal emulatort és ott beírod: su (majd nyomsz egy entert) ezután: echo 0 > /sys/class/rfkill/rfkill0/state és ismét enter. Így már be tudod kapcsolni a BT-t. Milyen bug-okra gondolsz?

(#23685) BalanceR válasza Nohab61 (#23684) üzenetére


BalanceR
addikt

Hát hogy reseteli a BT Mac addressét....

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23686) Nohab61 válasza BalanceR (#23685) üzenetére


Nohab61
aktív tag

Nekem nem tette, de másnál sem láttam ilyen problémát. (Viszont azt ajánlom hogy ha feleszed akkor full szűz rendszerre tedd fel amin csak recovery van.Így nem jelentkeznek problémák.)

[ Szerkesztve ]

(#23687) BalanceR válasza Nohab61 (#23686) üzenetére


BalanceR
addikt

Értem...
Full szűz rendszeren azt érted Odinnal Flash + lkmod PDA, és utána?
A Firm az mindegy? :R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23688) SunBreeze


SunBreeze
aktív tag

hali, én is gyarapítom mostmár ezen teló tulajdonosok körét :-)

valaki találkozott már ilyennel:



azt hiszem hogy vissza fogom vinni mert ez szinte állandó jelleggel ott van ha video-t játszok le a youtube-on.
szerintetek?

[ Szerkesztve ]

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#23689) Csabi42 válasza SunBreeze (#23688) üzenetére


Csabi42
tag

Jó reggelt. Ez nálam is van, s passz hogy mitől lehet. :( :F

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#23690) bigsee válasza SunBreeze (#23688) üzenetére


bigsee
addikt

Már más is írta ezt, most megnéztem, egyszer találkoztam csak vele, amikor a video is sz*r minőségű volt, akkor volt benne egy kocka meg egy csík. Amúgy jó videóknál nem volt benne...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#23691) SunBreeze válasza bigsee (#23690) üzenetére


SunBreeze
aktív tag

igen, most feltettem egy film sample-jét és ott nincs ilyen .. érdekes

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#23692) Csorbi válasza SunBreeze (#23688) üzenetére


Csorbi
addikt

Ilyen nálam is van, de sosem értettem hogy ez micsoda...
Nálam ez van: 2.1-es Android, gyárilag független
Firmware: 2.1-update1
Alapsáv ver.: I570EXXJC1
Kernel: 2.6.29 root@SE-S610 #2
Build: ECLAIR.XXJD2

(#23693) Kephamos válasza SunBreeze (#23691) üzenetére


Kephamos
addikt

A gyári youtube lejátszó bé nasága nekem is van. Mindjárt kipróbálok egy másik lejátszót, ogy azzal is hülyéskedike-e.

(#23694) montyx válasza vadászcsiga (#23652) üzenetére


montyx
aktív tag

Jaja, vágó, csak szeretem a neten tartani a cuccaimat, mert már szállt el több memkarim is, meg tök jó, hogy bármilyen telót veszek a jövőben, és bárhol is vagyok, fellépek a netre és a legfontosabb cuccok 10 perc múlva a telómon vannak, még akkor is ha a régit esetleg ellopják. :C

Aláírás

(#23695) vadászcsiga válasza montyx (#23694) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A MyBackupPro felkínál egy 50 Mb-os tárhelyet a cuccaidnak ha azt szereted, és mint ahogy említettem nem csak az sms-eket tudod ott tárolni, ez az egyik, a másik meg egy jóminőségű sd kátya beszerzése ajánlott. Nekem még sosem szállt el kártyám, illetve egy mégis azt a vaterán vettem tévedésből, a többit megbízható helyről szereztem be.

(#23696) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#23652) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Más. Végre valaki megcsinálta hogy a gyári gallery multitáccsos legyen. Egyszerű és mégis használható. Nálam ez marad,

Ácsi, vissza az egész elsőre jónak tünt de gyakorlatilag használhatatlan annyira telikúrta a kijelzőt hogy nem látszik maga a kép, és emiatt a multitáccs is nehézkes úgyhogy marad a régi.

[ Szerkesztve ]

(#23697) duffbeer


duffbeer
őstag

Winamp
Mondjuk inkább DroidAmp lenne a megfelelőnév...:)

(#23698) vadászcsiga válasza BalanceR (#23683) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A rádió elméletileg menni fog, ha valaki talál a broadcom rádiómodulhoz datasheetet ami elég nehezen beszerezhető...

Criminal szerint a Spica hardvere nem alkalmas rá, de majd meglátjuk.

(#23699) adamfriday válasza vadászcsiga (#23696) üzenetére


adamfriday
senior tag

B& B Gallery-t használom. Szinte teljesen megegyezik a 2.1-es gyárival, de tudja multitouchot rendesen és gyorsabb is. Egyedüli szépséghibája, hogy ha leveszem a gyárit, akkor nem tudok belőle hátteret kirakni.

(#23700) vadászcsiga válasza adamfriday (#23699) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kipróbálnám de nem találom legalábbis ezen a néven, gallery meg annyi van mint a szemét. Adnál egy linket?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.