Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23901) daninet válasza legiaap (#23900) üzenetére


daninet
veterán

most addig nyomkodtam míg behozta a download módot, de először nem akarta azt sem, bármit nyomtam indult. kb 20X ujraidítottam most behozta teszek rá egy standard romot (mert már egy főzött volt rajta) és azt rootolom így biztos nem lesz baj

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#23902) legiaap


legiaap
nagyúr

Nem rég valaki linkelte ezt az oldalt.
Szeretném letölteni az iMenetrend progit, de nincs kedvem ezért reggelni. Akinek esetleg meg van az kérem írjon már rám privátban.

Köszönöm.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23903) mm89 válasza daninet (#23901) üzenetére


mm89
őstag

szurkolok!! Nehogymár téglát csinálj belőle! :)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#23904) Lesliegold


Lesliegold
tag

Üdv Mindenkinek!

Nagyon kezdő vagyok a témában, de két telefon között vacillálok: 1. Galaxy 3, 2.Spice
Alapvetően telefonálni kell, de mellette az alábbi dolgokat használnám még ki:

- Wifi
- Valamiféle office féleség és pdf olvasási lehetőség
- Xvid/divx lejátszás
- Fényképezés, navigáció nagyon ritkán előfordul, de mikor ezeket direkt akarom, használok digit fényképezőt és sima autós navit.
- Rettentő fontos lenne még, hogy minél tovább bírja az akku...

A galaxy 3 frissebb, újabb, de még túl sok a hibája, ami nincs kijavítva. Ez a Spice gondolom egy kiforrott modell, de ajánlott még venni?

Ezt az összehasonlítást már olvastam.

Ha mégis meggyőztök a Spice-ról, hol érdemes venni, és ha pl nagyáruházat mondtok, ott mit teszteljek le, vagy mire figyeljek, ha kibonthatom? Hogy kerül rá hivatalosan, mindenből a legfrissebb garanciavesztés nélkül?

Köszi előre is a segítségetek...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 3

(#23905) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Elkészült a recoveryből feltehető Youtube 2.0.

(#23906) mm89 válasza Lesliegold (#23904) üzenetére


mm89
őstag

Hali!

Először is:
Az nem Spice (szpájsz) hanem Spica (szpika).

Aztán:
Ha olyan teló kell ami sokáig bírja (mármint az akksija) akkor ne okostelefont vegyél.. Ezeket naponta tölteni kell ha nyúzod. (Van aki azt mondja hogy két napot is kibír, de nekem két napot eddig akkor bírt ki ha nem nyúltam hozzá egyáltalán..)

A Spicában az a jó, hogy még mindig fejlődik, fejlesztődik. Na persze nem a Samsung által, hanem a buzgó felhasználók által. Ami ugye még jobb, mert a Samsung nem erőlködne hogy mnnél felhasználóbarátabb legyen a teló, a felhasználók pedig ugye erre törekednek.
A Galaxy3 szerintem egy kicsit erősebb hardverileg, ill. jobb szoftverrel van megáldva a Samsung részéről, de a szabványon kívüli kijelző méret volt az ami engem elriasztott tőle.
Spicára is van már multitouch, készül a 3D is.
Persze ha egy G3 al rendelkezőt kérdeznél, nyilván az ellenkezőjét mondaná :D
Próbáld ki őket, ha van rá lehetőséged, és dönts! Ebben csak az a rossz, hogy ha gyári romos Spicát próbálsz ki és egy gyári romos Galaxy-t akkor biztos a Galaxy lesz a jobb...

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#23907) mm89 válasza vadászcsiga (#23905) üzenetére


mm89
őstag

Tapasztalatok? Nem merem még felrakni? :)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#23908) knyitogato


knyitogato
őstag

Légyszi próbáljatok már sms-t küldeni a következő betűkkel pl: áíöőóüűú
kiír bármilyen hibaüzenetet?

ugyanis még mindig nem boldogulnak a spicámmal a szervízben...

(#23909) vadászcsiga válasza mm89 (#23907) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nyugodtan rakd fel nem fog tőle összeomlani a rendszer. Szebb felületű, és nem csúszik a hang nekem már ezért megérte.

(#23910) Kephamos válasza vadászcsiga (#23905) üzenetére


Kephamos
addikt

2.1-en fut? Középen ze is otthagyja a loading helyét?

(#23911) vadászcsiga válasza Kephamos (#23910) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Fut, és nincs vizjel középen.

(#23912) Blyan


Blyan
félisten

Láma vagyok. :D De hogy kell telepíteni a De Niska féle 3d modot? Kicsit bőnyálra is lehet ereszteni, hogy értsem is. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#23913) L.L.


L.L.
senior tag

Kis hiba javítva,
Youtube 2.0

(#23914) legiaap válasza L.L. (#23913) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez ugyanaz ami a mobilism-en van fenn?
Akkor ennél mér nem ad be hibát?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23915) Depression válasza Lesliegold (#23904) üzenetére


Depression
veterán

galaxy 3, ha telefonálni is akarsz, de üzleti telefonnak nem fogsz örülni ezeknek. Mert lassú a telefonrésze a spicanak (nálam akár 7 másodperc is, amíg kiírja, hogy ki hív), és az akksi sem bírja egyiknél sem sokáig. moddolt spicám most már 1 napot kibír, előtte 10 órát sem.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#23916) BalanceR


BalanceR
addikt

Valaki ERRE? :R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23917) vadászcsiga válasza L.L. (#23913) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem nem fc-zett egyszer sem.

(#23918) xmad


xmad
őstag

srácok, valaki tud nekem tanácsot adni, hogy mi lehet a gond nálam?

néha (szerencsére tényleg ritkán) nem kapom meg az sms-t.. vagy állítólag hívtak engem de nem csörgött ki a mobil.

volt már valakinek ilyen tapasztalata?

nem moddolt a telefonom, teljesen gyári 2.1 5 hónapja van meg a telóm.

(#23919) akos727


akos727
senior tag

Amikor egy játék letölt datát magának az sd-re akkor azt én kitudom törölni később manuálisan? Vagy kitörli magától mikor törlöm magát az alkalmazást? Vagy lehet, hogy ezt az ext2 partíciómra menti?

(#23920) montyx válasza mm89 (#23906) üzenetére


montyx
aktív tag

Jaja, a Spica szvsz a Speaker szó szlengesített változata lehet...
...de lehet, hogy nem! :P

...és ez a rohadt market már megint nem megy. A Droid fórumon többeknek sem... :W

Aláírás

(#23921) 8zabi válasza montyx (#23920) üzenetére


8zabi
őstag

akkor lehet nem nálatok van a hiba, hanem a túloldalon ;]

(#23922) Blyan válasza montyx (#23920) üzenetére


Blyan
félisten

A gugli fordító szerint ez a szó a kalász. A dictionary.com szerint a spike szó egyik másik alakja, a botanika terminológia alatt.
És Spájka-nak ejtik. :D

De mivel Galaxyról van szó ez lehet a befutó...

http://en.wikipedia.org/wiki/Spica

Mindig is érdekelt a tesztben miért lett magyaros fűszer :C

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#23923) Ronin-


Ronin-
senior tag

ezt a 3d drivert már én is néztem, de ezt hogy kell felrakni ? az SRC mappát is az sd-re kell másolni,meg az update zip-et és úgy feltenni recoveryből ? vagy mi ?

(#23924) mrlujoak válasza Blyan (#23922) üzenetére


mrlujoak
veterán

"Mindig is érdekelt a tesztben miért lett magyaros fűszer "

Valószínűleg tévesen a Spice (íz, fűszer) miatt.
Spica / Spice csupán egy karakter eltérés...

Spice Girls - forever... :DDD

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#23925) Csepy válasza mrlujoak (#23924) üzenetére


Csepy
senior tag

Hát, igen, jól félre lett anno ez értve.

A spica a legfontosabb Európai nyelveken (angol, német, francia, spanyol, portugál, olasz) azt jeenti, hogy "kalász".

Regards: Csepy

PS: A héten elhagyom az én kis drága kalászomat az S galaxisért, de helyettem majd az új tulaj fog ide járni tanácsért... lesz is mibe beletanulnia.

Regards: Csepy

(#23926) ravebp válasza mm89 (#23906) üzenetére


ravebp
senior tag

Tudom, hogy nem mondtad, de ha androidba gondolkodsz akkor én még a Coomtiva Z71et ajánlanám ebben az árszegmensben.
Az android legjobba mobilinternettel kihasználható, ezért az mindenképp javasolja szerintem mindenki.
Office megoldható minden androidon.
Ha fő a telefon akkor valóban nem a Spica a legjobb megoldás, és a galaxy3nál engem zavarna h nincs hardveres gomb hívásfogadásra, letételre. Ha telefon telefon kell szerintem jobban jársz valami egyszerűbb telefonnal. Azok közöttt is van olyan,ami tudja ezeket. Azakksit valóban max kétnaponta tölteni kell, így valóban még egy érv ellene.
Én nyugodt szívvel ajánlanám a Nokia e72-t például, de az e52 kezdeti nehézségei is ha jól tudom már a múlté, ott az új c5, stb...
Annyi, hogy mindenképp szerintem olyan oerációs rendszerű telót válassz amit azért fejlesztenek, csiszolnak, és írnak rá programokat, az alsóbb kategóriában csak ilyen menüs szarságok vannak, amik szerintem mindenre alkalmatlanok, illetve anyunak aki csak telózik és leteszi, esetleg félévente ír egy sms annak jó.
Ha nem nokia és nem android érdekel, szólj és mondok még párat. :)

Rave

(#23927) konkolyz válasza Ronin- (#23923) üzenetére


konkolyz
tag

Csak a zip kell, az SRC-ben a forrás van, ha esetleg javítanál rajta ;)

(#23928) eddie17


eddie17
addikt

Pedig se kalász, se hangszóró, de még fűszer sem.
Nem véletlenül galaxy spica a neve.
A csillagképre utal. Blyan-nek van igaza.

(#23929) orrlyuk válasza eddie17 (#23928) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

A Szűz csillagkép legfényesebb csillaga, ezzel a 15. legfényesebb csillag az égbolton. Magyar neve - állítólag - szintén követi a latint: kalász, de méginkább: búzaszem.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#23930) #30734848


#30734848
törölt tag

Olyan probléma lett a spicámmal, hogy nem hallok semmit telefonálás közben, médialejátszót sem, csak ha fülhallgató van bedugva.

De mikor bekapcsolom a telót, akkor hallatszik az indítási hang.

Mit tudok vele kezdeni?

(#23931) sssz válasza #30734848 (#23930) üzenetére


sssz
őstag

nincs valami olyan programod fenn, ami profilt állít be?
elképzelhető - ha van ilyened - hogy egyszerűen ott van valami elállítva és csak a fülesre adja ki a hangot.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#23932) Drachoo


Drachoo
senior tag

Sziasztok!

Kipróbáltam ezt az új youtube klienst,de sajnos nem hibátlan. Belépek a youtube accountomba és legközelebb amikor indítanám a klienst onnantól csak fc. Csak miután a youtube proginak csinálok egy cache takarítást, azután működik újra, persze megint nincs ilyenkor account. :F Hú remélem lehet értelmezni amit írtam. :))

szerk: esetleg valaki kipróbálhatná, hogy tapasztalja-e ugyanezt...

[ Szerkesztve ]

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#23933) #30734848 válasza sssz (#23931) üzenetére


#30734848
törölt tag

Nincs fent ilyen programom, csak az audiomania console, de ott minden érték maxra van véve.

(#23934) floatr


floatr
veterán

Bár rákerestem a fórumban, de nem találtam rá első körben választ: Angry Birds fehér foltokkal tarkított pályákat ad, mintha nem tudná mappelni a textúrákat az adott alakzatokra. Nálatok ez előfordult már? Hogyan lehet megoldani, ha lehet egyáltalán?

(#23935) sssz válasza #30734848 (#23933) üzenetére


sssz
őstag

és próbáltad már hogy pl. játékok hangját lejátsza?

gyári szoftveres a telód vagy rootolt?

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#23936) #30734848 válasza sssz (#23935) üzenetére


#30734848
törölt tag

Nem játssza a játékok hangjait sem, gyári 2.1es szoftver van rajta.

(#23937) sssz válasza #30734848 (#23936) üzenetére


sssz
őstag

elképzelhető hogy a csatlakozónál van a gond. lehet nem érzékeli hogy kihúztad a fülest.

próbáld meg miközben zenét hallgatsz többféle módon kihúzni (kirántani, lassan, szakaszosan, kicsit mozgatod közben, stb).

de előtte még szerintem, ha nem próbáltad még, akkor kikapcs, akksi ki/be, bekapcs. hátha segít, persze csak ha szoftveres a hiba.

a másik, hogy próbálj feltenni egy profile progit, ajánlom az Ear nevezetűt a marketről és ott állítsd be a normál profilt meg annak beállításait. de ez zintén csak szoftveres hibára lehet jó.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#23938) ravebp válasza #30734848 (#23936) üzenetére


ravebp
senior tag

Megelőztek a válasszal, de nekem is volt ilyen, és igen azt nem érzékelte,hogy kihúztad. Ha minden hangerő fel van állítva a notification is akkor hangot kell adnia, amikor kihúzod a fülest. Ha nem akkor beragadt. Próbálgasd.

Rave

(#23939) konkolyz válasza floatr (#23934) üzenetére


konkolyz
tag

Ez a normális 3D driver hiánya miatt van. Ha rootolt a telod ez megoldja, recoveryben kell feltenni.
3Dmod

(#23940) floatr válasza konkolyz (#23939) üzenetére


floatr
veterán

Reméltem h nem ez lesz a válasz :) de köszi

(#23941) #30734848 válasza sssz (#23937) üzenetére


#30734848
törölt tag

Igen, ez volt a probléma, úgyhogy megoldódott!

Köszönöm szépen a segítséget! :)

(#23942) sssz válasza #30734848 (#23941) üzenetére


sssz
őstag

örülök hogy megoldódott :)

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#23943) Blyan válasza konkolyz (#23939) üzenetére


Blyan
félisten

Ez remek, de hogy kell feltenni? Mint egy romot?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#23944) sssz válasza Blyan (#23943) üzenetére


sssz
őstag

a válasz ott van a szövegben amire hivatkoztál :)

letöltöd, kicsomagolod, zip fájl sd kártyára pakol, telefon kikapcs, indítás recovery menüben, aztán apply any zip from sd

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#23945) Blyan válasza sssz (#23944) üzenetére


Blyan
félisten

No úgy nem ment. :(

SDCARD: OPENGL_update.zip

elindítom, majd

Opening...
Verifying...
Installing...
Copying....
Majd

E: Can't mount SYSTEM:
E: Failure at line 2
copy_dir PACKAGE: system SYSTEM:
Installation aborted.

Valakinek ötlet?

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#23946) sssz válasza Blyan (#23945) üzenetére


sssz
őstag

milyen rendszer van fenn a telódon?

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#23947) jookomak válasza sssz (#23944) üzenetére


jookomak
őstag

Én is megpróbáltam, úgy elszállt a telóm, mint a győzelmi zászló. jd1, 2.09.6-os főzött rom.
Arra gyanakszom, hogy írja, hogy a 3d driver kicseréli a kernelt 2.09.4-re, emiatt borul meg.
A multitouch 2.3 viszont csak 2.09.06-on megy, szóval kapufának érzem.

r.zozoka: Neked hogy sikerült feltenni, mire raktad rá? Eddig ahogy láttam csak nálad működik.

[ Szerkesztve ]

(#23948) Blyan válasza sssz (#23946) üzenetére


Blyan
félisten

SamdroidMod Version 1.3.1.deodexed [XXJH1]
Kernel [LK2.09.4] - asszem, mert lehet, hogy a 2.09.6 van rajta - ezt hogy tudom megnézni?

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#23949) sssz válasza jookomak (#23947) üzenetére


sssz
őstag

többen felrakták már és működött nekik.

szóval valami megoldás biztos van.

az aki felrakta már és nincs gondja vele, milyen rendszerre rakta?

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#23950) Blyan válasza sssz (#23949) üzenetére


Blyan
félisten

Hát, ha speckó rendszer kell hozzá, akkor kihagyom, mert a mostanival elégedett vagyok, már a telefon lehetőségeihez képest. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.