Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23251) legiaap


legiaap
nagyúr

Más ötlete esetleg valakinek?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23252) picur220 válasza Chosen (#23238) üzenetére


picur220
veterán

A spicán üveg van, nem?!:DDD

(#23253) ravebp válasza Skynet258 (#23244) üzenetére


ravebp
senior tag

A rock player nekem spicán se ment. esetleg tipp?

Rave

(#23254) Maximum1


Maximum1
őstag

Most csaptam a műszerfalhoz a szipkát, atomjaira esett.
Sajnos egyben maradt, így megmarad.
Előzmény: UPC-t hívogattam, ott gombokat kell nyomogatni, állandóan odarakta a billentyűzárát és hogy felold nyomj rá kétszer, persze hogy beüt egy számot amit nem kéne. :W
40 perc alatt el is jutottam oda ahova egy 20 forintos telefonnal 2 perc lett volna.
Most már nyugodt vagyok így féldoboz cigi után. :)
Szeretem a spicámat!
Lehet leszedáltatom magamat ilyen műveletek előtt. :)
Köszi hogy elolvastatok, kikellet adnom magamból.

(#23255) _Dumber_ válasza Maximum1 (#23254) üzenetére


_Dumber_
őstag

Ez az egyetlen dolog ami engem is zavar.
Megoldás: A nyomkodási idő alatt kihangosítani és boldogan lehet nyomkodni.
(bal menügomb --> kihangosítás) egy csomó nyugtatót spórolsz meg vele :)

(#23256) szab0729 válasza BeskoDani (#23235) üzenetére


szab0729
tag

Hát én a standard szilikon tokot(az enyém fekete most hirtelen olyat nem találtam) - amit 2500-ért árulnak mindenhol - hanyagolnám a helyetekben, könnyen ki tud csúszni belőle a telefon..
Nekem elegem lett belőle, ha zsebre vagy táskába akarom tenni, akkor folyton kipotyog, meg gyűrődik a f@s szilikon, mert nem passzol a telefonhoz rendesen és tartása sincs.
Úgyhogy rendeltem egy normálisabb kinézetűt INNEN. Ingyenes a szállítás, 600Ft-ot megér a próbálkozás sztem+néhány helyen jókat mondtak róla.
Majd beszámolok ha megérkezik.

[ Szerkesztve ]

(#23257) Shad0w válasza Maximum1 (#23254) üzenetére


Shad0w
senior tag

Pont most hívtam én is a UPC-t, de nekem nem volt ilyen gondom, egyszerűen ráböktem kétszer, megvártam amíg eltűnik a lakat, és utána rányomtam a megfelelő számra. Btw, ha rossz menübe jutsz akkor a * vagy a # visszavisz az előző menübe (nemtom melyik, egyszer végig kellene hallgatni az összes opciót... :) ).

(#23258) siho


siho
csendes tag

Sziasztok!! Lenne egy elég nagy problémám van egy Galaxy Spicam megpróbáltam rajta szoftvert cserélni 1.5-ről 2.1-re félig ment fel. Az a problematika hogy bekapcs tölt be végigmegy a csík és ennyi ennél tovább nem megy. Ha valaki tudna segíteni megköszönném!!!

(#23259) legiaap válasza legiaap (#23251) üzenetére


legiaap
nagyúr

Volt már kikapcs, bekapcs sim kártya ki-be, még meg is törölgettem.
Megtalálja amúgy a hálózatot, mindig, csak idegesít, hogy pl. ha most a Nokia 5300-on nyomok egy hálózat keresést, akkor kidob legalább 5-öt, itt meg nem enged még keresni sem.
Ha arra megyek rá, hogy Search networks, akkor Error while searching for network hibaüzenet bukkan elő, majd tűnik el.
Ha a Select automatically-ra nyomok rá, akkor Your Sim card does not allow a connection to this network.
De még egyszer kihangsúlyozom van hálózatom.

Mi lehet a gond?
:O

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23260) vadászcsiga válasza siho (#23258) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akku ki-be, ha win7-ed van odin indítása rendszergazda módban, vagy jobb egérgomb, komp.prob.megoldása. Írj ha nem megy.

(#23261) Land


Land
veterán

Üdv!

Nagyon gondolkodok néhány telefon között. Az egyik a Spica. A többi a HTC Hero és SE x10 mini. Ismertek a Spicához olyan megbízható gyors ROM-ot multitouch-csal, amely már hozza a Hero vagy x10 szintjét? Főleg gyorsaságra gondolok. Tudtommal a gyári 2.1 nem túl jó. És elvileg jó moddolt ROM-ok vannak hozzá. Tehát megbízható és gyors ROM érdekelne és az, hogy azokkal már hozza-e a másik 2 felsorolt telefon szintjét. A másik, hogy a 3D driver hol tart? Hamarosan készen lesz rá?

Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#23262) akos727


akos727
senior tag

Hogyan tudom megnézni, hogy működik e az ap2sd? Csináltam ext2 partíciót, előtte wipeoltam mindent és nyomtam egy rebootot. Terminalba be kell valamit írni, hogy aktiváljam?

(#23263) bigsee válasza Maximum1 (#23254) üzenetére


bigsee
addikt

gratulálok... miért nem adod el, mielőtt szétvered, vannak olyan elvetemültek akik még pénzt is adnának érte...

:U

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#23264) siho válasza Land (#23261) üzenetére


siho
csendes tag

Köszi a válasz!! Ezt nagyon sokszor próbáltam már de semmi nem akarja ujra rárakni se win7 se xp nem tudom mi lehet vele. Legalább a régit vissza lehetne állítani valahogy.

(#23265) BalanceR


BalanceR
addikt

SpicaHírek:
Nem elképzelhetetlen, hogy hamarosan lesz FM rádió a Spicában
Ugyanis a Spica hardveresen támogatná a rádiót, de driver nincs hozzá...
A modderek gőzerővel dolgoznak az ügyön, hasonló problémát már oldottak meg a Cyanogen-es srácok..

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23266) balfek


balfek
tag

sziasztok, most vettem eg yilyet - android 2.1-gyel...

van vele pár gondom:
1. felmásoltam az sdre 200 vcf-ben 200 teleofnszámot - azóta viszont a készülék "névjegyzékében" "nincs számot tartalmazó névjegy" - viszont ha keresek 1 betűre pl, talál, s a KIES is látja....he??? :U
2. sd kártyát csak akkor látja a KIES/xp, ha telefonban az értesítési területről leválasztom - úgy tűnik ez így működik, viszont ekkor meg a készülék nem látja...az fix, h. nem megy egyszerre? (más szóval, csak úgy tudok sd kártáyra másolni, ha 1. diconnect, aztán reconnect, s csak ezután tudok pl. a felmásolt zenéket hallgatni?) :(((
3. a KIES-ben ez látszik a telefon+microsd csatlakoztatása esetén: (lsd. kép)
- KIEs nem látja a zene alkönyvtáramat (lehet azért mert xp-ben customize fülön be van állítva "zene" típusúnak az alkönyvtár?) :F
4. 100% feltöltés után kb 2 napig bírja a nem túl intenzív használatot (nem nézek videot, nagyon minimal internet, nem hallgattam zenét, stb.) - kb 1 hetes a készülék... :(

kösz előre is a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Vitatkozni csak pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes...

(#23267) vadászcsiga válasza siho (#23264) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Gondolom az odin felismeri tehát sárga a bal felső kocka. Jó .ops-t használsz?
Melyik romot akarod felrakni?

[ Szerkesztve ]

(#23268) BalanceR válasza balfek (#23266) üzenetére


BalanceR
addikt

A KIESt felejtsd el, semmire sem jó...
Ha másolni akarsz az SDre, csak dugd rá a gépre, és csatold SD módba...
A névjegyzéket meg a Google címtár felületen érdemes piszkálni...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23270) orrlyuk


orrlyuk
aktív tag

Most én is majdnem falhoz gyűrtem a kis hamist, Odinnal próbáltam gatyába rázni, de a W7 portkiosztása miatt megtéglásodott. (Konkrétan: Odin nem az elején, de a közepén állt meg, többször is, és a telefon pedig nem bootolt... Érdekes sárga képernyő volt helyette...) Aztán nagy nehezen kapott egy új portot, és rendbejött, de ó, anyám, amit átéltem... :W :W :W

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#23271) siho


siho
csendes tag

Igen az odin felismeri minden fájlt a helyére raktam start és connectednél megáll és ennyi. Nekem már mind1 hogy melyik csak müködjön. Ha valami tuti müködőt tudsz ajánlani szívesen meglesem. :D

(#23272) siho


siho
csendes tag

Ja meg van ott két ops kiterjesztésű fájl mindettővel próbálkoztam de semmi.

(#23273) BalanceR válasza orrlyuk (#23270) üzenetére


BalanceR
addikt

Nem kis mennyiségű hozzászólást, topikot olvastam végig Magyar, Angol,Német fórumokon, de Még SOHA nem találkoztam Téglásodott Spicával...
Szerintem szinte lehetetlen Brickelni... :C

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23274) Land


Land
veterán

Keresek karcmentes, garanciás Spicat! Fehér előnyben. Lehetőleg SD kártyával. Ja és függetlent vagy T-set. Cserébe ezt tudom adni, természetesen értékegyeztetéssel: link

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#23275) vadászcsiga válasza siho (#23271) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha a conectednél megáll akkor mégsem jók a driverek. A Kies fent van a gépeden, ha nincs tedd fel az renbe rakja. Ezt az ops-t használd, és az I570EXXJD1 romot ajánlom.

(#23276) balfek válasza BalanceR (#23268) üzenetére


balfek
tag

kies felejtésére már én is rájöttem, a telefonbejegyzésket azzal próbáltam frissíteni...ez se jött össze...

sd módban csatlakoztatni? ez az amit az telko értesítések részén lehet piszkálni csak? (jól láttam, a telefon semelyik másik menüjében nincs erre utalás?)

a többi gondomra esetleg tipp? (nem látszódó névjegyek, gyorsan merülőnek tűnő aksi? pl. akinek iylen van, annak meddig szokta bírni?) :R

Vitatkozni csak pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes...

(#23277) orrlyuk válasza BalanceR (#23273) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Úgy legyen. Az a rossz, hogy ül az ember, és gondolkodik, hogy most a kábelnek lett baja, a Windows sz.rakodik, az Odinnak van lelki sérülése, a telón sült meg valami, vagy mi van... De: minden jó, ha jó a vége. (?)

Különben azért estem neki, mert - köszönhetően a százféle modnak, ami fenn volt, a sebesség néha-néha gyors volt (kicsi öröm), de sokszor viszont agyamentül beszaggatott... Most megpróbálom ext2 konvertálás nélkül, a 3-as Frozen Eclairral.

[ Szerkesztve ]

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#23278) akos727 válasza akos727 (#23262) üzenetére


akos727
senior tag

erre valaki valamit?vagy mit rontottam el?

(#23279) BalanceR válasza orrlyuk (#23277) üzenetére


BalanceR
addikt

Nekemis volt hasonló, bár nekem Recoveryből állt meg 70%nál, azt se bott, se semmi...
De nem volt para, mert egyszerűen nem hittem, hogy 100000 emberből én leszek az első, aki brickeli a telót...
Az EXT2 mod sz*patott meg engem is, le is túrtam a p*csába...
Jelenleg gyors, stabil a rendszer, minden úgy működik ahogy kell,legközelebb már csak akkor módosítom a ROMom, ha lesz rádió, vagy 3D vagy teljes 2.2...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23280) BalanceR válasza balfek (#23276) üzenetére


BalanceR
addikt

Igen, ha ki van kapcsolva az USB hibakeresés, akkor ha rádugod, felajánlja a teló, hogy kapcsolódjon USB módban...

A telefonlönyves okosságra talán megoldás, ha a VCFet importálod a google névjegyzékbe, majd a telefonon nyomsz egy szinkronizálást....

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#23281) siho


siho
csendes tag

Köszi de mi az ami rendbe rakja. Nem tom hogy mi az a Kies. Van lent XDJ1-es de nem tom hogy jó-e egyáltalán .

[ Szerkesztve ]

(#23282) Maximum1 válasza akos727 (#23278) üzenetére


Maximum1
őstag

Nem tudom mit húztál fel, nálam a samdroid tools-ban kell aktiválni.

(#23283) vadászcsiga válasza siho (#23281) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Samsung.hu-n keresd ki a telefont, majd a terméktámogatás alatt a kiest kiválasztva letöltöd.

(#23284) akos727 válasza Maximum1 (#23282) üzenetére


akos727
senior tag

...Köszi :DDD
Ha a dalvic-ot átteszem akkor lesz tőle érezhető lassulás? Mert ha jól tudom a telefonból gyorsabban elő tudja húzni a dolgokat mint sdről

(#23285) siho


siho
csendes tag

Kösszi amugy ez a progi mire való való?? Le tudnád irni hogy ezzel hogy kell csinálni a dolgokat ??

(#23286) picur220 válasza akos727 (#23284) üzenetére


picur220
veterán

A dalvikot ne tedd át, mert ha beszarik a kártya, nem tudsz bootolni, mert egyáltalán nem lesz dalvikod!

(#23287) siho


siho
csendes tag

Kösszi amugy ez a progi mire való való?? Le tudnád irni hogy ezzel hogy kell csinálni a dolgokat ??

(#23288) marloksolt


marloksolt
csendes tag

kicsit több mint 1 napja van fent a cyanogen 2.2. pár tapasztalat: (cyanogen 6.3)

-gyors. sokkal kevesebb az akadozás, nincs, vagy nagyon ritka hogy várni kéne valamire. leginkább pl a telefonálós résznél érezni. eddig ha hívott valaki, 2-3 másodperc mire megjelent a hívó, és ha leraktam legalább ennyi kellett mire visszatért a telefonkönyvbe. most minden megy elsőre gyönyörűen, pedig eddig is fe 8 b9 volt fent + ext 2 mod ami így párban már azért gyorsnak mondható

- úgy megy a market ahogy kell neki. 2.1 el néha előfordult, h rányomtam az installra és csak 1-2 perc után kezdte el letölteni, vagy ha akkor sem akkor cancel, újra töltés és akkor ment. itt rányomok, 1-2 másodperc és már tölti is. ezen felül be lehet állítani h automata frissítsen. azt nem tom h ez működik e mert ezalatt az 1 nap alatt semmihez nem jött ki frissítés, de mindenképpen hasznosnak tűnik.

- zene sokkal tisztább lett, és a headset vezérlés is végre úgy megy ahogy kell neki. 2.1 el sokszor nem érzékelte, vagy rosszul érzékelte hogy mit nyomok a headseten. itt megy minden rendesen ahogy kell neki.

- gyorsult a wifi. 2.1 alatt 13-4 megabittel tudtam letölteni, de fel csak 0,9 - 1 körül ment. most a letöltés változatlan, de a feltöltés már 1,7 környékén is működik. pozitív változás.

- a böngésző is gyorsabb lett. az alap beépítettet nem használom, helyette dolphin browser hd van fent, de az számomra érzékelhetően gyorsabban tölti be az oldalakat.

negatívumok:

-a beépített kamera elég rossz minőségű képeket csinál. szemcsés is a kép, és túl sok benne a piros. ha embert fotózok olyan mintha 1 hetet folyamatosan szoliban töltött volna.

- nem játszik divix-et. akármi programot raktam fel neki, semmi nem vitte.

- az akuidő rém szar. az eddigi 2.1 el elment 4 napot simán, ha többet nyúztam akkor is 2-3 minimum megvolt. ezzel csak ma már 2X töltöttem, és megint 30% alatt van. lehet hogy csak a kijelzés rossz, mert ez 1%-ként jelez. furcsa, hogy bekapcsoltam a wifit, megnéztem ezt a fórumot, elolvastam kb 20 hozzászólást, és feltelepítettem 1 programot. mindez 15% ot vett le az aksiból. ezzel szemben 34%on volt az aksi mikor elindultam edzésre meg haza, több mint 1 órát hallgattam és itthon 33% on állt. itt megint bekapcsoltam a wifit, és megnéztem a marketen, hogy van e frissítés valamihez, aminek köszönhetően leesett 29%ra. lehet h a wifidriver rossz. nem tom.

- első indításnál alig akarta elfogadni a gmail fiókom. a szinkronizációhoz akartam beállítani, de szétesett a kép, minden fc-zet és totál halál. aksi ki-be újra próba. ezt eljátszotta 2-3 szor, aztán egyszercsak beengedett elsőre, és azóta minden stabil és semmi nem indult újra.

- a forgatás sem mindig működik, vagy bizonyos programok nem támogatják. van h használok egy programot, elforgatom, nem történik semmi, viszont másiknál meg működik hibátlanul. ez is furcsa számomra.

elsőre ennyi. így is elég hosszú lett. ha valakinek kérdése van kérdezzen igyekszem válaszolni.

(#23289) Ronin- válasza szab0729 (#23256) üzenetére


Ronin-
senior tag

erre kiváncsi leszek, majd írd meg,hogy mizu :)

(#23290) vadászcsiga válasza marloksolt (#23288) üzenetére


vadászcsiga
félisten

ezen felül be lehet állítani h automata frissítsen

Ez így van már 2.1 alatt is.

(#23291) akos727 válasza picur220 (#23286) üzenetére


akos727
senior tag

Köszi!

Más: Nincs valami app vagy módszer az adatforgalom tiltására? Most a Dcswitchert használom, de az még hagyja, hogy menjen az adat amíg magához nem tér a telefon boot után.

(#23292) siho válasza vadászcsiga (#23283) üzenetére


siho
csendes tag

Lekaptam a progit!! De nem akarja csatlakoztatni a telefont. Mit tok csinálni??

(#23293) picur220 válasza akos727 (#23291) üzenetére


picur220
veterán

APNdroid.

(#23294) siho válasza akos727 (#23284) üzenetére


siho
csendes tag

ÖÖ nem tudod honnan tudnám leszedni az XDJ1-es cuccost??

(#23295) montyx válasza sssz (#23249) üzenetére


montyx
aktív tag

Köff,

Igen van f*szbúk progi és be is enged. De a profilszinkronnak át kellene hoznia a profilképeket meg a kontaktokat is FBről. :(((

... és nem megy még mindig! :O

Aláírás

(#23296) akos727 válasza picur220 (#23293) üzenetére


akos727
senior tag

Megint köszi! :R
Siho: Nem tudom bocsi.

(#23297) montyx válasza vadászcsiga (#23290) üzenetére


montyx
aktív tag

Azt hogy? Nekem nincs ilyen opció! :Y

Aláírás

(#23298) vadászcsiga válasza montyx (#23297) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A letöltött appoknál van egy ilyen opció felül az első fülön.

(#23299) Drachoo válasza vadászcsiga (#23298) üzenetére


Drachoo
senior tag

Én ilyet nem találok... :(

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#23300) duffbeer


duffbeer
őstag

Egy kellemes, korrektül használható PCsuite alternatíva:
Android Manager WiFi

Kliens

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.