Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#599) zombinyul


zombinyul
addikt

Az Samsung, ami tetszik, pedig nem a Note széria tagja. Sokban nem változott külsőre az S6 edge-hez képest, mégis tetszik 8pláne ha nem "vágja" úgy a kezet mint az elődje).
A kamera kicsit gyengécskének tűnik nekem, de bőven jó kategória, meg gondolom reszelgetik még. A kijelzője pedig biztos gyönyörű, bár én már ösztönösen félek az amoledtől (minden amoledes telefonom egész hamar beég).
Az üzemidő kiváló, ha a G4-em ilyet tudna, verném a seggem a földhöz (annak az üzemidejével is jól elvagyok, pedig átlagba fele ilyen SoT-ot tud, ez már szinte több mint elég lenne, ugyanúgy tölteném naponta). Szóval ilyen téren is emelem kalapom.
A ram kezelés miben változott az S6-osokhoz képest? Javult végre a helyzet? Másik sarkos kérdés a támogatottság lesz, mert ilyen téren (se) nem nagyon jeleskedik a Samsung, még csúcsmodellek esetén se.
Nagy piros pont a bővíthetőség "újra feltalálásának" (most akkor hol vannak a megdöntheteten érvek az S6 bővíthetetlensége mellett? :D), és a vízállóságnak, pláne ha a beázással kapcsolatos esetleges meghibásodásokat korrektül fogja kezelni a szerviz.

Összességébe nagyon szimpatikus lett még nekem is, aki sose tartozott a Samsung fanatikusok közé (sőt ;] ), ha most kéne vennem telefont, menne is a képzeletbeli kalapba. Ezzel tényleg magasra került az a bizonyos mérce, nehéz lesz megszorongatni.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.