Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13551) rebla válasza Bl.Gyo. (#13550) üzenetére


rebla
aktív tag

Érdekes... Én másfél éve a telefonra kelek. Nem tapasztaltam ilyen problémát. A gyári böngésző utsó frissítése belassulást okozott, ezen kívül beállításokkal minden orvosolható volt nálam eddig. Remélem még az újabb miui megérkezik még rá....

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#13552) stigma


stigma
addikt

Sziasztok.

Adott ehy RN7 teló, melyet nemrégiben lecserélünk egy jobbra, majd rokonságba odaadtuk.
Arra panaszkodtak SMS/hívásértesítés késön jön meg, ezért szabadulnék MIUI-tól.

Jelenleg annyit csináltam, hogy :
- telót visszaállítomtam alapra, bejelentkeztem/aktiváltam az eszközt hozzám
- Fejlesztői beállítások + Unlock-ot megcsináltam
- Most teszek TWRP-t rá.

Milyen Custom rom ajánlott?
Ahogy olvasom PE, Crdroid, Lineage-os gondolom, én ezeket ismerem és használom.
még talán CarbonRom ami ahsználható, mert Xiaomi mi pad4-en azt ahsználom.
Van olyan ajánlott romotok amihez kompletten van minden? FW+ROm(ezt mondjuk le tudom szedni) +GAPPS ha szükséges.

Itt annyit nem akarok elrontani - igaz netne is megtaláltom - hogy 10 vagy 11-es rom esetén nem mindegy milyen FW-t használok.

Segítséget előre is köszi. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#13553) stigma válasza stigma (#13552) üzenetére


stigma
addikt

Re, ami fel lesz téve, az a PE(Pixel Experience)
TWRP-ből a 3.5.0._9-0 lett feltéve.
PE PLUS 10 (2020.12.22) verzió
FW-ből melyik kellhet? V12.0.3.0.QFGEUXM (EU FW) vagy V12.0.1.0.QFGMIXM (Global FW)

Láttam olyan TWRP-t is (orange) ami után csak siám feltette a ROM-ot FW nélkül

Én így tenném fel amúgy a PE-t mivel nem kell neki GAPPS:
flash twrp : megvolt
format data-yes
reboot twrp
wipe chache,Vendor,stb
ne indítsd újra a twrp-t
rom,firmware felmásol
flash latest firmware
flash rom
format data-yes
reboot system

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#13554) Archttila válasza stigma (#13553) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

FW-bol sztem az EU.
Ez a PE plus a gapps-et is tartalmazo ROM?
Ha elozo rendszeren volt encryt akkor azt kapcsold ki, kulonben nem fog menni a format data.

Majd ird mar meg, hogy hogy tetszik a PE.:) Jovo heten tappenzen leszek, lehet feldobom.

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#13555) stigma válasza Archttila (#13554) üzenetére


stigma
addikt

Hi, köszi majd még xda-n a fórumba jobban beleolvasok.
PE-be igen integrálva van a gapps, xiaomi mi pad 4 tabletre és mi9es régi telómra már többször is feltettem frissítettem. :R

A telón gyári 12.01 vagy 03 volt, most unlockoltam, twrp felment, nár csak a rom hiányzik. Szerintem hétfőn legkésöbb felteszem, és leírom a tapasztalatokat. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#13556) Archttila válasza stigma (#13555) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Várom a tapasztalataidat :R

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#13557) fa4hu válasza stigma (#13553) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Az összefoglalóban is találsz leírást hozzá.

PE-t vagy EU ROM-ot akarsz feltenni?

(#13558) stigma válasza fa4hu (#13557) üzenetére


stigma
addikt

Hi, basszus mindig elolvasom az első hsz-t/összefoglalót de most nem tettem sajnos.

PE lesz, vagy most nézem lehet még egy Parandroid-ot is megpróbálhatok.

Nekem a fura az az összefoglalóban, hogy :
-fw-t sosem említi, hogy telepíteni kell, igaz lehet hogy már a rom tartalmazza
- duplán kell a twrp-t telepíteni, ami lehet azzal kiküszöbölhető, ha twrp telepítés után trwpbe lépve az img-t felteszem install menüben.

Bocs ha értetlen vagyok, én utoljára mikor a sok custom rom-ot az mi9re tettem akkor a leirt telepítési minta volt a,,kódex" amit követni kellett.

Twrp-t mjad cserélem orange verzióra.
Köszi szépen! :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#13559) csabi98


csabi98
tag

Sziasztok! Nos nemrégiben (kb 1,5 hónapja) írtam nektek a problémámról hogy rendetlenkedett a telefonom (alkalmazás váltásnál újratöltögetés,néha kisebb fagyások pl:chrome és gyári Mi böngészőben stb..) és ekkor segített a factory reset,helyre is jött azóta rendszer frissítésem nem volt,de a telefon 1-2 napja megint elkezdte ezt a hülyeségét,sőt ma lehúztam az értesítő sávot hogy át váltok mobilnetről wifire és felül a kapcsolópanel kb. 10mp-re eltűnt! Úgyhogy úgy döntöttem nem érdekel a garancia csak szeretném megcsinálni a downgrade-t vagy valami stabilabb verzióra való átállást! A downgrade menetéhez és a BL nyitáshoz,stb... hol tudnék egy jó és pontos leírást szerezni?
Anno vagy 2,5 éve csináltam utoljára ilyet egy Redmi 4x-nél úgyhogy már kicsit homályosak az emlékek ezzel kapcsolatban! :D De lényeg hogy ott sikerült és gondolom itt sem lenne bonyolultabb. Arra emlékszem még hogy ott BL nyitáshoz várni kellett X napot,ez még Note 7-nél jelenleg is így van?
Egyébként én ott a Weekly romot használtam és tökéletes volt!
Ennél pedig vagy szintén Weekly romra vagy Xiaomi Eu romra gondoltam vagy pedig Global és akkor Downgrade Miui 11-re,de persze ha tudtok egy jó és stabil verziót ajánlani azt is szivesen fogadom! Annyi hogy szeretnék a gyári Miuis verziónál maradni mert ezt nagyjából már megszoktam!
Ha valaki tud nekem ez ügyben segíteni azt nagyon megköszönném! :D :C

(#13560) moma


moma
őstag

Sziasztok.
Az mitől lehet, hogy van amikor mondják nekem, hogy olyan mintha távolról beszélnék, így elhalkulok. Van ilyen másnak is?

we all deserve a bit of luck.

(#13561) Joker88 válasza moma (#13560) üzenetére


Joker88
őstag

nekem is így kezdődött..
aztán javasolták többek közt itt is, hogy tisztítsam/tisztítassam ki a mikrofont,hátha..
volt benne igazság,ki szöszök jöttek ki, 1-2 napig megjavult,legalábbis úgy vettem észre.. aztán újra rosszabbodott a helyzet, megint 'távolodtam' a telefontól,aztán pár napra rá 10 hívásindításból 8x nem volt hangom,pedig beszéltem a mikrofonba.. Másfél éves telefon volt..
Aztán közben jött egy hűségidő vége a szolgáltatótól, egy eléggé jó telefonajánlattal,gondoltam ha már..
Ezt elküldtem szervízbe,mivel itthoni,akkori Lurdy házas vásárlás volt. Pénteken küldték vissza, garipapírra annyit tettek,hogy mikrofon-csere , szoftver-frissítés (bár nemtudom mit lehetett frissíteni rajta.. :U )

In loving memory of Garrett Lockhart

(#13562) stigma válasza stigma (#13553) üzenetére


stigma
addikt

Sziasztok, gyorsan leírom a tapasztalatokat.

Telepítést ez alapján csináltam, ami az összefoglalóban benne van: Link

Orangefox 11-es recovery-t tettem, TWRP-t mint írtam lecseréltem, mert sok helyen ezt ajánlották. PE plus 2020.12.22-i romot szedtem le + Paraandroid Q4-et

1. Bootloader nyitása
2. OrangeFox R10 stable recovery telepítése: Itt már a 11-eset ahsználtam
3. Recovery-ben Format data, (elfogadása "yes" beírásával)
4. Recovery újraindítása (reboot)
5. Recovery-ben Wipe cache, Dalvik, system, data, internal storage : Fontos..Nekem itt ugye 12-es MIUI volt, vendort nem töröltem tehát valami V12-es FW_m volt. Miuiban EU verziót használtam.
6. OrangeFox R10 stable recovery ismételt telepítése a recovery-ből: Igen itt csak a fájloknál az img-t újra kitallóztam, majd kiválasztottam, hogy revovery és máris feltette...utána NE indítsd újra a telót!!!
7. Recoveryben a ROM felrakása: Igen itt kisebb gondom akard. Error 7-es kód nem tudtam PE-t feltenni. Ez lehet a recoervy-től is, hogy nem simát használk, FW-től is. PA Q4-et simán tette elsőre, FW-t nem kellett tennem
8. Ezután közvetlenül mehet fel Magisk (root jog) és a F2fs fix telepítése is (ha F2fs fájlrendszerre particionál valaki ) => nem tettem fel
9. Telefon újraindítása
10. Az első újraindulás és rendszerfelállás után a telefont recovery-be újraindítani
11. Recovery-ben a GAPPS (micro ajánlott belőle) telepítése
12. Magisk (root jog) újratelepítése
13. Telefon újraindítása

Root (Magisk) és GAPPS-t nem tettem fel, mert PE és PA-hoz emlékeim szerinte romba integráltak. Így hogy PA felment, tuti tartalmazott mini GAPPS-t mert Play árugáz, Gmail, fotók, Google Segéd is volt alapjáratok.

A napokban a SIM-et átdobom majd ebbe a telefonba leszedek pár appot és tesztelem vele a telefont.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#13563) moma válasza Joker88 (#13561) üzenetére


moma
őstag

Közben tegnap még tesztelgettem, mert pont beszéltem este hosszan.

Headsettel beszéltem és előjött, és az volt a fura, hogyha feloldottam a képernyőt akkor megjavult. ez meg mi??? lehet most azt csinálta, hogy egy idő után átváltott épp a teló mikrofonjára és ezért lettem halk, mert nem abba beszéltem és a képernyő aktíválás valahogy visszarakta?

[ Szerkesztve ]

we all deserve a bit of luck.

(#13564) betegphiu


betegphiu
senior tag

sziasztok.
3 napja ezt dobja ez a foskupac.
Ha külön kikeresem a storeból mondjuk a Faceb.-ot, akkor tudom frissíteni.
Valaki járt már így?

Köszi

(#13565) csabi98


csabi98
tag

Nos szerencsémre nagy nehezen ám de sikerült megoldanom a downgradelési problémámat egy pár Youtube tutorial video alapján.
Igaz nem volt egy könnyű folyamat,mert én még a Redmi 4x-es időkből úgy emlékszem mintha ez könnyebb lett volna de mindegy is!
Mi unlock tool programmal megvolt pc-ről az azonnali BL nyitás utána jött a dolgok nehezebb része mert a BL nyitás simán ment.
Először a Miui V11.0.1.0.QFGMIXM verziót akartam feltenni mondom legalább megnézem már a készüléket ilyennel is mivel alapból már 12-vel vettem meg és érdekelt milyen a 11,De ez sajnos nem jött össze mert elindítom a flashelést és kb. 2perc várakozás után Failed felírattal megállt az egész :D
Utána ért csak nagy meglepetés mikor láttam hogy sikerült téglásítani a telefont,mert ujraindult és csak a Redmi logóig jött be és ott mindig újraindult a végtelenségig :D
Na ezek után mondom magamba "Hmm akkor mi legyen?" és eszembe jutott hogy amivel megvettem Miui 12-es verzióval nekem azzal jól működött teljesen csak ugye az a fránya bekapcsolva hagyott automata frissítés rendbe is vágta! Úgyhogy mondom amíg le nem merül a végtelen újraindításoktól gyorsan keresek egy Miui V12.0.1.0.QFGMIXM verziót mert szerencsére emlékeztem még rá hogy mivel vettem! :DDD
Elkezdem a flashelést kb. 5perc várakozás után zöld Success felírat fogad,mondom uu de király. És sikerült is működésre bírni persze BL zárással együtt úgyhogy még a garanciám is megmarad így!
Telepített alkalmazásaim száma jelenleg 20db de a telefon szinte száguld és eddig fagyásokkal sem találkoztam illetve multitaskingnál nem töltögeti újra az appokat pl: chromeból a facebook appba való átlépésnél aminek nagyon örülök!
Kb. Kemény 3,5 órámba telt mindent végig csinálnom de szerintem megérte! Persze első indítást sim kártya nélkül csináltam hogy még véletlen se tudjon frissítést keresni még mobilnettel sem illetve a wifire való csatlakozást is kihagytam amíg nem kapcsoltam ki magamnak az automata frissítést! :D

(#13566) Archttila válasza csabi98 (#13565) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Mi ebből a tanulság? Néha kell egy friss install :D

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#13567) csabi98 válasza Archttila (#13566) üzenetére


csabi98
tag

Na igen de remélem ezt nem 1-2 havonta kell majd ismételnem,bár mostmár inkább nem is frissítem amíg nem muszáj! :D

(#13568) aprokaroka87 válasza csabi98 (#13567) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem Miui 12.5-ig max biztonsági frissítés lesz.
Az hogy 12.5 meg mikor érkezik pontosan még most sem tudni.

Legalábbis hivatalos infó még nincs róla tudtommal.

(#13569) Fall-N válasza csabi98 (#13565) üzenetére


Fall-N
veterán

A 12.0.3-mal sincs baj. Kellett nekem is egy FR, de most jó. Pedig 200+ telepített alkalmazás van fent.

Az előzőekben írt giroszkóp probléma is megoldódott. CoD kilépés után le kell zárni a kijelzőt és feloldás után újra jó.

(#13570) Archttila válasza Fall-N (#13569) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Tényleg FR után hibamentesen működött a backup, vagy belaktad újra az egészet?

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#13571) Fall-N válasza Archttila (#13570) üzenetére


Fall-N
veterán

Belaktam újra. Sosem állítok vissza backupot, mert csak baj lehet belőle.

(#13572) cocus007


cocus007
tag

Másfél éves a telefonom, és szerintem nyáron mióta rajt az új MIUI 12 (azt hiszem) azóta gond van a gps-el, nem találja a helyem, meg kiírja hogy nincs térerő pedig fullon a jel. Tegnap utazás közben evvel is bajlódtam.
Aztán este nem nyitott meg semmi pdf-et, pedig délután még ment...
És lefekvés előtt hirtelen állandoan újraindul, de nem rendesen,mert míg benn volt a SIM-kártya nem kérte a pin kódot... Valahogy sikerült kikapcsolnom, eléggé sietni kellett, aztán éjjel töltöttem de nem volt üres, de még mindig ugyanazt csinálja :(
Van valami megoldás, hogy újra működjön? Jó lenne ha kibírná keddig, mert akkor ugyis vissza akartam küldeni a gyártónak gariba, de csak szabi után akartam,mert nincs nálam pót telefon.
Vkinél olvastam, hogy egy idő után elindult, de én nem vagyok olyan türelmes hogy kivárjam míg 30szor újraindul :D de ha attól tényleg menne, lehet rászánom magam...
meg benyomtuk a gombokat, előjött a fastboot, de csak az a muki, tovább nem megy...

(#13573) attila964 válasza aelod (#13538) üzenetére


attila964
csendes tag

Miuiszerviz.hu

703316805

(#13574) aelod válasza attila964 (#13573) üzenetére


aelod
veterán

Köszi!

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#13575) Gloob válasza cocus007 (#13572) üzenetére


Gloob
addikt

Ha van fastboot mód, akkor olyan nagyon nagy baj nincs. MiFlash-el egy fastbootos romot rá kell tenni (azt ami rajt volt!). A szervizben is ezt fogják tenni.

Samsung Galaxy A52S

(#13576) pimi50 válasza cocus007 (#13572) üzenetére


pimi50
aktív tag

Ha cocus megoldását választod, és a bootloader nyitott volt, ne felejtsd el ezt az opciót
választani az MIflash-ben.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#13577) t1


t1
addikt

Sziasztok. Megtudná nekem valaki próbálni, hogy elérhető ez az app Play áruházban [link] Ha igen akkor hálás lennék, ha felraknád és kipróbálnád, hogy elindul e. :R

[ Szerkesztve ]

(#13578) TRob1 válasza t1 (#13577) üzenetére


TRob1
veterán

Azt írja nem kompatibilis vele.

¤ R'n'R ¤

(#13579) t1 válasza TRob1 (#13578) üzenetére


t1
addikt

Köszönöm :R

(#13580) Reignman válasza t1 (#13577) üzenetére


Reignman
aktív tag

Szia, van par program, ami erthetetlen módon nem kompatibilis, de az apk-jat letoltheted es hasznalhatod a programot
https://m.apkpure.com/guardian-connect/com.medtronic.diabetes.guardianconnect

(#13581) endroid


endroid
csendes tag

Sziasztok a mai nap azt tapasztaltam hogy bár program amint elindítom kilép szoftverfrissítés telepítés nem történt ilyen például a Waze és az aqua mail van valamilyen ötletetek mit nézzek meg köszönöm

(#13582) devil2k válasza endroid (#13581) üzenetére


devil2k
tag

Nem lehet, hogy ez a hiba?
Nemrég olvastam.

Ha átadod a tudásod, neked attól nem lesz kevesebb!

(#13583) aelod


aelod
veterán

A ghosting az amikor pl sokáig nézek egy oldalt és ha váltok akkor latom mondjuk az insta alsó ikonsort vagy megint máshol a messenger felső ikonsorát?
Kezdjek aggódni a kijelző miatt vagy ez normális 2 éves telefonnál?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#13584) endroid válasza devil2k (#13582) üzenetére


endroid
csendes tag

Köszönöm ez volt a hiba. Már pont terveztem hogy resetelem a telefont. még egyszer köszönöm

(#13585) vargalex válasza endroid (#13584) üzenetére


vargalex
félisten

Én sajnos reggel reseteltem a kislányom Redmi 5 Plus-át... :)

Alex

(#13586) devil2k válasza endroid (#13584) üzenetére


devil2k
tag

Szívesen.

Ha átadod a tudásod, neked attól nem lesz kevesebb!

(#13587) moma válasza devil2k (#13582) üzenetére


moma
őstag

Nekem is ez a gond. És jelzi is, hogy van frissítés a chrome hoz és a webview de hiába nyomok rá, hogy updatelje, nem telepíti fel... ez miért lehet, tudom valahogy kikényszeríteni máshogy a telepítést? A playból próbálom.

we all deserve a bit of luck.

(#13588) devil2k válasza moma (#13587) üzenetére


devil2k
tag

Az általam belinkelt cikk "a telefon rendszeralkalmazásainak beállításaihoz navigálva, a WebView frissítéseinek eltávolítását és a telefon újraindítását javasolta".
Egy próbát megér.

Ha átadod a tudásod, neked attól nem lesz kevesebb!

(#13589) azimut


azimut
aktív tag

A Crdroid 7.4-re frissült. Elvileg OTA, de frissítés után csak végtelenített boot logo-t láttam. Tiszta telepítéssel (data format) rendben települt. Új beállítási lehetőségek is vannak. Fejlesztőcsere történt, az XDA-n itt lehet elérni a fórumát. Alapból Play áruházat és Google szolgáltatásokat is tartalmaz. GPS pazar, villámgyorsan talált műholdakat (GPS test és SatStat, utóbbi F-Droidon érhető el).

Megragadtam az alkalmat a Google nélküli belakásra, elsősorban barnam kolléga 13391 hsz-re alapozva. Már majdnem megy a dolog, play-t és gsf-t letiltottam, Aurora store-ból a korábban play-en megvásárolt app-okat is simán elértem. Bankolás is jó, még a gmail-t is lehet használni. Vanced micro g-vel műxik.

A gcam természetesen vinnyogott, hogy nincs gsf, de működik. Na, a névjegyzéknél elakadtam. Segítség! Hogyan tudnám a Google névjegyzéket google fiók nélkül szinkronizálni (értem én, ez ellentmondás), vagy valahogyan importálni? Emiatt egyelőre visszaállítottam a gsf-et és gmail fiókot hoztam létre, névjegyzéket szinkronizáltam, play továbbra is letiltva.

A google cuccokat szívesen használom pc-n, de a telefonon meglehetősen agresszíven uralkodik, csökkentve az akkuidőt. Jó, értem én, hogy Android és Google kéz a kézben járnak, de szívesen kísérletezek. akkuidő máris látványosan javult, 2% éjszakai szivárgásom volt. Szóval névjegyzék-ügy, köszi.

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#13590) moma válasza devil2k (#13588) üzenetére


moma
őstag

Köszönöm! Végül utána kerestem jobban és többeknek volt ilyen és az jelentett megoldást, hogy az app store cache-ét töröltem. Utána már tudott frissíteni. És úgy tűnik ez egy általánosabb dolog nem csak most, hogy lehet ilyen, hogy nem frissül valami és törölni kell ezt a cachet.

we all deserve a bit of luck.

(#13591) Gloob válasza azimut (#13589) üzenetére


Gloob
addikt

Szia
Szerintem, ha belépsz szgépen a google fiókodba, akkor onnan a névjegyzéket ki tudod menteni vcard formában. Azt pedig a névjegyek a telefonon már tudja importálni. Nem próbáltam, de szvsz működni kell neki.

Samsung Galaxy A52S

(#13592) Mincsi válasza moma (#13590) üzenetére


Mincsi
csendes tag

Szia/sziasztok!
Tudnátok segíteni? Nekem se frissíti a webview-t. Sajnos nem igazán értek hozzá, de megőrjít, hogy szinte telefonáláson kívűl semmire sem tudom használni már a telefont.
Le tudnátok nekem írni, lépésről lépésre (amolyan szőke nőnek), hogy mit csináljak?
Nagyon köszönöm előre is! :)

(#13593) trebrona válasza Mincsi (#13592) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Rákeresel play áruházban és rányomsz a frissítésre. Ez a legegyszerűbb.

[link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13594) Mincsi válasza trebrona (#13593) üzenetére


Mincsi
csendes tag

Azzal kezdtem, de pont az a baj, hogy nem frissít :(
Próbálkoztam a chrome frissítésével, de az se frissít.
Ezért kértem a segítségeteket, mert itt megállt az én tudományom. :(

[ Szerkesztve ]

(#13595) deske76 válasza Mincsi (#13592) üzenetére


deske76
csendes tag

Üdv..
Itt találod meg amit keresel:

Beállítások -> Alkalmazások -> Alkalmazáskezelés -> Keresés erre: WebView -> Android System WebView -> adat törlés-> első kőrben a Gyorsítótártörlés, majd egy újraindítás, és próbáljuk le azokat az appokat, ahol gond volt, ha minden rendbe, akkor azért a GooglePlayben lessük meg, hogy van e új frissítés.
Ha ez nem oldotta meg, akkor navigáljunk el ugyan oda a fentiek alapján, de most az összes adat törlésre menjünk, majd ismét újraindítás, majd próba.
Legvégső esetben, ha nem menne, akkor a GooglePlay-t elindítva, fent a keresőbe beírjuk Android System WebView és ott az eltávolítás részre katt és Eltávolítás.. Majd ha megvan, akkor után meg a Letöltésre katt, hogy újra leszedjük, ami már megoldja ezt az állapotot.

Másik megoldás: egyes felhasználóknál a Chrome böngésző frissítéseinek törlése és ideiglenes tiltása oldotta meg a problémát, (ezek a pontok ugyan azzal a módszerrel kell meglelni, mint fentebb) ,ha a fenti módszerek nem jönnek be, akkor ezzel is próbálkozhatsz.

Remélem sikerül ezek alapján megoldani a problémát.

Xiaomi Redmi Note 11Pro 5G 6GB/128GB

(#13596) trebrona válasza deske76 (#13595) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Beállítások -> Alkalmazások -> Alkalmazáskezelés -> Keresés erre: WebView -> Android System WebView -> Frissítések eltávolítása

Nincs most előttem WebView-t futtató telefon, emlékeim szerint van ilyen opció.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13597) Mincsi válasza deske76 (#13595) üzenetére


Mincsi
csendes tag

Nagyon köszönöm!!! Az összes adat törlése végül megoldotta a problémát! :)

(#13598) cocus007 válasza Gloob (#13575) üzenetére


cocus007
tag

Elfelejtettem visszanézni :)
De egyébként próbáltam a MiFlash-el, csak kidobta h lockolt a telefon, próbáltam kiszedni a lockot de vh nem sikerült, ezért inkább bevittem egy mobiloshoz mielőtt teljesen megőszülök... tök hamar újra is rakták.

A GPS probléma mondjuk továbbra is fennállt, de most csináltattak velem olyat, más support segitett h 30mp-ig nyomni kikapcsolt telefonnál a 2 hangerő gombot, és akkor utána kb 15ig a bekapcs + hangerő gombok, és azóta furcsa mód megtalálja a helyem.
Ezek milyen gombkombók, tudja valaki hogy mire jó?

(#13599) cocus007


cocus007
tag

Valaki használja a MiPCSuite-ot? Miért nem ismeri fel a telefonom? Lehet az is egy további jel, hogy vmi gond van a telómmal vagy a program ilyen? Mindegy hogy adatátvitelre rakom v másikra,nem érzékeli h csatlakozva van.
Mondjuk vhol most azt olvasom h régi a program, akkor lehet az a gond, még ősrégen a Nokiánál használtam hasonló programot :D akkor marad a mappából másolás...

(#13600) macssessz válasza cocus007 (#13599) üzenetére


macssessz
tag

MyPhone explorer?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.