Hirdetés

2020. október 31., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-10-30 21:45:14

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

(#6001) Gloob válasza PEEEEET7 (#5999) üzenetére

Gloob
őstag

Én erre egy külön appot használok, mivel a változó háttérképek nem mindig működik igazán jól. Nálam legalábbis nem úgy ahogyan én szeretném. Az app a playról van, és Wallpaper Changer a neve. Egy mappában össze lehet gyűjteni a háttérképeket, és az egyik beállítása pontosan az, amit szeretnél.

Redmi Note 7 Xiaomi.eu Dev weekly rom

(#6002) PEEEEET7

PEEEEET7
friss újonc

Köszönöm

(#6003) Pyrandus válasza vegyszer (#91) üzenetére

Pyrandus
tag

Ha "gányolni" szokás, én nem használok semmit. Nincs szokás hatalma, nálam nincs. :W

[ Szerkesztve ]

A DOS-korszak óta bosszantom magam. - Sakk elemzéshez, analizáláshoz (idő, gyorsaság!) keresem a legalkalmasabb tudású gépet.

(#6004) rebla válasza Motion_Blur (#6000) üzenetére

rebla
tag

A jótállásra kérdezz rá! 1 vagy két év, nem mindegy...

Redmi Note 7 64/4 MIUI Global ROM

(#6005) Bl.Gyo. válasza Gloob (#5977) üzenetére

Bl.Gyo.
senior tag

akkor már énis elmondom:
életemben 1x rom-oltam (najó 2x. réges régen egy PDA-t is :U ). de azis azért volt mert a 2GB ram-ot megette a miui és idegesítően lassú volt a készülék. egy cyanogen-t, xiaomi.eu-t, stb. tettem fel, twrp stb, szóval tudom mi fán terem a dolog. ennyi bajom volt a sok sok telefonjaim közül, és volt egy pár. minden máson elvoltam a gyári rommal tökéletesen. még root se kellett.

én inkább hiszem hogy a rom-olás csak divat ezeken a fórumokon. engem ez nem hajt szerencsére. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 7, 4/64 (PFGEUXM, gyári MIUI 12.0.2.0, andr10)

(#6006) Bl.Gyo. válasza Pyrandus (#6003) üzenetére

Bl.Gyo.
senior tag

jó régi üzire válaszoltál :D

Xiaomi Redmi Note 7, 4/64 (PFGEUXM, gyári MIUI 12.0.2.0, andr10)

(#6007) maczera válasza Motion_Blur (#6000) üzenetére

maczera
aktív tag

Ha nem hivatalos forgalmazótól, vagy annak viszonteladójától veszed, akkor nincs gyári garancia és a későbbiekben nincs gyári alkatrész a javításhoz. Olvasd el a topik Összefoglalót!

(#6008) aprokaroka87

aprokaroka87
nagyúr

Üdv!
Elvileg holnap érkezik a megrendelt redmi note7-es.

Gls futárszolgálat hozza majd ki, 08:00-17:00 óra közti időablakban.
Viszont kb 16 óráig dolgozok.
Nyilván ha a futár eleve úgy tudna jönni az jó lenne, de necces lesz, telefonon nyilván tudunk egyeztetni.

Viszont látom hogy van lehetőség modositásra a csomagom.eu oldalon.

Ha én csomagpontra küldetném, akkor a meghatalmazott lehetek én is?

(#6009) dugynok válasza aprokaroka87 (#6008) üzenetére

dugynok
senior tag

Múltkor egy futàr megkérdezte mennyi az idő. Annyit vàlaszoltam, hogy 8-17 között... :D

(#6010) maczera válasza aprokaroka87 (#6008) üzenetére

maczera
aktív tag

Ha megrendelő vagy akkor nyilván nem kell meghatalmazottnak lenned.
"Válassza ki az Önhöz legközelebb eső GLS CsomagPontot és kérje a szállítást egyenesen oda. A csomagátvevő helyen az értesítéstől számított 5 napon belül bármikor átvehető a küldemény."

(#6011) aprokaroka87 válasza maczera (#6010) üzenetére

aprokaroka87
nagyúr

Köszi.

Csomagpontos megoldást választottam az a biztosabb.

(#6012) Reverting

Reverting
őstag

Jelentkezett lentebbi linken valaki tesztelonek? :K

A szabadság magányos dolog.

(#6013) atosan válasza Reverting (#6012) üzenetére

atosan
addikt

Igen, de semmi még

Maine coon

(#6014) Weeman1 válasza Reverting (#6012) üzenetére

Weeman1
veterán

A fentebbin én igen. :D

Xiaomi Redmi Note 7

(#6015) Reverting

Reverting
őstag

Zsir... ;) Akkor leszunk paran, remelem...;) ;]

A szabadság magányos dolog.

(#6016) #07282432

törölt tag

Valaki már próbált 10. Custom ROM telepíteni? Nekem error 7-el elszállnak pedig Orangefox 10.2 van fent és wipe+format data is van...

(#6017) azimut válasza #07282432 (#5997) üzenetére

azimut
aktív tag

A cr tiszta telepítés előtt fw update is volt: firmware-global-lavender-10.3.9.0.zip,

Ezt még szunyi777 kolléga linkelte be. Az a sejtésem, hogy ez a felelős a te problémádért.

Itt jegyezném meg, hogy gondoltam az fw frissítésre, de ehhez sötét vagyok, nem értem a fellelhető fw-k jelölését. Pl.: Tudom, hogy van 10.3.10 verzió is, de a nevében ott van a miui is. Ha most a meglévő rendszerre rápakolom, esetleg elszáll valami? Mivel a crdroid ezel a firmware-el működik, nem bántanám. Vagy a custom rom egyúttal fw-t is vált?

Fw ügyben jó lenne, ha valaki összefoglalná a lényeget.

6016-ra: na ekkor írják, hogy fw frissítés kell

[ Szerkesztve ]

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#6018) Pityu.

Pityu.
veterán

Na ma akartam olyan gömbpanorámát csinálni ami az egész teret befotózza de a legújabb verziója van fent amit az orosz fickó portol és nem csinál gömb panorámát,csak pár részletet lehet befotózni a térből és ennyi.Találkozott már valaki ezzel?Leírásban sem találtam így elsőre semmit.Holnap pedig egy ilyen fotót kéne készítenem,lehet vissza rakom egy másik fickó verzióját.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#6019) #07282432 válasza azimut (#6017) üzenetére

törölt tag

A telefonom EEA szóval amit linkeltél az az enyémre nem jó sajnos. Az aláírásomban lévő ROM van fent,egyenlőre jól megy

(#6020) #07282432 válasza Pityu. (#6018) üzenetére

törölt tag

Nálam ezzel a verzióval megy:

[link]

(#6021) Dagatt

Dagatt
csendes tag

Sziasztok,
Az EMAG-on csak 46.000 Ft a 3/32-es változat házhoz szállítással. Lehet ebben valami trükk, vagy bátran meg lehet rendelni?

(#6022) Pityu. válasza #07282432 (#6020) üzenetére

Pityu.
veterán

Tököm de dobálja kifelé ez a csávó a verziókat :) még nem rég raktam fel a V13-mat sőt tegnap talán.

(#6023) azimut válasza #07282432 (#6019) üzenetére

azimut
aktív tag

Én ezt a firmware dolgot egyáltalán nem értem. A szavak megvannak: "Közvetlenül a hardvereszközzel egybeépített ROM, PROM vagy EPROM memóriamodulban tárolt szoftver, amelynek feladata az eszköz működtetése, illetve az ahhoz szükséges alapvető be-/kimeneti rutinok biztosítása."

Minden romhoz más fw tartozik?

(#6024) Motion_Blur válasza maczera (#6007) üzenetére

Motion_Blur
félisten

Értem, elolvastam.

SW miatt kérdezem hogy van-e difi, mert ez is global és magyar nyelv.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6025) Pityu. válasza #07282432 (#6020) üzenetére

Pityu.
veterán

Hát nekem még most is egy fél panorámát ha csinál max.

(#6026) Pityu.

Pityu.
veterán

Nekem miui-n olyan penge a wifi,hogy még éppen csak a házunk közelébe értem már pittyent is a messenger :D

(#6027) #07282432 válasza Pityu. (#6025) üzenetére

törölt tag

MIUI alatt hsználod a Gcamot?

Ha igen akkor rakd fel a Pixel Experience ROM-ot.

(#6028) Pityu. válasza #07282432 (#6027) üzenetére

Pityu.
veterán

Igen,de köszi én nem akarok romolgatni :) majd holnap fel rakok egy másik verziót míg elkészítem a panorámát.

(#6029) fradi81 válasza Dagatt (#6021) üzenetére

fradi81
veterán

Elírásra tippelek, annyiért mintha jó vétel lenne egy próbát megérhet :)

(#6030) Fall-N válasza Dagatt (#6021) üzenetére

Fall-N
addikt

Én nem vennék 3/32-est. A 4/64 ajánlott mert időtállóbb. Az sem sokkal drágább és van jópár webshop.

(#6031) fradi81 válasza Fall-N (#6030) üzenetére

fradi81
veterán

43.500 Ft a kék, 60körül vannak a 64-esek, ha valaki csak 1 évig használja akkor igazából majdnem mindegy.

(#6032) Oldman2 válasza fradi81 (#6031) üzenetére

Oldman2
veterán

És nem árt megemlíteni, hogy létezik 4/128-as verzió is.

Itthon ugyan hivatalosan nem árulják, de külföldről beszerezhető.

(#6033) Fall-N válasza fradi81 (#6031) üzenetére

Fall-N
addikt

Dehogynem mert és föld a különbség a memória miatt. A1-ről váltottam és nem akartam visszalépni, így legalább 4 vagy több GB RAM volt a szempont. Nézegettem az A2-t is 6/128-as változatban, de az annyira nem jött be, meg csak webshop jöhetett volna csak, mint lehetőség.

Ja és persze a 32 GB tárhely is karcsú manapság a 64 sem olyan hű de nagy.

[ Szerkesztve ]

(#6034) fradi81

fradi81
veterán

Ha már szóba jött a 3 Gb-os verziónál vannak lassulások vagy igazából csak a 32GB tárhely a fájó pont? Általános felhasználás mellett, fb, messenger, podcast, böngésző. Jelenleg a 4GB-os redmi S2-nél 1,6Gb szabad ram van, miközben fut több app. Nem lennék ideges ha csak 0,6Gb lenne szabadon, de ugyanolyan jól menne minden.

[ Szerkesztve ]

(#6035) Fall-N válasza fradi81 (#6034) üzenetére

Fall-N
addikt

Mindkettő. Manapság a 3 giga RAM már csak alap, 4 vagy több ajánlott, hogy fussanak a háttérben a dolgok.

(#6036) Dagatt

Dagatt
csendes tag

Köszönöm a hozzászólásokat, részemről a dolog letudva. :)

(#6037) azimut válasza Oldman2 (#6032) üzenetére

azimut
aktív tag

Ilyenem van

(#6038) Gloob válasza azimut (#6023) üzenetére

Gloob
őstag

Amit én tudok a dologról, legalábbis remélem, hogy jól tudom, a firmware egy kvázi híd, ősszekötő kapocs a hardware, és a szoftware, a ROM között. Az tartalmazza a rádiófrekvenciás dolgokat, hogy egyáltalán telefonként működhessen, szerintem a wifi, és a Bluetooth dolgait, azok drivereit, stb. Minden gyári romban van firmware is, viszont a custom romok általában nem tartalmaznak firmware-t. Ezért van megemlítve a custom romok esetében, hogy melyik fw-rel működnek jól. No talán nagy hülyeséget nem írtam.

(#6039) #07282432

törölt tag

MIUI 11 Stable:

[link]

(#6040) Gloob válasza #07282432 (#6039) üzenetére

Gloob
őstag

A betűkből ítélve a csajna verzió!

(#6041) fa4hu

fa4hu
Topikgazda

Akinek gondja van a wifi-kapcsolattal, az nézze meg, hogy nem használ-e valamilyen reklámblokkolót vagy VPN-programot. Nálam pl. az ADBlock okozott wifi-kapcsolódási problémákat, amióta töröltem (nem volt kedvem, időm a beállításaival szórakozni), azóta nem fordult elő, pedig ennyi idő alatt már jelentkezni szokott a hiba.

(#6042) Plug Life válasza fa4hu (#6041) üzenetére

Plug Life
tag

Az AdBlock miatt nem látta a hálózatot? Azt meg így hogy?

🔌💀

(#6043) Mikszi válasza Gloob (#6040) üzenetére

Mikszi
tag

Niná, hogy Csájna, mivel abból készül a xiaomi.eu rom. Amúgy ez már a hivatalos, a Note 7 és K 20 készült el tegnapra. :)
[link]

(#6044) fa4hu válasza Plug Life (#6042) üzenetére

fa4hu
Topikgazda

Látta a hálózatot, használta is, de időközönként megállt a forgalom, újra kellett kapcsolódni a wifire vagy az ADBlock-ot kikapcsolni vissza.

(#6045) Plug Life válasza fa4hu (#6044) üzenetére

Plug Life
tag

De hogy tudja egy nem root szintű app eltüntetni a WiFi hálózatot, hogy nem is látszik?

🔌💀

(#6046) fa4hu válasza Plug Life (#6045) üzenetére

fa4hu
Topikgazda

Még egyszer leírom: látta akkor is a hálózatot, amikor nem ment rajta az adatforgalom, sőt kapcsolódottként jelezte ki, mégse volt rajta internetelérés.

(#6047) Plug Life válasza fa4hu (#6046) üzenetére

Plug Life
tag

Értem, nálam viszont nem látszik néha a WiFi hálózat, miközben más eszközök meg látják...

🔌💀

(#6048) fa4hu válasza Plug Life (#6047) üzenetére

fa4hu
Topikgazda

Ilyet még nem tapasztaltam. Milyen router, melyik wifi frekvencia, milyen csatornabeállításokkal?

(#6049) Plug Life válasza fa4hu (#6048) üzenetére

Plug Life
tag

Valamilyen TPLink, 2,4GHz, Ch 1. Családi házban van, nem látszanak más routerek.

🔌💀

(#6050) MiniPiji

MiniPiji
újonc

Sziasztok!
El tudja nekem árulni valaki, melyik alkalmazás az a Gcam? Oké, hogy google camera, de nem találom magát az appot. :D Vagy, hogy honnan tudom letölteni?
Nagyon szêpen kösziiii!!

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.