Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14651) Archttila válasza Bl.Gyo. (#14650) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Új brand, új probléma... ;]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#14652) aelod válasza Bl.Gyo. (#14650) üzenetére


aelod
veterán

Mit vettél helyette?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14653) Bl.Gyo. válasza aelod (#14652) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

realme GT Master

#14651Archttila
kell a változatosság :D . amúgy végig olvastam a fórumát és nem igen van panasz rá sőt nagyon dícsérik, és eddig nekem is tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#14654) aelod válasza Bl.Gyo. (#14653) üzenetére


aelod
veterán

én is azzal szemezek de szűkösebb a büdzsé, inkább egy realme 8 lesz a befutó

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14655) fa4hu válasza Bl.Gyo. (#14653) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

És gondolom az értesítések is rendben működnek minden mókolás nélkül. :)

(#14656) Antal1585


Antal1585
friss újonc

Sziasztok!
A Redmi Note 7 telefonon kijelzője kikapcsol, és semmire nem reagál. Hangerő gombok+bekapcsoló gomb megnyomása életre kelti kb. 2 percre, aztán megint ugyanez. Gyári beállítások visszarakása után is előjött.
Szervizes azt mondta, hogy ez egy általános Note 7 hiba, épp volt is egy ugyanolyan már raktáron neki, megmegy valami kijelző vezérlő, aminek a cseréje drágább lenne, mint maga a telefon..
Ti találkoztatok ilyesmivel? Tényleg nem lehet azt az alkertészt jobb áron kapni és kb. dobhatom el az egészet?

(#14657) aelod válasza Antal1585 (#14656) üzenetére


aelod
veterán

Ha csak nem találsz nagyon olcsón eladót alkatrésznek én nem foglalkoznék már vele..

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14658) Antal1585 válasza aelod (#14657) üzenetére


Antal1585
friss újonc

Hmm, de mi lenne ennek a pontos neve? Képernyő vezérlő processzor? Futnék egy kört ebayen, meg más helyeken, hátha van használtan.

(#14659) Bl.Gyo. válasza aelod (#14654) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

realme 8 is nagyon jó készülék (még az android 13-at is megfogja kapni, jelenleg mindegyik a 11-en áll. hamarosan jön a 12), erősen ajánlom. először azt akartam, de valahogy eljutottam a 25 ezerrel drágább GT Master-hez :D

#14655fa4hu
nekem miui, PE alatt se volt gondom avval mindent megkaptam időben.
realme-nél is minden megjön, plusz nincs agresszív ram kezelése, igaz 6GB ram amit lehet bővíteni (ezt tudja a realme 8 is ;) )

(#14660) Bl.Gyo. válasza Antal1585 (#14656) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

nekem olyan volt hogy ki-be-ki-be kapcsolt a készülék. közben kiderült hogy a tok miatt beragadt a bekapcsoló gombja és azért. lehet a bekapcsoló gombbal van gond nálad is csak így jön ki, megbolondul tőle. nem biztos csak én gondolom. pontosan olyan bajom nem volt mint neked.

(#14661) vargalex válasza Antal1585 (#14656) üzenetére


vargalex
félisten

Általános Note 7 hibának én azért nem mondanám, mert itt még senkitől nem olvastam ilyenről...

Alex

(#14662) Antal1585 válasza Bl.Gyo. (#14660) üzenetére


Antal1585
friss újonc

Sajna nem azzal van baj. Tökéletesen működik minden érintésre, még ha el is megy a képernyő, akkor is simán a két gombnyomás bekapcsolja a led lámpát.

(#14663) aelod válasza vargalex (#14661) üzenetére


aelod
veterán

Én sem találkoztam még vele.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14664) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Csatlakozom az előttem szólókhoz, nálam is eljött a váltás ideje. Én személy szerint Samsung Galaxy A52s 5G-re váltottam. Nem tetszik amilyen irányba megy a MIUI fejlesztése. Teljesen egyetértek azzal, amit Bog elmondott egy korábbi videóban a Xiaomi jelenlegi irányvonalával kapcsolatban: kaotikus. Nagyon jól megfogalmazta a dolgokat.
Ettől függetlenül a családban marad a készülék Android 12 alapú PixelExperience-el. Remélhetőleg még fejleszteni fogja valaki.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#14665) rebla válasza Crvsh3R (#14664) üzenetére


rebla
aktív tag

samuknál ( remélem nálad nem lesz) sok a hardveres probléma. Ismerősöm postán dolgozik azt mondta rengeteg samsung ment javításra tavaly Párom két egymást követő telefonja is szervízbe kötött ki. Egyik antenna csere majd következőre alapcsere. A másik telefon "nincs sim' hibával alaplapcsere. Harmadik nem lesz,az biztos... :DD
2-3 hét szervíz vidékről eléggé durva várakozási idő.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14666) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

[link] :D

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#14669) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

I'm closing my maintainership application.
"lavender is having a lot of background issues" is a statement made by the PE team member itself. I don't see me getting approved anyway. I'm stepping back from it. Maintaining PE has always been like a dream for me.I would love to see this opportunity again whereby I can get approved.

[link]

Ha nem kapja meg az approved plecsnit akkor én szerintem hagyom ezt a ROM-ot a fenébe. :) A12 (A11 vége) óta csak a baj van minden fronton...

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#14670) 0xmilan válasza Archttila (#14669) üzenetére


0xmilan
addikt

Nem kovettem a torteneseket, de ez volt az a ROM, aminek a fenntartasat nemreg otthagytak es most van ez a ket uj jelentkezo?
Azt hittem az elsonel, hogy a validated label mar azt jelenti, hogy minden OK.
A masodik figura meg miert kapott ennyit thumbs down emojit?

(#14671) Archttila válasza 0xmilan (#14670) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem kovettem a torteneseket, de ez volt az a ROM, aminek a fenntartasat nemreg otthagytak es most van ez a ket uj jelentkezo?

igen

A masodik figura meg miert kapott ennyit thumbs down emojit?

Pont ezt szerettem volna én is kérdezni :) biztosan nem szeretik az indiai fejlesztőket... mondjuk a 80% az szal :D

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#14672) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Lebuildelem, kell az a vállpacsi ;]

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#14673) fluttershy válasza Archttila (#14672) üzenetére


fluttershy
tag

hatalmas pacsi!!! :C
Mit buildeltél pontosan? Tudnál róla mesélni? Mennyi ideig tartott, milyen leírásokból dolgoztál, voltak-e felmerülő problémák, a végeredmény mennyire használható, stb.

(#14674) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Tapasztaltatok olyat, hogy nem érkeznek meg a telefonra az SMS üzenetek?
2 SIM kártyát használok, egy vodafonost és egy telekomost és a visszajelzések alapján 5-ből 3 üzenetet nem kapok meg. A hiba mindkét szolgáltatót érinti.

(#14675) Archttila válasza fluttershy (#14673) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Innen de végül a repo sync alatt ctrl+c -t kapott mert közben rájöttem, hogy valószínűleg az unofficial build kb ez :) szóval semmi értelme feleslegesen hatalmas gigákkal terhelni a jó öreg ssd-t :D

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#14676) fa4hu válasza _stick_ (#14674) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Használsz a VoLTE-t?

(#14677) miqlas válasza _stick_ (#14674) üzenetére


miqlas
őstag

Nálam meg az sms küldéssel vannak gondok. Kb. minden harmadik sms-nél sikertelen a kézbesítés (VoLTE / Telenor - Yettel).

42

(#14678) _stick_ válasza fa4hu (#14676) üzenetére


_stick_
őstag

Be van kapcsolva, viszont egyik SIM kártya sem támogatja... :U

(#14679) rebla válasza fa4hu (#14676) üzenetére


rebla
aktív tag

Én is kikapcsoltam, mert volt hogy a telefon ujrainditásakor jöttek,meg és mentek csak el az üzenetek. Meg sikertelen küldés stb....

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14680) aelod válasza rebla (#14679) üzenetére


aelod
veterán

Nálam soha nem is működött...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14681) rebla válasza aelod (#14680) üzenetére


rebla
aktív tag

Lehet szolgáltató függő vagy nem tudom... Nekem rendben működött, a Volte, kivéve az sms ek, kettő együtt nem működött... Azt kikapcsoltm a fenébe.

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14682) aelod válasza rebla (#14681) üzenetére


aelod
veterán

Én meg nem éreztem annyira a szükségét így nem törődtem vele.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14683) fa4hu válasza aelod (#14680) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Nálunk Telenor alatt működött, de volt, hogy kicsit késtek az SMS-ek.

(#14684) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Üdv. Érdeklődnék a 12.0MIUI azaz a frissítés előttit vissza lehet tenni különösebb mókolás nélkül? :R :R

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#14685) rebla


rebla
aktív tag

Üdv!
Sd kártyáról egy mappából pdf- et.nyitnák meg,de eltűnt a választó menü hogy melyik alkalmazás nyissa meg. Lehet bent maradt a pipa hogy megjegyezte....
A megnyitás más alkalmazással menü az sd kártyának hiányzik a mi fájlkezelőnél. A Belső tárhelynél pedig van ilyen menü.
A wps office akarja megnyitni kérdezés nélkül.
Letöröltem a wps-t, utána szürke háttéren homokorázik és nem találja a progit ....pedig van fent vagy 3 ami meg tudná nyitni. Adobe reader stb...Vissza telepitettem a wps-t hátha előjön a választó menü de megint direktben megnyitja a pdf et a wps. Hogyan tudnám elő csalni a választó menüt? Másik alkalmazással szeretném megnyitni.
Ujraindítottam, sd- leválasztottam stb ...
Köszi

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14686) tomy86 válasza rebla (#14685) üzenetére


tomy86
addikt

Wps alapértelmezés törlést próbáltad már?
alkalmazások - alkalmazáskezelés - wps - alapértelmezés törlése

(#14687) rebla válasza tomy86 (#14686) üzenetére


rebla
aktív tag

Szia, igen próbáltam. Az engedélyeket is az alapértelmezés törlését is. Gyorsító tárat mindent... :W
Ha meg a wps-t letörlöm ujraindítom a telót utána meg csak "homokorázik" amikor ujra meg szeretnék nyitni sd kártyárol egy pdf-et. ... Csak is az sd- nél... :DD

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14688) szergely86 válasza rebla (#14687) üzenetére


szergely86
csendes tag

Csak tipp, de másik fájlkezelőből nem próbáltad?

(#14689) rebla válasza szergely86 (#14688) üzenetére


rebla
aktív tag

Nem, de a gyárit használnám. Viszont lehet letöltök egy másikat próbára Köszi

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14690) kisza25 válasza Bl.Gyo. (#14659) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

A realmenek olyan idegesítő hibái voltak, hogy éltem a 14napon belüli elállásal, a redmi note 10s sokkal jobban bejött :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14691) rebla válasza szergely86 (#14688) üzenetére


rebla
aktív tag

Másik fálj kezelővel jó.... Akkor marad ez. Köszi szépen!

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14692) Fall-N válasza kisza25 (#14690) üzenetére


Fall-N
veterán

Pontosan mik voltak? Realmeben is gondolkodtam, de lehet Poco M3 Pro 5G lesz vagy Motorola G60 a következő telefonom.

[ Szerkesztve ]

(#14693) aelod


aelod
veterán

Na srácok, tegnap leejtettem a telefont és azóta nincs kép.
Rádugtam pc-re de ugye nem tudom kiválasztani az usb módot, hogy file átvitel. Hogy tudok róla lementeni mindent?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14694) szergely86 válasza aelod (#14693) üzenetére


szergely86
csendes tag

Recovery módban látni fogja a gép

(#14695) aelod válasza szergely86 (#14694) üzenetére


aelod
veterán

Az melyik gomb kombináció is?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14696) trebrona válasza szergely86 (#14694) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Feltéve, hogy nem gyári recovery van rajta. MTP mód csak custom recovery-vel működik.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14697) trebrona válasza aelod (#14695) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Vol+ és Power, ha jól rémlik.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14698) aelod válasza trebrona (#14696) üzenetére


aelod
veterán

Gyári minden, rootolva sem volt.
Érdekes amúgy mert ha restartolom akkor egy időre felvillan a kijelző tehát nem teljesen halott. Lehet a kijelző kábel mozdult volna el?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14699) tomy86 válasza aelod (#14698) üzenetére


tomy86
addikt

Adb-n keresztül elérhető a telefon?

(#14700) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Lehet rosszul emlékszem, vagy keverem valamelyik másik márkával, de mint ha Xiaomi kinálna megoldást arra, hogy törött vagy nem működő kijelzővel is tudj mentést csinálni.
Számítógépre kell dugni, meg mint ha valami sms kódot kellene be írni vagy mi. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.