Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13601) trebrona válasza cocus007 (#13599) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Mondjuk vhol most azt olvasom h régi a program, akkor lehet az a gond

Igen, az a gond. Android 5-ig kezeli a telefonokat.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13602) hedgehog01


hedgehog01
tag

Sziasztok!
Gps témakörben szeretnék segítséget kérni:
Futáshoz használom a telefont egy Amazfit Verge Lite órával. Mivel az óra gps vevője sokkal gyengébb, ezért a telefont is magammal viszem. Ez működött is eddig szépen. Viszont az elmúlt 1-2 hétben nem tudom mitől, de a gps teljesen használhatatlan lett.
Ahogy korábban működött: [kép]
Ahogy két napja működött: [kép]
Ahogy ma sikerült: [kép]

A beállítások között semmit nem változtattam (hiszen a telefon rendesen navigált). Teljesen gyári 12.0.3 EU global rom van a telefonon. [kép] A tartózkodási hely beállításoknál minden rendben levőnek tűnik. [kép] [kép]
A GPS test programban az A-GPS adatok clear and update megvolt. Kb 1 perc várakozás után szabad ég alatt, épületektől távol ez fogad: [kép] A pontosság 8 és 15 méter között váltakozik. Ugyanakkor ahogy a képernyőt lezárom, azonnal elveszíti a jelet, amikor újra feloldom, megint nincs fix.
Van valami ötletetek, hogy mi lehet a baj? Már ott tartok, hogy szétverem egy kalapáccsal...
Előre is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#13603) macssessz válasza hedgehog01 (#13602) üzenetére


macssessz
tag

Próbálj régebbi verziót hátha jobb?

(#13604) _stick_ válasza hedgehog01 (#13602) üzenetére


_stick_
őstag

Sajnos vagyunk páran, akik szenvednek a GPS-el. Nekem a legutóbbi FR után kb 3/4 évig működött, de tegnap megint nem talált jelet. Nem a GPS vevő hibája ez, mert mobilnetről is szedhetné a helyadatokat, de az egész szolgáltatás nem működik. Sajnos nem nagyon van rá megoldás, esetleg FR. :(

(#13605) vlevi válasza _stick_ (#13604) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nekem tavaly volt hasonló gondom.
Nem segített a gyári visszaállítás. Az sem, hogy az MI Flash Tool-al raktam újra a rendszert.
Bootloadert nyitottam, kipróbáltam a Pixel Experience ROM-ot, azzal sem működött.
Aztán a szerviz valamit mókolt vele, nem tudom pontosan mit (természetesen a munkalapra ráírták, hogy sw frissítés... ), de azóta működik.

(#13606) _stick_ válasza vlevi (#13605) üzenetére


_stick_
őstag

Most, hogy mondod, nekem is ez volt, hogy anno meguntam és beadtam a szervizbe. Szintén frissítették és így működött, egészen eddig hibátlanul. :((

(#13607) azimut


azimut
aktív tag

Április 4-én újabb frissítés érkezett a Crdroidhoz. A gps 5 másodperc alatt talált jelet, ilyen korábban egyáltalán nem volt, tavaly év végén már el is hagytam rövid időre azt a romot, mivel egyáltalán nem volt jel. Március óta nagyon mozgolódnak az új fejlesztők, havi két frissítés jön ota-n. A teljes googletalanítás nem sikerült, gmailre és névjegyzékre - emiatt google fiókra - szükség van. Play áruház letiltva, Aurora store-ból merítkezek. Akku szivárgás minimális, a telefon piszok gyors. Na, szóval én rendben vagyok, jó dolog az alternatív vonal.

Gps-t a népnek!

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#13608) hedgehog01 válasza macssessz (#13603) üzenetére


hedgehog01
tag

Úgy érted, korábbi MIUI verziót?
Sose mókoltam ezt a telefont, a szoftver full gyári, a hivatalos frissítéseket tettem csak fel, amikor jöttek. Szóval ha nem muszáj, nem sz*patnám magam ezzel.
Még csak egy factory reset sem volt soha, mert nem kellett. Lehet, hogy most kelleni fog.
Viszont így újabb amatőr kérdés merül fel: hogy csináljam a mentést úgy, hogy minden megmaradjon ahogy volt? Programok, ikonok, beállítások... A beépített "mentés és helyreállítás" funkció jó erre? Elnézést a sok kérdésért, kb 10 éve nem csináltam ilyet, az előző 3 telefonom mind a gyári rendszerrel ment.

(#13609) macssessz válasza hedgehog01 (#13608) üzenetére


macssessz
tag

Bocs. A Gps testre gondoltam. Talán reset sem rossz gondolat.
Az SW mókolást és a mentés dolgokat nem tudom, én sem mókolok.
esetleg nem jobb mindent újra telepíteni? Hátha a beállításoknál van valami probléma? A mentés visszapakolhatná azt is?

(#13610) _stick_ válasza hedgehog01 (#13608) üzenetére


_stick_
őstag

Szerintem próbálj ki egy FR-et, kb időszerű is lenne. :) Én kb 3 frissítésként mindig újrahúzom a telót, mondjuk legtöbbször volt is valami, ami miatt kellett. A biztonsági mentés (tapasztalatból mondom) felejtsd el, tiszta FR és beállítani mindent 0-ról.

(#13611) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Szakik, van valakinél esetleg elfekvőben 1 üvegfólia :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13612) macssessz válasza Mercutio_ (#13611) üzenetére


macssessz
tag

[link]
én nem a teljes lefedettségűt választottam, nehogy a tok lenyomja.
Kb. 0,3-0,4mm vastag, kemény tokban adták. Körben kb 1-1,5 mm-t hagy a tok szélétől. Kamera védőt is vettem, az is jó, azt is kemény műanyag dobozban adták. mindkettő törlőkendős. Helyszínen bontsd ki, nézd meg, hogy jó fajtát kapj!
A3-hoz vettem kamera védőt, az nem is látszott a hordozón, olyan vékony. A szervizes mikor bizonyította, hogy rajta van, el is törte csak úgy tudta leszedni. Vettem másikat, én sem tudtam leszedni róla sérülés mentesen. Az túl vékony, nem jó. :(

Xiaomi Redmi Note 7 / 7S / 7 Pro
Karcálló,ütésálló kijelzővédő
üvegfólia, 9H tempered glass,
törlőkendővel
Partnumber: Temp-glass006088, 5824A

Xiaomi Redmi Note 7 / 7S / 7 Pro
hátsó kamera védő fólia
tempered Glass (edzett üveg)
Partnumber: Temp-glass006293, 6328A

[ Szerkesztve ]

(#13613) pimi50 válasza hedgehog01 (#13608) üzenetére


pimi50
aktív tag

Én hasonló helyzetben az eset súlyosságától függően kétféleképpen cselekedtem. Az első teljes rendszermentés (nyitott bootloader és custom recovery kell hozzá), lájtosabb esetben valamilyen mobil manager (pl.TunesGo) backup funkciója és ha kell, gyári visszaállítás majd restore.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#13614) lacentos


lacentos
aktív tag

Nálatok nem jelenik meg ez az üzenet?
"Google Play Billing Error Please restart the app"
Nem tudom mi a fenét kellene újra inditani.

(#13615) hedgehog01 válasza pimi50 (#13613) üzenetére


hedgehog01
tag

Koszi szepen neked es mindenkinek! Csinaltam egy teljes rendszermentest, meg meglatom ranyomok-e a reset gombra.

(#13616) cirkus


cirkus
aktív tag

a 1270-es ügyfélszolgálatot hívnám, de a telefon mindig odateszi a +36-t a szám elé, ezért ismeretlen számként nem érem el őket. Hol tudom orvosolni androidon belül, hogy ne tegye oda az országhívókodot ?

(#13617) Fuvaros


Fuvaros
senior tag

Na elkelt 2 nap alatt a telo, immár X3 futkos velem

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#13618) tomy86 válasza cirkus (#13616) üzenetére


tomy86
addikt

Hívásbeállítások - tartózkodási hely - országkód hozzáadása

(#13619) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Találkozott valaki olyan jelenséggel, hogy hívás közben kb. 15-20 perccel a hívás indítása után megszakad a vonal? Nem minden esetben, de van, hogy egy nap lenne egy hosszabb telefonbeszélgetésem egy emberrel, de 15 perces etapokban tudok csak vele beszélni. :((

(#13620) zorzy4 válasza _stick_ (#13619) üzenetére


zorzy4
őstag

Nem de először sim kártyára gyanakodnék. Azt kéne cseréltetni.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#13621) aelod


aelod
veterán

Nektek működik az fb messenger? Csak akkor kapom meg az üzeneteket ha belemegyek...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#13622) vlevi válasza aelod (#13621) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nekem a Messenger Lite van fenn, az működik.
Note7, 12.0.3, gyári EEA ROM-al használom a telefont.

(#13623) aelod válasza vlevi (#13622) üzenetére


aelod
veterán

Global Rom 12.0.3.0
nemrég frissítettem az appot lehet azért gyökérkedik megint.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#13624) vlevi válasza aelod (#13623) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nálam automatikusan frissül, amikor akar.
MIUI-ban nincs kikapcsolva az akku kimélő, és a Messenger Lite appnál is a gyári, ajánlott akku kímélő beállítás van megadva hozzá.
Csak néhány navigációs, tracklog készítő apphoz, mint pl. Strava állítottam be, hogy nincs korlát, mert azokat galád módon felfüggeszti a MIUI, ha nincs bekapcsolva a képernő.

(#13625) togvau


togvau
senior tag

bepókhálósodott az enyém kijelzője. Nem sajnálom, mert már úgy is használhatatlan volt a miui 12 miatt, de kellene róla pár dolog.
ADB-t nem tudom használni, mert bár engedélyezve van, de a második engedélyezés (feloldás után) nem megy, mert folyamatosan nyomogatja a menü gombokat lent, így egy pillanatra felbukkan az ellenőrzés, de ki is lövi.
OTG-n egérrel se tudok mit kezdeni, mert ugyanúgy nyomogat ott alul...
fastbootnál bármi értelmeshez (pl twrp felrakáshoz) unlockolt bootloader kell, ami nincs.
Ötlet?

hitler, sztálin, micro usb

(#13626) Fall-N válasza togvau (#13625) üzenetére


Fall-N
veterán

:F Ezt sosem értem. Nekem még mindig semmi bajom vele, októberben lesz két éves az akksi is szinte tökéletes. Nem is tervezek még cserélni. Pedig én nem átlag felhasználó vagyok a 200+ telepített alkalmazással. Launcherből "csak" 4 van telepítve. Azt használom éppen amihez kedvem van. CoD is szépen fut rajta (viszonylag, nyilván nem max részletességgel).

(#13627) Balázs Z. válasza Fall-N (#13626) üzenetére


Balázs Z.
tag

Én sem értem. Mi az, hogy "használhatatlan volt a miui 12 miatt"...? Tökéletesen működik minden, amióta megvan. Nekem is októberben lesz 2 éves, akksi simán bírja több mint egy napig, nem lassul, semmi baja.
Ha valami zavar a telefonnal kapcsolatban, az az, hogy a Kínai Kommunista Párt bármikor "belenézhet", de ez egyelőre nem gond ;]

(#13628) pimi50 válasza Balázs Z. (#13627) üzenetére


pimi50
aktív tag

Ha csak a Kínai Kommunista Párt nézne bele...

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#13629) Mercutio_ válasza Fall-N (#13626) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én se tervezem cserélni, mert hasonló teljesítmény+üzemidő kellene csak kisebb méretben, az pedig vagy drága (Pixel 4a), vagy nem létezik:(

Mondjuk most "idegbe' vótam", mert a telibevert MiFit egyik napról a másikra közölte, hogy regisztráljak, vagy adjam meg a user/pass-t így az eddigi adataimat se érem el benne :W

Ha van tipp jobb alternatív app-ra ami kezeli a myband4-et és tud mindent amit a mifit azt megköszönöm:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13630) aelod válasza Mercutio_ (#13629) üzenetére


aelod
veterán

Értek így vagyok én is.

Mi bandage-el tegyél egy próbát.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#13631) aelod válasza aelod (#13630) üzenetére


aelod
veterán

Ezt jól leírtam 😆😆

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#13632) Mercutio_ válasza aelod (#13631) üzenetére


Mercutio_
félisten

Éppen ;) prediktív a barátunk:DDD

OK, kösz, még annyit kérdeznék, hogy a bandage tudja-e importálni a mifit-ből az adatokat? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13633) aelod válasza Mercutio_ (#13632) üzenetére


aelod
veterán

Na ezt nem tudom kérdezz rá a mi band topikjában. Én csak nézegettem az appot de nem tettem fel. A mi fitet pedig nem frissítettem mert jelezték páran playen is, hogy nem a legstabilabb a cucc.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#13634) aprokaroka87 válasza Balázs Z. (#13627) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Lehet rosszul emlékszem de mint ha Togvau-nak is a 3/32-es modell van.

Nekem is az volt / van.

Hidd el a Miui 11-hez képest van gond, nem kicsi.

Olyan alapvető appokat lött ki mint pl a Tasker, hiába volt beállítva minden.

Miui 11 esetén erre, jóval kevesebb esetben van példa.

(#13635) Fall-N válasza aprokaroka87 (#13634) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem lő ki semmit. Nem tudom mit csináltok a telefonnal, se egyáltalán nem rosszabb a MIUI 12 alatt.

(#13636) aprokaroka87 válasza Fall-N (#13635) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Lehet hogy a 4gb ram már nem okoz.

(#13637) aelod válasza aprokaroka87 (#13636) üzenetére


aelod
veterán

Következő telefonom bizonyos, hogy 4 gb Ramnál többel fog rendelkezni :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#13638) togvau válasza aprokaroka87 (#13634) üzenetére


togvau
senior tag

Nemcsak a kilövés. Iszonyú lassú volt, mindent töltögetett, még a virtuális billentyűzetet is, másodperceket kellett rá várni. Rosszabb volt mint egy Windows.

Katasztrófa 12, nem véletlenül jön elvileg a 12.5 ami pont az optimalizálása koncentrál, kiküszöböli ezt a brutális memóriahasználat emelkedést, akkor amikor gyakorlatilag semmi sem fut a rendszeren kívül.

[ Szerkesztve ]

hitler, sztálin, micro usb

(#13639) Fall-N válasza togvau (#13638) üzenetére


Fall-N
veterán

Azt azért szögezzük le, hogy milyen telefonról van szó? Ha a 3/32-es a telefon, akkor ne csodálkozz! 3 GB RAM ma már csak koca telefonosoknak való, akik alapszinten használják csak, meg persze kisebb felbontás való mellé (HD). Nekem és sokunknak a 4/64-es modell van és eszembe sem jutott volna a kisebbet választani vásárláskor (nagyon kicsi volt a felár és hivatalos helyeken nem is árulták a 3/32-es kiszerelést).

Ha le is cserélem a telefont, akkor a 6/64 vagy 6/128 alá nem megyek. Azaz legyen legalább 6 GB RAM vagy több. Persze pofátlan módon még árulnak low budget kategóriában 2 GB RAM-mal is telefont, de az tényleg már önkínzás. Az már jó pár éve volt csak elég (olyan 6-7 éve, Samsung S4-emben volt 2 GB memória).

Szóval ha a 3 GB-os telefon van akkor érdemes lecserélni. Van most jó áron ezer helyen Redmi 9 (nem a Note, bár az nyilván még jobb) és az is már Full HD kijelzős, 4 GB RAM, 64 GB tárhelyes telefon. Vagy ott a Redmi Note 8T.

Van még acustom ROM lehetősége is, de abban nem vagyok otthon, mert nem érdekel.

A rendszer meg nem fogyaszt több memóriát, mert akkor nem lenne gyorsabb a 12 a 11-nél. Inkább a 3 GB RAM alá nem tudták jól megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#13640) vargalex válasza Fall-N (#13639) üzenetére


vargalex
félisten

Pontosan. És pont te sem írtad le, hogy milyen verzióról írsz... Anno, mikor én kaptam céges telefonnak (2019 június) bizony kb. 15% árkülönbség volt a két kiszerelés között. És amikor kijött ez a készülék, bőven elég volt a 3 GB RAM. Az, hogy a MIUI 12-nek nem elég, szerintem nem a vásárló hibája. A gyártó adta ki a készülékre, nem a felhasználó hack-elte rá... Hasonló a helyzet, mint a Cyberpunk+PS4, vagy Xbox One. Elindul, de nincs benne köszönet.

Egyébként én Xiaomi.eu dev-en vagyok, a 12.5 egész jó.

Alex

(#13641) Fall-N válasza vargalex (#13640) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem 4/64-es verzió van, és 5ezer Ft különbség volt a kettő kiszerelés között. Igaz én nem a megjelenéskor vettem, és nem sokra rá jött ki a Redmi 8/Note 8 széria. Persze a bemutató és a valós elérhetőség az más kérdés, így akkor még nem lehetett itthon kapni őket.

(#13642) togvau válasza Fall-N (#13639) üzenetére


togvau
senior tag

de csodálkozom, hisz nincs számottevő fejlődés a rendszer, és az alkalmazások képességeiben(úgy általánosságban az android ökoszisztémában), ennek ellenére nagyon durván nő a hardver, főleg a memóriaigény, amikor néhány éve még az 1 giga ramos galaxy s2--t használtam ugyanazekre, és nem volt gond. De ilyen amikor az indiai "youtube programming tutorial" fejlesztők elterjednek...

a 3 gigás note 7-el sem volt gond 1,5 éve amikor vettem, gyors volt. Aztán jött a miui 11, érezhetően többször lőtte ki az alkalmazásokat, és lassult is valamennyit, kicsit zavaró volt, de nem vészes. Aztán jött a 12, és azzal drámaian lassult, egy használhatatlan hulladékká vált... Eredeti állapotban kb 1200 mega szabad ram volt alapállapotban, nézve a kezdőképernyőt. 11-nél már csak 1000, 12-vel max 800 lett, de inkább 700 körül.
Fél gigányit nőtt a ram fogyasztás a... mire is?

Ezzel nálam el is ásta magát a Xiaomi, főleg amit szüttyögnek ennek a borzalomnak a kijavításával (12.5). Én többet nem veszek xiaomit valószínűleg, amúgy is már ez a gyártó is elszállt, túl népszerű, hypeolt lett, tehát már nem az mint régen, hogy kiemelkedőt kapni, jó áron.

[ Szerkesztve ]

hitler, sztálin, micro usb

(#13643) tomy86 válasza togvau (#13642) üzenetére


tomy86
addikt

Több topikban is látom, hogy nálad ez az indiai programozó valami becsípődés. Lenyúlta a csajod egy indiai? :D Mert, hogy egy indiai programozót sem ismersz, az 100%.

(#13644) pimi50 válasza tomy86 (#13643) üzenetére


pimi50
aktív tag

Valami igaza - most nem az indiai vonalra gondolok - van. Ugyanez a helyzet a PC fronton is. Már i7, 8-16 giga memória, 500-1000 gigás SSD, 80-100eFt-os video alatt már nem is számít PC-nek.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#13645) fluttershy válasza tomy86 (#13643) üzenetére


fluttershy
tag

Ha tippelnem kellene akkor te meg programozót sem ismersz max filmekből. Ha nincs igazam akkor én kérek bocsánatot. Indiai programmer nem becsípődés hanem egy szomorú tény. De nem kell messzire menni mert már nyugaton is ontja magából a sok főiskola meg képző centrum a gyorstalpalt okoska javascript pistikét. Ennek köszönhetően minden jó fos de legalább havonta van valami új buzi feature amit senki nem kért max a menedzsment hogy a marketingeseknek legyen mivel eladni az új szart, terméket szoftvert vagy bármit.

Nekem se lesz xiaomi telefonom többet az már tuti. De más androidos telefonom se. Mindegyiknél ugyanaz a kotta. A piacra dobás után kb 2 évig kínkeservesen szülnek 2-4 havonta updateket amik jól el vannak maradva az aktuális android security patch leveltől, android főverzió frissítésről meg nem is álmodok, de nem is vágyok rá igazán. Nekem az kell hogy működjön a telefon és lehetőleg hibamentesen. Nem akarom naponta újraindítani a rendszert mert megint valami faszságot csinál. Csak az elmúlt 1 hónapból pár példa:
- messengerben nem hall a másik fél, én tökéletesen hallom őt, újraindítás után megjavul
- telefon zárképernyő feloldáskor csontra fagy, ki tudja miért
- szövegmezőbe tapizva nem jön fel a gboard, újraindítás után működik
- random lassulások

Még mielőtt bárki kérdezné, magyarországon vásárolt 4 gb ram-os global modelt használok, 12es miui gyári stabil rommal, root nélkül, szinte minden alap beállításon, kb 40 telepített alkalmazás, azok is a play storeból.

Szemenköpöm magam mert sok évig úgy voltam vele hogy én biztos nem adok annyi pénz iphone-ért mert annyit nem ér, rühellem az applet mert egy túlárazott agyonmarketingelt walled garden sznoboknak, de milyen érdekes náluk tud működni normálisan minden és a szoftveres támogatás is megy 5 évig. Ha androidos akarsz maradni akkor vagy pixelt veszel (ami amúgy nem is kapható magyarországon) vagy szart. Romolgathatsz is de az se leányálom, várhatod hogy orosz meg indiai arcoknak akik szabadidejükben szórakozgatnak az egésszel, mikor lesz ideje kijavítani a bugokat vagy szoftverfrissítést kiadni, bétatesztelheted a szarjukat és ha minden jól megy és a csillagok is jól állnak akkor pár hónap alatt összejöhet egy használható rendszer ami megélhet pár frissítést, majd az új android főverzió vagy egy új gyártói firmware miatt megy az egész a levesbe és minden kezdődik előről. Elfogyott a türelmem. Gyári rendszer utolsó updatet január 20-án kapta, ami véleményem szerint egy rakás fos. Azóta eltelt 3 hónap. Rendesen félek hogy ha jön új frissítés akkor azzal milyen új bugok jönnek. Romolni nincs kedvem mert mindegyik romnak van valami baja, vagy a kamerája szar, vagy a widevine nem level 1, vagy valami random idegesítő hiba. Meg már időm sincsen rá, vannak ezerszer fontosabb dolgaim mint a telefont tutijgatni.

Szomorú de valószínű hogy ha ezt a telót végleg lelakom akkor iphone user leszek.

szerk: ja és még hozzáfűzném hogy a miui-nál én nagyobb rákos daganatot még nem láttam

[ Szerkesztve ]

(#13646) tomy86 válasza pimi50 (#13644) üzenetére


tomy86
addikt

De én nem az iparági trendekre reagáltam, hanem az indiai vonalat nem értem. A trend létezik és nekem sem tetszik, de ez nem azon múlik, hogy a programozó milyen nemzetiségű.

#13645 fluttershy: lottót ne vegyél. Az ismerőseim között is van pár, a rokonságban pedig van aki Németországban olyan cégnél van, ahol több különböző nemzetiségű programozóval is dolgozik. A többire lásd a válaszom első része.

Részemről ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#13647) aelod válasza fluttershy (#13645) üzenetére


aelod
veterán

Egyébként igazat adok. Én korábban úgy voltam vele, hogy a szoftveres bugokat majd megoldom custom Rommal. Ez a 2. olyan telefonom ahol nem vagyok hajlandó romolni. Kiveszem, bekapcsolom, működjön. Ha már kiadtam 70ezret érte. Szerencsére nincsenek nagy gondok vele de a következő telefon nem tudom még mi lesz. Barátkozom az almával (családban sokvan) de még nem békéltem meg vele. Inkább maradnék droidon és pixel. Meglátjuk. Ennek most a kijelzője kezd ghostingolni. Kicsit már zavar...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#13648) pimi50 válasza aelod (#13647) üzenetére


pimi50
aktív tag

Nekem nincs, de több ismerőstől is hallottam szarvas hibákat az iphone-oknál. És ami lényeges, 3-4szeres áron! Ha arra gondol az ember, hogy egy-egy telo max 3 évenkét amortizálódik...

[ Szerkesztve ]

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#13649) Fall-N válasza fluttershy (#13645) üzenetére


Fall-N
veterán

Ugyanmár. Vannak kiváló és jó indiai programozók és fordítva is, trehány kókler nem indiai programozók.

Az általános trend miatt vannak hibák, azaz olcsóbb jelenleg a hardver mint a programozói költség. A határidő is rövid így utólag javítanak. Az amerikai Facebook a jó példa. Hiába USA meg minden egy épkézláb klienst nem tudnak összehegeszteni.

(#13650) pimi50 válasza fluttershy (#13645) üzenetére


pimi50
aktív tag

Egy kicsit túlzónak érzem az indulataidat. Szerintem van a világon néhány millió Xiaomi használó, akinek semmi baja sincs a készülékével, akik nem mókolnak és fórumoznak. Az a tesztek eredménye is, hogy az ár-érték viszony tette ilyen népszerűvé a márkát. Az viszont igaz, hogy ennek következtében egy kicsit elszaladtak.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.