Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14251) miqlas válasza _stick_ (#14244) üzenetére


miqlas
őstag

Öt feltöltés kellett hozzá. Most azt írja, hogy 90%-os az akksi állapota, a telóm meg 2 éves.

42

(#14252) kisza25 válasza vlevi (#14222) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Én is ezt vettem észre🤔

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14253) kisza25 válasza t1 (#14239) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Én 45eFt vettem tavaly nyár elején, azt nehéz lesz űberelni :D
Én is rá vagyok feszülve az akksik töltésére, párom notija 8éves és 85% benne az akksi, úgy hogy 99% hálózatról használta és 100% töltötségen volt :C

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14254) rebla


rebla
aktív tag

Jött valami rendszer alkalmazás frissítés... Rámegyek hogy telepítem, de csak az előzményeket mutatja, nincs telepítés lehetőség, aztán eltünik... :DD

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14255) rebla válasza rebla (#14254) üzenetére


rebla
aktív tag

Na most sikerült.... Nem értem most ott volt a frissítésnél...

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14256) gthomma


gthomma
senior tag

Sziasztok!
Jelenleg 12.5.1.0 (QFGEUXM) van a telefonomon, ezt szeretném frissíteni, xiaomi.eu_multi_HMNote7_V12.5.3.0.QFGCNXM_v12-10.zip -re, OrangeFox recovery már fent van.
Ha jól értem a leírást akkor csak fel kell telepítenem a recovery-ből? Nincs szükség semmilyen wipe-ra nem kell semmit törölni ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#14257) szemmelver


szemmelver
aktív tag

Sziasztok!

Mitől lehet hogy nem jelzi a wifi nevét? Tudom fent jelzi, de itt nem. Pedig kellene.

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#14258) vlevi válasza szemmelver (#14257) üzenetére


vlevi
nagyúr

12.5-os MIUI?
Lehet, hogy azért.
A 12.5-ben pl megszűnt az óra, és az időjárás korábbi működése is, már csak statikus ikonkent működik, nem mutatja a pontos időt. Lehet, hogy a WiFi ikon is így járt.

(#14259) rebla válasza vlevi (#14258) üzenetére


rebla
aktív tag

[link] itt a megoldás tökéletesen működik nálam is minden ikon a régi statikus...

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14260) vlevi válasza rebla (#14259) üzenetére


vlevi
nagyúr

:R

Vajon lesz-e olyan MIUI launcher frissítés, mármint, rendes, automatikusan települő frissítés, amivel vissza jönnek az élő ikonok?

[ Szerkesztve ]

(#14261) rebla válasza vlevi (#14260) üzenetére


rebla
aktív tag

Ez egy jó kérdés... Mindenesetre én nem vártam meg. :DD

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14262) szemmelver válasza vlevi (#14258) üzenetére


szemmelver
aktív tag

Igen, de már előtte is ilyen volt.

(#14263) rebla válasza szemmelver (#14262) üzenetére


rebla
aktív tag

Kipróbáltam, kiraktam egy wifi widget-et. Csak színt vált állapottol függően, nem ír hálozatot..

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14264) Fall-N válasza vlevi (#14260) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem jobban hiányzik a feloldás utáni animáció. Mondjuk nem használok gyárit, mert jobb a Nova, Action, Smart 6 alfa, Niagara stb.

(#14265) fa4hu válasza gthomma (#14256) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Ha gyári ROM-ról váltasz EU.ROM-ra, format data mindenképpen kell.

(#14266) szemmelver válasza rebla (#14263) üzenetére


szemmelver
aktív tag

Színt? :Y érdekes. Nekem Note 5-ön, és fater redmi 4x-én is kiírja. Akkor lehet itt kivettek valamelyik frissítéssel.

(#14267) aelod válasza vlevi (#14258) üzenetére


aelod
veterán

Nálam működik az óra és az időjárás widget is.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14268) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

mindjárt jön a redmi note 11, abból is 3 fajta. bejön az a szögletes forma, fehér színben, lehet le lesz cserélve a note 7, habár sok bajom nincs vele még, de már kicsit gyenge (laggolgat), meg az akku sincs a helyzet magaslatán (79%-os).

[ Szerkesztve ]

(#14269) aelod válasza Bl.Gyo. (#14268) üzenetére


aelod
veterán

én is arra ácsingózok csere ügyileg
a 10-es széria nem győzött meg :(

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14270) vlevi válasza aelod (#14267) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nem a widget a probléma, hanem az, hogy régebben az ikonok, amikor a főképernőre ki voltak rakva, azok is mutatták a napi dátumot, az időt, és talán az időjárás is mutatott valami, a helyzetnek megfelelő ikont (felhő, nap, stb...).
De most csak egy egyszerű, átlagos, sosem változó ikon jelenik meg.
Nem használok speckó skin-t a MIUI launcherhez, mert azoknál fordult elő korábban, hogy ott nem működtek.
Annyira azért nem életbevágó, hogy emiatt kézzel telepítsek MIUI launchert, és utána meg esetleg azzal legyen valami más nyűg.

(#14271) aelod válasza vlevi (#14270) üzenetére


aelod
veterán

Na ezzel én is így vagyok. Á már értem. Ezek nálam nem működtek korábban sem így nem maradtam le akkor semmiről :DDD
Ehhez már csak akkor fogok nyúlni komolyabban ha átköltözöm majd az újra. Addig használom.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14272) rebla


rebla
aktív tag

visszább a megoldás nem tudom miért nem használjátok....
Semmiféle probléma nem volt azóta sem a progival...
De nekem mindegy :)

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14273) rebla


rebla
aktív tag

Jött a jegyzetekre frissítés,de ugyanolyan xar a kinézete mint volt... :W

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14274) azimut


azimut
aktív tag

A kedvenc CrDroidomra régóta nem jött frissítés, ráadásul az akkuszivárgás jelentős volt. Megpróbáltam recoveryben egy kis pucolást (wipe), de onnan meghalt a telefon, nem töltött be a rendszer. Adatokat - elsősorban fotókat - ki tudtam menteni, a többi nem számított, gyalu, majd random választással egy Pixel 6 Pro fantázianevű romot taszajtottam fel. Android 12, gapps benne van. Pár alkalmazást még kilőttem, töröltem, majd gyorsan belaktam. A kamera alkalmazáshoz elvileg egy gcam patch járult, de patch install után nem indult a rendszer, ezért matyiztam még vele egy kicsit. A saját, eddig megszokott gcam-om (7.3.018 by UrnyxOS) hibátlanul felment, és működik.

A 12 szokatlan (nincs home gomb, fura ujjmozdulatok kellenek), de nem vészes. Eddig fluid, szivárgás nem volt. Gps jó, gravity szenzor rendben (a fülem nem indít alkalmazásokat), Chrome-ot Via-ra cseréltem, a gyári launcher a híreket, keresőt erőltette, ezért Nova-ra váltottam, bankolni lehet. Közösségi oldalak nem játszanak, értesítésekből csak a levelezőt és az üzenetküldőt engedélyeztem, időjárás értesítés sem kell, kinézek az ablakon....

Régebben a zenehallgatás is fontos volt, de 1. van egy klassz rpi+dac streamelésre, 2. autóbe vettem rendes fejegységet. Esetleg távolabbi barkácsműhelyben használok bt-s erősítőt, az is remek.

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#14275) aelod


aelod
veterán

Frissítettem a google keresőt és azóta ha beírok vmit akkor semmit nem talál nem tölt be semmit. Hol tudom eltávolítani a frissítést? Megvan.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14276) bigmafa


bigmafa
tag

Sziasztok, mennyire ajánlanátok ezt a telót egy gyereknek? Értem ezalatt - mennyire működik megbízhatóan, gyári állapotban, mindenféle mókolás nélkül? Nem szeretném állandóan hekkelni a telúót hogy menjen, mindenféle mágikus hibákat orvosolni, custom ROM-okat tölt9getni, stb... Illetve hogy tudom megnézni hogy a megvenni kívánt telefon mennyire "steril" mindenféle mókolástól? Köszönöm!

(#14277) 0xmilan válasza bigmafa (#14276) üzenetére


0xmilan
addikt

En teljesen gyari allapotban hasznalnom, mindenfele mokolas nelkul es teljesen oke. Ez mar sorban a masodik (redmi) telefonom, amit meg csak nem is rootoltam, mert a dobozbol kiveve is hasznalhato.
A beallitasokban meg tudod nezni, hogy milyen rendszer van a telefonon. Meg gondolom meg tudod kerdezni az eladot is. :D

(#14278) 22Dávid22 válasza bigmafa (#14276) üzenetére


22Dávid22
aktív tag

Szerintem teljesen rendben van a dobozból kivéve is, bár egy debloatot az összefoglalóban lévők szerint azért ajánlanék.
A telefon sterilitását legegyszerűbben a fejlesztői beállításokban tudod ellenőrizni, nem tudom most pontosan, azt hiszem, Mi Unlock állapotának hívják a menüpontot, ha azt mondja neked, hogy ez a telefon biztonságos, a rendszerbetöltő/bootloader zárva van, akkor a telefonon biztosan eredeti rendszer fut, módosítások nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#14279) bigmafa válasza 22Dávid22 (#14278) üzenetére


bigmafa
tag

Köszönöm mindkettőtöknek!

(#14280) junkpod


junkpod
nagyúr

Hello, pár napja megint csavarral valamit a hangerő vezérlés környékén. Most azt csinálja, hogy webes videó lejátszás esetén telefon hangszóró üzemmódra vált és itt kezdi lejátszani a hangot a beszélgetés hangszórón. Nagyon dühítő!
Van erre valami javítás ötlet? :W :W :W

Box's don't touch!

(#14281) rebla válasza junkpod (#14280) üzenetére


rebla
aktív tag

Nem lehet hogy koszos a jack aljzat? Ha jol értem a kérdésed.... Lehet azt hiszi be van duva a füles. A füles ikon nem jelenik meg? Nekem egyszer be esett az eső aztán kint volt az ikon. Ki kellet puccantanom, fültisztítóval.

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14282) junkpod válasza rebla (#14281) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ötletnek jó, de akkor miért hallatszik a hang a hangszoroban? Inkább sw hibaban hiszek...

Box's don't touch!

(#14283) kisza25 válasza junkpod (#14280) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Szerintem valami android hiba lesz, mert enyém is elkezdte csinálni,.meg a párom telója is, pedig az egy Samsung

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14284) aelod


aelod
veterán

Arra nincs javaslatotok ha a beszéd hangszóró kezd halkulni? Utcán annyira oda kell paszírozni a fülemhez a telefont, hogy halljam, hogy a kezem elfárad....

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14285) aprokaroka87 válasza kisza25 (#14283) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Csak webes videóknál van ilyen?
vagy úgy általában?

(#14286) kisza25 válasza aprokaroka87 (#14285) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Most konkrétan, egy fb videónál csinálta, újraindítás megoldja.
De páromnak Messenger beszélgetésnél is van hogy oda rakja ki a hangot
Napokban Amúgy többször le is fagyott a telefon Most néztem hogy november 9 én volt valami hibajavítás de úgy tűnik hogy több hibát csinált mint amit javított

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14287) aprokaroka87 válasza kisza25 (#14286) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Érdekes bug.

Redmi note 7 gondolom továbbra is Android 10 alapú, na és a Samsung?

[ Szerkesztve ]

(#14288) aprokaroka87 válasza aprokaroka87 (#14287) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

-

[ Szerkesztve ]

(#14289) kisza25 válasza aprokaroka87 (#14287) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Meg többször csinálta mostanában, hogy a hangerő gombra rányomtam, hogy változtassak media hangerőt, vagy bármit, de nem jön be semmi, csak a mikrofon, nincs is más lehetőség, vagy éppen a hangszóró, de mád nincsen.
De amúgy ezen az oldalon is csinálja azt, hogy sokszor írok valamit és menet közben eltűnik amit írok és rá kell nyomnom a kikapcs bekapcs gombra hogy megjelenjen a szöveg :F

A Samsung az most nincs itt a közelemben.

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14290) rebla válasza aprokaroka87 (#14288) üzenetére


rebla
aktív tag

Tied is bugos ,kétszer küldte el. :DD

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14291) aprokaroka87 válasza rebla (#14290) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

igen, ph! app furcsa lett...

(#14292) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Mondjuk én arra is kíváncsi lennék, hogy a Miui fog-e még kapni frissítést.
Vagy megkapta az egyetlen Miui 12.5 frissítést, oszt ennyi volt...

Engem már nem érint nyilván.

(#14293) vargalex válasza aelod (#14284) üzenetére


vargalex
félisten

Próbáld meg valami vékony sörtés fogkefével az előtte lévő rácsot megtakarítani. Biztosan eltömődött néhány lyuk a szennyeződéstől...

Alex

(#14294) Mercutio_ válasza kisza25 (#14283) üzenetére


Mercutio_
félisten

Gyári app frissítés óta ha fekvő helyzetben indítom a telón lévő videót csak egy tejfehér felület látszik és megy a hang.
Állóban indítva és elfordítva megy rendesen.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14295) aprokaroka87 válasza Mercutio_ (#14294) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Gyári app?
Gyári böngészőre gondolsz?

(#14296) Mercutio_ válasza aprokaroka87 (#14295) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem
Gyári videólejátszó

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14297) aprokaroka87 válasza Mercutio_ (#14296) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Alkalmazás adatainak törlése sem oldja meg a gondot?

(#14298) junkpod válasza kisza25 (#14289) üzenetére


junkpod
nagyúr

Az írás közben elfogy a szöveget nekem már régóta csinálja, olyankor elég egy hosszan nyomása szövegen mintha kijelölni akarnék és megjön minden.
A videó gondot én is Facebook böngészés közben vettem észre. Nincs FB app, Chrome böngészőben. Az is lehet, hogy Chrome hiba.

Box's don't touch!

(#14299) aelod


aelod
veterán

Insta értesítést nektek is hektikusan küldi? Amit már olvastam megjelenítí értesítésként újra.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14300) junkpod


junkpod
nagyúr

A beragadó beszéd-hangszóró problémára némi workaround: úgy tűnik whattsap vagy messenger appok tartják hívás üzemmódban a telefon hangszórót, ugyanis ha kilövöm ezeket akkor visszajön a hangszórós lejátszás.

Box's don't touch!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.