Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13151) aelod válasza Gloob (#13150) üzenetére


aelod
veterán

Akkor inkább megvárom a globalt :N

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#13152) Mok28 válasza trebrona (#13131) üzenetére


Mok28
csendes tag

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=7401609621723585.jpg][link]

[ Szerkesztve ]

(#13153) fa4hu válasza Mok28 (#13152) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

A Néma/Ne zavarjanak alatt nincs véletlenül benn egy időzítés, ami a nap nagy részére kiterjed?

(#13154) amadeus11


amadeus11
senior tag

Feltettem én is a miui 12.5- öt. Rettentően lassú lett minden. Nagyobb bugot nem találtam azon kívül, hogy a telefon dupla annyi ideig tölt. Előtte egy szeptemberi xiaomi.eu ROM volt fenn, az nem volt ilyen lassú (12.1). Senkinek nem ajánlom a 12.5. - öt, gyenge hozzá a hardver. Teszek egy próbát a Crdroiddal, ha nem jön be, visszateszem az egyik régebbi stabil xiaomi.eu ROM-ot.

[ Szerkesztve ]

There is a star

(#13155) Mok28 válasza fa4hu (#13153) üzenetére


Mok28
csendes tag

Köszi szépen! Sajnos nincs beálítva időzítés. Az érdekes, hogy a messenger és a viber is kicseng. Hát ez tényleg elég rejtélyes. Csinálok egy biztonsági mentést, majd egy gyári visszaállítást.

(#13156) vargalex válasza amadeus11 (#13154) üzenetére


vargalex
félisten

Érdekes, én is feltettem szombaton, nálam sokat gyorsult. Anno MIUI11-el használtam még xiaomi.eu-t, aztán gyárira váltottam, de a MIUI12 frissítéssel teljesen belassult (3 GB RAM-al rendelkező példányom van). Akkor visszaálltam MIUI11 gyárira. Most pedig a MIUI 12.5-re.

Alex

(#13157) Gloob válasza amadeus11 (#13154) üzenetére


Gloob
addikt

Azért egy kicsit erős az, hogy senkinek nem ajánlod, mert te ezt tapasztaltad! Nálam semmi gond a sebességgel, az üzemidő viszont egy kicsivel nőtt. Én viszont ajánlom a kísérletező kedvűeknek. A telepítése milyen volt, és mire ment fel? Volt előtte full wipe, és data format? Ha nem, akkor nincs miről beszélni tovább!

Samsung Galaxy A52S

(#13158) amadeus11 válasza Gloob (#13157) üzenetére


amadeus11
senior tag

Igen, volt format data. Lassú és kész. Addig amíg elindulnak a programok nézhetsz cool animációkat. Nézegesd! :D ;]

There is a star

(#13159) Gloob válasza amadeus11 (#13158) üzenetére


Gloob
addikt

Nálad lassú, nálam, és még sok másnál nem! Senki nem kényszerít a használatára! Az animációkból meg vissza lehet venni, ha zavaró. No, de mindegy ám, hogy ki mit használ, és hogyan. Engem nem zavar. 😀 :N

Samsung Galaxy A52S

(#13160) Fall-N válasza amadeus11 (#13154) üzenetére


Fall-N
veterán

Azt ugye tudod, hogy ez nem hivatalos ROM és a végleges 12.5 még csak tesztelés alatt van? Ezért még rengeteget fog változni/javulni. Pont azt ígéri a Xiaomi, hogy kevesebb erőforrással beéri, mint a 12. Egyébként nekem eddig sem volt gondom vele (stabil MIUI 12).

[ Szerkesztve ]

(#13161) aprokaroka87 válasza vargalex (#13156) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nem értek hozzá, de lehet hogy a 3gb-os modell esetében valami máshogyan konfurálodik.

Persze lehet hogy nincs hozzá köze.

(#13162) vargalex válasza aprokaroka87 (#13161) üzenetére


vargalex
félisten

Pontosan miattad (is) emeltem ki, hogy 3 GB-os modell és itt is jó most a sebesség. Alkalmazások bezárásával sincs gondom, mint a hivatalos MIUI12-nél volt.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#13163) 22Dávid22


22Dávid22
aktív tag

Sziasztok!

Elsősorban azokhoz fordulok most, akiknek vacakol a GPS a telefonjában. Nekem is volt ezzel gondom, még szeptemberben raktam újra a telefont emiatt, nem sokkal ezután viszont megint rossz lett. Azonban lehet, találtam valami megoldást, nekem legalábbis azóta rendben működik, ha más is meg tudna erősíteni, hogy ez nem csak véletlen, annak örülnék. A következőket csináltam:
Kikapcsoltam a GPS-t, majd az alkalmazáskezelőben rákerestem a "location" szóra (rendszeralkalmazások legyenek megjeleníttetve), majd az így kidobott 3 appnak (Fused Location Provider, LocationServices, Fused Location) töröltem az összes adatát, illetve nyomtam egy kényszerített bezárást, ahol lehetett. Mióta ezt megtettem, működik rendesen, max 1 perc alatt jelet fog, de általában csak pár másodperc.

(#13164) Reignman


Reignman
aktív tag

Sziasztok, mit kell kikapcsolni, ha a telefon alvo modbol felebred, ha az ujjlenyomatolvasohoz erintem az ujjam? Minden jelszó ki van kapcsolva elvileg.

(#13165) junkpod


junkpod
nagyúr

Hello, hogyan lehet lassított felvételt feltölteni yt-ra? Ha csak simán feltöltöm akkor normális sebességű lesz.

Box's don't touch!

(#13166) junkpod válasza junkpod (#13165) üzenetére


junkpod
nagyúr

Rájöttem, szerkesztés és mentés után már megy.

Box's don't touch!

(#13167) hzsolee válasza 22Dávid22 (#13163) üzenetére


hzsolee
őstag

Hát nekem is marhára nem akar néha jó lenni a gps. Vazzét használok, de általában azt írja nincs hálózat, nincs gps. Megcsináltam amit írtál, majd hétközben tesztelem....
Bár nálam így nézett ki.

Hiába törlöm, az a kétszázvalamennyi akkor is ott van.

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#13168) lacentos válasza hzsolee (#13167) üzenetére


lacentos
aktív tag

Csak megemlítem a Google-helymeghatározás be van kapcsolva ?
Mert ha nincs akkor csak a GPS jelekre hagyatkozik a készülék.

(#13169) hzsolee válasza lacentos (#13168) üzenetére


hzsolee
őstag

:K

Ha nincs gps, akkor is mutat valamit, de bent megyek a szántásban... :D

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#13170) hzsolee válasza hzsolee (#13167) üzenetére


hzsolee
őstag

Szerintem legalább olyan szar mint volt...

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#13171) aelod


aelod
veterán

Más sem tud keresni instán? Egybe csúszott a virtuális gombokkal az insta keresője...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#13172) Fall-N válasza aelod (#13171) üzenetére


Fall-N
veterán

Nálam semmi gond vele.

(#13173) Roxkex


Roxkex
senior tag

Én tipikus csendes tag vagyok :D
Néha befigyelek ide, néha nem. Láttam, hogy néhány emberkének nem fekszik a MIUI 12. Tényleg nem értem mi a bajotok vele, nekem minden jó csak amikor elkezdek egy telefon hívást akkor nem jelenik meg a in-call UI XD Semmi baja ennek !

Najó bevallom... Ez nem a ROM hibája, hanem az enyém. Egyszer "kizártam" magamat PIN kóddal a telefonból és akkor kicsit kísérleteztem, hogy hogyan tudom kiiktatni azt, hogy kérdezzen PIN kódot a TWRPből és hát jó néhány "telefon service"t kitöröltem a rendszerből (csak átneveztem a fájlt és így "nem volt fent") és betudtam jutni a telefonba :D - Hiába állítottam vissza utána mindent a régibe - azaz raktam vissza az ideiglenese törölt appokat - nem jelenik meg az in call ui... XD
Szal most megy a reinstall.

Tanulság !? Ne legyél lusta hajnalba felkelni az ágyból és előszedni a rég elfeledett PIN kód kártyádat, hacsak nem szeretsz trükközni XD De akkor vállald a kockázatot.

Gondoltam kicsit feldobom a napotokat a vicces történetemmel :)

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#13174) peppe79


peppe79
senior tag

Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy van-e lehetőség ennél a telefonnál downgrade-elni? Jelenleg Android 12-es van telepítve rá.

(#13175) vlevi válasza peppe79 (#13174) üzenetére


vlevi
nagyúr

MIUI12-esre gondoltál, igaz?
Mert Android12-es telefonja még a Google főnökének sincs :D
OTA frissítésen keresztül nem lehet downgradelni, de, az MI Flash Tool-al vissza tudod tenni a régebbi ROM-t. Természetesen ez teljes újratelepítéssel, adatvesztéssel jár.

(#13176) peppe79 válasza vlevi (#13175) üzenetére


peppe79
senior tag

Szia! Bocs, biztosan igazad van! Segg hülye vagyok az okostelefonokhoz, nem is érdekelteltek soha. Azt sem tudom, mi az az OTA, vagy MI Flash tool. :B
A Note7-es a nejemé, és a lényeg az, hogy egy Medtronic glükózmonitor applikációját szeretné rá feltelepíteni. MIUI12-vel viszont nem lehet, de állítólag régebbi MIUI verzióval működik.

(#13177) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Azért elég fura hogy Tavaly október óta nem volt egy Update sem EEA-ra.

Mennyi rá az esély hogy a support már kb nincs is meg rá?

(#13178) aelod válasza aprokaroka87 (#13177) üzenetére


aelod
veterán

Miért lenne fura? Azóta a Note széria már 9-nél jár idén jön a 10. Elviekben kap még egy 12.5 MIUI-t és la revedere! Ahogy a román mondja.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#13179) aprokaroka87 válasza aelod (#13178) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Az oké, de de más készülékek folyamatosan kapják a már kiadott Miui 12 frissítéseket is.

Bár igaz a Redmi note 8t is tavaly kapott útoljára frissítést.

Az hogy érkezik a miui 12.5 meg majd kiderül, én nem bízok már benne...

(#13180) aelod válasza aprokaroka87 (#13179) üzenetére


aelod
veterán

más készülékek folyamatosan kapják a már kiadott Miui 12 frissítéseket is.

Pl.?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#13181) aprokaroka87 válasza aelod (#13180) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Pl Redmi 9.

Igaz az Miui 12-vel indult.

(#13182) aelod válasza aprokaroka87 (#13181) üzenetére


aelod
veterán

Igen 2 szériával odébb...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#13183) aelod


aelod
veterán

Frissítés...hamarosan lehet úgy jár a Xiaomi mint a Huawei. link

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#13184) Joe1 válasza aelod (#13180) üzenetére


Joe1
tag

Én pont 1 hete kaptam a Note 8-ra a második MIUI 12 frissítést, MIUI Global 12.0.3.0 Stabil.

[ Szerkesztve ]

(#13185) trebrona válasza aelod (#13183) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Akkor már házon belüli cikk: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13186) aelod


aelod
veterán

Ezt nem is néztem még, köszi!

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#13187) azimut


azimut
aktív tag

Már sokadjára azt hittem, hogy a CrDroid megállt a fejlődésben, de megjelent a 7.2-es verzió. Data formattal együtt 5-6 perc alatt felpattintottam. Vigyázat, 11.0.1 global firmware (pontosabban: fw_lavender_miui_LAVENDERGlobal_V11.0.6.0.PFGMIXM_48d41b4dee_9.0) kell hozzá. Egy hónapig a Revenge OS-t használtam, az sem rossz. Éljenek az AOSP romok! Karcsúak, gyorsak, stb...

Romolgatást a népnek!

[ Szerkesztve ]

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#13188) gentlemanus válasza azimut (#12956) üzenetére


gentlemanus
csendes tag

Üdv !
Most raktam fel a 17.1-et. Miui után még szokni kell.
Hívásrögzítést hogyan mivel oldod meg ?

(#13189) fluttershy válasza azimut (#13187) üzenetére


fluttershy
tag

Nem voltam már itt több hónapja mert szerencsére minden tökéletes a telefonnal amióta megszabadultam a miuitól. Vicces látni hogy még mindig megy a rinya hogy mennyire bugos az a fos.
Crdroid mellett még a lineageost és a pixel experiencet említeném. Jelenleg a decemberi stable pixel experience plus van rajta de mivel ez az utolsó android 10es update, lassan el kell kezdjek romot nézni. Pixel experience 11 betát nem akarok tesztelni. Szerintem visszatérek lineage osre.

Pixel experiencet amúgy mindenkinek ajánlom, a 10es nagyon jó volt, remélem a 11 hamar kiforr és lesz olyan jó mint ez volt. Aki kedveli a sima puritán androidot annak kánaán, mindenhol google appok alapértelmezetten, még gcam is van és minden funkciója működik.

(#13190) Mercutio_ válasza fluttershy (#13189) üzenetére


Mercutio_
félisten

Pixelben van a miui-féléhez hasonló automatikus hívásrögzítés ,mindkét felet azonos minőségben veszi?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13191) fluttershy válasza Mercutio_ (#13190) üzenetére


fluttershy
tag

Megfogtál :( Nincs benne. Nem használom szóval engem nem zavar de ez egy valid hiányosság. Vannak megoldások ha van root, de ezekkel nem foglalkoztam.

(#13192) fa4hu


fa4hu
Topikgazda

Valaki nem próbálta a Gcam 8.1-es béta verzióját a telefonon? Poco M3 alatt már minden működik benne, az elkészült képek Gcam-ban való visszanézéséhez fenn kell, hogy legyen a Google Fotók. Minden dátumhoz két letölthető verzió van, a "clone" azt a célt szolgálja, hogy másik Gcam port és verzió mellé is telepíthető legyen összeveszés nélkül. A 7-es verziójú Gcam-ot szerintem most már veri.

(#13193) Mercutio_ válasza fluttershy (#13191) üzenetére


Mercutio_
félisten

Köszönöm :R , akkor marad az xiaomi.eu rom, sajnos munka miatt fontos ez a funkció :B

MÁS: BL nyitási kódhoz csinálnám a Mi Fiókot, eljutok odáig, hogy megadom a saját jelszómat, és alul feldob egy caphcha képet, a rajta lévő betű-szám kódot kellene begépelnem.
Screenshot, belenagyít, begépel, elküld ééééés: "a beírt kód hibás"
Ezt már 15-ödjkére dobja :W
Valami ötlet?

Telefon svájci régión, Mi Fiók létrehozásnál Hungary-t adtam meg, jelzi is, hogy ez később nem változtatható, elfogadtam, de kétlem, hogy ez bekavarna.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13194) junkpod


junkpod
nagyúr

Itt azt írják, hogy rn7 is megkapja a 12.5 verziót és lényegesen gyorsabb lesz. :)
[link]

Box's don't touch!

(#13195) aprokaroka87 válasza junkpod (#13194) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

:D

tehát akkor az lesz a Miui 12, amit akartak valójában.

(#13196) vargalex válasza junkpod (#13194) üzenetére


vargalex
félisten

Nekem most a Xiaomi.eu MIUI12.5 van fenn. Tényleg jóval gyorsabb, mint a gyári MIUI12.

Alex

(#13197) junkpod válasza aprokaroka87 (#13195) üzenetére


junkpod
nagyúr

Hát ja, a miui12 meg egy optimalizalatlan sw.

Box's don't touch!

(#13198) aprokaroka87 válasza junkpod (#13197) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Pláne a 3gb ram okozott neki gondot.

Bár úgy néz ki Február-ban amúgy is váltok majd Realme 6-ra.

Teszek egy próbát vele, ezt a telefont meg el rakom tartalékba.

A 3gb ram már amúgy is egyre több hátránnyal jár számomra :)

(#13199) aelod


aelod
veterán

Hol érdemes gyári új akkut venni?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#13200) Bl.Gyo. válasza fa4hu (#13192) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Én próbáltam, de vissza tettem a 7.6-ot, az az én szemem szerint jobb képet csinál. sajna a 7.6-ba és 8.1-be se jó a lassított felvétel készítése, mind a kettőnél nekem egyből bezárja az alkalmazást, vagy ha nem, akkor olyan mint ha rögzítene de egy 0:00 videót ment el.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.