Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14951) Bl.Gyo. válasza vargalex (#14950) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

hát lehetnek gagyi kínai után gyárott akkuk is ami ilyen, igen. de amit említettem valamilyen xiaomi akku volt 4000mah, és alatta meg 2600mah volt írva és samsung gyártás. na ez már jó is lehetne, de nagyon utána kell nyomozni hogy mi a helyzet a kiszemelt akkuval.

[ Szerkesztve ]

(#14952) vargalex válasza crok (#14949) üzenetére


vargalex
félisten

Igen, a Nohon akkukat dícsérik, csak ugye az mindenképpen külföldről jön és nem is a legolcsóbb... Bár, ahogy látom, most éppen akciós.

Alex

(#14953) moma


moma
őstag

Sziasztok. Többször volt mostanában olyan, hogy nem hallottak hívásnál. Ha headsetet bedugom minden jó. Tapasztalt valalaki már ilyet? Lehet mikrofon megadta magát? :/

we all deserve a bit of luck.

(#14954) rebla válasza moma (#14953) üzenetére


rebla
aktív tag

Szia!
A headset ki van húzva, nem látszodik az ikon fent mint ha be lenne dugva?
Nekem eső után kissé beázott, és ott volt a jel mintha be lenne dugva... Hajszárító megoldotta.
(A jack aljzat kapcsoló érintkezős, és ha víz vagy valami vezető anyag kerül be, akkor azt hiszi, hogy headset van bedugva ) Akkor ott az ikon fent...

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14955) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Rendeltem Ali-rol egy (par) UV fenyre szilardulo tempered glass-t. Gyerekek komolyan, Nillkin szint, mar ami az atlatszosagot es a tapintasi elmenyt illeti. Olyan, mintha egy vatta uj gyari kiejelzot kapott volna a telefon. Nem viccelek!
A meg hatasosabb feeling vegett elokaptam a szekrenybol egy levendula :D szinu cover-t, szoval most megint elvezem a regi uj erzest :D

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#14956) Lacuss20 válasza Archttila (#14955) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Sziasztok! Nemigazán tudom eldönteni, de úgyfest, hogy kikopott a seggly***a a telónak, azaz a töltő csatija kb mindenféle kábel-új is könnyenkicsusszan. Érdemes másikat forrasztani rá vagy bírja amíg bírja( persze az idegeim is) aztán pedig "kuka"? :F :F

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#14957) wanted5 válasza Lacuss20 (#14956) üzenetére


wanted5
őstag

Elöször takarítsd ki, ha nem megy bele a kábel, akkor tele van kosszal.

(#14958) Lacuss20 válasza wanted5 (#14957) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Könnyen kicsusszan, nem az hogy nem megy bele :(

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#14959) wanted5 válasza Lacuss20 (#14958) üzenetére


wanted5
őstag

Elöször takarítsd ki

(#14960) miqlas válasza wanted5 (#14959) üzenetére


miqlas
őstag

... gondolom tölt neki, csak könnyen kicsúszik! A fiam RN-jánál van az, hogy annyira bekoszolódik a type-c aljzat, hogy mindig kikotrom, mielõtt neki állna tölteni, mert ott is könnyen kicsusszan, de nem is tud tölteni! :R

[ Szerkesztve ]

42

(#14961) vargalex válasza miqlas (#14960) üzenetére


vargalex
félisten

Általában inkább az szokott előfordulni, amit a kolléga ír. Azaz annyira be lehet dugni a kosztól, hogy még éppen tölt, de már nem áll meg benne stabilan.

Alex

(#14962) rebla


rebla
aktív tag

puccancsd má'n ki!!! :DD :C

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14963) Mercutio_ válasza Lacuss20 (#14956) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mágneses csatit szoktak javasolni, aminél fixen bent van a csati egyik fele a telóban, de ahogy előttem írták, először egy alapos csatlakozó takarítás ajánlott.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14964) aelod válasza wanted5 (#14944) üzenetére


aelod
veterán

Az összes szerviz is kínait rendel. Sok esetben hitvány minőségű. Az új akksi amit vettem bele gyengébben teljesített mint a 2 éves...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14965) cirkus


cirkus
aktív tag

Anno ezt a telefont akkor vettem meg mikor elérhetővé vált Magyarországon és sajnos azzal a nagy hibával, amiről a tesztek még nem írtak, hogy nagyon rossz torz a hang a felvételeken, ha azt koncerten vagy buliban egy nagyobb hangerőn rögzíti az ember. Sokat járok ilyen alkalmakra így sajnos ez nekem elég nagy hátrány. Gondolom nektek is ez a tapasztalatotok.

(#14966) Biqci válasza cirkus (#14965) üzenetére


Biqci
aktív tag

Igen, amint hangosabb lesz a zene, borzasztóan torz lesz a felvétel. Itt is kérdeztem anno, kipróbáltam mindent ami toppet csak kaptam, de semmi javulás... Ez ilyen, sajnos...

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#14967) cirkus válasza Biqci (#14966) üzenetére


cirkus
aktív tag

itt írnak valami rootolási dolgot, a microphon felvételi hangerejével kapcsolatban...
de én nem értek hozzá
https://forum.xda-developers.com/t/fixed-audio-distortion-in-violet.4002033/

[ Szerkesztve ]

(#14968) Biqci válasza cirkus (#14967) üzenetére


Biqci
aktív tag

Megmondom őszintén, nem tudom, hogy pont ezt kipróbáltam-e, de ami akkoriban megoldást nyújthatot, mindent. Van négy különböző kamera app fent a telón, állítgattam mindent, talán egy kicsit javult, de egy rendes koncert hangot nem tudtam felvenni, folyamatosan túl volt vezérelve a hang. Úgyhogy elengedtem ezt. Hamarosan hozzákezdek új készülék irányába keresgélni, remélem azzal nem lesz ilyen...

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#14969) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Android 13 alapú custom rom-okkal kinek van tapasztalata már?

(#14970) duo


duo
őstag

sziasztok!

nyitnám az asszony 7-esét. odáig jó hogy regisztráltam mi fiókot, telefonon beléptem, fent van a unlock szoft éppen kapcsolnám össze ott is, erre küldeni akar egy smst verifikációs kóddal amit rendre nem kapok meg. már legalább 4-5 ilyen szarra kattintottam, de semmi. mit csináljak azon kívül hogy flexxel kettévágom?

köszi!

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#14971) crok válasza duo (#14970) üzenetére


crok
nagyúr

Pl. add hozza a tel.szamot inkabb az [account.mi.com]-on, ugyis ki kell ott tolteni meg par mezot..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#14972) duo válasza crok (#14971) üzenetére


duo
őstag

azon természetesen túl vagyok.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#14973) duo válasza duo (#14972) üzenetére


duo
őstag

sőt többféle telefonszámmal is kipróbáltam. a verifikacios smst meg is kaptam, de a mi unlock program nem alarta az igazsagot. ket verzioval is kipróbáltam. nekem ennyi fert bele. mást fogok csinalni.
*
annyi lenne a tiszteletteljes kerdesem hogy tudtok e linket a legutolsó miui11-es romra? Ami fastbootbol flashelhető?

most 12.5.1.0 van rajta. QFGEUXM.

köszönöm.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#14974) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv, pár napja vettem észre, hogy a telefon hátlapján elvált a hátlapi ragasztás.

Ez mitől lehet?
A gyári hozzáadott műanyag tokban van,
Lehetséges hogy 1-2x le ejtettem, de mivel mindig rajta van az a tok, sosem néztem.

Szétszedni jobban nem mertem, gondoltam már arra is hogy az Akksi púpos lett, mert olyan mintha valami nyomná kifelé.

Vagy szimplán csak elöregedett?

[ Szerkesztve ]

(#14975) trebrona válasza duo (#14973) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Ahogy nézem, EEA az a legfrissebb. Global van újabb: [link]

Fastboot: https://bigota.d.miui.com/V12.5.3.0.QFGMIXM/lavender_global_images_V12.5.3.0.QFGMIXM_20211210.0000.00_10.0_global_8dd551a637.tgz

De egyébként teljesen mindegy, mert fastboot-hoz is nyitott bl kell.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14976) duo válasza trebrona (#14975) üzenetére


duo
őstag

nee! Tényleg? Hat akkor ez ennyi sajnos. regebbi romot nem enged szerintem sehogy sem feltenni. a getvar antirollback 4-est ír :/

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#14977) imi0424


imi0424
senior tag

sziasztok.
van egy lerokkant note 7 a fiókomban, és az lenne a kérdésem, hogy ezt az Lcd panellal összekötő kábelt ki bírom valakivel cserélhetni? mert el van szakadva szegény.
de már nem igen ér annyit, hogy az LCD panelt is cseréljem, és így hátha olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#14978) Archttila válasza imi0424 (#14977) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez lenne az? [link] [link]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#14979) fa4hu válasza aprokaroka87 (#14974) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Esélyes az aksi.

(#14980) aprokaroka87 válasza fa4hu (#14979) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Értem.

Mivel nincs rá garancia így gondolkodom rajta, hogy megérné-e akksi csere.

(#14981) rebla válasza aprokaroka87 (#14980) üzenetére


rebla
aktív tag

Annak kellene után járni, hogy az újabb modelleknek az aksija, telepíthető-e?
Gondolom azok még nem annyira "utángyártottak" ?!
Nekem is már sokat kell tölteni sajna....

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14982) aprokaroka87 válasza rebla (#14981) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Igazából az a kérdés hogy ki foglalkozik hivatalosan a szerviz dolgokkal.

Annyi a hátrány, hogy nem gyári garancia van rá.

A Wayteq vajon foglalkozik vele?

(#14983) Alyx01


Alyx01
csendes tag

Sziasztok!

Mennyit ér most egy megkímélt 4/64, és egy 3/32 note 7?
Valamint ár érték arányban mit érdemes venni helyette márkán belül?

Köszi.

(#14984) tomy86 válasza Alyx01 (#14983) üzenetére


tomy86
addikt

Ezeket itt is megkérdezheted, ha nem jön válasz:
MOBILTELEFON / TARTOZÉK / OKOSÓRA / OKOS KIEGÉSZÍTŐ beárazás
vásárláshoz:
Milyen okostelefont vegyek?

[ Szerkesztve ]

(#14985) Alyx01 válasza tomy86 (#14984) üzenetére


Alyx01
csendes tag

Köszönöm, megpróbálom.

(#14986) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Aki AICP-n van megnezne nekem az alabbi mappa tartalmat?
/data/user_de/0/com.android.bluetooth/

Elore is koszonom! :R

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#14987) azimut válasza Archttila (#14986) üzenetére


azimut
aktív tag

Remélem boldogultál. Az AICP az eddigi legtakarékosabb rom, kár, hogy nincs tovább fejlesztés.

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#14988) Archttila válasza azimut (#14987) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Majd reggel kiderul. (még dolgozom) :D
Koszi a segitseget! :R

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#14989) Archttila válasza azimut (#14987) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Sajnos tovabbra sem mukodik, ettol fuggetlenul koszonom a faradozasodat. :R

Az AICP az eddigi legtakarékosabb rom, kár, hogy nincs tovább fejlesztés.

Igy van. Sajnos jelenleg nincs, es velhetoleg nem is lesz uj ROM/maintainer :(

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#14990) SamSem58


SamSem58
aktív tag

Sziasztok,

Van egy 3 éves Xiaomi Redmi Note 7 telefonom, melynél egy kellemetlen hiba adódott: bár a telefon kapcsolódik a Bluetooth-hoz, de nem fogadja a bejövő hívást, a Bluetooth még csak nem is csörög. Ez kellemetlen, mert sokat autózok miközben a telefon a zsebemben, vagy a táskámban van. (Mire előhalászom a telefont, akkorra a hívás már megszűnt, továbbá ha lemeszel a zsaru, akkor az sokba kerül!) Két Bluetooth-om van, az egyik BT HS 112, a másik pedig Samsung Headset Essential, valamikor az idei nyár végén, egyik napról a másikra észleltem, hogy egyik Bluetooth-ot sem tudom használni a telefonnal. :(( Azóta csináltam egy rendszer visszaállítást, de sajnos az sem segített. :(( Kérdésem: lehet e ezzel valamit tenni házilag, vagy szervizbe kell küldeni a készüléket??

Samsem

(#14991) lacentos


lacentos
aktív tag

Találkoztatok már ezzel a problémával,hogy akár mit csinálok nem tűnik el az értesítési szám
messengernél ? Gépen nem látszik csak itt a telón. Végig játszottam az ajánlott megoldásokat,de olyan mintha be lenne égve vagy nem tudom.

(#14992) localhost válasza lacentos (#14991) üzenetére


localhost
Közösségépítő

1. Minden program bezár.
2. Facebook ikonon hosszan nyomva Alkalmazásadatok aztán Clear data és azon belül clear cache
3. Messenger ikonon ugyanez
4. Indulhat a FB. Mert eltűnt.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#14993) lacentos válasza localhost (#14992) üzenetére


lacentos
aktív tag

Köszi így már jó lett. :R

(#14994) vlevi


vlevi
nagyúr

Régóta nem néztem már a Pixel Experience oldalt, mert Discontinued állapotban volt, de azt vettem ma észre, hogy még szeptemberben kikerült a 13-as béta, és októberben is frissült.
[link]

(#14995) cirkus


cirkus
aktív tag

Egy évig nem léptem be a xiaomi fiókba, és a cloudban lévő adataim arhiválva lettek.
Azt írja a jelenlegi accounttal már nem lehet elérni őket.
Valakinek van tapasztalata mit lehet tenni ?

(#14996) fa4hu válasza cirkus (#14995) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Inkább itt tedd fel a kérdést, ott talán tudnak segíteni.

(#14997) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Megerkezett (meglepoen hamar) a Nohon akksi. A kulcsiny azt sugallja, hogy igenyes kis porteka.:)
A beépítés egyelore nem esedekes viszont mivel folyamatosan romlik a remek valutank, igy jobbnak lattam még most behuzni, nem akarok kesobb 10-15 ezret fizetni ha nem muszaj.

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#14998) aelod válasza Archttila (#14997) üzenetére


aelod
veterán

Majd írd meg a tapasztalatokat. Kíváncsi vagyok.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14999) Archttila válasza aelod (#14998) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Mindenképpen. :K

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#15000) miqlas


miqlas
őstag

Az utóbbi 2-3 hónapban nagyon belassult a telefon. Egy fotó elkészítése, ami régebben egy csettintés volt, most 1 perc (a lementés). Lehet ezzel kezdeni valamit? MIUI 12.5 :R

42

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.