Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14701) trebrona válasza aelod (#14698) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Akár az is lehet.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14702) aelod válasza tomy86 (#14699) üzenetére


aelod
veterán

Nem tudom nem próbáltam, adalék, hohy a pcn linux van :DD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14703) tomy86 válasza aelod (#14702) üzenetére


tomy86
addikt

:) Ez esetben javaslom, hogy kérdezz rá az android szakmai topikban! crok-nak nagy valószínűséggel lesz javaslata.

(#14704) Gloob válasza aprokaroka87 (#14700) üzenetére


Gloob
addikt

Az nem véletlenül a teljes törlés volt, amire emlékszel?

Samsung Galaxy A52S

(#14705) aprokaroka87 válasza Gloob (#14704) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Lehet.
Azt tudom hogy a Meizu m6-ban pl van ilyen opció.
Lehet azzal kavarom.

(#14706) kisza25 válasza Fall-N (#14692) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Akadtak az oldalak a böngészőben, sokszor nem hallottak a túloldalon, pl. messengernél látták, hogy mozog a szám, de nem jött hang, de ez megvolt hívásnál is.
Mivel telefonálás a munkám része, ez nem fért bele.
Ja és a hívasokat nem tudtam automatikusan rögzíteni.

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14707) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!
Tegnap át tértem Android 12 alapú Pixelextented rom-ra, eddig nem tűnik rossznak, viszont arra nem találok opciót, hogy a 3 alsó navigációs gomb sorrendjét megváltoztassam, én jobban szeretem úgy ha a vissza gomb jobb oldalon van.
Vajon azért nem találom benne, mert nincs is rá mód?

Gesztus vezérlés továbbra sem játszik, nem tudom megszokni :)

(#14708) Bl.Gyo. válasza aprokaroka87 (#14707) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

használtam én is egy darabig ezt a rom-ot, és elég jó.
az alsó gombokat én is kerestem de nem találtam benne hogy át lehessen tenni, rossz is volt egy darabig hogy a vissza a bal oldalon van, de rövid idő alatt meg lehet szokni.
aztán lett egy realme készülékem, és ott a jobb oldalon van a vissza, de először automatikusan a balt akartam nyomni a vissza-hoz, mert hozzá szoktam note7-en.
szóval szerintem nem lehet megváltoztatni, és sem találtam, de könnyen meg lehet szokni.

[ Szerkesztve ]

(#14709) aprokaroka87 válasza Bl.Gyo. (#14708) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Köszi :)

Akkor nincs benne.

(#14710) aelod válasza tomy86 (#14703) üzenetére


aelod
veterán

Na gyerekek 😁 Úgy döntöttem, hogy a ruszki módszert választom a hiba megszűntetésére. Ha ütéstől ment el a kép akkor gondoltam ütögetem kicsit hátha. Tenyerembe paskoltam párszor a telefont és láss csodát lett kép. Először halványan aztán teljesen működőképesen. Restart után is megmarad. Lementettem mindent róla gyorsan. Kedden jön az utódja. Sok evnyi miui és xiaomi után realmere váltok.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14711) trebrona válasza aelod (#14710) üzenetére


trebrona
Topikgazda

:C :D

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14712) rebla válasza aelod (#14710) üzenetére


rebla
aktív tag

:C :C :C :C

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14713) Bl.Gyo. válasza aelod (#14710) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

valami szalagkábel vagy csatlakozó kilazulhatott.

melyik realme?

(#14714) aelod válasza Bl.Gyo. (#14713) üzenetére


aelod
veterán

Én is erre gondoltam.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14715) Raptor™


Raptor™
tag

xiaomi.eu-ról vissza tettem a legutolsó gyári romot és kapkodásomban egy béna tutorial alapján adb-ben lezártam a bootloadert és totál meghalt a rendszerem. EDL módban Qfil flash toollal próbáltam visszahozni, de akárhányszor indítanék egy flasht meghal a program. Van bármi esély visszahozni a rendszert vagy kuka?

(#14716) Archttila válasza aelod (#14710) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

:C
Nagyim most biztosan mosolyog a sirjaban. A 80's evekben nagy Junoszt TV fixer volt oreglany ;]

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#14717) trebrona válasza Raptor™ (#14715) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Miért kell EDL? Fastboot+MiFlash.
Vagy fastboot sincs?

Ok, már értelmeztem. :B

Esetleg fastboot oem unlock? Tényleg rég volt már nekem is, kijöttem a gyakorlatból...

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14718) Raptor™ válasza trebrona (#14717) üzenetére


Raptor™
tag

Fastboot oem lock-ot írtam be sajnos és unlockra hibaüzenet jön fel "token verify failed" emiatt próbálkoztam EDL móddal.

[ Szerkesztve ]

(#14719) trebrona válasza Raptor™ (#14718) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Tehát fastboot van? Akkor MiUnlock nem megy?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14720) Raptor™ válasza Raptor™ (#14718) üzenetére


Raptor™
tag

Gyári unlock toollal sikerült visszanyitnom a bl-t így sikerült is a flash :D nagy bénázásban azt hittem már nem fog menni a gyári appban a dolog. :W

trebrona, köszi a sgeítséget, rávezettél a megoldásra, kicsit túlgondoltam a dolgot :B

[ Szerkesztve ]

(#14721) trebrona válasza Raptor™ (#14720) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Szuper! 👍

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14722) tomy86 válasza aelod (#14710) üzenetére


tomy86
addikt

Láttam, hogy android szakmai topikban sem tudtak ennél jobbat ajánlani :DD

(#14723) aelod válasza Archttila (#14716) üzenetére


aelod
veterán

Igen. Koleszban is így javítottuk a tv szobában az itt nokia monstrumot

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14724) kisza25 válasza aelod (#14710) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Előre szólok, furi lesz, én vissza is tértem realme 8 ról note 10s-re

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14725) aelod válasza kisza25 (#14724) üzenetére


aelod
veterán

pm

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14726) blasi19R


blasi19R
csendes tag

Én is elhagytam a fedélzetet. Így utólag mégegyszer a ppui romot ajánlom, szerintem elég jól ment vele a masina.
Minden jót!

(#14727) Fall-N


Fall-N
veterán

Mai nappal én is váltottam, az új telefon egy POCO X3 Pro lett (6/128-as). Ég és Föld a különbség, a Note 7 megy eladásra holnap. Jó áron jutottam hozzá (85ezer) és a Note 7-ért 25ezret adnak majd. Teljesen karcmentes állapotban kapja meg a boltos, a tok soha nem volt használva.

[ Szerkesztve ]

(#14728) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintem lassan tenyleg elengedhetjuk a PE ROM-ot :( [link]

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#14729) rebla válasza Fall-N (#14727) üzenetére


rebla
aktív tag

Az fain cucc lehet, gratulalok!

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14730) Fall-N válasza rebla (#14729) üzenetére


Fall-N
veterán

Eredetileg MM-ben akartam venni egy Redmi Note 9 Prót 6/64 tárhellyel, de elfogyott. Második opció a Redmi Note 10 5G lett volna, de szívtam a fogam a 4 GB RAM és a 60 Hz-s kijelző miatt. X3 Pro mindig is tetszett Pocoban meg az M3 vagy M4 Pro. Azok is elfogytak. Ez az X3 meg alkalmi vétel volt a Skyphone-nál (helyileg itt a Tescón belül van boltjuk, a Euronics és az MM is ott van nem messze.) Ha más nem, akkor internetes rendelés lett volna a vége, mert nem szívesen vettem volna már 4 GB RAM-os telót. Mi A1 és az RN7 is ilyen volt, azóta meg már kell a több hw.

Redmi Note 11 meg a 11 Pro hegyekben állt, de nem szeretem az OLED-et. Asszony meg kapott egy Samsung A22 (4/128) 4G-t lilában.

[ Szerkesztve ]

(#14731) 0xmilan válasza Archttila (#14728) üzenetére


0xmilan
addikt

"We don't feel a general safety regarding a healthy development on the device side and the impacts of those in the project as a whole, even more considering that we are talking about the lavender community."

Mi a baj a communityvel?

(#14732) Archttila válasza 0xmilan (#14731) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Gondolom tulsagosan kovetelozonek tartjak oket :D viccet felreteve nem tudom, fogalmam nincs. Biztosan unjak mar Telegram-mon a sok kovetelezo usert :)
A telefont nem szandekozom lecserelni, inkabb akkor felrakok egy fapados LOS-t Nova-val :)
Gyakorlatilag kozel 3 eve tokban van, igy mondhatni h ujszeru allapotu, 86%-kos akksival, szoval mar csak azert sem. :)

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#14733) Fall-N válasza Archttila (#14732) üzenetére


Fall-N
veterán

Az jót tesz neki, mert sajnos nekem már lassú volt. Viszont az akku nekem már gyenge volt (kb. 70 %-os) és szinte telefonálás közben semmit sem hallottam, így lett a csere. Egyébként bár nem vagyok a híve, de lehet, hogy ráraktam volna valami ROM-ot.

Másik tapasztalat, hogy hiába MIUI fut ég és föld a különbség a RN7 és az X3P-n lévő ROM között. Mindkettő 12.5.x, de sokkal összeszedettebb a Poco. Itt nem felejették ki az alkalmazásváltónál a hosszan nyomáskor felugró menüt. Jó persze a hardver és a memória is sokkal erősebb és több, de olyan érzés, hogy a Note 7-nél csak egy kötelező feladat volt a 12.5 frissítés, amit letudtak gyorsan. Olyan is lett. Egyébként nem annyira gyenge még a hardver, hogy ne lehetett volna megcsinálni pörgősebbre.

[ Szerkesztve ]

(#14734) fa4hu válasza Fall-N (#14733) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

A Xiaomi a nagy rohanásban elvesztette az ütemet, olyan gyorsan hozza ki az újabb és újabb telefonokat, hogy nem marad idő azok szoftveres optimalizálására, talán majd a sokadik ROM-ban. Ezzel egyidőben a szoftveres támogatás (nyomkövetés) is szűkül, átlagos modelleknél 2 évnél több reálisan nem várható.

(#14735) Fall-N válasza fa4hu (#14734) üzenetére


Fall-N
veterán

Igen ez így van, de érezhetően más a drágább telefonjaik ROM-ja. A Note 7 is elég jól ment a MIUI 10 és 11-gyel a 12 után már valamennyire lassult.

(#14736) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Rotty...

DISCONTINUATION OF THE VANCED PROJECT
Vanced has been discontinued. In the coming days, the download links will be taken down. The Discord server, Telegram chat and subreddit will stay for the time being. We know this is not something you wanted to hear, but it's something we had to do. We want to thank you all for the support over the years.
Edit (1): The existing version will continue to work.
Edit (2): It was done due to legal reasons.

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#14737) 0xmilan válasza Archttila (#14736) üzenetére


0xmilan
addikt

Nem hinnem, hogy aki eddig ezt hasznalta, az most rohan majd megvenni a premiumot. :U

(#14738) fluttershy válasza Archttila (#14736) üzenetére


fluttershy
tag

Én eddig newpipe-ot használtam (website, github), jobban szeretem mint a vancedet. Ajánlom kipróbálásra. Reméljük ezt nem szántják be.

(#14739) Fall-N válasza 0xmilan (#14737) üzenetére


Fall-N
veterán

Miért nem? Én is így csináltam anno.

(#14740) rebla


rebla
aktív tag

Srácok ezt az új welpapírt vagy mi a tökömet, hogyan lehet hazavágni? Lezárt képernyőnél állandóan fel ajánl valami új háttérképet, de nem kell.... :W

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14741) Fall-N válasza rebla (#14740) üzenetére


Fall-N
veterán

Milyen új? Én még meh volt a telefon nem láttam ilyesmit. :F Nem inkább valami külső program dobál értesítést?

(#14742) rebla válasza Fall-N (#14741) üzenetére


rebla
aktív tag

Jött egy frissítês valamelyik nap,azóta. De most nem látom ,lehet valami kézmozdulatra...

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14743) Fall-N válasza rebla (#14742) üzenetére


Fall-N
veterán

Na, kapott még frissítést? Azt hittem már nem fog kapni. Gondolom biztonsági frissítés volt.

(#14744) wolf88


wolf88
tag

Sziasztok! Meg tudnátok mondani, higy a jó öreg redmi note 7 eSim kompatibilis-e? Olvastam ezt is azt is. Köszi

(#14745) trebrona válasza wolf88 (#14744) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Nem.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#14746) wolf88 válasza trebrona (#14745) üzenetére


wolf88
tag

Köszi

(#14747) Lacuss20 válasza wolf88 (#14746) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Sajnos jó "méregdrága szutykok" velejárója, legalábbis egy hónapja néztem, azt hittem agyam eldobom... én kis naív mondom ez már valami hétköznapi technika ( úgy nyomták egyébiránt az infót róla) .

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#14748) rebla válasza Fall-N (#14743) üzenetére


rebla
aktív tag

Jaja jönnek még apróságok....

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14749) Fall-N válasza rebla (#14748) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem erre gondoltam, hanem ROM frissítésre. Rendszeralkalmazás frissítés az lesz jó ideig még.

(#14750) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Tudom nem erre gondoltal de jo ha tudod:

a keszulek telegram csatornajat erdemes bongeszni :)

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.