Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) Gloob válasza fa4hu (#6999) üzenetére


Gloob
addikt

Xiaomi.eu multilang stable MIUI 11
Androidhostfiles link

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#7002) fa4hu válasza Gloob (#7001) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Köszönöm!

Az utóbbinál honnan derül ki a fájl nevéből, hogy stabil ROM-ról van szó?

[ Szerkesztve ]

(#7003) #07282432 válasza vargalex (#7000) üzenetére


#07282432
törölt tag

Köszönöm!

Custom ROM alatt akkor a Wifi 2.4Ghz gyorsabb? 5Ghz is gyorsabb?

[ Szerkesztve ]

(#7004) trebrona válasza fa4hu (#7002) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Onnan, hogy nem dátum szerepel a nevében.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#7005) Gloob válasza fa4hu (#7002) üzenetére


Gloob
addikt

Abból sehonnan. A link a Xiaomi.eu oldaláról van, csak egy másik megosztóról. Ha nem vagy benne biztos, akkor ne tedd ki, csak azt amiben biztos vagy. Ezek a linkek úgyis csak a következő frissítésig lesznek jók, mert utána már lesz frissebb.

Samsung Galaxy A52S

(#7006) trebrona válasza fa4hu (#6999) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Itt a xiaomi.eu link, ami folyamatosan frissül. [link]

Értelemszerűen mindenki meg tudja keresni:

xiaomi.eu romoknál amelyik nevében dátum szerepel, az a developer (béta), amelyikben nem, az a stable.

Nem akarok az összefoglalóba belenyúlni. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#7007) Roxkex válasza Gloob (#6986) üzenetére


Roxkex
senior tag

Értem ! Köszönöm.

Ezt nem tudtam, hiszen nekem az előző telefonjaimnál nem kellett. S tény, hogy hibáztam azzal, hogy nem olvastam el teljesen a xiaomi.eu install instructions- t.
Ha hibáztam, ha nem a kioktatós hangnemet nem szeretem, mert rosszul esik. Ezért megkérnélek arra, hogy kérlek ne csináld. Pláne, hogy jelenleg halomnyi új dolog van most a kezemben azzal, hogy egy "ős régi" droid 5 alapú miui 8 (vagy 9 má nem tudom) telefonról váltottam egy droid 9 alapú miui 10/11 telefonra.
Köszi :)
Mindenkinek kell egy kis idő még belerázódik az új dolgaiba.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#7008) Gloob válasza Roxkex (#7007) üzenetére


Gloob
addikt

Igen, csak az tud hibázni aki csinál is valamit,és nem csak vár. Az sem vitás hogy kell idő mindenhez, amit valaki meg szeretne ismerni. Viszont magyarázd meg, nekem légyszíves, hogy hol volt a hsz-em kioktató hangú. Ha te esetleg annak is vetted, én nem annak szántam, és nem is érzem úgy, pedig újra elolvastam a sajátomat. Az a "DE!" egy erőteljes felhívás akart csak lenni. A data format szükségességét pedig számtalanszor leírtam már, de egy ember kivételével nem sokan fogadják meg. Az, hogy a wipe nem = a data formattal, az egy tény közlése volt. Szóval nem igazán értem, de mindegy.

Samsung Galaxy A52S

(#7009) trebrona válasza Gloob (#6986) üzenetére


trebrona
Topikgazda

egy rom felrakása előtt illik, kell a data format a helyes működéshez

Miért? Komolyan kérdezem. Nem kevés romot tettem már fel, jó néhány xiaomi típusra, de nem használtam ezt romcserék esetén.

Nyilván, ha az újonnan feltett TWRP nem látta a partíciót, vagy jelszót kért, annak ellenére, hogy előzőleg nem volt titkosítva, akkor igen, kellett a format data. Egyébként bőven elég volt a full wipe. Sőt, legtöbbször csak egyszerű factory reset TWRP-ben. (user data, cache, dalvik cache)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#7010) Gloob válasza trebrona (#7009) üzenetére


Gloob
addikt

Ez olyan esetekre vonatkozik, mint az itt említett is. Először miuihu volt fent, aztán arra került egy Xiaomi.eu rom. Közben volt ott valami jelszó kérés is, ahol valószínű, hogy valami nem volt kerek. Abban az esetben, ha két eltérő romot teszek fel, én mindig megcsinálom a data formatot. Természetesen ha a fent lévő romot csak frissítem egy újabb verziójára, akkor nem csinálom. Hogy miért? Mert a data wipe nem = a data formattal. Wipe esetén maradhatnak olyan dolgok a data partición, amik egy másik típusú romnak a működését kedvezőtlenül érinthetik. Én ezt így csinálom, és ezt mindenkinek merem ajánlani. Ez így még soha nem hagyott cserben. Te sem ma kezdted, még az RN4 topikban is találkoztunk. A témáról kérdezd meg Crok-ot.

Samsung Galaxy A52S

(#7011) Yahhher válasza #07282432 (#7003) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Szia.

Én nem tudom , hogy gyorsabb-e, de kell egyébként? Én használom 5Ghz-en, nálam 250Mbps-el megy. Igazából nem veszem észre napi használatban. Lehet, hogy valami gigás frissítés 5 perc helyett 3 perc, de amilyen ritkán számít ez, nem érzem szükségességét. A hatótáv miatt inkább 2,4-en használom.

Üdv B.

(#7012) szabacsik


szabacsik
őstag

BL nyitásnál elakadok ott, hogy a teló fastboot módban van a mi unlock meg várja, hogy csatlakoztassam a telefont holott csatlakoztatva van. A kábel is jó, hisz ezzel mentettem most le az adatokat róla. Mit kéne tegyek?

/\____/\

(#7013) Roxkex válasza Gloob (#7008) üzenetére


Roxkex
senior tag

Gondolom, hogy nem annak szántad :) Bizonyára csak én vettem annak a fáradtság réven az alábbi mondtat részed: " ezt jó vola már végre megérteni."
Ettől függetlenül továbbra is köszi a segítséged s még mielőtt azt hinnéd a kötegedés volt a célom akkor: NEM!

Ahogy írta trebrona, ugyanilyen "nem értem" érzésem van nekem is :( S bizonyára ezért is kerülte el a figyelmemet, hogy hogy me cselekedni.
De magamat ismerve a format data "elvet" be fogom tartani :)

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#7014) Fuvaros


Fuvaros
senior tag

Érdekesség: míg a Redmi 5 plus-nál a wma zenei filet lehetett csengetésként bejelölni, a Redmi note 7 nem ismeri fel, át kell konvertálni pl mp3-ba

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#7015) infectedmann válasza fa4hu (#6999) üzenetére


infectedmann
őstag

Tudtommal még végleges gyári MIUI 11 sincs, amit kitoltak az valami Beta Stable és teljesen random usereknek [link]
Nem hiába írta azt a letölthető OTA rom-ra az updater, hogy béta.

(#7016) trebrona válasza infectedmann (#7015) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Global vonalon igen.

Ellenben a xiaomi.eu verzió a kínai romból készül.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#7017) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Csak nekem van egy olyan "sejtésem" hogy nem lesz ma itt semmiféle stabil global EEA Miui 11 rom?

Bár csússzon, csak legyen jó.

(#7018) aprokaroka87 válasza Fuvaros (#7014) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Csak egy tipp, lehet hogy azért van, mert Aida64-et nézve én a kódekekeknél nem találok wma kódek támogatást, Redmi note 5 esetén meg lehet hogy van.

(#7019) vargalex válasza #07282432 (#7003) üzenetére


vargalex
félisten

Ha a router 2,4 GHz-en 40 MHz-en megy, akkor igen, gyorsabb lesz (és természetesen a xiaomi.eu is custom rom). 5 GHz-en nincs különbség.

Alex

(#7020) #07282432 válasza aprokaroka87 (#7017) üzenetére


#07282432
törölt tag

Jól sejted,bár akkor nornálisan kommunikálták volna le mert mindenki azt hitte okt 21-31 kozott jon ki a telefonjara,erre kidedül hogy beta.....

(#7021) fa4hu válasza #07282432 (#7020) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

De stabil béta! :) Legközelebb már lesz stabil béta stabil is. :) És a Telefonról menüpontban is stabilnak tüntették fel... Grrrr....

[ Szerkesztve ]

(#7022) Fall-N válasza #07282432 (#7020) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem béta, hanem már a stabil ROM első körben a beta tesztereknek. De random telefonokra megjött a ROM aki nem teszter annak is. Windowsnál ez az RTM (release to manufacturer) amiből lesz a végleges kiadás. Tehát ha nincs már benne durva hiba, akkor ezt fogják kiadni mindenkinek.

(#7023) vadászcsiga válasza Fall-N (#7022) üzenetére


vadászcsiga
félisten

iOS-nél meg GM (golden master) :)

(#7024) Reverting


Reverting
őstag

Aki regelt beta tesztelonek annak mar megjott, ennyi... idovel megkapja mindenki. Ennyi elonye volt a regnek... :DD

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#7025) infectedmann válasza Reverting (#7024) üzenetére


infectedmann
őstag

Van a Xiaomi-nak egy központi űrlapja, ahol lehet jelentkezni béta tesztelőnek, vagy minden fő verzió vagy miui verzió váltásnál külön kell jelentkezni?

(#7026) Reverting válasza infectedmann (#7025) üzenetére


Reverting
őstag

Itt kb ket hete ha vissza lapozol volt egy link, konkretan note7 re keresett a xiaomi beta teszteloket... szerintem minden telora kulon keresnek, es mindig neked kell jelentkezni... ;) h vallalod... mert azert nem mindig pozitiv minden uj atallas...;)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#7027) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Na nekem megint kiakadt a képernyő idő meg a telefon tétlen,biztos nem fogom most ezért lemeríteni nullára a telefont.Mitől lehet ez a kiakadás?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#7028) #22743424


#22743424
törölt tag

Lehet jelentkezni tesztelőnek ha még lehet. [link]

(#7029) vadászcsiga válasza #22743424 (#7028) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Semmi

[ Szerkesztve ]

(#7030) Mercutio_ válasza Pityu. (#7027) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem értem minek ezt egy app-ban nézegetni, általában a megfelel/nem felel meg az üzemidő kérdés nem a mutatott érték, hanem a saját tapasztalatunk alapján dől el :U
De elfogadom, hogy van akinek ez érdekes:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7031) Pityu. válasza Mercutio_ (#7030) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én szeretem figyelgetni,nem tudom jól esik látni,hogy jobb lett a telefon mint anno volt üzemidőkben :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#7032) junkpod


junkpod
nagyúr

Szerintem aki már megkapta a 11es ota frissítést az egyszerűen csak early receiver volt. Ezt a frissítés menüben lehet bekapcsolni.

Box's don't touch!

(#7033) aprokaroka87 válasza junkpod (#7032) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nekem bevan kapcsolva kb 1 vagy 2. nap óta, de nem jött még semmi eddig.

(#7034) fa4hu válasza junkpod (#7032) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Nálam nem volt bekapcsolva, mégis lejött, igaz, én jelentkeztem béta-tesztelőnek.

(#7035) Z.É.T.


Z.É.T.
őstag

Itt is megérkezett, nem jelentkeztem BETA tesztelőnek.

[ Szerkesztve ]

(#7036) aprokaroka87 válasza Z.É.T. (#7035) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Most néztem, én is megkaptam, most kezdem letőlteni majd.

(#7037) Joker88


Joker88
őstag

EU-s ROM-ra is le akarja már tölteni nálam, 755MB értékben a MIUI11-et..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#7038) bogyobacsi válasza Joker88 (#7037) üzenetére


bogyobacsi
csendes tag

Nálam is hasonlóan itt van :C

Xiaomi Redmi 3 Pro / Xiaomi A1 / Redmi Note 7 / Redmi Note 10s /

(#7039) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Nekem pont most jött meg, nem jelentkeztem béta tesztelőnek és a frissítések korábbi fogadása is kivan kapcsolva, magyar régió.

de viszon nekem csak ennyi :D :

miért csak ennyi van írva (másnak rendesen levannak írva a változások), és miért csak 755 mega? valakinek 1.8GB.

Na tegyétek fel, lássam működik e a telefon utána, addig én nem rakom :D

[ Szerkesztve ]

(#7040) Z.É.T. válasza Bl.Gyo. (#7039) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Ezen a felületen jobb fent a 3 pötty, alatta a "legújabb frissitőcsomag" vagy ilyesmi (felső) menüpont és akkor a teljeset adja.

Működik, egyelőre többre nincs időm.
Egyéb hibák miatt várom, milyen, aztán, ha itt is megmaradtak, kap egy újabb FR-t.

[ Szerkesztve ]

(#7041) vlevi válasza Bl.Gyo. (#7039) üzenetére


vlevi
nagyúr

Jelentem, nekem is érkezett a MUI11.0.3.0.PFGEUXM , de én még nem kezdem el tölteni, mert mobilneten vagoyk, majd ha hazaértem.

[ Szerkesztve ]

(#7042) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

tiszta izgalomba vagyok ahah

[ Szerkesztve ]

(#7043) Reverting


Reverting
őstag

Naaaa akkor kinyitottak a csapot... ;)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#7044) laca1052


laca1052
tag

Engem csak az érdekel leginkább hogy a VOLTE működik rendesen rajta?ki írja a készülék a 4G mellet és hívásnál nem vált vissza 3G.re .Valaki már frissítette, működik vagy nem ossza meg . köszönöm

(#7045) rebla


rebla
aktív tag

Nálam is megjött, ahogy bekapcsoltam a wifit, azt rákérdeztem a frissítés lehetőségre!
:DD :DD :DD :DD :DD

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#7046) rebla válasza Reverting (#7043) üzenetére


rebla
aktív tag

Ki nyitották rendesen! Jó srácok ezek :D
Múltkor kérdeztem már. Kell valamit menteni, simet kivenni stb... vagy csak frissítem és kész?
Köszi szépen!

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#7047) #07282432


#07282432
törölt tag

Végre!

[ Szerkesztve ]

(#7048) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Így elsőre nem tapasztalok hibát, annak örülök hogy bizonyos menűpontok a beállitásokban a megfelelő helyre kerültek már.

Persze így majd szokni kell.

(#7049) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

ÉÉÉÉÉS mi a helyzet az eltünő értesítési ikonokkal? :D

(#7050) Mercutio_ válasza aprokaroka87 (#7048) üzenetére


Mercutio_
félisten

Esetleg a vezeték nélküli megjelenítő is kapott gyorsgombot a lehúzható sávban mint a korábbi redmik?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.