Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14601) Fall-N válasza aelod (#14600) üzenetére


Fall-N
veterán

Én sem gondoltam 100 %-ra, csak nagyon elszálltak az árak. Realme 8i meg a Poco M4 Pro tetszene még, de az nem szolgáltatónál lenne.

(#14602) rebla válasza Bl.Gyo. (#14598) üzenetére


rebla
aktív tag

ja ezt nekem is sikerült benéznem, sorry! :R :DD

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14603) rebla válasza Fall-N (#14601) üzenetére


rebla
aktív tag

meg az euro árfolyam is fain lett.... :W

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14604) fa4hu válasza Fall-N (#14601) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Olcsó Poco-t (sőt még drágát sem) nagyon nem vennék, csak ha már fél éve forgalomban van, és kiderültek a hibái, lásd a Poco M3 tömeges dead boot problémája. Ja, és ne csak a hivatalos teszteket nézd meg róluk, hanem a felhasználói fórumokat is, mert ezek a dolgok csak ott fognak kiderülni.

(#14605) rebla


rebla
aktív tag

Nekem is haldoklik az aksim... Este feltöltöttem, 100% -ra ,most meg 20%-on van 2019 08 havi...Valamit bele hekkelek az biztos,ha így fogy :)

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14606) Bl.Gyo. válasza rebla (#14605) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

ez a normális kb. ennyi ideig bírják az akkuk, 2, max. 3 év és már onnantól már leejtőn vannak gyorsan.

(#14607) rebla válasza Bl.Gyo. (#14606) üzenetére


rebla
aktív tag

Sajnos.. ki van ez találva kérem ..

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14608) wjoe


wjoe
tag

Akku gondokkal küszködőknek javaslom, hogy próbálják ki a Project Elixir ROM-ot.

(#14609) aelod válasza wjoe (#14608) üzenetére


aelod
veterán

Sajnos nem szoftveres a gond hanem hardveres. De köszi.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14610) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

mielőtt veszek más gyártótól telefont, és mivel most ráérek, úgy döntöttem felteszem az android 12-es pixel experience rom-ot, hátha javul kicsit az akku meg a gps, nem vesztek vele semmit.
de:
a kérdésem hogy facebook messengerbe miért nem enged küldeni képet? megvan adva minden engedély neki, de amikor kiválasztom a képet és küldés, egy piros felkiáltó jellel ki van írva alá nem sikerült elküldeni próbálja újra vagy törölje. hiába próbálom újra, nem küldi. neten utána olvastam, de egyik se hasznos amit írnak: frissítsd az appot (legújabb van fent), cache törlés vagy app újra telepítés (nem hiszem ez kellene egy frissen telepített rendszerre, egy frissen telepített messengerrel), engedélyek megadása (mint írtam minden meg van adva már), telefon is többször újra lett indítva. nettel nincs baj (wifi és mobil net is rendben) minden működik, beszélgetés azonnal elmegy meg jön, stb.
sehogyan nem lehet, ez előtte a miui-n működött.

[ Szerkesztve ]

(#14611) aelod válasza Bl.Gyo. (#14610) üzenetére


aelod
veterán

Akkor a hiba lehet a messengerben van. Nekem volt már párszor ilyen meg instan is.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14612) Bl.Gyo. válasza aelod (#14611) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

android 10-es miui-n nem volt ilyen evvel a messenger verzióval. ha neked instán is volt ilyen akkor nem messenger hiba, valami központi, és én az android 12-re gondolok, már annyira túl van tolva a biztonság, korlátozások, akku kímélés benne hogy az a felhasználó érmény rovására megy, kicsit túlzás ennyire parázni! akkor lehet az android 12 a ludas, de másnak miért nincs ilyen problémája itt, olvastam páran már feltették a legújabb PE-t.

És hogy oldódott meg a probléma ha már volt neked párszor ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#14613) Fall-N válasza wjoe (#14608) üzenetére


Fall-N
veterán

Sokra nem megy vele az ember. Attól még sz akku kapacitása kevés marad. Nem is a MIUI zabál sokat amúgy sem például nálam, hanem a rengeteg háttérben levő alkalmazás, ami kell.

(#14614) aelod válasza Bl.Gyo. (#14612) üzenetére


aelod
veterán

Hát, az adott app frissítésével. Zukorhegy appjai produkálnak ilyen hibákat....

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14615) Archttila válasza aelod (#14614) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Zukorhegy appjai produkálnak ilyen hibákat

:C :DDD

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#14616) Bl.Gyo. válasza aelod (#14614) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

zukorhegy :D

amúgy pont frissült az app tegnap este, utána se volt jó, majd reggel megpróbáltam és működött a képküldés. sok dolog megmagyarázhatatlan most az android 12-ben...

(#14617) aelod válasza Bl.Gyo. (#14616) üzenetére


aelod
veterán

...mondjuk azt sem értem mire fel volt főverzió váltás 11-ről 12-re. Semmi olyan nem volt ami indokolta volna...

#14615Archttila

Kedvencem az volt, amikor insta sztorit feltöltve fejjel lefelé jelent meg, bármit csináltam...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14618) rebla


rebla
aktív tag

A 12,5 re se jön már frissítés... Ennyi volt a támogatás. Érdekes hogy egy ROM nincs befejezve... :W

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14619) Bl.Gyo. válasza rebla (#14618) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

3 éves modell, nem támogathatják évekig, pedig lehetne mert bírná a hardver, de ugye nem ez az érdekük. irány a főzött rom ha a készüléket akarod és támogatást is még, pl.: [pixel experience]: android 12, és 2022 januári biztonsági patch.

most látom a linken "discontinued" szerepel már erre is, 2 napja még nem ez volt. ezt is befejezték? :Y

más (ide írom csakhogy ne kezdjek új hozzászólást): nemrég volt szó az akkukról hogy nehéz találni jót mert régi gyártásúak lehetnek. pont most 2-3 évvel a készülék megjelenése után kéne gyártaniuk akkukat, mert most mennek tönkre. nem értem miért akkor gyártottak amikor még új volt és akku baj nem igazán volt...

[ Szerkesztve ]

(#14620) Archttila válasza Bl.Gyo. (#14619) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Hogy pörögne fejen vagy 2 hétig a RN 7 maintainer. :) tipikus fiatal megbízhatatlan "munkaerő" (tudom szabadidejében csinálja bla bla viszont akkor ne álljon neki ha tudja hogy nem fog ráérni, de legfőképpen ne lépjen le egyik napról a másikra főleg ne akkor, ha nincs helyette új mikulás a színpadon)
Azért sem veszek új telefont :N jöhet a Narrow

the show must go on ;]

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#14621) aelod válasza Bl.Gyo. (#14619) üzenetére


aelod
veterán

Azért, hogy vedd meg az újat...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14622) rebla válasza Bl.Gyo. (#14619) üzenetére


rebla
aktív tag

Értem úgy, ha már kiadnak egy új oem romot, akkor miért nem teljes? Nem izgat hogy már nem frissül, de ez a 12.5 egy befejezetlen sz.r... mindegy ez van,amíg működik használom, aztán csere.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14623) Bl.Gyo. válasza Archttila (#14620) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

azért az android 12 is ajándék volt tőle, plusz javítva az akku merülés alvó állapotban, összehozva egy elég jó legfrissebb androidos rom-ot a készülék életének a végére dicséretes amivel még jó ideig el lehet az ember ha a készülék még bírja szusszal, így a maxot kihozva egy jelenleg 3 éves készülékből, úgyhogy nincs panasz rá. csak meglepődtem hogy már discontinued lett az is de ez van, semmi se tart örökké. és ki tudja valaki viszi-e tovább...

nekem muszáj vennem új készüléket mert az akku haldoklik, és cserélni se fogok ahogy itt olvasgattam róla, rosszabb is lett tőle több embernek stb, akkut venni + munka díj (én nem merném magam csinálni), aztán lehet kidobott pénz volt.

[ Szerkesztve ]

(#14624) aelod válasza Bl.Gyo. (#14623) üzenetére


aelod
veterán

Nem lehet, hanem biztos :DDD ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14625) Bl.Gyo. válasza rebla (#14622) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

miért befejezetlen? nekem annyi bajom volt vele hogy 2 nap után nagyon belassult a gyári rom, de egy kínai 12.5.7 xiaomi.eu-s rom megoldotta, minden jó volt. vagy csak a számozás miatt (12.5) tűnik fél rom-nak? :)

(#14626) Bl.Gyo. válasza aelod (#14624) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

ennyi :D

(#14627) aelod válasza Bl.Gyo. (#14626) üzenetére


aelod
veterán

Kipréselem belőle amit még tudok aztán új után kell néznem. Nekem amúgy a gyári rendszerrel semmi bajom nincs. Vannak feature-ök amik hiányoznának egy másik gyártó rendszerére ha váltanék.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14628) Bl.Gyo. válasza aelod (#14627) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

én már most nézelődöm, aztán a note 7-et eladom mielőtt lelakom 0-ára, korát, állapotát, hibáit feltüntetve valamennyiért, így kis pénz is jönne belőle plusz uj telóm is van. és nem egy új telóm meg egy rossz a polcon ha lelakom. :D

[ Szerkesztve ]

(#14629) maczera válasza Bl.Gyo. (#14623) üzenetére


maczera
aktív tag

"azért az android 12 is ajándék volt tőle"
Csak a MIUI verziója 12, az Android még mindig 10-es (legalábbis nálam).

(#14630) aprokaroka87 válasza maczera (#14629) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ő izé.. Custom Rom-ról van szó.
pontosabban a pixelexperience kiadásról.

Az aktuális gyári Rom az valóban Android 10 alapú, és az is marad már :)

(#14631) 0xmilan válasza maczera (#14629) üzenetére


0xmilan
addikt

Ez lehet, hogy egy kifinomult marketing trukk, aminek az egyszerubb felhasznalok megtevesztese a celja, hogy azt higgyek, hogy ket foverzioval frissebb androidjuk van. 🤔

/conteo :D

(#14632) Bl.Gyo. válasza maczera (#14629) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

valóban így van gyári miui-n, csak most a pixel experience főzött rom-ról van szó. :)

[ Szerkesztve ]

(#14633) Bl.Gyo. válasza 0xmilan (#14631) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

mármint a google téveszt meg? igaz szerintem se sok változás van 10-12 között használatban, de ki tudja mi van a motorháztető alatt, dehát muszáj ki adniuk fő verziókat (ráncfelvarrás, és egyel növelni a verzió számot) még ha alig változik valami csakhogy csöndben maradjanak az userek. simán lehetne 10.1 meg 10.2...

[ Szerkesztve ]

(#14634) blasi19R


blasi19R
csendes tag

Sziasztok! Én a PixelPlusUI-t használom. [link] Elötte próbáltam a 12es PE-t is, de nálam az nem volt egy szuper. Talán napokon belül jön a 4.2-es verzió, már a februári biztonsági csomaggal.
Amúgy már nagyon gondolkodom a cserén, csak nem tudok dönteni, hogy Oneplus Nord 2, Realme GT Neo2, vagy Poco F3 legyen. :))

(#14635) rebla válasza Bl.Gyo. (#14625) üzenetére


rebla
aktív tag

A 12 hez képest egy halom dolgot kiszedtek, lebutítottak inkább mint hogy "meg csinálták"volna normálisan. Alkalmazás váltoban hosszan nyom az ikonra lehetőségek eltüntek lakat stb.. a jegyzettömböt a mai napig nem tudtam megszokni hogy nem oszlopszerű hanem sorba vannak... Halom animáció eltünt vagy átalkítottak, ugy kellet setedit-el vissza állítani a live ikonokat stb.....Értem így, de már nem érdekel. Nem rakok fel custom romot az régen volt szeretek gyárin maradni. Megy amíg meg,y azt csere.

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14636) rebla válasza rebla (#14635) üzenetére


rebla
aktív tag

Setedit et elírtam azzal már nem tudom mit csináltam de valaki itt javasolta.... osztott képernyő is egyszerübb volt....mindegy is. Szeretem a telefont megy amíg megy azt csere.

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14637) Bl.Gyo. válasza blasi19R (#14634) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

itt kérdezd hasznosabb választ kapsz: [link]

[ Szerkesztve ]

(#14638) maczera válasza Bl.Gyo. (#14632) üzenetére


maczera
aktív tag

Akkor félreértettem valami. Kissé zavaros számomra a thread, mert előtte a gyári támogatásról (pontosabban annak hiányáról) volt szó. Na, mindegy...

(#14639) 0xmilan válasza Bl.Gyo. (#14633) üzenetére


0xmilan
addikt

A MIUI 12 vs Android 10 szamozasra gondoltam, ahogy az a hsz. is irja, amire valaszoltam.

(#14640) Bl.Gyo. válasza 0xmilan (#14639) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

ja értem már, bocsi :D

[ Szerkesztve ]

(#14641) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

tök jó az akkum, fél óra alatt 40%ot beletöltött sima 5v 2A töltővel. :C
fura a pixel experince azt írja rá gyors töltés, pedig nem az. lehet abból indul ki hogy gyorsan szaporodnak a százalékok, gondolja gyors töltőn van? :F

(#14643) rebla válasza Bl.Gyo. (#14641) üzenetére


rebla
aktív tag

Nekem is hasonló... Ami erdekes hogy lemerítettem kikapcsolásig, de 5% tol jó sokáig bírta, mindenféle videókat néztem csak hogy kikapcsoljon, hátha reseteli az akku infot. 2 x megcsináltam de semmit nem ért :C

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14646) Bl.Gyo. válasza tomy86 (#14645) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

EU-s rom-on működik a hívás rögzítés? úgy tudtam mivel EU-s az a GDPR miatt tiltva van. :F

(#14647) tomy86 válasza Bl.Gyo. (#14646) üzenetére


tomy86
addikt

Igen, működik.

(#14648) rebla válasza tomy86 (#14645) üzenetére


rebla
aktív tag

Pontosan! Működik a hívás rögzítés.

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#14649) aelod válasza Bl.Gyo. (#14646) üzenetére


aelod
veterán

Nálam megy a legutolsó frissítéssel is.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14650) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

nálam valamiért nem ment a gyári rom-on, csak a kínai xiaomi.eu-s romon. de már mindegy is, készüléket váltottam, bye MIUI meg Xiaomi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.