Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11251) maximilian4 válasza Vagany (#11245) üzenetére


maximilian4
addikt

Na álljunk meg akkor még egy polgári szóra. Gondolom a gépelés hevében te még sosem írtál el semmit. Itt írod, hogy én rögtön minősítettem. Te most mit is csináltál kedves fórumtag? Ez alapján minősítettél igaz? Én személyeskedtem? Lehetséges, de TE semmivel se vagy különb.Én már tisztáztam a legelején, hogy nem akarok vitába szállni, és volt 1-2 normális tag aki ugyan csak próbálta elsimítani a feszültséget. Egyébként nézd csak meg az előzményeket. Láthatod, hogy én teljesen normálisan jöttem ide a fórumba, ezután jött a feszültség szítás Ezek után jöttek a provokátorok és a humoristák. Tudod mikor a 2 fórumban már a féltucat felhasználó írja meg ugyanazt, hogy mégis melyek a jobb telefonok, meg az nem tud hozzájutni aki nem is akar stb.., azután nehezen tesz különbséget az ember az irónia és a támadás között.

Szerk.: Nézd meg az első hozzászólásomat. Írtam a black friday-jel és az opo jó árazásával kapcsolatban, és azt hogy be akarok rendelni egyet. Utána nekem estek itt. Ehhez csak gratulálni tudok az érintetteknek és neked is külön gratulálok. Azoknak meg akik érdemben segítségemre voltak és privát kérdéseimre is válaszoltak a telefonnal kapcsolatban köszönetet szeretnék mondani. De én ebbe a közösségbe biztos nem fogok részt venni és ezek után is csak privátban kérek segítséget miután megjön a telefon. Sziasztok!

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#11252) Vegyedvigyed


Vegyedvigyed
csendes tag

Sziasztok, az lenne a kérdésem ha holnap megrendelem a one plus one.net ről tehát angliai részről a telefont akkor az megérkezik december 20-a környékén németországba? A meghivós rendszer ,hogy működik ? Egy link ami a vásárlás helyére mutat? Vagy a fiókoddal kapsz engedélyt vásárlásra ?
Köszi előre is. Üdv.

you never ask a fish on how to fish.

(#11253) Vagany válasza maximilian4 (#11251) üzenetére


Vagany
őstag

Korábban ezt írtam: "Nem megsértődni kell, hanem elismerni, ha nem jól ítéltünk meg valamit."
Olvasni már megtanultál, majd egyszer megtanulsz érteni is :K

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#11254) Kisfazek válasza Vegyedvigyed (#11252) üzenetére


Kisfazek
csendes tag

Én múlt hét szerdán rendeltem egyet és hétfőn németországban volt a havernál. holnap hozza haza szóval esélyes hogy Neked is megérkezik

Ainol Flame 4.0.4 Build 20121031.tm / OPO 64Gb 44S

(#11255) ittakary válasza Vegyedvigyed (#11252) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ne viccelj persze. 1 het nekunk magyaroknak, de neked azerintem max 2-3 :)

(#11256) marchellow válasza Vagany (#11243) üzenetére


marchellow
tag

na akkor sorban:

1. nem beszéltem közép árfolyamról,
2. te valuta árfolyamokat linkelsz, pedig devizáról van szó,
3. a devizaárfolyam nem volt 300 alatt jóideje,
4. ha én eurót adok el egy banknak akkor a bank vételi pozícióban van, tehát a vételi árfolyammal kell számolni, nem?
5. az átváltásnál biztosan hibáztam ez 100%, de van itt más is mert nem jön ki a matek.
6. nyilván az eurós kártyát adtam meg, onnan lett levonva. viszont a paypal bizonylaton funding sourcenak HUF-ot írtak be a kártyához, ami furcsa. ez még tetézve van azzal hogy maga a paypal számlám USD-ben van vezetve :)
7. tehát a megoldás az lesz hogy a paypal részéről szépen meg lett utaztatva a della az USD - HUF - EURO devizaszentháromság között. majd ha több időm lesz kibogozom, hogy pontosan mi hogy történt.

(#11257) Vegyedvigyed válasza Kisfazek (#11254) üzenetére


Vegyedvigyed
csendes tag

Értem, köszönöm a gyors választ. A megrendelés ,hogy zajlik azt letudnád írni? Ugyan úgy egy kint élő ismerőshöz rendelném.

ittakary Ezt nem teljesen értem, hogy érted ,hogy nekünk magyaroknak 1 hét nekem meg 2-3 ? :)

[ Szerkesztve ]

you never ask a fish on how to fish.

(#11258) Oppenheimer válasza Vegyedvigyed (#11257) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Gondolom 2-3 napra gondolt. Nehéz dolog ez a fogalmazás. ;]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#11259) micafighter válasza marchellow (#11220) üzenetére


micafighter
nagyúr

Keress rá itt a topicban a paypalos hozzászólásomra, ha az alapján csináltad volna akkor €322.99 EUR -t vonnak le a szamladrol. Olvasd el a leírásom és legközelebb már tudni fogod hogy érdemes paypallal fizetni bankszámlárol.

[ Szerkesztve ]

(#11260) ittakary válasza Vegyedvigyed (#11257) üzenetére


ittakary
nagyúr

Azt írtad, hogy Angliában vagy nem? :Y

jaa.. bazze félreolvastam, azt hittem: "ha innen Anglia északi részéről megrendelem" :D azt hittem ott laksz :) oda pikkpakk kiszállítják

[ Szerkesztve ]

(#11261) limefuture


limefuture
csendes tag

Nagy nehezen nekem is sikerült megrendelnem a telefont.
Sokáig nem engedte a 64 gbosat berakni a kosárba, pedig arra volt meghívom, viszont a fehér verziót simán engedte. Másfél óra próbálkozás hirtelen sikerült. Ekkor már meghívó nélkül lehetett rendelni mindkét verziót. Bár gondolom ez az info itt a fórumon annyira nem érdekes, hisz rengeteg szabad meghívót láttam (tihibaby-nek köszönöm az inviteot, a végén végülis nem kellett használnom :) ).

Viszont ezt a Black Fridayt se nagyon értem. Látni lehetett ugye, hogy melyik kiegre hány % engedmény lesz, erre mindenre volt special ár, ami nagyobb kedvezményt biztosított.

Így vettem a telefon mellé egy JBL E1 fülest 38 helyett 30 euroért, és egy ClearCaset 9.5 helyett 8 euroért.

Standard shippinget valamiért nem engedte, ezért Expressre váltottam, plusz 8 euro, de bízom benne, hogy így tuti kiszállítják december közepéig, a hatalmas megrendelések ellenére is.

micafighternek köszönöm a paypalos infokat. Sikerült spórolnom 4-5 ezer forintot azzal, hogy euroval terhelték a számlám és nem a paypal váltott

"a bizonyíték hiánya, nem a hiány bizonyítéka..."

(#11262) rum-cajsz


rum-cajsz
őstag

Ahogy Limefuture is írja, ma meghívó nélkül vásárolható a telefon is a Black Friday alkalmából!

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#11263) marchellow válasza micafighter (#11259) üzenetére


marchellow
tag

ha megkérlek belinkelnéd ezt a hozzászólást? az összefoglalót olvastam el előzetesen, ott nem találtam róla semmit, eszembe se jutna kézzel túrni egy 10000+ os topicot. tanulópénz volt.

(#11264) limefuture válasza marchellow (#11263) üzenetére


limefuture
csendes tag

tessék

[ Szerkesztve ]

"a bizonyíték hiánya, nem a hiány bizonyítéka..."

(#11265) marchellow válasza limefuture (#11264) üzenetére


marchellow
tag

köszi! ezt már eddig is tudtam hogy itt hibáztam, de ahogy írtam a differencia nem kizárólag ebből adódik, hanem volt még egy USD konverzió is valahol a rendszerben. az átutalás közleményében szerepel is, a PayPalos bizonylaton viszont nem. továbbá csak arra találtam beállítást a PayPalon hogy az elsődleges devizanemet meg lehet adni (ami nálam eddig USD volt). ilyen beállítások mellett sehogy sem jövök rá hogy egy EURÓS számlát miért azonosít HUF-os funding sourcenak (a címemből ?). majd megpróbálok felhajtani valami PayPalost ezügyben.

(#11266) Vagany válasza marchellow (#11256) üzenetére


Vagany
őstag

1. Valóban nem, de mivel azt mondod, hogy nem volt az árfolyam 300 alatt ezért gondoltam, hogy a közép árfolyamot nézted, mert a vételi árfolyam bizony volt/van 300 alatt és forintot fizetni eurós számláról bizony a bank a vételi árfolyammal számol.
2. Jogos neked a deviza árfolyam kell: [link]. Itt jelenleg kevés banknál van 300 alatt a vételi árfolyam, de pár nappal ezelőtt erősebb volt a forint az euróhoz képest akkor lehetett 300 alatt is a vételi árfolyam, de nem tudom te melyik banknál vagy és pontosan mikor vetted a Oneplus One-t.
3. Lehet. Konkrétan a bankodnál megnézted a vásárlás napján a deviza árfolyamot?
4. Így van, annyi kiegészítéssel, hogy esetedben csak váltásról van szó, nem konkrét eladásról ezért kell a deviza árfolyam és nem a valuta.
5. ebben nem vagyok biztos, akár a te általad felvázol matek is kijöhet [link]
6. -7. ezeket te tudod pontosan, én nem látok bele.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#11267) Oceanus


Oceanus
tag

Azt valaki meg tudna mondani hogy miert nem enged a black friday alkalmabol betett kesuzlekemet UK cimre kikuldeni???

Betettem a kosarba minden franko (bar nem ertem miert dollarba van az ar es miert usa toltovel) de oda nem szallit azt irja...

Most latom hogy mar mukodik sorry

[ Szerkesztve ]

Ember tervez, Isten perverz!

(#11268) FeRkE válasza Oceanus (#11267) üzenetére


FeRkE
őstag

Alul válts országot. Sokszor ki lett már tárgyalva.

(#11269) Oceanus válasza FeRkE (#11268) üzenetére


Oceanus
tag

Koszonom a valaszt de azert ne nezz ennyire sutanak pls en meg a Commodore-on felnott generacio vagyok, nem elkenyelmesedett fiatal akinek ha nem tortenik egy gombnyomas utan amit gondolok bepanikol :DDD

tobbszor atvaltottam es mindig dollaros arat kaptam aztan nagy nehezen meglett az UK-s oldal de az arak a regiek maradtak meg jelkepes engedmenyt se tettek :P

Ember tervez, Isten perverz!

(#11270) Vegyedvigyed válasza ittakary (#11260) üzenetére


Vegyedvigyed
csendes tag

Nem, angliai részről igen :D ide érkezik nekem is csak német ismerőstől. Az mondjuk nem világos a oneplusone.net re vagyok regisztrálva, az az angliai honlap nem ? Miért nem font ban írja az árát a telefonnak ? Ha innen rendelem rendes EU-s garanciás készüléket kapok ?

Most olvasom ,hogy más is feltette előttem ezt a kérdést sorry.

[ Szerkesztve ]

you never ask a fish on how to fish.

(#11271) tgb


tgb
senior tag

Üdv Mindenkinek!
Nex5ről váltottam,elég kellemesek az eddigi tapasztalataim, főleg az összeszerelési minőséget illetően!
Olyan kérdésem lenne, 44s rootolt, bl nyitott romon melyik kernel tudja a kijelző szineinek kalibrálását, a franco 33 sajna mindig kilép a szin profilok betöltésénél.

az irányár nem félarat jelent!

(#11272) marchellow válasza Vagany (#11266) üzenetére


marchellow
tag

1-4. tudom, pontosan ezt írtam. te írtál eladási árfolyamról meg valutáról.
2-3. megnéztem persze. 300,90 Ft volt a legalacsonyabb vételi árfolyam aznap a banknál.

de ez túl van tárgyalva, elb*sztam pár beállítást, a többit meg a PayPalnál majd ki fogom deríteni hogy pontosan mit mibe váltottak és miért.

inkább nézzük hol tart a csomagom:

(#11273) Vagany válasza marchellow (#11272) üzenetére


Vagany
őstag

Én is rosszul írtam egy-két dolgot :R , de a végére tisztáztunk majdnem mindent. Ha kiderül a teljes igazság azért megoszthatnád itt, engem biztos, de szerintem másokat is érdekelhet. :K

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#11274) Gre@T


Gre@T
tag

Üdv,

A wifi csatlakozás problémára van valakinek megoldása? 44s ROM van most telepítve. Jó pár AP-re nem tudok csatlakozni, olyan mintha nem jó kódot írnék be.

(#11275) vitezlejszlo válasza Gre@T (#11274) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Próbáltál már jó kódot beírni? :D

Van olyan AP, ami a sajátod? Esetleg vedd le a titkosítást, nézd meg úgy csatlakozik-e. Nekem a legelején a 2x rommal volt ilyen bajom, de aztán elmúlt...

laca

(#11276) Gre@T válasza vitezlejszlo (#11275) üzenetére


Gre@T
tag

Persze.

Az otthoni megy és a munkahelyi is. De több fix helyen is próbáltam az enyém nem csatlakozott mindenki másé igen. Tegnap pl. két helyen nem tudott csatlakozni. A pincér már hülyének nézett, hogy miért kötekedek a wifi jelszóval :W

Természetesen jó jelszót írtam be, mivel a másikon is kitöröltem és ugyanazt beírtam ismét és azon működött de az OPO-val nem ment.

(#11277) #01696768 válasza Gre@T (#11276) üzenetére


#01696768
törölt tag

Nekem a következő feature :DD jött elő gyári 44s-en: Ha kiveszem repülő módból, az adat visszakapcsol, de a wifi nem... érdekes...

(#11278) Ixion77 válasza Gre@T (#11276) üzenetére


Ixion77
őstag

Nálam akkor volt 44-essel wifi csatlakozási probléma, ha két wifi hálózat ugyanazon a csatornán működött, és hasonló térerejük volt az adott helyen.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#11279) Karavik


Karavik
veterán

Skacok, most akartam rendelni OnePlus One-t 64GB verziót mert Black Friday alkmából eltörölték a meghívásos rendszert (nagy örömömre!) így gyorsan átutaltam a PayPal webkártyámra a szükséges lét, de mire végigvittem a megrendelési folyamatot és rákattintottam, hogy "Place Order" addigra dobta a rendszer, hogy ebbe az országba nem teljesülhet a megrendelés. Mondom sebaj, beállítottam új shipping addres-t Bécsi rokon címére de nem engedi kiválasztani Ausztriát se, csak Kanadát és Amerikát! WTF!?

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#11280) bdavid94 válasza Karavik (#11279) üzenetére


bdavid94
tag

állítsd át alul a zászlót az oldal alján németre

(#11281) vitezlejszlo válasza bdavid94 (#11280) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Csak meg kellene csinálni mostmár azt az első HSZ-es leírást, mert hogy minden harmadik emberkének a problémájára megoldás lenne, az tök jó lenne ámbátor nemdebár?

És nem (tudom és-sel nem kezdünk mondatot) kellene belőle sértődésnek lenni, nem ez lenne az első fórum, ahol lenne egy ilyen leírás.

(#11282) sangva9970


sangva9970
csendes tag

Sajnos ma elszállt a mobilnetem. Metrón utazva volt,nincs. Egyszeri reboot megoldotta, működött még pár percig, majd ismét megszűnt. Azóta több kikapcs, bekapcs sem változtatott rajta. Sim 1.5 éves, nexus 4-ben működik most is. Oneplus 64gb, minden gyári, 44s.

(#11283) zekanyd


zekanyd
csendes tag

Sziasztok!
Ehhez a telefonhoz ha szeretnék power bankot venni, akkor mire kell figyelni? Nem nagyon értek (még) a dologhoz.
Gondolom nem mindegy, hogy mekkora árammal/feszültséggel töltöm a telót. Mi a jó neki? Mekkora kapacitásút érdemes venni? Melyik megbízható?

Én ezt [ http://www.dx.com/p/universal-solar-5v-30000mah-external-power-bank-silver-289538#.VHiSvzGG91A ] néztem ki, de nem értek hozzá, ezért kérem a segítségeteket.

Z

(#11284) mgTerminator válasza zekanyd (#11283) üzenetére


mgTerminator
veterán

Cső! Ha rám hallgatsz akkor ilyet veszel!

(#11285) Karavik válasza bdavid94 (#11280) üzenetére


Karavik
veterán

Köszi! Örültem is nagyon hogy végre így engedte, de most meg invalid shipping method-ot dob a rendszer, bármelyik szállítást választom: Standard vagy Express

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#11286) zekanyd válasza mgTerminator (#11284) üzenetére


zekanyd
csendes tag

Ez is jól hangzik, viszont nemtom mi a különbség, ha az egyik 30.000-es a másik 16.000-es és mégis közel ugyanannyiba kerül? Biztos a másik olcsó kínai, de nem tudom, mit kell nézni rajta. Ezt valaki esetleg le tudná írni nekem (keresés nem vezetett sok eredményre...)?

Z

(#11287) zokni1996


zokni1996
csendes tag

Az mitől lehet, hogy nem lehet telepíteni a MultiROM-nál ROM-ot?

A helyzet a következő: sikeresen feltettem a nightly CM mellé a MultiROM-ot, és azután egy másikat is (már nem emlékszem pontosan melyiket), később letöröltem, a másik ROM-ot. Eddig oké, sőt még az is oké volt, hogy néha frissítettem a nigthy-t egy újabb verzióra, sikerrel.

Na és itt jön a lényeg. Most ha fel akarok tenni egy másodlagos ROM-ot akkor sajnos sehogyan sem sikerül, a következő hibaüzenetet dogja fel mindig:

E: Error executing updater binary in zip '/tmp/mr_update.zip'

És BUMM! sehol semmi. Nem értem mi lehet a gond.

(#11288) tihibaby


tihibaby
senior tag

Még mindig van 3db meghívóm,még 3 napig. :)

(#11289) mgTerminator válasza zekanyd (#11286) üzenetére


mgTerminator
veterán

Amit küldtem az tényleg tudja azt ami rá van írva mert az márkás, amit te linkeltél szerintem a felét se tudja azt ami rá van írva, szerintem Max 10000.... Ráadásul ki tudja milyen elektronika meg aksi van benne, lehet fel is robbanna valamikor. A Xiaomi meg egy megbízható márka, de vigyázz mert hamisítják!

(#11290) FeRkE


FeRkE
őstag

A mai napon meghívó nélkül lehet vásárolni OPO-t Black Friday miatt.

(#11291) sonyz7


sonyz7
tag

Aki vásárol ma, berakna számomra egy fehér opo fülest? Beszállnék a postába is. Privátban kereshettek.

Mi 10 pro

(#11292) Karavik


Karavik
veterán

Fekete Pénteknek köszönhetően ma meghívó nélkül sikerült vennem egy 64GB OPO-t, Flip tokkal és Tempered Glass kijelzővédővel. Összesen 338.65 EUR lett így az ára szállítási költséggel együtt, ami 20EUR volt Osztrák címre rendelve. Ott a fórumon azt írták hogy ezt már nem terhelik plusz költségek, akkor ezek szerint ez EU-n belülről érkezik. Ezt jól tudom?

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#11293) Coyote01 válasza Karavik (#11292) üzenetére


Coyote01
tag

Igen, jól!

(#11294) Karavik válasza Coyote01 (#11293) üzenetére


Karavik
veterán

Köszi, megnyugodtam!

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#11295) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Amikor az aksiról volt szó akkor mondtátok hogy 4300mV vagy felette károsodik az aksi, de alsó határról nem volt szó... Mi az a minimum feszültség ami alatt szintén károsodik az aksi?

(#11296) Ixion77 válasza mgTerminator (#11295) üzenetére


Ixion77
őstag

Itt elolvashatod.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#11297) marchellow


marchellow
tag

és el is fogyott az összes

(#11298) mgTerminator válasza Ixion77 (#11296) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hát ebből nem jöttem rá, de azért köszi.

(#11299) KBP válasza mgTerminator (#11298) üzenetére


KBP
csendes tag

Lithium-polimer akkumulátorok feszültsége teljes feltöltésnél 4,2 V, névleges feszültsége 3,7 V és "hivatalosan" 3,2 V lemerült állapotban, de 3 V-ig bírja, az alatt már károsodnak.

(#11300) limefuture


limefuture
csendes tag

Tegnap rendeltem meg reggel a telefont. Ma reggel már kaptam emailt, hogy Shipped.

Oneplus oldalán már Complete van írva, tracking szerint 8:50-kor már Belgiumban volt. Szerintem hétfőn már Amsterdamban lesz tesómnál.

"a bizonyíték hiánya, nem a hiány bizonyítéka..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.