Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11351) mgTerminator válasza ittakary (#11348) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nekem úgy tűnik hogy nincs, de nem mentem el egészen a fizetésig.

(#11352) Oppenheimer válasza mgTerminator (#11341) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Hát nem! :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#11353) vinpilu válasza ittakary (#11348) üzenetére


vinpilu
senior tag

HTC One-ra vettem csak a hátlapra. Akkor az 10$ volt és 5$ a posta.

(#11354) Coyote01 válasza ittakary (#11348) üzenetére


Coyote01
tag

A sima szállítás 5$, a trackinges 23$ talán ha jól emlékszem. Képről jól néznek ki, én is rendeltem (2db-ot is), viszont én a micafighter-féle tokora való aplikálást akartam összehozni. Kis szépséghiba h sajnos nem kaptam meg a fóliákat... Jelenleg paypal dispute van belőle, mert a mailekre amiket írtam nekik kb 3-5 nappal kesőbb valszoltak mindig, így a 45. napon megnyitottam a disputet, talán szerda körül. Azóta se válaszoltak rá, úgyhogy a vevőszolgálattal én személy szerint nem vagyok teljesen megelégéledve, hogy finomam fogalmazzak. Jahh és az összeg CAN$, nem USA$.

Illetve még annyi, hogy a sandstona black-re nem ajánlják a fóliát a jobb tapadás érdekében (ha valaki amiatt akarná rárakni), ha a kiválasztásnál a fekete verzióra akarsz fóliát rakni, talán figyelmeztet is erre ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#11355) M0RGI


M0RGI
őstag

Sziasztok!
Nem akarok vitát az amoled és ips között, és tudom, hogy ha elégedetlenkedek, akkor vegyek amoledet, de
engem baromira zavar a színek telítetlensége, és a kontraszt hiánya (valszeg ez a fekete nem fekete mivoltából is adódik). Lehet ezeken valahogy állítani?
Szemléltetésképpen két manipulált fotó, de kb. ehhez mérhető a különbség.

[ Szerkesztve ]

(#11356) #01696768 válasza mgTerminator (#11347) üzenetére


#01696768
törölt tag

Azért azt tudnotok kell, hogy a sandstone black hátlapon nem tapadnak meg ezek. Vagy vmi speckó ragasztót kell még alátolni, vagy tokra kell inkább ragasztani. Csak hogy tudjátok, ha ilyesmit rendelnétek (mert azért nem is olcsó).

bence007: Már majdnem rávágtam, hogy mit akarsz, az teljesen jó -- aztán eszembe jutott, ez nem az S3 fórum :DDD

Gyerekek, a méretről csak annyit, hogy 3 napot nyúztam egy 10 colos tabletet, és most komolyan hangyányinak érzem a telefont. Nincs is kedvem ezen pötyögni, itthon már kézbe sem veszem, a tableten csinálok mindent. Azért menet közben kényelmesebb a telefon, de olyan érzésem van, mintha kiegészítő lenne a tablethez, kb mint az órák a telefonokhoz. Nagyon hozzá lehet szokni ám a felülethez... :K

(#11357) rum-cajsz


rum-cajsz
őstag

Jelentés a CM12 frontról.

Lassan 1 hete használom a CM12-t, és teljesen alkalmas napi használatra.
Három apró hiba van, ami nem tetszik:
- Nem kapcsol ki (illetve néha magától bekapcsol) a kapacitív billentyűzet
- Az aksihasználat nem optimális: most kb 1 napra elég a kakaó, a 44s azért 2-3 nap volt
- A GPS ikon első használat után ottmarad a státus sorban, noha nem használja a készülék a modult.

Először k900 romjával próbálkoztam, de az nagyon szar aksiidőt produkált, így áttértem a tiszta forrásra (daily unofficial build), és ez most elfogadhatóbb.

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#11358) oscar1985 válasza rum-cajsz (#11357) üzenetére


oscar1985
csendes tag

A Nexus 5 is kevesebbet bir a nyalokaval, meg jo hogy mindenki varta a frissitest mint a messiast, mert azt igertek, hogy jobb lesz az akkuido. Igy jo ha 1 napot kibir...

(#11359) Keresztapper válasza #01696768 (#11356) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Ez is szubjektív. Nekem is van egy 10-es ASUS-om is, de én igazából csak filmnézéshez szeretem jobban használni, mint az OnePlus-t.

http://palscoffeetech.com/

(#11360) FeRkE válasza oscar1985 (#11358) üzenetére


FeRkE
őstag

Érdekes, én pont az ellenkezőjét olvastam a fórumukban, miután frisssítettek jópáran.

(#11361) rum-cajsz válasza oscar1985 (#11358) üzenetére


rum-cajsz
őstag

A Nexus4-em pedig megtáltosodott. Gyorsabb lett, szebb hangja lett, másfélszer annyit bírt az aksija.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#11362) kano válasza rum-cajsz (#11357) üzenetére


kano
nagyúr

crDroidot még nem próbáltad?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#11363) rum-cajsz válasza kano (#11362) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Nem, még nem. Most jött ki a Paranoid is a saját verziójával, most már nagyon széles a választék.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#11364) kano válasza rum-cajsz (#11363) üzenetére


kano
nagyúr

Gondolkodom a crDroid kipróbálásán, mert most is a 11.21-i release-ét használom, de az még KK.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#11365) rum-cajsz válasza kano (#11364) üzenetére


rum-cajsz
őstag

felkeltetted az érdeklődésem. :)
Ebben benne van a gapps, vagy külön kell telepíteni, nem tudod?

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#11366) kano válasza rum-cajsz (#11365) üzenetére


kano
nagyúr

Külön, de az is itt van a topicban.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#11367) Oppenheimer válasza rum-cajsz (#11357) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Köszi a beszámolót. Majd mindenképp írj, ha olyan CM12 romon vagy, aminek olyan jó az üzemideje, mint a 44S-nek, mert akkor lehet felrakom.

Uh, most látom mennyi féle 5.0 van már. Nem muszáj CM12-nek lennie, akkor is szólj, ha bármilyen AOSP-on nem találsz hibát, és jó az üzemidő. :D

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#11368) tihibaby


tihibaby
senior tag

Most már hadd vigyék a botok,még 10 percig...

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLYQ-FWHP-AOGN-STCL

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLPH-BSRW-ZWCQ-OG6K

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLNY-GRDW-TCEL-QLIG

(#11369) M0RGI válasza tihibaby (#11368) üzenetére


M0RGI
őstag

Mica azt írta, hogy ha nem a botok viszik el, akkor Oneplus újra kiküldi.
Így most ez nem tudom mire volt jó...

(#11370) szabo.norbi


szabo.norbi
tag

Sziasztok, van egy eredeti(termékkóddal ellenőrzött) Nillkin 9H kijelzővédő üvegem. Ha valakit érdekel privátban jelentkezhet érte! :)) Árát privátban megbeszéljük!

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#11371) rum-cajsz válasza kano (#11366) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Feltettem. Egyelőre elég puritán. Ahogy látom a sima AOSP, plusz a quick pulldown, és még 1-2 feature.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#11372) kano válasza rum-cajsz (#11371) üzenetére


kano
nagyúr

Dupla kopp működik benne?
Egyéb problémák?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#11373) Oppenheimer válasza rum-cajsz (#11371) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Videólejátszás megy? xvideos.com mxplayerben megnyitva, youtube videók appban és böngészőben? :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#11374) Bobm


Bobm
tag

Vasárnap óta én is Lollipop-on vagyok. Eddig 1 hibát vettem észre amikor lezárom a képernyőt akkor egy 3-4 mp-ig még világítanak a gombok. Akku idő is rendben van még eddig. Ami hiányzik az a kikapcsolt képernyőn való rajzolgatás. Viszont a dupla kop az működik :)

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni! OnePlus One 64GB (12S)

(#11375) rum-cajsz válasza kano (#11372) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Bocs srácok, csak kevés időm volt, és visszatettem a szűz CM12 mentésem.
Ezért csak a CM12-.re vonatkozóan tudok írni:
- dupla kopp működik
- youtube működik, este megnézem az mxplayert is.

Egy újabb hibát vettem észre, az első kamerával nem megy a videó felvétel.

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#11376) bence007


bence007
tag

3 meghívó keresi gazdáját!Minden topikban megy a sírás, hogy nem lehet Oneplus-t venni, amikor tucatjával vannak meghívók senkinek nem kell.. :F

(#11377) Bobm válasza bence007 (#11376) üzenetére


Bobm
tag

Mert sokan nem tudnak arról hogy ide kiszokták rakni vagy nincs idejük egész nap a fórumot olvasni.
Bár mondjuk aki nagyon akar egy ilyen telefont az biztos rá tud szánni egy 5-10 percet meghívó keresésre.
Szerintem próbáld kirakni egyik magyar G+ közösségbe ha itt nem viszik el.
Amúgy köszi a meghívót de másnap már anélkül lehetett rendelni :R

Privát üzenetre illik válaszolni! OnePlus One 64GB (12S)

(#11378) FeRkE


FeRkE
őstag

Vodafone elkezdte bekapcsolni az LTE-t állítólag, ismerősnek Batthyányin a zsebwifije fellépett LTE-re. Jó lenne tudni, melyik frekvencián küldik, mert ha 2600MHz, akkor nekünk is jó, ha 800MHz, akkor nem nyert. Én akármit állítgatok, nem sikerül előcsalni :(

[ Szerkesztve ]

(#11379) FeRkE válasza FeRkE (#11378) üzenetére


FeRkE
őstag

Ennyit találtam: Nem hivatalosan elindult, egyelőre Bp Belváros, azután 10 nagyobb város, egyelőre csak Red ügyfeleknek, 75 Mbps

(#11380) kcsa válasza FeRkE (#11379) üzenetére


kcsa
veterán

kíváncsi lennék hogy arányaiban mennyi lehet a redesek száma.

(#11381) mosquetoo


mosquetoo
tag

Nem rendel mostanában valaki Ali-ról ?
Sívesen beszállnék én is 1-2 item el a teló-hoz és persze a posta is osztódik.

(#11382) ananasz1


ananasz1
tag

Sziasztok!
Elkezdtem én is használni a multiromot. Az elején minden rendben volt, több rommal szépen ment, de amióta feltettem a cm12 daily-t, nem bootol az internalba (44s).
Mi lehet a gond?

It takes a long time to become young. (Pablo Picasso)

(#11383) Kisfazek


Kisfazek
csendes tag

A 44s-el 8 óra huzamosabb játék meg böngészés mellett ment le 28%-ra. ez jó?

amúgy a videofelvétel elején még mindig ott a néhány mp-es hiba

[ Szerkesztve ]

Ainol Flame 4.0.4 Build 20121031.tm / OPO 64Gb 44S

(#11384) mgTerminator válasza Kisfazek (#11383) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ez már túlságosan is jó!

(#11385) axlfsi válasza axlfsi (#10669) üzenetére


axlfsi
veterán

Csókolom! Megjött a Diztronic Ultra tokom ;) Nekem nagyon begyere! :C Bátran ajánlom mindenkinek.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#11386) MyCsigusz


MyCsigusz
csendes tag

Mi a pica... Nem tölti le az MMS üziket . Valami ötlet? :(( :((

(#11387) Oppenheimer válasza MyCsigusz (#11386) üzenetére


Oppenheimer
veterán

APN beállításokra gyanakodnék először

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#11388) jilian válasza ananasz1 (#11382) üzenetére


jilian
addikt

Tolj az Internal-ra egy fracno, ak kernelt.

(#11389) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

sziasztok

ma készülök venni egy ilyen telefont használtan, ahogy olvastam egyes szériáknál előfordulhat a képernyő sárgásodása, ezt melyk részén szokott előfordulni és mivel tudom a legkönnyebben, legbiztosabban kideríteni? látszik elg jól szabad szemmel is vagy bizonyos színű háttér előtt? nagyon köszi a választ

(#11390) M0RGI válasza HUNgabus (#11389) üzenetére


M0RGI
őstag

Alul. Fehér háttérnél látszik, nyilván sárgával, feketével és más színekkel nem fog. :)

(#11391) kóóó válasza HUNgabus (#11389) üzenetére


kóóó
aktív tag

Ha nem keresed nem fogod eszrevenni.

Üdv.: kóóó!

(#11392) csonka


csonka
tag

Gyári 44S-en naponta többszöri újraindulásra mi lehet a gyógyír? Kollégámé csinálja. Már az eladáson gondolkodik.

Lehet valamit tenni, hogy megszűnjön? Romolgatni nem szeretne. Én egy teljes gyári visszaállítást gondolnék elsőre. Vagy az nem fogja megoldani?

(#11393) bdavid94 válasza csonka (#11392) üzenetére


bdavid94
tag

hát maximum ha nem akar tüzetesebben kavarni a telefonnal akkor azt, ha nem oldja meg akkor esetleg a 44s-t érdemes lenne felrakni teljesen újan

(#11394) kano válasza csonka (#11392) üzenetére


kano
nagyúr

Egy gyári beállítás visszaállítása vagy egy full wipe.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#11395) csonka válasza kano (#11394) üzenetére


csonka
tag

Köszi, szerintem is ez lesz először kipróbálva.

(#11396) mgTerminator válasza kano (#11394) üzenetére


mgTerminator
veterán

A 2 ugyan az...

(#11397) mfranky


mfranky
őstag

Na és ilyenkor mi lesz? Ha már nem lesz támogatottság, a mi telefonunkon vajon mi lesz? :Y

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#11398) kcsa válasza mfranky (#11397) üzenetére


kcsa
veterán

mi lenne? Megeszed a következő marketingmaszlagot is, és megveszed az új modellt ;] ;]

(#11399) rum-cajsz válasza mfranky (#11397) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Na jó, de azt tudod, hogy ez a cikk a fikció kategória, függetlenül attól, hogy a jövőbeli eseményekkel mutat-e párhuzamot majd.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#11400) mfranky válasza rum-cajsz (#11399) üzenetére


mfranky
őstag

Persze hogy tudom csak a feszültséget akartam kelteni... ;]

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.