Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10151) kozi71


kozi71
senior tag

Szevasztok!

Használ valaki cardboard-ot?
Hogyan lehet műkődésre birni a mágnest,illetve az NFC-t ezen a telcsin? (Beállításoknál ki van pipálva NFC)
Kaptam hozzá NFC matricát, hová kell pontosan ragasztani a kartonon?

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#10152) HateEternal


HateEternal
tag

Sziasztok. Ma megjött a Nillkin 9h-m. Fel is raktam (persze pár kis porszem alá csúszott.). Viszont azt vettem észre, hogy igen csak látszik rajta az ujjlenyomatom. Ez normális? Mármint elméletileg nem kellene, hogy látszódjon nem? Attól rendeltem akit itt a fórumon ajánlottak, illetve a doboz is stimmel meg a mellékes dolgok is, csak az üveg nem oké szerintem vagy nem is tudom . Illetve a műanyag tartódoboz alja már szét volt feszítve. Lehet kicserélték? Köszönöm a segítséget.

(#10153) bdavid94 válasza HateEternal (#10152) üzenetére


bdavid94
tag

szerintem várj vele pár napot nekem is múlthéten érkezett meg, akkor az enyém is szedte őket, mostanra már kevésbé

(#10154) HateEternal


HateEternal
tag

Értem. Köszönöm. Hát akkor majd kiderül.

Offba: 44S fut fél napja a telón és hálisten eddig semmi problémát nem tapasztaltam! Gyári minden! :)

(#10155) axlfsi válasza micafighter (#10147) üzenetére


axlfsi
veterán

Köszi az infókat!
... Össze kell szednem még fejben és utána nézni (most 31-es Franco van, de lehet nem lesz jó, illetve az utolsó AK sem, Akkor pedig kell legalább egy kernel.zip a 44S-ből).

root.zip alatt a (pl.) supersu.zip -re gondoltál?

SZERK: ugyanakkor, még mindig vacillalok, hogy kell-e ez nekem, hiszen ez még mindig csak olyan bugok javítását hivatott foltozni, melyeket én esküszöm nem tapasztalok. Nincs battery drain (pedig 100+ alkalmazásom van telepítve, bőven) sem egyéb bajom és ez még mindig nem 🍭... Lehet kívánok és akkor még full wipe.

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#10156) tick válasza porkiy (#10146) üzenetére


tick
aktív tag

Waze-t használok minden nap, nagyon gyorsan talál jelet, semmi gondom nem volt vele.

Everything that has a beginning... has an end

(#10157) micafighter válasza axlfsi (#10155) üzenetére


micafighter
nagyúr

root.zip alatt a (pl.) supersu.zip -re gondoltál? :K

SZERK: ugyanakkor, még mindig vacillalok, hogy kell-e ez nekem -> csinálj mentést twrp-ben, tedd el biztos helyre, és kipróbálhatod kockázat nélkül.

VAGY a geek énem így csinálná :DDD :

Lemented a mostani rendszert. Multirom fel, ha eddig nem lett volna fent. Secondary ROM-nak visszaállítod a mentést. Így lesz kettő teljesen ugyanolyan ROM a telefonon, belakva ,stb. Az egyikre felrakod az OTA-t a Multirom szabályai szerint, és kockázat nélkül ki lehet próbálni :) Voilá

(#10158) porkiy válasza tick (#10156) üzenetére


porkiy
aktív tag

Köszönöm.
Még mindig ez és az MI4 között vacilálok....

(#10159) micafighter válasza porkiy (#10158) üzenetére


micafighter
nagyúr

Lecs@ fórumtársunknak volt mind2.

(#10160) virkir


virkir
veterán

Hamár van élet.
A nightly amit letölt frissítést azt hogyan rakja fel?
Mint egy sima incremental, vagy gyalulja a fentlévő dolgokat és szűzen rebootol?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10161) #01696768 válasza micafighter (#10159) üzenetére


#01696768
törölt tag

Neki kb. minden volt már. :DD

[ Szerkesztve ]

(#10162) micafighter válasza virkir (#10160) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ha OTA-n keresztül frissíted az tudtommal incremental. Ha letöltöd a teljes ROM zip-et és flasheled wipe nélkül azt meg dirty flashnek hívják. Ha ROM zip-et teszed fel akkor legalább egy cache-t érdemes előtte wipeolni, adatvesztéssel ez nem jár.

Mindkettő esetre vonatkozik:

1) a felhasználói adataid és alkalmazásaid csak akkor törlődnek ha te azt wipe-olod, tehát magától ezek nem lesznek törölve

2) a rendszer particíóra lesz flashelve, szóval a rendszeralkalmazások változhatnak. Például ha feltetted a Better Battery Stats-ot rendszeralkalmazásként, az lehet hogy törlödni fog és újra kell majd telepíteni

(#10161) fl0werstar csak hosszútávú kapcsolata nem volt még telefonnal :D

[ Szerkesztve ]

(#10163) virkir válasza micafighter (#10162) üzenetére


virkir
veterán

Érdekes mert méretre amit letöltött az annyi mint egy teljes .zip rom.
Namost akkor ha multibooton van akkor azt tekinti rendszerpartíciónak amin van ugye nem azt ami fizikailag is az?
Bár sokat nem buknék a 33-al mert a nightly atomstabil eddig össz két apró bugot találtam ami engem érintett.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10164) Ixion77 válasza HateEternal (#10152) üzenetére


Ixion77
őstag

Kb. ugyanannyira gyűjti az ujjlenyomatot, mint az kijelző eredeti üvege. Nagy előny viszont hogy bármikor bármivel nyugodtan le lehet törölni: polóval, farmerrel, ami épp elérhető. Ha megkarcolódik, max. lecseréli az ember.

Ha a lekaparós matrica szerint eredeti, akkor valószínűleg az is. Kevéssé valószínű, hogy valaki szerezett egy eredeti dobozt, aztán belerakott egy hamis üveget és elküldte neked...

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#10165) M0RGI


M0RGI
őstag

Mi a vélemény erről, akinek van sima diztronicja?
Ez valami ráncfelvarrott ultra verzió:

[link]

(#10166) micafighter válasza M0RGI (#10165) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ennek a sarkai jobban meg vannak erősítve, annyi a különbség. Nem szorult a sima ráncfelvarrásra, kettő dolog volt amibe bele lehetett kötni, 1ik a grip lehetett volna jobb is, ezen egyébként javított a dbrand fólia. A 2. meg az öntési nyom a tok alján, amiről már esett itt szó.

(#10167) didro88


didro88
tag

md5 hibával el száll a 44s óta,franco r31 van fent.ötletek?

(#10168) micafighter válasza didro88 (#10167) üzenetére


micafighter
nagyúr

Pontosan mit ír ki? Az egész szöveg kéne, kép mégjobb lenne.

(#10169) didro88 válasza micafighter (#10168) üzenetére


didro88
tag

Az a baj csak egy pillanatra villan fel ,így rendesen el olvasni sem tudom,pirossal ki emelve md5-tel valami nem stimmel.

(#10170) HateEternal válasza Ixion77 (#10164) üzenetére


HateEternal
tag

Értem. Milyen lekaparós matrica? Egyébként jó. Mondjuk remélem nem karcolódik azért olyan könnyen. :D Csak 2k volt. Egyébként még annyi kérdésem lenne, hogy nyomtam egy gyári beállítások visszaállítását és szerintem semmit nem csinált. Visszakerültek régi telefonszámok, megmaradtak a képek meg minden. Ez normális? :F

[ Szerkesztve ]

(#10171) axlfsi válasza micafighter (#10168) üzenetére


axlfsi
veterán

Erről beszéltem (megéreztem) nyuszó-muszó! :D :((
Most vagy teszek holnap egy multiromot (van erről egy összeszedett leírásunk, poszt vagy nézzek szét XDA-n?) vagy hagyom a rákba és megvárom a nyalókát...
(én is éppen 38R+31 Franco-n vagyok)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#10172) virkir válasza axlfsi (#10171) üzenetére


virkir
veterán

Egyszerű
A kernel már úgy is jó.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#10173) Soound


Soound
tag

Sziasztok

Kérdésem: nagynehezen intéztem mobilnetet (tökre megvoltam nélküle eddig), T-mobilról van szó, és a gondom az, hogy elvileg a környékemen mennie kellene a 4G-nek, de az adatkapcsolat HDSPA+ -nál magasabbra nem igazán megy. 3 éves SIMkártyám, máshonnan tudom hogy valszeg ez lehet a gond, kérdésem az, hogy T-nek a 4G hálózata "4G-s" ikonként kellene megjelennie, vagy HDSPA+-al próbálják kiszúrni a szemünket? Flottában van a kártyám, és egy nyűg új SIM-et igényelni, elleben egy nyűg volt a mobil net intézése is, és inkább még most letudnám az új SIM-et, mint később.

Más. Nekem a 64gigás verzióm van, már több mint 3 hónapja, ebből 1 hónapot egy európai backpack körúton kisért a telefon, nagyon keményen helyt állt.

Orzly üvegem van, Diztronic Red tokkal. Totál megéri az árát, a legigényesebb TPU tok amivel találkoztam (SGS2-vel párat végig próbáltam már). Jelenleg dbrand matricákra várok: [link] pont a hátoldalas kép nem megy, de fekete karbon matrica, és piros karbon a kamera körül. Kicsit gázos ez a karbon matrica, de mit csináljak, baromira jól néz ki :D

Ma kaptam meg 44R-t, és tudom ajánlani: http://www.reddit.com/r/oneplus/

(#10174) axlfsi válasza virkir (#10172) üzenetére


axlfsi
veterán

:R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#10175) KIZS válasza Soound (#10173) üzenetére


KIZS
aktív tag

4G esetén LTE -t ír ki. De az LTE az tudtommal előfizetéstől is függ, nem csak a lefedettségtől.

(#10176) Soound válasza KIZS (#10175) üzenetére


Soound
tag

Aaaha, mivel flottás így a megnevezése: "üzleti honos gprs limit", H+-al sem olyan borzasztonan lassú 8/1-et mértem, de azért mégiscsak.

(#10177) Ixion77 válasza HateEternal (#10170) üzenetére


Ixion77
őstag

Olyan, amilyen ITT van leírva.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#10178) jozsef8


jozsef8
aktív tag

Srácok egy ilyen telefont szeretnék rendelni. Honnan és mennyiért lehetne beszerezni egy ilyet? :)

(#10179) HateEternal válasza Ixion77 (#10177) üzenetére


HateEternal
tag

Köszönöm. Majd meglesem.

(#10180) ittakary válasza jozsef8 (#10178) üzenetére


ittakary
nagyúr

Elso hozzaszolas illetve a termek honlapjanak attanulmanyozasat javaslom :)

(#10181) vinpilu válasza jozsef8 (#10178) üzenetére


vinpilu
senior tag

oneplust.net, de Mo-ra nem szállítanak, így csomagtovábbító szolgáltatást kell igénybe venned (mailboxde.com) vagy egy külföldi ismerőst. Egyébként ajánlom az összefoglaló elolvasását.

(#10182) adblock


adblock
csendes tag

Sziasztok!

Nagyon megtetszett ez a telefon, jók értékelések és az ára is bestbuy.
Ha esetleg volna valakinek felesleges meghívója azt szívesen elfogadnám.

Tudom nemsokára pre order, de azt olvastam akik a korábbi előrendelői turnusban vették azok több hetet vártak rá.

(#10183) sangva9970 válasza adblock (#10182) üzenetére


sangva9970
csendes tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#10184) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

1-2 nap, és flashelhető a CM12.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#10185) ittakary


ittakary
nagyúr

20 óra után még mindig csak pending shipment :(

(#10186) zokni1996 válasza Oppenheimer (#10184) üzenetére


zokni1996
csendes tag

Tuti felteszem! :DDD alig várom már!

(#10187) Soound válasza zokni1996 (#10186) üzenetére


Soound
tag

Helyedbe tuti nem tenném fel, már ha nem akarsz majd ide-oda flashelgetni. Ez a legelső commit-jük, kb. annyit jelent hogy bebootol a telefon.

(#10188) FeRkE válasza Soound (#10187) üzenetére


FeRkE
őstag

Aztán majd jön panaszkodni, mennyire instabil :) Egyébként ez remek hír, hogy hamarosan bétaként lehet próbálgatni :)

(#10189) stickermajom válasza ittakary (#10185) üzenetére


stickermajom
addikt

Hetfo del korul rendeltem, valamikor tegnap este 10 es ma reggel 9 kozott valtott processingre, nem express szallitassal. Estefele gondolom neked is atvalt.

[ Szerkesztve ]

(#10190) mfranky válasza ittakary (#10185) üzenetére


mfranky
őstag

Ne legyél türelmetlen...az hogy ott mit írnak, egy dolog...5 munkanap és a kezedbe lesz. :D

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#10191) ittakary válasza mfranky (#10190) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ámen :D

(#10192) #01696768 válasza zokni1996 (#10186) üzenetére


#01696768
törölt tag

Remélem, az a smiley a szarkazmus jele... :)

(#10162) micafighter: Hát ja, az újdonság nagy vonzóerő, és ezen a téren mindig van újabb és újabb vonzóerő. Személy szerint nem lakom olyan helyen, ahol el lehet adni jó áron a pár hetes telefonokat, így nagyon sokat buknék a váltogatáson. Meg aztán szeretem belakni, levédőüvegezni, netán tokkal ellátni a telefonokat, ilyen átutazó vendégekkel meg ezt nem lenne értelme végigcsinálni. Amúgy is, a bugdroid tokom most iszonyat jól néz ki. :D

[ Szerkesztve ]

(#10193) pitama


pitama
tag

JBL füles szabadon vásárolható. Ha valaki rendelne szívesen beszállnék.

(#10194) kano válasza pitama (#10193) üzenetére


kano
nagyúr

Coming Soon van még csak. Szerintem Te az USA oldalt nézted. És egyébként is 37EUR-ért kenjék a hajukra.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#10195) ittakary


ittakary
nagyúr

Viszont akkor rákészülnék hogy ráutalom a pénzt a Mailboxde accountomra.

Melyik szállitócéget ajánljátok, és mennyit raktatok rá? :) Úgyértem irtátok, hogy kell kalkulálni azzal hogy a PayPal jutalék stb. Mennyit irjak be a mezőkbe? :)

(#10196) pitama válasza kano (#10194) üzenetére


pitama
tag

Bakker tényleg csak USÁban kapható. Nyalják meg :D Én nem tartom soknak a 37eurót

(#10197) Avicularia válasza kano (#10194) üzenetére


Avicularia
veterán

Nem ér annyit?

(#10198) mfranky válasza ittakary (#10195) üzenetére


mfranky
őstag

19EUR elég, és én a micafigher által ajánlott Geis Parcel & GLS-t, én is azzal kértem a szállítást. 2-3 nap szállítási idő. Most néztem a számlát, nekem 19,79eur-t számolt a mailboxde-s számlán az utalásra...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#10199) PeterPH válasza ittakary (#10195) üzenetére


PeterPH
senior tag

UPS szállítás, 18.47 EUR a mailboxde-nek, 0.01 EUR maradt az egyenlegen.

(#10200) ittakary válasza mfranky (#10198) üzenetére


ittakary
nagyúr

GLS adja át MPLneknek határon ugye?

UPS meg végighozza?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.