Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11201) vitezlejszlo válasza stickermajom (#11199) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

TROLL ALARM :DD

(#11202) maximilian4 válasza stickermajom (#11199) üzenetére


maximilian4
addikt

Kár kiemelni egy részletet a beszélgetésből. Tovább is tart a párbeszéd és láthatja mindenki, hogy utána privátba kommunikáltam egy opo tulajjal. :)

Maxi

(#11203) kano válasza maximilian4 (#11202) üzenetére


kano
nagyúr

Egyébként is hirtelen felindulásból mond néha olyat az ember amit higgadtan átgondol még1x. :K :B

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#11204) Vagany válasza maximilian4 (#11202) üzenetére


Vagany
őstag

Azért mindenki okulására felsorolhatnál egy párat abból a "Számos ajánlat vagy jobb áron" -ból!!! Mostmár kíváncsivá tettél.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#11205) maximilian4 válasza Vagany (#11204) üzenetére


maximilian4
addikt

Nem kell feszültséget kelteni. Kano már válaszolt helyettem, ennyi.

Egyébként mikor én először akartam megvásárolni, valóban nem volt ilyen könnyű hozzájutni mint mostanság és most is kicsit körülményesnek találom ezt a közvetett német rendelést,de bevállalom.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#11206) M0RGI válasza stickermajom (#11189) üzenetére


M0RGI
őstag

Szerintem ez teljesen normális. Más telefonnal, rommal is ennyi.

(#11207) Oppenheimer válasza rum-cajsz (#11192) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ez is tippmix, hogy mikor fogsz ki egy olyan buildet, amiben viszonylag kevés a bug.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#11208) kano válasza maximilian4 (#11205) üzenetére


kano
nagyúr

Én is voltam úgy, hogy k@pja be a Oneplus. :B

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#11209) DummyBoy válasza kano (#11208) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Én most is úgy vagyok, mert nem jönnek új coverek a One-hoz ...

Life is shor...

(#11210) Coyote01 válasza csonka (#11186) üzenetére


Coyote01
tag

Köszi! :R

(#11211) rum-cajsz válasza Oppenheimer (#11207) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Ebben egyetértek. A napi fordítású romok már csak ilyenek.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#11212) marchellow válasza ku3ll3r (#11161) üzenetére


marchellow
tag

a OnePlus oldala már 3 napja döglődik. az én rendelésem már egy napja németeknél van, az oneplus.net-en meg még mindig processing az állapota, tracking number sosem jött tőlük...

ha tegnap fizettem ki 18:00 óra körül a mailboxde-n a szállítást (UPS standard), akkor vajon van rá sansz hogy még a héten ideér?

@maximilian4: már legalább egy napja kint van az oldalon hogy arra a 8 kiegészítőre lesz akció

(#11213) ittakary válasza maximilian4 (#11194) üzenetére


ittakary
nagyúr

várni várhatod, de nem lesz: csak kiegészitőkre lesz akció

(#11214) ittakary válasza marchellow (#11212) üzenetére


ittakary
nagyúr

Hétfőn fogod megkapni! Két munkanap minimum kell nekik :)

nyeh. mehetett volna egybe...

[ Szerkesztve ]

(#11215) Vagany válasza maximilian4 (#11205) üzenetére


Vagany
őstag

Nem akartam feszültséget kelteni, de azt hittem tudsz konkrétumot is a számos más ajánlatból, tényleg érdekelt volna, hogy mikre gondoltál, mert én még a közelében se nagyon találtam. Amúgy kicsit körülményes beszerezni valóban, de nemtom te mikor próbáltad beszerezni, de a nyár végefele augusztustól viszonylag könnyen lehetett meghívót szerezni. Nekem a regelésemre járt 1 meghívó júliusban, de később kaptam 3-at amit nehezen (a listás módszer nem működött) de itt osztogattam el végül.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#11216) M0RGI válasza Vagany (#11215) üzenetére


M0RGI
őstag

Engem is érdekelne a számos más ajánlat.

(#11217) Vagany válasza Coyote01 (#11157) üzenetére


Vagany
őstag

A MiBand fórumán találtam:[link] Oneplus Silver Bullet fülhallgató – EZÜST 9.990.- Ft. helyett 8.900.- Ft.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#11218) vFerko válasza micafighter (#11200) üzenetére


vFerko
tag

Nem tudom mennyire latszik de itt van. egyebkent annyi van meg, h amikor probalok bebootolni recoverybe akkor marad fastbootban es kivilagositja a kepet ill a kepen levo kis figura szemei el vannak kerekedve jobban mint korabban :)

[ Szerkesztve ]

(#11219) #01696768 válasza kano (#11208) üzenetére


#01696768
törölt tag

Én azóta is, a telefont imádom, de a cég igazán újragondolhatná a marketingjét. Vannak elveim, amiknek igencsak ellentmond a stratégiájuk, persze ezeket vásárláskor félreteszem. :DDD (Ugyanígy, a szolgáltató, ahol vagyok egy szemét aljas multi ahol éhbéren dolgoznak az emberek, dehát a 25 frankért havi egy giga plusz mittomén mennyi beszélgetés visszautasythatatlan ajánlat.)

(#11220) marchellow


marchellow
tag

feltűnt még valami a vásárlással kapcsolatban. a PayPal €322.99 EUR-ot vont le (299 + 22.99 szállítás), a bankszámlakivonaton viszont -346,10 EUR szerepel (eurós számláról volt fizetve pedig).
ekkor utánanéztem a PayPalnál, gyakorlatilag azt történt hogy az eurót átváltották forintra (mert az elsődleges kártya ott egy HUF-os kártya), a bank meg visszaváltotta a forintot euróra (az eurós számla miatt). nyilván itt bukik valamennyit az ember a konverzió miatt, de a több mint 20 € differencia így sem jön ki...

(#11221) Vagany válasza marchellow (#11220) üzenetére


Vagany
őstag

Pedig de, a paypal nagyon rosszul váltja a forintot, még a bankoknál megszokottól is sokkal rosszabbul, nem szabad hagyni, de asszem a Micafighter féle leírásban is benne van, hogy inkább a bankod csinálja a konverziót (nálad ez lehet nem is lett volna) mint a paypal.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#11222) M0RGI válasza marchellow (#11220) üzenetére


M0RGI
őstag

Nekem 12 Ft-tal váltotta rosszabbul eurónként, így buktam 4000 Ft-ot.... :(
Sajnos hiába erősködtem havernál, hogy ne paypallal váltasson, hanem a bankkal, ő nem ismerte ezt a lehetőséget.

(#11223) FeRkE válasza M0RGI (#11222) üzenetére


FeRkE
őstag

Pedig csak egyszer kell beállítani, ha Paypallal fizetsz, utána már mindig úgy lesz, hogy nem a Paypal vált. Ezek szerint ő mindig úgy vásárol, hogy szopatja a Paypal. Klassz :)

(#11224) rum-cajsz válasza maximilian4 (#11205) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Íme egy könnyen beszerezhető kínai telefon, ami ráadásul 8 magos, és olcsóbb is!!!
[Doogee DG550 ] :))

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#11225) maximilian4 válasza rum-cajsz (#11224) üzenetére


maximilian4
addikt

lol
Ezt a hozzászólást mégis mire véljem kedves fórumtársam?

Maxi

(#11226) vFerko válasza vFerko (#11218) üzenetére


vFerko
tag

ok, erdekes de windows 7 alol gond nelkul megcsinalta elsore, win 8.1.1 alol bmit csinaltam nem ment, mindenesetre mostmar jo. =)
Koszonom Micafighternek es rum-cajsznak a segitseget!

(#11227) marchellow válasza Vagany (#11221) üzenetére


marchellow
tag

Igen tudom, de így sem stimmel.

1. a PayPalhoz beérkezik egy 322,99 EUR tranzakció
2. átváltja 102.603 HUF-ra, ebből kiderül hogy 317,6 az árfolyam
3. bankhoz megérkezik ez a 102.603 HUF, amit át kell váltania euróra, mert eurós a számla
4. 346,1 eurót vonnak le, tehát a bank árfolyama: 102.603 / 346,1 = ~ 296,5
5. lakossági devizaárfolyamokat nézegetve rég nem járt arrafele az árfolyam...

(#11228) tick válasza rum-cajsz (#11224) üzenetére


tick
aktív tag

Ez jobb DG580 :C "teljesen egyedi design" :D

Everything that has a beginning... has an end

(#11229) maximilian4 válasza tick (#11228) üzenetére


maximilian4
addikt

Na jó akkor én is leszek szamár és felülök a szamár provokációra. Szóval alternatíva alatt gondoltam pl. a xiaomi mi3, mi4-re, honor 6-ra, nubia z7 max, oppo-nak , meizu-nak egyes termékei stb. Direkt mint írtam nem is akartam belemenni a vitába ezért is támogattam kano válaszát és demokratikusan kitértem előle. De nem értem azokat a csökkent értelmi képességű tásaimat akik ezután se zárják le a dolgot és provokatívan fellépnek.

Ui.: a mesebeli rumcajsz-nak ennél több esze van és sokkal furfangosabb..

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#11230) Vagany válasza marchellow (#11227) üzenetére


Vagany
őstag

A bankoknál nem mindegy, hogy te veszed az eurot vagy eladod, ha veszel akkor drágább, ha eladod akkor kevesebbet kapsz érte forintban. Jelen esetben te az euródat adtad el a végén és forintot kaptál így az 296 Ft-os eladási ár az teljesen normális szerintem, bár én általában csak a közép árfolyamot nézem az most kb 307 Ft. de a napokban volt 304 Ft is.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#11231) tick válasza maximilian4 (#11229) üzenetére


tick
aktív tag

Pardon, de a válaszomnak semmi köze a te eredeti hozzászólásodhoz :B

Everything that has a beginning... has an end

(#11232) tihibaby


tihibaby
senior tag

Felesleges a piszkálódás,tényleg utána beszéltünk pár mondatban privátilag,kérdezte a kolléga mennyibe kerül most,én megmondtam hogy kb. mennyiből jön ki,ha jól vettem ki szavából tetszett neki a végösszeg,ennyiben maradtunk.
Utánaolvas,megtetszik neki,lehet ő is vesz egyet,ennyi.... ;)

(#11233) maximilian4 válasza tihibaby (#11232) üzenetére


maximilian4
addikt

Így igaz. Nagyon is tetszik a hivatalos ára amennyiért be tudom rendelni. Így valószínűleg a héten, vagy a jővőhéten rendelek is egyet.

Maxi

(#11234) M0RGI


M0RGI
őstag

Két hete rendeltem ebayről (onfine2008 usertől) Nillkin tempered glass-t és már épp elkezdtem aggódni, hogy még mindig nem ért ide, erre az előbb olvastam ezt:
Estimated delivery: Mon. 1 Dec. - Thu. 18 Dec. :W

(#11235) vitezlejszlo válasza M0RGI (#11234) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Hát de 2 hét után hova aggódol? Majd mikor 40 nap után sem jött meg. Akkor kezdjél. Nekem a rekordom eddig 93 nap, Szerintem 3. héttől érdemes várni. Max örülj, ha hamarabb megjön. De most karácsony miatt is csúszhat. Nincsen veszély. :)

(#11236) M0RGI válasza vitezlejszlo (#11235) üzenetére


M0RGI
őstag

Na baxxus, erre nem számítottam. :(
USA-ból diztronic megjött két hét alatt, nem gondoltam volna, hogy Kínából ennyivel tovább tart.

Kénytelen leszek akkor anélkül elkezdeni használni o+o-t, annyit nem akarok várni egy xaros üvegre. :(

[ Szerkesztve ]

(#11237) marchellow válasza Vagany (#11230) üzenetére


marchellow
tag

de pont ez az hogy nem volt az árfolyam 300 alatt ebben az időszakban. akkor meg hogy jött ki a 296 ?
én inkább arra tippelek hogy a paypal ráterhelt valami plusz díjat.

(#11238) Coyote01 válasza Vagany (#11217) üzenetére


Coyote01
tag

Köszi de sajna nem pesti vagyok és nem is járok fent hétvégén. Kár, pedig jó lenne :((

(#11239) rum-cajsz válasza maximilian4 (#11225) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Ez a tömény szarkazmus. :)
Igazából ne vedd magadra, bárkit érint, aki a rendelés körülményességén bosszankodik. Az a baj, hogy jelenleg az az általános hozzáállás, hogy mindent a kezembe azonnal, és nincs időnk kivárni a dolgokat. Sajnos ez rossz döntésekhez is vezet néha. Szerintem nem olyan nagy baj, ha valamit megrendelek és várni kell rá kicsit. De ha másnak ez olyan fontos szempont, akkor lehet találni pótmegoldást, csak lehet, hogy a végén rosszabbul jár az ember.
Szóval "just relax", ha ezt a telefont veszed, nem fogod megbánni, mert minőségi, és az ára nagyon baráti.

(Sajnálom, hogy személyeskedtél, mert ez csak vitát gerjeszt, és nem párbeszédet.)

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#11240) csonka válasza M0RGI (#11234) üzenetére


csonka
tag

Kollégám és én ugyanazon a napon (nov.12.) rendeltünk ugyanettől a usertől Nilkint és tegnap meg is érkezett mindkettőnknek.
Rossz hír, hogy a kollégámé nem fekszik fel rendesen a felületre. :(
Az enyémet még nem volt időm felapplikálni.

(#11241) M0RGI válasza csonka (#11240) üzenetére


M0RGI
őstag

Köszi szépen!
Akkor még van remény a holnapi (vagy a leírtaknál korábbi) érkezésre!
Eredetit kaptatok?
Hogyhogy nem fekszik fel? Meg van hajolva a lap?

(#11242) Avicularia


Avicularia
veterán

Nem tudom ez mennyire kapcsolódik a telefonhoz, de az asztali gépemen a NOD32 állandóan arra panaszkodik, hogy a OPO IP címéről ARP gyorsítótár mérgezés van. Nem igazán vágom mi ez, de a belső hálózaton az OPO IP címére panaszkodik. Kell ezzel foglalkozni?

(#11243) Vagany válasza marchellow (#11237) üzenetére


Vagany
őstag

Látom nem jól magyaráztam. Amit te mondasz az a közép árfolyam, az nem volt 300 alatt, de a vételi az alatta van most is:
[link]
Amikor az euro-s számládról fizetsz forintot akkor tulajdonképpen eurot adsz el a banknak forintért ezért az euro eladási árfolyamon kell számolni. Te kétszer is hibáztál, egyszer azért, mert a paypal-lal váltottál, másodszor azért mert nem az euro-s kártyádat adtad meg.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#11244) stickermajom


stickermajom
addikt

Ti tudtok telepíteni most playből? :(

(#11245) Vagany válasza maximilian4 (#11229) üzenetére


Vagany
őstag

Na álljunk meg egy polgári szóra. Nem megsértődni kell, hanem elismerni, ha nem jól ítéltünk meg valamit. Meg se kellett volna várni, hogy kiprovokáljuk, de ha már így esett legalább érteni kéne a humort, és nem rögtön minket minősíteni, ami persze nem is sikerült. Az pedig hab a tortán, hogy összekevered a demokratikusan-t a diplomatikusan-nal. De ezen már csak nevetek, jobb lenne te is ezt tennéd, mert ha komolyan vesszük lehet kiderülne ki a "csökkent értelmi képességű". Az önirónia és a beismerés nem olyan nehéz :R . :DDD

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#11246) stickermajom válasza Vagany (#11245) üzenetére


stickermajom
addikt

Jáj, a fene se gondolta, hogy ekkora lavinát indítok egy kis trollkodással :DDD

(#11247) naattila


naattila
tag

Nekem most hogy alig használtam a telót eddig birja.

[ Szerkesztve ]

one+ 64GB fekete

(#11248) ittakary válasza naattila (#11247) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nekem most 1,5 nap alatt (tegnap reggel óta) 5 óra 20 perc kijelzőhasználatot bírt 3G + Wifi vegyes használattal 3 óra zenehallgatással.

Bőven tökéletes

(#11249) naattila válasza ittakary (#11248) üzenetére


naattila
tag

Ez most nekem is megfelel.

one+ 64GB fekete

(#11250) bence007


bence007
tag

van 3db meghívóm, 5 napig még felhasználható!Privátban lehet jelentkezni érte!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.