Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10501) ittakary válasza stagenull (#10496) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ezért is kérdeztem még a hétvégén hogy normális hogy felküldték az enyémet egy MÁSIK reptérre a Heathrow-ról ahelyett hogy onnan reptették volna? :D

Mailboxde amúgy pont most küldött emailt hogy szerdán érkezik a csomagom :) juhu

remélem minden meglesz hozzá. Amúgy a csomagolás hogy néz ki? egy nagy dobozban van mind a két kis doboz? (telefon + töltő) vagy külön dobozként jönnek?

[ Szerkesztve ]

(#10502) rum-cajsz válasza kano (#10497) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Nem akarok nagyon beledumálni, de az Android 5.0 már csak az ART-ot használja, szóval előbb utóbb minden program kénytelen lesz áttérni. Mellesleg én már a megjelenése óta azt használom, mert jobbnak érzem. Ami problémát jelentett az elején, és fontos volt nekem, azt elég hamar orvosolták.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#10503) kano válasza vitezlejszlo (#10499) üzenetére


kano
nagyúr

Csumidázlak Tesókám!!

Az a helyzet, hogy tényleg elmászhatott neked az akku töltöttség kijelzése. Ilyenkor tényleg csak a kalibráció segít. Törlöd és lemeríted, elvileg a legközelebbi feltöltésnél már jónak kell lennie (egy ciklus alatt újra regisztrálja a % - mV értékeket elvileg). Milyen romrot használsz?

rum-cajsz

Köszi!

Igen tudom, hogy ART lesz a 5.0-n, de most nekem a Calkulin 2.1 van fent és nem is akarok mást feltenni. Csak nem tudom, hogy az áttérés csak annyi, hogy leformázom a partíciókat ART-ra és visszapakolom a ROM-ot egy kernellel ami támogatja az ART-ot vagy a ROM-ban is mókolni kell.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#10504) mfranky válasza ittakary (#10501) üzenetére


mfranky
őstag

Külön dobozként. Mármint a teló doboza benne egy karton dobozba, de a töltőfej az csak külön.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#10505) rum-cajsz válasza kano (#10503) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Oké a Calkulinhoz nem értek, átadom a terepet másnak. :)

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#10506) stagenull válasza nutfile (#10500) üzenetére


stagenull
csendes tag

És neked Gatwicken keresztül hány nap alatt ért oda a mailboxde-hez? Csak mert az enyém már 4 napja van a DHL-nél, és még mindig a fenti képen látható státusznál tartok. Kezdek türelmetlenné válni :D

(#10507) jilian válasza kano (#10503) üzenetére


jilian
addikt

Nehogy leformàzd TE!? Hèmà!
Minek?

Csak àtkapcsold a beàllítàsoknàl.
A telefon ujraindul, kicsit tovább tart a boot, de ez normális.
Kèsz. :K
Ennyi.

(#10508) M0RGI


M0RGI
őstag

Hello!
A gyári töltő kábelről az agyonmagasztalt designon kívül (ami számomra nem sokat jelent) mit lehet tudni?
Gondolok itt a napi használat során adódó dolgokra, pl. a kábel alakja miatti esetleges megtörésre, merevségre.

(#10509) MartOOn válasza M0RGI (#10508) üzenetére


MartOOn
addikt

qrva nehéz ugyanakkorára visszahajtogatni, mint ahogy a gyarbol kijott... :DD

amugy nekem a hosszán ill rövidségén kivul semmi bajom nem volt vele. nem akarta eltorni sem, nyilva normalisan ossze kell hajtogatni. a megmarkolom es be@szcsizom a taskaba nem mukodik ennel. ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#10510) rum-cajsz válasza rum-cajsz (#10505) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Ebben a pillanatban csatlakoztam a klubhoz egy kínai példánnyal, üdv mindenkinek!

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#10511) micafighter válasza rum-cajsz (#10510) üzenetére


micafighter
nagyúr

Üdv a klubban :) írj majd hogy tetszik ;)

(#10512) nutfile válasza stagenull (#10506) üzenetére


nutfile
aktív tag

nekem Gatwicken 24 órát sem volt. amúgy rosszul írtam, Nürnberg után nem Lipcse, hanem Drezda volt a köv. állomás.

(#10513) stagenull válasza nutfile (#10512) üzenetére


stagenull
csendes tag

Aha. Hát én nagyon reménykedtem abban hogy gyorsan végigpörög innentől a dolog és holnap ki is viszik a mailboxde-hez, de még mindig Gatwick a státusz :D Mindegy, majd meglesz, le kéne nyugodnom :)

(#10514) FeRkE


FeRkE
őstag

Franco R33 - fixed video recording bug :)
Még nem próbáltam, csak gondoltam szólok.

(#10515) rum-cajsz


rum-cajsz
őstag

Bocs, hogy megakasztom a telefonvárók beszélgetését kicsit, de most nagyon örülök, és csináltam gyorsan egy rövid kicsomagolós képsorozatot. Akit érdekel, itt megnézheti: [link]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#10516) scope2007 válasza rum-cajsz (#10515) üzenetére


scope2007
addikt

igaz nem volt még ColorOS-em, de lehet jobban járnál egy CM11S-el első nekifutásra.

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#10517) Oppenheimer válasza rum-cajsz (#10515) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Milyen szép fehér hátlappal. Ha egyszer aksit kell rendelnem, rendelek hozzá hátlapot is.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#10518) scope2007 válasza Oppenheimer (#10517) üzenetére


scope2007
addikt

valóban szép, de azért ez a szürke érdes felület eléggé egyedi nem?

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#10519) vinpilu válasza M0RGI (#10486) üzenetére


vinpilu
senior tag

Nincs az már ott, csak addig mutatja rendesen. A következő update akkor lesz, mikor már a kezedben van.

(#10520) rum-cajsz válasza scope2007 (#10516) üzenetére


rum-cajsz
őstag

persze, persze, egyelőre ismerkedünk, de hamarosan cm lesz rajta nagyon valószínű.
Az utolsó képen látható eszköz nem tudjátok mire valóü? Van a telefonban sd kártya hely is? Ha igen, akkor hol?

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#10521) scope2007 válasza rum-cajsz (#10520) üzenetére


scope2007
addikt

sdkártya foglalat tuti nincsen, szal passz :)
igen, valószínű az lehet.nanosim

viszont ha így belegondolok, ha már egyszer colorOS lenne rajta "gyárilag", akkor tuti kipróbálnám pár napra, hogy tudjam véleményezni

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#10522) mukurisho válasza rum-cajsz (#10520) üzenetére


mukurisho
tag

Arra nem akkor van szükség ha nano simed van? :U

(#10523) ittakary válasza rum-cajsz (#10515) üzenetére


ittakary
nagyúr

Végre értem, hogyan kapom meg a két dobozomat! :DDD

(#10524) scope2007


scope2007
addikt

akartam is linkelni..
nálatok is így jeleníti meg ha ráviszitek az egeret a google drive mappára?
rendesen működik meg minden, csak elég baca így :D

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#10525) Oppenheimer válasza scope2007 (#10518) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nem. :D Tapintása egyedi, de a kinézete nekem nem tetszik.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#10526) scope2007 válasza Oppenheimer (#10525) üzenetére


scope2007
addikt

nekem nagyon bejön
mondjuk 95%-ban tokban van
melóban gagyi szilikontok
amúgy meg diztronic micafightertől :R

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#10527) zola- válasza scope2007 (#10518) üzenetére


zola-
őstag

Csak kopik le a rucskos felulet. A feher anyagaban szines. :) pont olyan polikarbonat mint a one x hatulja.

(#10528) MartOOn válasza zola- (#10527) üzenetére


MartOOn
addikt

Foleg a sarkoknal.. :( 4honap alatt mind a 4 sarok megkopott többé kevésbé. Ha vki megnezte, altalaban fele - fele volt az arany a 'dejolnezki' meg a 'ezvalamikinaicsoda' kozott. Nekem tetszik de kényes.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#10529) mgTerminator válasza Oppenheimer (#10517) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én úgy tudtam hogy nem lehet hozzá külön venni... Amúgy én is jobban örülnék egy fehér hátlapnak :D

(#10530) madgie válasza mgTerminator (#10529) üzenetére


madgie
titán

A fehér tényleg alig kopik, az alján van nekem pár hajszálkarc/kopás, ahol ugye először érintkezik az adott felülettel, mikor lerakom, de amúgy tényleg minőségi az a porcelán popsi :))

Szerk: stabil Lolliról van már hír? Ha igen, lehet kipróbálnám, míg nálam van a kütyü.

[ Szerkesztve ]

(#10531) kcsa válasza MartOOn (#10528) üzenetére


kcsa
veterán

Enyém is kopik mint a 'zállat. :(

(#10532) kano válasza kcsa (#10531) üzenetére


kano
nagyúr

Enyém nem. :P Mert van rajta egy Nillkin Frosted Shield és ha nagy ritkán leszedem, akkor is nagyon vigyázok. Látszik a kopás kezdete, de azóta vigyázok rá.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#10533) kcsa válasza kano (#10532) üzenetére


kcsa
veterán

Én meg lesz.rom, ha nagyon ronda lesz inkább hátlapot veszek, mint tokot. Utálom a tokokat, de ezt már kifejtettem szerintem :)

(#10534) stagenull


stagenull
csendes tag

Elhagyta Nürnberget a telefon, gondolom ez holnapi kiszállítást jelent a mailboxde-hez :) Nem siették el a dolgot, holnap lesz egy hete hogy megrendeltem.

Közben éjjel összedobtam az itthoni kis szerveren a környezetet a saját CM nightlykhoz, mire ideér a telefon lesz saját ROM-om is :D

(#10535) Mazso8


Mazso8
csendes tag

Sziasztok! Telefonvásárlás előtt állok. Nagyon tetszik az O+O, Ő lenne az egyik jelölt, ezért próbálok minél több infót összeszedni róla. :) Az első kérdésem az lenne, hogy ha esetleg itthon veszek egyet magánszemélytől, akkor mire kell figyelnem, és milyen papirok kellenek a garancia érvényesítéséhez? Mennyiért számít jó vételnek egy új 64 gigás változat? A hírdetések között elég nagy a szórás, 120-140 között vannak. A válaszotokat előre is köszönöm!

(#10536) stickermajom válasza Mazso8 (#10535) üzenetére


stickermajom
addikt

Szerintem arra kell figyelni leginkább, hogy NE itthon vedd magánszemélytől. :)) Hivatalos oldalról, mindennel együtt ~105 2 év EU garanciával a 64-es, és itt van másfél hét alatt. Ennél jobb vételt nem fogsz találni, és valószínűleg az itteni eladók hasonló módon szerezték, tehát a garancia ugyanoda szól.

[ Szerkesztve ]

(#10537) Oppenheimer válasza kcsa (#10531) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Enyém nem kopik, pedig távolról kerüli a tokokat. Azért mert érdes, nem kell egyből dörzspapírnak használni. :DDD

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#10538) kcsa válasza Oppenheimer (#10537) üzenetére


kcsa
veterán

Tudtam hogy átvernek, pedig titokban asztalos vagyok, és ezzel csiszoltam végig három szett komplett szobabútort :D

Amúgy sarkok kopnak, az is (egyelőre csak) alul.

(#10539) ittakary válasza Mazso8 (#10535) üzenetére


ittakary
nagyúr

Mivel itthon az O+O használt piaca gyakorlatilag üres, sokan kihasználják, hogy az emberek félnek a neten rendeléstől, ezért magasabb áron adják, mint a rendelés.

Ahogy a kolléga mondta a rendeléssel olcsóbban kijön, mintha "használtat" vagy magánembertől veszed, miközben a garancia még jobb is lesz, hiszen a te nevedre állitják ki.

A költségek:

323€ Express shippinggel vagy 319€ simával
100.000 Ft maximum

Mailboxde (UPS - 2 nap postázás)
17,7€
5.500 Ft

és ENNYI! semmi vám, semmi rejtett költség :) Onnan tudom, hogy holnap kapom meg...

(#10540) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Hej Mókuskák!

Akiknek gond, hogy milyen szép a telefon hátulja, de kopik ergó tokot rá hogy még jobban kopjon, nos, ámbátor nemdebár, talán ez mindenkinek érdekes lehet dikk:

http://www.aliexpress.com/item/colorful-high-quality-case-for-oneplus-one-phone-case-with-retail-box-and-screen-protector/1913461506.html

És itt (tudom és-sel nem kezdünk mondatot Yo? ) ami a lényeg:

http://img01.cp.aliimg.com/imgextra/i2/911777107/T2DtbdXB4aXXXXXXXX_!!911777107.jpg

Homokköves hátlap. Sőt. Van kékben is :D

http://img01.cp.aliimg.com/imgextra/i4/911777107/TB2yFwTXXXXXXaVXFXXXXXXXXXX_!!911777107.jpg

Itt a teljes link róla:

http://forum.xda-developers.com/oneplus-one/accessories/pelosi-sandstone-black-case-90-feels-t2827172

Lehet kipróbálom :D

[ Szerkesztve ]

(#10541) madgie válasza vitezlejszlo (#10540) üzenetére


madgie
titán

Hízlaljuk egy tokkal az amúgy sem aprócska telefonocskát? Azkénemég.

(#10542) micafighter válasza vitezlejszlo (#10540) üzenetére


micafighter
nagyúr

Egyszerűbb ha elkezd kopni a hátlap egy 800as csiszoló vászont ragasztasz rá és kész. Két felé képpen is rá tudod tenni: a szemcsés oldalaival sandstone, a vászon oldala meg ballistic nylon.

[ Szerkesztve ]

(#10543) Vagany


Vagany
őstag

Kicsit off, tudtok ajánlani jó micro SD kártyaolvasót micro USB és ha lehet normál USB csatlakozóval, de fontos, hogy a micro SDXC U1-et kezeljen (64GB samsung). Én ezt találtam: [link] , de nem tudom van-e valakinek tapasztalata ezzel vagy hasonlóval az OPO-nkon, egyáltalán hova kell ebbe az SD kártyát dugni, talán a normál USB csatlakozó alá?

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#10544) kano válasza vitezlejszlo (#10540) üzenetére


kano
nagyúr

Tesókám!!!! :C
Ez nekem bejön. Már rendelem is. A Nillkin nekem nagyon bejött, de egy kicsit simának tűnik.
Kérdés, hogy ez miből lehet? Mennyire kopik? Azt hiszem elolvasom az általad linkelt topicot.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#10545) McKay55


McKay55
csendes tag

Üdv! A gyári romok közül melyiket ajánljátok?

(#10546) Ixion77 válasza McKay55 (#10545) üzenetére


Ixion77
őstag

44S

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#10547) tomama válasza kano (#10544) üzenetére


tomama
aktív tag

én innen rendeltem,olcsóbb 2dolcsival

(#10548) vitezlejszlo válasza kano (#10544) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

More hát persze hogy bejövős. Bár Mica ötlete a smirgliről is erősen megfontolandó alternatíva :D

Nekem olyan tok hiányzik, ami műanyag, de puha gumi bevonatos, hogy ha megfogod akkor "ragadjon" a kézhez, ne tudjon kicsúszni. Na de majd fejlesztek olyat ha már nem lesz más dógom a világon.. :)

tomama: ja közben megtaláltam én is a zibéjt, nem is értem miért aliznak a xda-n.. na mindegy. Megjön majd írok róla.. :)

[ Szerkesztve ]

(#10549) mfranky válasza vitezlejszlo (#10548) üzenetére


mfranky
őstag

Azért kíváncsi vagyok erre az "the case almost the same to the original standstone back cover feeling" - olyasmi érzés mint az eredeti sandstone ... majd ha megérkezik dobjatok beszámolókat! :D

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#10550) #01696768


#01696768
törölt tag

(#10538) kcsa :DD Ettől szakadok.

Válasz akart lenni, mellényomtam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.