Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11851) rum-cajsz válasza kano (#11850) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Hát, ez esetben: egyebet nem tudok elmondani, kérem kapcsolja ki! :DD

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#11852) Oppenheimer válasza rum-cajsz (#11846) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Én is ezzel a kombóval nyomom, kipróbálom a modemet. Köszi :R

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#11853) stickermajom válasza Criton (#11849) üzenetére


stickermajom
addikt

Az alapsav mindegyikben ugyanaz. Mi ala tetted fel ezt a modemet?

(#11854) mgTerminator válasza M0RGI (#11818) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én Samsung univerzális autós tartót használok, a legjobb, nem remeg, nem esik le, pedig egész télen fent volt. Igaz 6 ezer de a legalább nincs vele szívás.

(#11855) Criton válasza stickermajom (#11853) üzenetére


Criton
veterán

stock 44s, rootolt, franco kernel r34, miért? úgy olvastam, hogy a száma ugyan az, de tartalmilag lehet más...

(#11854) mgTerminator: detto, nekem Galaxy S5 tartója van fent, szintén 6000 forint körül volt, de lassan 6 hónapja szintén fent....

Más: ha valakinek 44S rom alatt gondja van a hívás fogadással, mert az android.com.incallui mindig fc-zik, akkor a megoldás, hogy a telefon alkalmazás beállításaiban, "telefonszám keresés" funkciót kell kikapcsolni teljesen, és akkor a probléma megszűnik. Elvileg ezt már két korábbi verzióban is javították, mint ahogy a modemet is....

[ Szerkesztve ]

(#11856) kano válasza rum-cajsz (#11851) üzenetére


kano
nagyúr

Igazából úgy tűnik, hogy hardverileg több kategóriából valónak néznek ki a telóink.
1. Van olyan teló aminek a kijelző alja sárga és azon kívül az ég adta világon semmi probléma nincs velük (szerencsére nekem ez van).
2. Van akinek az egész kijelző sárga, random rebootokat csinálnak és egy rom nem működik rajta megfelelően.

Olyan mintha nem lennének azonos tűrési határral elkészített alkatrészekből gyártva (vagy éppen a tűréshatárba ezek még beleférnek)...

mgTerminator
Ezt a fajtát?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#11857) stickermajom válasza Criton (#11855) üzenetére


stickermajom
addikt

Igen, ugy ertettem, bocsanat :)

(#11858) Criton válasza stickermajom (#11857) üzenetére


Criton
veterán

Hogy érted, hogy mi alá? Van ennek jelentősége? :) 44S-ROM alá úgy tudom fel mehet, és mivel most nem vagyok gép közelben, az a recovery megoldás jónak tűnt, de nem tudom a fastboot-os jobb-e vagy ugyan az?

(#11856) kano: ez van nekem is, teljesen jó! :R, nekem a készülék eddig szerencsére semmilyen rebootot nem csinált, és én sárgásnak sem látom a kijelzőt :P

[ Szerkesztve ]

(#11859) kano válasza Criton (#11858) üzenetére


kano
nagyúr

De találtam egy ilyet is (ahogy nézem ez jobban beállítható).

Szerk.:
Storno, ahogy látom ez csak 5,3"-ig jó elvileg.

Ez viszont komolynak néz ki, de nem tudom, hogy 5,5" belefér-e.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#11860) mgTerminator válasza Criton (#11824) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én a nightly-t használom és elég ritka a térerő probléma.

(#11861) mgTerminator válasza Ixion77 (#11830) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ezért kell egy dögös nagymellű szőke az anyósülésre, aki Facebook helyett a Google maps-et kezeli és navigál :D

(#11862) PeterPH válasza kano (#11859) üzenetére


PeterPH
senior tag

A CR123-ba emlékeim szerint már az S3 sem fért bele.

(#11863) kano válasza PeterPH (#11862) üzenetére


kano
nagyúr

Kár, pedig jól néz ki.
Na meg a Nokia "információs" oldala. Bravó. :C :DDD

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#11864) stickermajom válasza Criton (#11858) üzenetére


stickermajom
addikt

Reszemrol van. :) Erdekelt, hogy milyen konfiguracio alatt ertel el javulast. Mert nalam meg nem jelentkezett kulonosebb hiba (vagy csak nem vettem eszre), de ha a tapasztalatok alapjan megeri en is rakok mas modemet.

(#11865) Criton válasza mgTerminator (#11860) üzenetére


Criton
veterán

Én 44S, rootolt, és franco Kernel döcög alatta, Nightly modem van most benne, és most lekopogom semmi baja nincs. A nightly rom inkább tesztelői(a komplett romot használod? minden nap a legfrissebbet?), amit ha az ember nagyon ráér minden nap felrakja...

(#11864) stickermajom : próbáld ki, nálam már most segített, szinte folyamatosan full LTE térerőm van, és ha el is megy a jel, nem szakad meg a kapcsolat a szolgáltatóval, ahogy azt eddig tette, hanem rögtön vált 3G-re és egy kis idő után újra vissza LTE-re, de xda szerint várni kell vele egy kicsit míg beáll és jobb lesz, mondjuk nem nagyon tudom, mi fog beállni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11866) mgTerminator válasza rum-cajsz (#11836) üzenetére


mgTerminator
veterán

Criton: dehogy kell minden nap felrakni... Amikor kedved szottyan akkor frissítesz, vagy ha valami bugos, ami azért ritka. Nem tudom sokan miért félnek tőle annyira :U

[ Szerkesztve ]

(#11867) rum-cajsz válasza mgTerminator (#11866) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Ehhez képest az egerszegi 150k elég baráti. :)

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#11868) Criton válasza mgTerminator (#11866) üzenetére


Criton
veterán

Hát ez az, mindenki AOSP rak fel, vagy 44S-t vagy unofficial CM12-t stb... a Nightly-ról igazából semmi nincs... stock kernellel használod? bootloader nyitva? root?

(#11869) mfranky válasza mgTerminator (#11866) üzenetére


mfranky
őstag

Ez annyira szép ez a kép! A legolcsóbb ár! Rádobtak egy 60+ -t, de a legolcsóbb, na... :)

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#11870) ittakary válasza mgTerminator (#11866) üzenetére


ittakary
nagyúr

neeeee máááááár...........

(#11871) Criton válasza mfranky (#11869) üzenetére


Criton
veterán

Ennél még az Edigitalos 129.900 is jobb :D én mondjuk ott vettem , tudom miért nem rendeltem, türelmetlen voltam :D

(#11872) kosmoo81


kosmoo81
tag

Sziasztok.

Olyanok segitseget varom akik hasznalnak multiromot.
Az elsodlegesnek fent hagytam a 44s-t, es mellette kiprobaltam 1-2 masikat.
Mindegyikkel az volt a gondom, hogy nem tudok kepernyomentest csinalni volume down + powerrel.
A hiba a kovetkezo: a tarhely hasznalatban van vagy foglalt.
Van erre valami megoldas, vagy a multirom miatt van valami "levedve" a memoriajaban?
A kamera mukodik rendesen, latja a masik romban keszult fotokat is.

Ki milyen lollipopot hasznal?
Eleg keves beallitasi lehetoseg van meg egyenlore, de van olyan ami stabil annyira h napi szinten hasznalhato mar?
Most a 44s mellett fent van egy temasek fele cm11es rom, meg az euphoriabol az 1.0

Tetszik a LP design, ha valakinek van otlete szivesen veszem!

(#11873) kosmoo81 válasza ittakary (#11870) üzenetére


kosmoo81
tag

Elado meg a miband?
Privatba leirnad h milyen szinu mennyiert honnan van stb? :)

Koszi!

(#11874) rum-cajsz válasza kosmoo81 (#11872) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Nagyon sok van már, és szerintem nagyjából mindegyik ugyanazt tudja. Ha tiszta CM forrásra vágysz, akkor ez a projekt ajánlott, de sokan dícsérik az Euphoria OS-t is.

Viszont nem tudom a Multirom támogatott-e ezeknél. Nekem a CM12-re nem települt fel a Multirom-hoz szükséges módosított kernel.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#11875) virkir válasza kosmoo81 (#11872) üzenetére


virkir
veterán

Én használok multiromot de áruljátok már el mi ez a volume down + power fétis a screenshot-ra?
Az életben nem használtam így, mindig is ott figyel a kikapcsoló menüben ez a funkció.
Egyébként azzal simán csinálja a mentéseket.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#11876) ittakary válasza virkir (#11875) üzenetére


ittakary
nagyúr

Neked meg mi ez a Power gombos fétis? Én meg életemben nem használtam úgy...

Mi szükség van a beszólogatásra? Valakinek ez áll kézre, valakinek meg a másik mód..

(#11877) virkir válasza ittakary (#11876) üzenetére


virkir
veterán

Mondj egy értelmes érvet a kétkezes használat mellett az egykezessel szemben.
Ja és eddig csak ez a módszer hibádzott többeknél valamiért.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#11878) mgTerminator válasza kano (#11856) üzenetére


mgTerminator
veterán

Igen, ez az!

Hidd el ez jó, én ebben szoktam használni. Hiába csak 5.3" van ráírva, de egy 6" Nexus 6 is belefér!

[ Szerkesztve ]

(#11879) kosmoo81 válasza virkir (#11875) üzenetére


kosmoo81
tag

Csak miattad kiprobaltam, de igy is fennall a problema.
Nem tudom akkor mi lehet a gond, mert csak a multiromosnal csinalja ezt..

Azert koszi.

(#11880) mgTerminator válasza Criton (#11868) üzenetére


mgTerminator
veterán

Bootloadert nyitni kell a TWRP miatt, és a nightly-ban alap a root, a külső kerneleket utálom mert korábban sokat szívtam miattuk.

(#11881) Criton válasza mgTerminator (#11880) üzenetére


Criton
veterán

Logikus,nekem a franco34-el semmi bajom nincs szerencsére 44S alatt...

[ Szerkesztve ]

(#11882) Avicularia válasza M0RGI (#11823) üzenetére


Avicularia
veterán

Nekem ilyen van, nem olyan mint a másik linken, de könnyű összekeverni őket. Ez nem remeg, hosszabb karja van ami stabilan áll mint Katiban a gyerek :)
[link]

(#11883) virkir válasza kosmoo81 (#11879) üzenetére


virkir
veterán

Akkor passz.
Direkt rápróbáltam és nálam gond nélkül megy a mentés.
Kernel?
Multirom verzió?
TWRP verzió?
Ezekre tudok gondolni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#11884) M0RGI válasza Avicularia (#11882) üzenetére


M0RGI
őstag

Köszi! Azt hittem az általam linkeltről volt szó még régebben, de akkor csak hasonlítanak.
Lehet meglepem magam a Samsunggal.

[ Szerkesztve ]

(#11885) Criton válasza M0RGI (#11884) üzenetére


Criton
veterán

Nem fogsz benne csalódni, tényleg nagyon jó és stabil is. 6 hónap alatt egyszer sem esett le, és ha le is akarod venni érezni, hogy nem engedi magát könnyen, a felszerelése meg ugye pofonegyszerű.

(#11886) M0RGI válasza Criton (#11885) üzenetére


M0RGI
őstag

És mennyire jó az a gömbös-csavaros megoldás a rögzítésnél?
Youtube videókon úgy tűnik, hogy meghúzás után is forgatható marad a cucc.
Vagy használat közben nem zavaró, nem mozdul el?

(#11887) Criton válasza M0RGI (#11886) üzenetére


Criton
veterán

Forgatható, és teljesen masszív, egyáltalán nem mozdul el. Menj el a boltba ahol meg akarod venni, és nézd meg milyen. Sok autós tartót próbáltam már, de ez vált be a legjobban. :R

(#11888) Avicularia válasza M0RGI (#11886) üzenetére


Avicularia
veterán

Teljesen jó megoldás, oda állítod ahova akarod, és stabil, nem mozog vagy rezeg egyáltalán.

(#11889) Criton válasza Criton (#11887) üzenetére


Criton
veterán

Egyedül egy hátránya van nekem, hogy nagyon rövid a karja, de ez a szélvédőtől is függ, hogy hova akarod rakni. Eredetileg műszerfalra is rakható, de nekem az valahogy nem jött be, meg az igazság, hogy nem is tudom, hogyan lehetett volna megoldani úgy....

(#11890) sonyz7


sonyz7
tag

Nekem is hasonló van, mint írtam, és Mondeom van, tehát nem kicsi a szélvédő és a műszerfal sem, de teljesen jól használható, látható.

Mi 10 pro

(#11891) pedrobike


pedrobike
aktív tag

sziasztok,estét :-)
tudnátok segiteni abban hogy a névjegyzék,miért nem jeleniti,vagy kapcsolja össze a fészbuk névjegyekkel,illetve képekkel a telszámokat? párositani csak a google fiokkal lehet,vannak olyan romok amikben benne van ez a lehetöség,ha jol tudom,de romolni nem akarok egyenlöre :-9
köszi

Garmin tactix delta F6x Pro

(#11892) Criton válasza pedrobike (#11891) üzenetére


Criton
veterán

ez a google-nek köszönhető sajnos, vagy custom rom, vagy vannak erre a célra applikációk fent a store-ban.

[ Szerkesztve ]

(#11893) Criton válasza mgTerminator (#11860) üzenetére


Criton
veterán

gapps van a nightly-ban? sajnos már nem emlékszem rá...ha nincs, akkor melyiket érdemes felrakni? valamint custom recovery kell? vagy ha van custom recovery akkor ota-n megy frissítés?

(#11894) pedrobike válasza Criton (#11892) üzenetére


pedrobike
aktív tag

köszönöm szépen :-) majd custom-olok eccer :))

Garmin tactix delta F6x Pro

(#11895) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Sziasztok!

Oneplus One ba gondolkodom!

Ezt a telefont javasoljátok egy olyannak aki romolni nem akar de szereti ha minden működ amit tud a telefon, fényképezés hotspot stb. illetve friss a rendszer?
Samsungból és a HTC ből ki ábrándulva kacsingatok a OnePlusra. Olvastam hogy térerő és egyéb bosszantó hibák vannak, de nem mindenkinél. Ez most mitől függ? Ezek a hibák hardveres gondok?

(#11896) virkir válasza Criton (#11893) üzenetére


virkir
veterán

Nincs.
Én pico-t raktam aztán szigorúan csak azt amit használok.
Igen multiboot képes recovery kell.
Elvileg megy az ota ha fő rendszerként van fent a másodlagosban nem vagyok biztos.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#11897) Danika256 válasza SG3rg0 (#11895) üzenetére


Danika256
aktív tag

Hali,

Nekem semmi gondom vele, igaz még a gyári ROM van rajta. Ezt a telót igazából a mókolni vágyóknak találták ki, de ahogy nálam sincs semmi gond vele, igazából nem is kellene hozzányúlni. Tehát bátran ajánlhatom. Egyedül a 4G-t nem tudtam kipróbálni eddig, de majd arra is sor kerül.. Ennyiért ilyet és ilyen minőségű telefont nem találsz mást!

(#11898) SG3rg0 válasza Danika256 (#11897) üzenetére


SG3rg0
őstag

Mennyire jön ki most az adóval együtt?

(#11899) Danika256 válasza SG3rg0 (#11898) üzenetére


Danika256
aktív tag

Ha gyártótól rendeled 105 körül a 64GB-s.

(#11900) Coyote01


Coyote01
tag

Lehet hogy csak en vagyok vaksi hogy nem talalom, de hogy lehet panorama kepet csinalni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.