Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10101) micafighter válasza tomama (#10098) üzenetére


micafighter
nagyúr

EU-s megrendeléseket UK-ból szállítják.

(#10102) olajbogyo07


olajbogyo07
újonc

Rendeltem interneten egy Coolpad F1 készüléket 50 ezerért, helyette viszont Coolpad F2 (8675) küldtek. Ez alapjaiban nem is lenne nagy baj, hisz sokkal többet tud. LTE+ 4.4 android, 16 gb belső nem, hogy csak néhányt említsek. Viszont ehhez a tipushoz nem találok Magyar firmware letöltést. Esetleg ha valaki tud segíteni?

(#10103) tomama válasza micafighter (#10101) üzenetére


tomama
aktív tag

Köszi a választ :R
már csak le kell küzdeni a félelmemet ezzel a mailbox-os témával kapcsolatban :) fosok,hogy valakinek rendelek egy telót ajándékba :D

(#10104) micafighter válasza tomama (#10103) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem kell fosni. Nagyon sokan rendeltünk már így, ezt a kockázatot axlfsi fórumtársunk már bevállalta helyettünk, itt a topicból ő rendelt előszőr a mailboxde-vel, utána pedig már rengetegen rendeltunk, és egy panasz sem érkezett.

Hidd el ha valaki nem kapta volna meg a 100+os telefont, jönne ide a káromkodás rendesen :)

(#10105) tomama válasza micafighter (#10104) üzenetére


tomama
aktív tag

na,akkor rámegyek a meghívó kunyerálásra :)

(#10106) ittakary


ittakary
nagyúr

Akkor igy jó lesz ugye? :)

(#10107) micafighter válasza ittakary (#10106) üzenetére


micafighter
nagyúr

A shipping addressnél legyen ott a mailboxde.com mellett az azonosító számod, az alapján tudja majd mailboxde hogy kinek jött a küldemény. Ha ez benne van akkor rendben van :)

(#10108) valsavis


valsavis
tag

#meghivo
Sziasztok,

kaptam egy emailt O+Otól egy meghívóval, viszont azt írja hogy

FROM system
EXPIRES1 day(s) after claiming.

Más is kapott hasonlót? Bármeddig felhasználható?

(#10109) tomama


tomama
aktív tag

A mailbox-os regisztrálásnál mit kell kiválasztani a Type of user-nél?

(#10110) FeRkE válasza micafighter (#10087) üzenetére


FeRkE
őstag

Az alkalmazásban semmit nem tudok állítani a Bluetooth képernyő feloldással kapcsolatban, Ebben a videóban 1:25 körül beszél a screen unlockról, és be is mutatja a működését. Ha közel van hozzá a kütyü akkor nincs semmilyen security unlock, ha távolra kerül, akkor van.

[ Szerkesztve ]

(#10111) FeRkE válasza axlfsi (#10086) üzenetére


FeRkE
őstag

Felraktam a Google Fitet is, meglátom, melyik hogy számol. Nekem ebben az tetszik, hogy nem kell a telefont magammal cipelni, ha mondjuk elmegyek futni, ha alszok, akkor sem szokott a szobában lenni. Később egyébként tervezek majd egy okosórát venni ha normális áron lesznek, és tudják azokat a funkciókat amit elvárok, addig jó lesz ez a kütyü.

(#10112) ittakary


ittakary
nagyúr

Standard és Expressz küldés között 4€ különbség van, ez napokban mennyire mérhető? Már valami hasonlót irt valaki, hogy Expressz az két nap alatt Mailboxde-nél volt. De a sima?

Mert 1k-t simán megér, hogy ne kelljen várnom sokkal többet..

(#10113) big-J válasza valsavis (#10108) üzenetére


big-J
őstag

Nyilván ha 1 nap alatt lejár nem használható fel bármeddig.

(#10114) kano válasza valsavis (#10108) üzenetére


kano
nagyúr

1 napig tudod lekérni a meghívót és 1 napig tudod felhasználni azt.

FeRkE
Én is nagyon gondolkodom egy Pebble Steel-en, de nem tudom, hogy megér-e 210$-t?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#10115) ittakary


ittakary
nagyúr

Megrendelve

Express delivery -> mailboxde 48 órán belül elméletileg, onnan BPre majd még egyszer ennyi. Szerintem hétfő vagy kedd lesz ebből.

[ Szerkesztve ]

(#10116) storm3


storm3
senior tag

Nekem valami még mindig nem tiszta:
meghívó elvileg nemkell az oneplus.eu-hoz,mégis adják-veszik a népek itt a fórumon, és miért kell a mailbox.de, ha az 1+.eu-ról rendelek?M.o-ra nincs shipping?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#10117) oscar1985 válasza ittakary (#10112) üzenetére


oscar1985
csendes tag

Szerintem atlag kb 1-2 napot lehet nyerni vele(nekem most tart kezbesitesnel szombat ota, aki velem egy idoben expressz rendelte annak 1,5 nap alatt kivittek), 4€-t meger a dolog.
Mondjuk mikor en rendeltem(preorder), akkor 10€ volt a kulonbseg, annyit nekem nem ert meg.

[ Szerkesztve ]

(#10118) oscar1985 válasza storm3 (#10116) üzenetére


oscar1985
csendes tag

A oneplus.eu az egy kamu oldal!
Gondolom a kinai verziot aruljak nemi felarral...

[link]

[ Szerkesztve ]

(#10119) storm3 válasza oscar1985 (#10118) üzenetére


storm3
senior tag

Ez eddig elkerülte a figyelmemet,köszi!
@ittakary:
hogy állt meg a vége mindennel együtt a rendelésnek és milyet rendeltél? :9

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#10120) chosa91 válasza oscar1985 (#10117) üzenetére


chosa91
aktív tag

Pénteken aktiváltam a meghívómat a délelőtti órákban. Holnapra már hozza a UPS :)

"Find something boring, and make it funny!"

(#10121) oscar1985 válasza chosa91 (#10120) üzenetére


oscar1985
csendes tag

Hat igen, a meghivo az mas. Ha van eppen Londonban keszleten akkor Expressz szallitassal mar 2 nap alatt kiviszik. Mondjuk az az egy vigasztal hogy igy legalabb tudtam hozza venni fulest is. :)

[ Szerkesztve ]

(#10122) pitama válasza farena (#10031) üzenetére


pitama
tag

Válaszolok én. Nekem se ment. Végül ennyit csináltam, hogy rootoltam a telefont és nem volt több gond. De adb backup-al is csinálhatsz mentést.

(#10123) KBP


KBP
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék.

Tegnap vettem észre, hogy a push mail nem igazán működik a céges levelezőmmel.
Konkrétan nem tölt le semmit automatikusan.

Esetleg van vkinek ötlete a megoldásra?

Előre is köszönöm,
Balu

(#10124) Keresztapper válasza KBP (#10123) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Meliyk klienst használod?

http://palscoffeetech.com/

(#10125) KBP válasza Keresztapper (#10124) üzenetére


KBP
csendes tag

Az android kliensét, és csak tegnap tünt fel, hogy nem jönnek meg a leveleim időben, csak akkor töltötte, ha rányomtam a frissítésre.

(#10126) ittakary válasza storm3 (#10119) üzenetére


ittakary
nagyúr

Azt rendeltem amit lehet :D 64GB fekete :)

299 + 24 = 323€ erre jön rá még 17-18€ mailboxde és ~340€ = 105k körül lesz a vége.

(#10127) stickermajom


stickermajom
addikt

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLEF-W3LT-TAQH-0YBA

Hatha igy.. Meg 2 orat ervenyes.

(#10128) M0RGI válasza ittakary (#10126) üzenetére


M0RGI
őstag

Szerintem még dobj rá pár ezret.
Nekem 300+20 euró volt, ami 102.253 Ft lett a végén Paypalon keresztül.

Az express shipping felesleges volt, én standarddal rendeltem és express küldik.

(#10129) Nordic válasza micafighter (#10073) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Na ja. Az 1 hónapot se bírt, nesze neked GorillaGlass.

(#10130) ittakary válasza M0RGI (#10128) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nálam paypal €-val terhelte az OTP számlámat, szóval nem a PayPal konverzióját használtam :) sok sok ezret lehet igy spórolni, főleg a 100k HUF feletti nagyságrendnél ;)

(#10131) mfranky


mfranky
őstag

Ezt nem mondjátok komolyan, hogy egy bambusz hátlap rendeléséhez is meghívó kell ... :W :DDD

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#10132) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

A GG sem mindenható :) Mi teszteltük anno, a laborban található szerszámok közül direkt egyikkel sem sikerült megkarcolni ... Viszont porral vagy homokkal simán ... Az ellen sajna csak az extra védelem az orvosság ...

[ Szerkesztve ]

Life is shor...

(#10133) micafighter válasza mfranky (#10131) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nagyon kevés van belőle, és nem is gyártanak többet. De nem hiszem hogy meghívos, mert az nem lene igazságos ha egy baráti kör kapná az összeset. Szerintem sorsolni fogják. Az is igaz hogy a kinai oldalon (oneplus.cn) láttam eladóként bambusz hatlapos 1+1et, meg a jbl verziót is

[ Szerkesztve ]

(#10134) micafighter válasza DummyBoy (#10132) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem meglepő, kemenysegben a gyémánt és a zafir után a kvarc jön, pl por/homok :) A GG valahol 7-8 körül lehet kemenysegben, tehát leginkább ezek tudják megkarcolni.

[ Szerkesztve ]

(#10135) kano válasza micafighter (#10133) üzenetére


kano
nagyúr

Csak a rosseb fizet ezért ennyit....

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#10136) M0RGI válasza ittakary (#10130) üzenetére


M0RGI
őstag

Na mindegy, még így is olcsóbban jöttem ki, mint te. :D :)

(#10137) tomama


tomama
aktív tag

Itt van 40euro-ért

(#10138) mfranky válasza micafighter (#10133) üzenetére


mfranky
őstag

Pedig most próbáltam berakni a kosárba az oldalon, mert nem volt alatta a "pre-order" felirat, gondoltam lehet venni, erre visszadobta, hogy nincs hozzá meghívóm... :D
De Kano-nak igaza van... a rosseb fizet ezért ennyit...pedig cégen belül felnéztek volna rám a környezettudatosság miatt... :D :D

tomama próbáltatok már rányomni az "add to cart"-ra ??

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#10139) tomama válasza mfranky (#10138) üzenetére


tomama
aktív tag

valóban kéri a meghívót :Y
Én is most rendeltem egy 64gb-osat,remélem minden rendbe lesz a szállításnál.

(#10140) kano válasza mfranky (#10138) üzenetére


kano
nagyúr

Februárban hozatok neked Kínából, ha még kapható lesz. Addigra már nem is lesz drága.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#10141) M0RGI


M0RGI
őstag

A Diztronic tpu tok a telefon oldalsó gombjainál ki van vágva, vagy befedi őket az anyaga és azon keresztül lehet csak nyomni őket? Ha igen, nem zavaró a használatnál?

(#10142) szkorhetz válasza M0RGI (#10141) üzenetére


szkorhetz
őstag

Befedi. Kicsit nehezebben nyomható, de teljesen jól használható.
Múlt héten eldobtam az enyémet betonra persze, kicsit lehorzsolódott, de a telefonnak szemmi baja.

[ Szerkesztve ]

(#10143) axlfsi


axlfsi
veterán

Sziasztok!

Láma kérdés, de már nem rémlik a válasz; ha ráengedem a 44S incrementalt, ami most megjelent OTA, akkor root ugrik? (kernelt, bootloadert, recoveryt felülírja? Csak mert nem tudok most gépközelbe kerülni, hogy orvosoljam, ha igen és akkor már inkább nem engedem rá...).

Köszi!

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#10144) micafighter válasza M0RGI (#10136) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ő beleszamolta a mailboxde költséget is :)

(#10141) vzaza: A diztronic tokon a gomboknak nincs kivágás, de nagyon igényesen meg van csinálva, és nagyon jó használni. Ha rákeresel a topicban akkor megtalálod irtam erről már ide, képekkel illusztrálva.

[ Szerkesztve ]

(#10145) tick válasza axlfsi (#10143) üzenetére


tick
aktív tag

én TWRP-ből tettem fel és szólt hogy nem rootolt és rákérdezett, hogy akarom-e rootolni :) elég barátságos

Everything that has a beginning... has an end

(#10146) porkiy


porkiy
aktív tag

Sziasztok, a gps használatáról mik a tapasztalatok, mennyire talál holdat, mennyire stabil?

(#10147) micafighter válasza axlfsi (#10143) üzenetére


micafighter
nagyúr

Minden OTAban jön új kernel és recovery, a root szintén ugrik. A fejlesztői lehetőségekben beállithatod hogy a recoveryt frissítse e. Ha ezt kikapcsolod, akkor a custom recoveryd megmarad, és nyugodtan telepitheted az OTAt mert ha a root.zip meg kernel.zip megvan, azokat frissítés után recoveryből vissza tudod tenni. Csak kérdés hogy a kernel kompatibilis e az új frissítéssel, mert ha nem akkor nem fog a ROM bebootolni. Mentsd le az OTAt a cache mappábol máshova, és ha gond lenne akkor custom recoveryből újra tudod flashelni. Az OTA fájl a telepítés után a cachebol törlődik azért kell lementeni máshova.

[ Szerkesztve ]

(#10148) micafighter válasza micafighter (#10147) üzenetére


micafighter
nagyúr

Fontos hogy az OTA fájlt telepítés előtt mentsd le, mert mint irtam, telepítés után már nem biztos hogy ott lesz.

(#10149) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Ügy néz ki megoldódott a Battery drain mizériám :)

Wakelock és Battery Monitor segített ... Az Android OS nem engedte le sleepbe a telefont, az volt a fő ok ...

XDA fórumon pedig találtam erre vonatkozólag egy topikot, a Google Play Services volt a ludas, be kellett állítgatni őket, hogy ne ébresszék fel a telefont és ne tartsák ébren, így most a szokásos 5-8%-os idle órai merülés helyett szinte nem is merül semmit :)

Köszi az ötleteket és a segítséget!

Life is shor...

(#10150) micafighter válasza DummyBoy (#10149) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szuper, örülök hogy sikerült megoldani :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.