Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10801) M0RGI válasza Vagany (#10798) üzenetére


M0RGI
őstag

Mégis karcolódik, reped, törik.
De mindenki azt gondol amit akar. ;)

(#10802) axlfsi válasza mgTerminator (#10799) üzenetére


axlfsi
veterán

Abszolút osztom a véleményed. Az a fotó egy nagy semmi, én szebbet rajzolok szenceruzával :P :C :DDD
HateEternal, nem lehetne egy fényképezőgéppel esetleg, normálisan lefotózni?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#10803) micafighter válasza M0RGI (#10796) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem az lenne a precíz megfogalmazás hogy a te elvárásaidnak nem felelt meg.

(#10804) HateEternal válasza mgTerminator (#10780) üzenetére


HateEternal
tag

Hali. Az nem az érzékelő. Az alatta van. Ez meg az üvegen alul. Csak nem tudom ,hogy hogy került oda vagy mitől? Vagy el lehet-e távolítani vagy az ott marad. Igen zavaró fényben amikor csillog mint valami tükör.

Kép1
Kép2

[ Szerkesztve ]

(#10805) micafighter válasza #01696768 (#10800) üzenetére


micafighter
nagyúr

Először is eddigi GG üvegek nem a leeséstől voltak hivatottak vedeni. Másrészt a GG tulajdonságai tudományos tesztekkel számszerűen mérhetőek és bizonyíthatóak, így a generációk közötti fejlődés is.

[ Szerkesztve ]

(#10806) micafighter válasza M0RGI (#10801) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ezek szerint te azt vártad hogy a GG nem karcolodik, nem törik és nem reped? Sajnos én nem tudok olyan anyagot ami megfelelne minden igenyednek. :(

(#10807) M0RGI válasza micafighter (#10806) üzenetére


M0RGI
őstag

Nem azt vártam, ezt nyomják azok akik el akarják adni vagy istenítik.
Pont azt mondom, hogy nem igaz amiket állítanak róla.
Így is úgyis raksz fóliát és tokot a telefonodra, ergo semmi értelme gg-nak.

(#10808) Menyus115


Menyus115
csendes tag

Sziasztok! Segítségetekre lenne szükségem! Kaptam most egy meghívót, de nem tudom megrendelni mert magyarországra nem szállítanak! Postázási cím, valamint a weboldal is átállitva németre! Most akkor mi van? Mit csesztem el? Kell ez a teló!!! :-) pls help

[ Szerkesztve ]

(#10809) HateEternal válasza Menyus115 (#10808) üzenetére


HateEternal
tag

Nem németül kell megadni a címet hanem német cím kell. Mármint kinti cím kell ahova mehet a teló. Sokan a mailboxde.com oldalt használtuk erre a célra és oda rendeltük és onnan haza. A leírásba mindent megtalálsz! Meg ha visszapörgetsz pár oldalt micafighter leírta megint. :)

[ Szerkesztve ]

(#10810) Vagany válasza M0RGI (#10807) üzenetére


Vagany
őstag

Sehol nem állították azt hogy nem tud karcolódni, vagy nem törik, de a GG generációkon át egyre erősebb és a karcokkal szemben is ha nem is ellenállóbb de pl a GG3-at tudom tapasztalatból, hogy nem látszik rajta a karc, még ha van is rajta. Azért az elég furcsa, hogy egy iparág fejleszt és kutat, ebből csak egy cég a Corning és a kis 15 évesek azt mondják rá, hogy szar a GG. Ne sértődj meg nem rád gondolok és azt is tudom, hogy a marketingesek mindent megtesznek, hogy a tényleg nulla fejlesztést is hatalmas előrelépésnek állítsák be, de az igazság valahol a kettő között van. A GG sem mindenható, de sokkal jobb mint a sima üveg, vagy a plexi és fejlődik is. Illetve azt se felejtsük el, hogy mekkorára nőttek a felületek amik szintén nem könnyítik meg a GG dolgát, régebben volt 3,5"-4" most meg 5,5"-6", de az oldalirányú ütéseket igyse úgyse bírják, ez szerintem a telefongyártók sara, kicsit figyelni kéne tervezéskor, hogy az oldalirányú ütések ne érjék közvetlenül az üveget, de az esztétika és design mindenek felett, viszont egy TPU tok sokmindent megold. Én inkább ezt használok fólia az előzőn se (SGS4) volt, most sincs, de egy TG-t azért rendeltem, csak még nem raktam fel :).

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#10811) Menyus115


Menyus115
csendes tag

Bocsi, nem voltam egyértelmű! Ez van ha kapkod az ember! A weboldal lett átállítva németre, a címet pedig nem németül írtam hanem kint él egy barátom. Az ő lakcíme van megadva. De nem leszek rest és visszalapozok, hátha találok megoldàst a bajomra! :)

(#10812) M0RGI válasza Vagany (#10810) üzenetére


M0RGI
őstag

Nem sértődtem meg, igazad van. Én nem láttam teljesen jól a dolgot. :K
------------
Az lehet, hogy most €269 O+O?

[ Szerkesztve ]

(#10813) micafighter válasza M0RGI (#10812) üzenetére


micafighter
nagyúr

Lehet, sőt biztos, a 16GB már kezdetek óta annyiért van kitéve :) Csak global 16GB-t nem lehet kapni, legalábbis eddig nem lehetett.

(#10814) micafighter válasza Menyus115 (#10811) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ha német régióra van állítva a weboldal és német címet írsz be, akkor mennie kell a rendelésnek.

(#10815) Timmcsy


Timmcsy
tag

Sziasztok!
Ismét van meghívom, még hat napig érvényes. Ezúttal nem osztom meg, mert legutóbb se kaptam egy köszönömöt sem. Aki szeretné, legalább vegye a fáradságot és írjon egy privátot! :R

(#10816) Bobm


Bobm
tag

Lenne egy olyan kérdésem hogy valaki nem találkozott olyan beállítással hogy időhöz kötve lehetne kapcsolgatni a repülőgépes modot? Pl este tízkor repülőgépes módba vált majd reggel hatkor kikapcsolja azt.

Privát üzenetre illik válaszolni! OnePlus One 64GB (12S)

(#10817) rum-cajsz válasza Bobm (#10816) üzenetére


rum-cajsz
őstag

A Tasker program a barátod.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#10818) Bobm válasza rum-cajsz (#10817) üzenetére


Bobm
tag

Hát pont azt akarom el kerülni :)
Olyanra gondolok mint a profilok csak ne nekem kelljen váltogatni köztük...

Privát üzenetre illik válaszolni! OnePlus One 64GB (12S)

(#10819) micafighter válasza Bobm (#10818) üzenetére


micafighter
nagyúr

Quiet Hours. Alapból tudja az 1+1. :)

(#10820) Bobm válasza micafighter (#10819) üzenetére


Bobm
tag

Nem találom :U Kis segítséget kaphatok hogy merre találhatom meg?

Privát üzenetre illik válaszolni! OnePlus One 64GB (12S)

(#10821) KIZS válasza Bobm (#10820) üzenetére


KIZS
aktív tag

Beállítások -> hang -> csendes órák
Cyanogenmod tudás ;)

(#10822) Bobm válasza KIZS (#10821) üzenetére


Bobm
tag

Nem pont az amit kerestem. De majd megteszi ez is.
:R :R :R

Privát üzenetre illik válaszolni! OnePlus One 64GB (12S)

(#10823) HateEternal válasza HateEternal (#10804) üzenetére


HateEternal
tag

Egyébként remélem ezeken a képeken jobban látszik. Ha valakinek van valami ötlete megköszönném! :)

(#10824) axlfsi válasza HateEternal (#10804) üzenetére


axlfsi
veterán

Zokon ne vedd, nem bántani akarlak, de ember legyen a talpán, aki ezekből a képekből bármit is lát (azon a ponton, amit mutatni szeretnél...).

Én ezt a három képet most lőttem, vaksötétben, csak a laptop kijelző fénye és a Redmi Note vakuja segített, de egyértelműen látni mindent, valóban, még a porszemeket is (hiába töröltem :) ) és a tempered glass peremét is (sőt, az OO gorillája alatt a szenzorok is szépen kivehetők).

Egy hasonló minőségű (amatőr!), mobillal lőtt képről majd talán ügyesebben sikerül véleményt alkotnunk róla (ha szeretnéd)... de eddig én nem tudnék mit mondani, esküszöm, nem látom.

Szerk.: jobb klikk a képen és "view original", majd egy új ablakban megnyitja a böngésző, ahol már eredeti méretben is látható lesz. Csekkáut :K ;)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#10825) HateEternal válasza axlfsi (#10824) üzenetére


HateEternal
tag

Hát akkor majd próbálok én is valamit. De nekem valamiért nem akarnak sikerülni a képek :D Bocsánat akkor. Majd visszatérek ha sikerül! :D Köszönöm :)

(#10826) axlfsi válasza HateEternal (#10825) üzenetére


axlfsi
veterán

OK, várunk vissza a képekkel (komolyan; kíváncsi vagyok már tényleg, hogy mi a fene lehet az ott :) ).

Na, ezek talán még jobbak lettek (háttérben a ph! tükröződik a laptopról :) múvészi :D ).

OK, leálltam! :D

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#10827) HateEternal válasza axlfsi (#10826) üzenetére


HateEternal
tag

Hát engem is érdekel. Egyébként nekem mindig a vaku villanása látszik és semmi a képből kb. :D De ha azt nézzük olyan mint neked az első képeden rögtön a hangszóró mellett csak nekem a másik oldalon. De a tiéden látszik, hogy az az érzékelő. Nekem hasonló pont van csak lejjebb és nem az érzékelőnél hanem kb alatta és az üvegen. Arra gondoltam ,hogy lepottyant és odaütődött picit. Ha fénybe úgy fordítom nagyon tükröződik( mint egy csillámpor).

[ Szerkesztve ]

(#10828) axlfsi válasza HateEternal (#10827) üzenetére


axlfsi
veterán

Ezen a képen?
Csak mert itt pont arról van szó, hogy a szenzorokon megcsillan a vaku fénye (ez nem az üvegen van és ez látszik a további képeken, vagy a második posztban lévőknél is - tükörsíma az üveg, karcmentes).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#10829) HateEternal válasza axlfsi (#10828) üzenetére


HateEternal
tag

Majd holnap próbálok egy normálisabb képet csinálni! Remélem összejön! Köszönöm az eddigi segítséget is! Jó éjt mindenkinek! :)

(#10830) big-J


big-J
őstag

Hova tűntek az újrahasználható kijelzővédők? Még a 2008as hősidőkben volt olyan fóliám, levehető, mosható volt, és egy kis vízzel utána simán feltapadt és ott is maradt. Imádtam. Sokkal több ideig tartott, mint a többi fóliám. Most meg ezek a drága üvegek szét is törnek ha le mered piszkálni...

(#10831) dvdbackuper válasza big-J (#10830) üzenetére


dvdbackuper
őstag

Az nagyon rossz üzleti melléfogás volt :) hol van benne a haszon?

(#10832) mgTerminator válasza HateEternal (#10804) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ez alapján a kép alapján még mindig azt mondom hogy érzékelő, lehet élőben már másképp mutat. Amúgy valamilyen szinten mindenkinek csillog ha fény süt rá mert olyan mintha üveges lenne az érzékelő teteje.

(#10833) ananasz1


ananasz1
tag

Mi a tapasztalatotok a 33-as francoval? 44s-en vagyok, és mintha a 31-hez képest jobban merülne az akksi és nagy boldogságomra 2 reboot/3 nap :F

It takes a long time to become young. (Pablo Picasso)

(#10834) kano


kano
nagyúr

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem: hogyan lehet TWRP alatt a PC-hez csatlakoztatni a telefont úgy, hogy tudjak rá állományokat másolni? Elviekben a 2.8.0-tól tudnia kell, működött is már nekem, de most valamiért nem akar.
Köszönöm!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#10835) FeRkE válasza ananasz1 (#10833) üzenetére


FeRkE
őstag

Nálam semmi ilyen, igaz még a 38R-en vagyok.

(#10836) kopter77 válasza big-J (#10830) üzenetére


kopter77
tag

Igaz ez nem mosható,nem ütésálló de a karcokat elég jól bírja. Mi ezt a márkát használjuk,vastag jól megmarad a készüléken.Ha leveszed a fóliát nem hagy semmit maga után.[link]

[ Szerkesztve ]

(#10837) BeastMode


BeastMode
őstag

Sziasztok!
Nem tudom, hogy jó helyre írok-e vagy van-e ennek külön topikja, de ha valakinek kell Oneplus invite, akkor dobjon egy üzenetet. Csak 1 van!

(#10838) bdavid94


bdavid94
tag

nekem is van 3 inviteom pmben lehet jelentkezni :)

(#10839) tylerddd


tylerddd
veterán

Hello!

Ma kaptam meghívót tarhálás nélkül, csak regeltem az oldalukra.

Németországba tudnám kérni ismerőshöz. De ez a 27%-os plusz költség nem szimpatikus. Nem lehet valahogy megkerülni?! :)

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#10840) M0RGI válasza tylerddd (#10839) üzenetére


M0RGI
őstag

Milyen plusz költségről beszélsz? :F

(#10841) tylerddd válasza M0RGI (#10840) üzenetére


tylerddd
veterán

Ezt a vámos részt nem igazán értem, h mikor kell mikor nem?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#10842) kopter77 válasza tylerddd (#10841) üzenetére


kopter77
tag

Németországba kéred nem kell vámot fizetni.

(#10843) kcsa válasza tylerddd (#10841) üzenetére


kcsa
veterán

Akkor ezt kérdezd. Adóelkerülés témáért pedig büntetés jár.

(#10844) somasz válasza tylerddd (#10841) üzenetére


somasz
addikt

Alul állítsd át a kis zászlót németre, akkor kapsz EU-s árat.

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#10845) tylerddd válasza kcsa (#10843) üzenetére


tylerddd
veterán

Arra értettem, h lehet-e olyan helyre rendelni, ahonnan ha elküldi nekem ismerős, akkor nem kell vámot fizetni.

Tehát Eu-n belül nincs vám! OK! Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#10846) M0RGI válasza tylerddd (#10845) üzenetére


M0RGI
őstag

EU-n belül nincs vám!!

(#10847) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Jöjjön egy amatőr kérdés:

Hogy a túróba lehet a névjegyeket összefésülni mondjuk egy facebook fiókkal? Minden beállítást végignyálaztam, de sehol nem találom ezen a rendszeren.

(#10848) Keresztapper válasza Nordic (#10847) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Sync ME

[ Szerkesztve ]

http://palscoffeetech.com/

(#10849) micafighter válasza tylerddd (#10845) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nincs plusz költség mivel EU raktárból (UKban van a raktár) teljesíti a Oneplus az EUs rendeléseket, és az EUn belül szabadon, korlátok (pl áfa, vám) nélkül áramlik a termék! Az áfa nyilván így is meg lesz fizetve, de az benne van már a 299€-s árban, és nincs olyan plusz költség mint a közösségen kívülről rendelt áruk esetén.

[ Szerkesztve ]

(#10850) micafighter válasza Nordic (#10847) üzenetére


micafighter
nagyúr

Amit szeretnél azt a facebook alkalmazásban lehet állítani, vagy a telefon beállításokban, a fiókok on belül a Facebook fiokban.

(#10848) Keresztapper: ez is jó :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.