Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10751) micafighter válasza ittakary (#10749) üzenetére


micafighter
nagyúr

Itt nincs ilyen probléma. A Samsungál az szokott a gond lenni hogy sz@rnak bele és nem csinálják meg rendesen a dokumentációt. Az S2nél pl az fm rádió sose működött ezért aosp alapú romokban.

A különbség egyszerűen fogalmazva annyi, hogy pl most itt a cm12 de még eléggé teszt fázisban és sok minden nem működik. Az 1+1nel biztos, hogy minden működni fog, csak idő kérdése. A Samsung telefonoknal pedig remélhetőleg működni fog minden valamikor.

(#10752) FeRkE


FeRkE
őstag

A 44S OTA-bol is van XDA-s valtozat, ami nem nezi, mennyire van belenyulva a romba, es felmegy?

(#10753) ittakary válasza micafighter (#10751) üzenetére


ittakary
nagyúr

Igazából most letiltogattam a kéretlen Google alkalmazásokat és sok gondom, nincs már szoftveresen a telefonnal, de tudod... csak jobb, ha tiszta alapról indulunk, ezért gondolkozom az újratelepítésen tiszta CM11 forrásból .

(#10754) micafighter válasza ittakary (#10753) üzenetére


micafighter
nagyúr

Újratelepítheted a CM11S-t is, de abban benne vannak a GAPPS-ok gyárilag. Megpróbálhatod esetleg módosítani a CM11S telepítőt, törölni belőle a nem kívánt appokat.

Kaptam három márhívót, friss ropogós 6 nap mulva jár le a szavatossága :) Ha valaki szeretne meghívót az írjon PM-et, az első 3 érem helyett meghívót kap.

(#10755) Keresztapper válasza mgTerminator (#10692) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Yepp! Mert az igazsághoz hozzátartozik, hogy az október 14-i update-tel jött egy nagyobb bluetooth update is, és az óta vannak kompatibilitási gondok a Plantronics headsetemmel. Szóval minden nap bízom benne, hogy a helyzet megváltozik. :)

http://palscoffeetech.com/

(#10756) Keresztapper válasza micafighter (#10751) üzenetére


Keresztapper
senior tag

De működött az a Spirit-tel. :)

http://palscoffeetech.com/

(#10757) micafighter válasza Keresztapper (#10756) üzenetére


micafighter
nagyúr

Hallottam hogy azzal elvileg működik, én nem próbáltam ki mert nem használtam fm rádiót, de ettől függetlenül a cmben és a cm alapú romokban sajnos mai napig nem megy gyárilag. Szerintem aki fm rádiót akar teljesen vállalható megoldás a spirit telepítése, de nem ez volt a hszem lényege, hanem példát hoztam a samu hozzáállására és hogy az 1+1nel miért nem lesz ilyen probléma :)

[ Szerkesztve ]

(#10758) Vagany


Vagany
őstag

Felkerült a teljes fastboot rom a cyanogen oneplus oldalára:
[link]
cm-11.0-XNPH44S-bacon-signed-fastboot.zip
cm-11.0-XNPH44S-bacon-boot-debuggable.img

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#10759) mfranky válasza micafighter (#10757) üzenetére


mfranky
őstag

Na...ha már újra előkerült az akksi téma, lenne egy kérdésem az urakhoz.
Konkrétan: Meddig tölti az akksit?

Ha a led jelzi az akksi töltést, akkor az azt jelenti, hogy addig is tölti, vagy az nem befolyásol semmit? Értem itt ezalatt, hogy kaptam olyan hozzászólásokat, hogy ne sokkold az akksit, meg nem szabad túltölteni, stb...
Én azt gondoltam, 2014-ben már meg tudták ezt oldani, hogy addig tölt az akksi, amíg fel nem tölti teljesen....és pont. Ha felteszem a töltőre, akkor világít a led...ugye eleinte sárgán, majd 90% felett már zöld a led világítása. Innentől ha teljesen feltölti, nem "szól", hogy kész van, csak már nem világít sehogyan sem a led. Legalábbis én ezt tapasztalom reggelente, hogy nem világít már a led pedig töltőn van, és nem is meleg vagy forró a telefon, mintha töltené... Most akkor hogy is van ez?

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#10760) mgTerminator válasza kcsa (#10748) üzenetére


mgTerminator
veterán

Rosszindulat nélkül: köszi hogy analfabétának állítasz be, de elolvastam amit írtál, és nekem az jött le belőle hogy neked ugyan van, de csak elmélkedtél hogy másfélszer lehet feltölteni a kábel meg az elektronika miatt, amit meg is értek, az áram "átalakításával" sok energia kárba vész. De mivel az elmélet nem mindig működik a gyakorlatban, ezért kérdeztem hogy tesztelted e. De mindegy is mert nekem a napokban fog megérkezni és az lesz az első hogy csutkára töltöm, a telót meg 1%-ra merítem ;] Az akku kímélők kíméljenek! :D

(#10761) mgTerminator válasza Keresztapper (#10755) üzenetére


mgTerminator
veterán

Na így már teljesen érthető, de nem egyszerűbb lenne megnézni a changelog-ot? Amúgy milyen Plantronics fülesed van? Nekem backbeat-go 2.

(#10762) micafighter válasza Keresztapper (#10755) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nekem sajnos voltak apróbb panaszok Motorola Command One és Jawbone Icon Bluetooth headsetekere volt apróbb panasz telefonáláskor a másik féltől 1+1el, nem volt mindig olyan jó a hangminőség mint amilyet egyébként a bt hteadset tudna, és hívás fogadáskor volt néha egy nagy hang a másik félnél aminek nem kellett volna lennie. Sony Xperia Z3 Compatcrol hívtam később ugyanazt az illetőt, észre sem vette hogy bluetooth fülhallgatórol beszélek, vagyis ugyanolyan jó volt a bt headset minősége mint ha telefonról beszéltem volna.

Röviden a BTn kicsit csiszolhatna még a cm.

(#10763) kcsa válasza mgTerminator (#10760) üzenetére


kcsa
veterán

Ennyire nem sarkítottam ki, mint te. De azt leírtam hogy kettő komplett töltést még nem vittem végig (mert konnektor közelébe kerültem). Ellenben a világító ledek számának gyors eséséből úgy következtetek, hogy kettő TALÁN végigmegy, de három biztosan nem.

(#10764) Ixion77 válasza mfranky (#10759) üzenetére


Ixion77
őstag

2014-ben azt tudják megoldani, hogy az új telefon a teszteken a lehető legjobban teljesítsen. Ennek érdekében masszívan túltöltik az akkukat. Ha már 50-100 töltés után elkezd esni a kapacitása, az külön jó, mert az átlaguser eleinte észre se veszi, amikor meg már igen, addigra eltelik sok hónap. Az újdonság ereje megkopik, emberünk vesz új telefont. Mivel a régi akkuja már ratyira volt menve, az új még sokkal jobbnak tűnik. Az első 50-100 töltésig... Aztán megint eltelik pát hónap, az újdonság ereje is megkopik, akku is gyengül, és megint el lehet neki adni egy új telefont...

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#10765) mgTerminator válasza Ixion77 (#10764) üzenetére


mgTerminator
veterán

Az S4-ben 4346mV-ra töltődik az aksi, hát egyáltalán nem csodálkozom (már) hogy az első aksi másfél hónap után felpúposodott, és mióta megvan (most volt októberben 1 éves) már megevett 3 aksit, lassan lehet venni a következőt, csak sajnálom rá a pénzt mert valami 7k környéke...

(#10766) mfranky válasza mgTerminator (#10765) üzenetére


mfranky
őstag

Ez is telefon és akksi függő szerintem, S4-ről jöttem át O+O-ra, 2 akksim is volt az S4-hez, külön töltővel, 1,5 napot bírt mindkettő, igaz egyik sem volt "made in china" ...állítólag azok púposodtak...nekem egy taiwani és egy vietnami volt, azokkal az égegyvilágon semmi baj nem volt...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#10767) M0RGI válasza Vagany (#10758) üzenetére


M0RGI
őstag

Mi az a fastboot rom?
Miben más ez, mint volt?

(#10768) Mazso8


Mazso8
csendes tag

Sziasztok! Megjött a telefon, nagyon tetszik! Minden várakozásomat felülmúlta! :) Most kezdem belakni. Az s3 minim után piszok gyors. Viszont van vele egy problémám is. A galéria alkalmazás folyamatosan leáll. Volt már másnak is ilyen gondja? Van rá valami megoldás?

(#10769) micafighter válasza M0RGI (#10767) üzenetére


micafighter
nagyúr

Az a Fastboot zip egy telepítő mellyel fel telepíthetjük a gyári romot fastbooton keresztül.

(#10770) micafighter válasza Mazso8 (#10768) üzenetére


micafighter
nagyúr

QuickPic.

(#10771) M0RGI válasza micafighter (#10769) üzenetére


M0RGI
őstag

Ahha, köszi. Hát én soha nem használtam, minden romot recovery-ből telepítettem kb.
1 perc alatt. De biztos én vagyok a béna, hogy nem látom mire jó.

[ Szerkesztve ]

(#10772) ittakary válasza M0RGI (#10771) üzenetére


ittakary
nagyúr

ugyanarra, csak más módon

(#10773) rum-cajsz válasza micafighter (#10769) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Ezt hogy kell feltenni? Mert először én is ezt akartam feltenni a ColorOS lecserélésére, de ezt nekem nem települt. Úgy látom, mintha ez nem egy teljes rom lenne, vagy legalábbis nicns benne flash_all.sh.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#10774) Mazso8 válasza micafighter (#10770) üzenetére


Mazso8
csendes tag

Köszönöm! :) Remélem azért a gyári is megjavul hamarosan...

(#10775) kano válasza rum-cajsz (#10773) üzenetére


kano
nagyúr

Én meg most akarom feldobni a ColorOS-t. Használnám egy darabig.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#10776) HateEternal


HateEternal
tag

Sziasztok már említettem, hogy lett egy csillámporhoz hasonlító kis pont a telefonomon. Nem tudom ,hogy gyárilag és csak én nem vettem észre, vagy az esés után került oda. Egy 40 cm esett és a hátuljára. Esetleg ha valakinek van még ilyen akkor szóljon. Köszönöm. Ja és nem porszem meg semmi. Az üveg alatt van. A piros körben.

[ Szerkesztve ]

(#10777) rum-cajsz válasza kano (#10775) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Hát próbát tehetsz, szerintem csak játéknak jó itt Európában. Alapból Google Play nincs rajta, azt tudod?

Ide tettem fel néhány képet, ha érdekel: [link]

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#10778) KIZS válasza rum-cajsz (#10777) üzenetére


KIZS
aktív tag

A ColorOS az egyébként nem csak valami átskinelt és google app mentesített 4.3-as Android?

(#10779) kano válasza rum-cajsz (#10777) üzenetére


kano
nagyúr

Ez egy nemzetközi verzió (mókolt), ebben van.
A tárcsázója tudja esetleg a magyar T9-et?
Köszi

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#10780) mgTerminator válasza HateEternal (#10776) üzenetére


mgTerminator
veterán

Az az érzékelők te kis dinka xD A közelség és a fény érzékelő egész pontosan. S2-őn sokkal jobban látszik :)

(#10781) rum-cajsz válasza kano (#10779) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Aha, Na ezzel már lehet kezdeni valamit. Megmondom őszintén nekem nem jött be, de hát az ízlések eltérőek. Én most az Android 5-öt várom, mert Nexus 4-ről váltottam, és ez az egyetlen dolog, ami nagyon hiányzik.
Esetleg van valakinek (pozitív) tapasztalata valamelyik Lollipop rommal?

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#10782) M0RGI válasza mgTerminator (#10780) üzenetére


M0RGI
őstag

:W

(#10783) mgTerminator válasza M0RGI (#10782) üzenetére


mgTerminator
veterán

Mi a probléma?

(#10784) nutfile válasza kano (#10779) üzenetére


nutfile
aktív tag

végül nekem is sikerült tegnap átvenni. s2 után hatalmas, de már most imádom. :C
én még nem laktam be teljesen, de mica leírása alapján ( :R ) már a root-on túl vagyok, programok fent, csak az adatokat kell még áttölteni.
ja, és ebbe már nem jó a régi - de a mai napig jól működő - Westel-es (!) SIM kártyám, úgyhogy ma megyek egy micro-ért a T-hez
amúgy eddig minden hibátlanul működik, rendszer is frissült már a legújabbra.

(#10785) M0RGI válasza mgTerminator (#10783) üzenetére


M0RGI
őstag

Semmi, csak nem értem hogy lehet kosznak vélni egy érzékelőt. :)

(#10786) Keresztapper válasza mgTerminator (#10761) üzenetére


Keresztapper
senior tag

(#10761) mgTerminator

De egyszerűbb volna, csak nincs kedvem átböngészni még azt is, köcsög jogászként eleget böngészek így is. Hátrányát meg nem látom, mert eddig talán egy build volt, ami nem akart bootolni, de az előző napi visszaflashelésével a probléma megoldódott.

Fülesből egy Legend van most (zenét vezetékessel hallgatok), mert legfontosabb szempont a hosszú üzemidő, pontosabban beszélgetési idő volt. Viszont én ökör, egy dologra nem gondoltam, hogy megnézzem, van-e újabb firmware a fülesre. :)

Na majd ha hazaérek, ezzel kezdem, mert mi tagadás, nagyon hiányzik az életemből a BT füles.

(#10762) micafighter

Úgy van bizony, ahogy mondod. A Samsung N7000 esetében senki sem tudta megmondani, hogy BT fülessel, vagy anélkül beszélünk, sőt ez sem igaz, mert fülessel még jobb volt a hangminőség. De ezzel a minőséggel is még tudnák barátkozni, viszont jelenleg sajnos az van, hogy vagy nem is kapcsolódik a headset, vagy az első híváskor eldobja a kapcsolatot a telefon. Tehát nem működnek együtt, ez kijelenthető. :)

De akkor már lenne is egy kérdésem mindenkihez, aki sima CM nightly-t használ: Nektek működik a kihangosítás? Mert nálam némának tűnik a mikrofon egy ideje (teljesen szűz telepítésnél is), és hát ez is zavar egy picit. :) Lehet hogy minden elvem ellenére megpróbálom a 44S-t... :D

[ Szerkesztve ]

http://palscoffeetech.com/

(#10787) mfranky


mfranky
őstag

Sziasztok!

DLNA-n keresztüli képátvitellel lenne egy kérdésem. Allcast program, teljes (fizetős) verzión keresztül dobnám át a videot smart tv-re...1080p-be gondolkodás nélkül átmegy, viszont UHD-s felvételeknél: nem támogatott formátum...???
Felbontás miatt nem játssza le a fullhd tv?

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#10788) micafighter válasza mgTerminator (#10783) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nézd meg a képet, ott egy pici porszem.

(#10776) HateEternal Szerintem leejtés miatt oda esett egy kis porszem, ennyi az egész.

(#10784) nutfile Szintén S2ről váltottam 1+1-re, pár nap alatt megszokod az 1+1 méretét, és utána már az S2 lesz kicsi :) Meg fogod szokni az 1+1 kijelzőjének a felbontását is, ugyhogy onnantól nem lesz visszaút FHD alá :DDD . Ha azt mondod hogy nem jó a mérete a sim kártyádnak és kérsz újat, akkor kb 3ezer forintért kapsz újat, ha azt mondod, hogy magától törlödnek számok, akkor ingyen kapsz újat :) De amúgy le is lehet vágni a kártyát, vannak hozzá útmutatók a neten, nem olyan nehéz csak egy vonalzó kell, egy filctoll, egy éles és erős egyenes olló, meg egy lapot nyomtatni. :) Illetve ajánlott még egy durva és egy finomabb csiszolóvászon. Én levágtam az enyémet nano méretre. Amúgy GSM boltok is megcsinálják illetve itt a fórumon is van aki levágja neked pár száz forintért. Nekik általában célszerszámuk van erre, tehát valoszinüleg szebb lesz az eredmény mint ha magadnak vágod.

[ Szerkesztve ]

(#10789) micafighter válasza Keresztapper (#10786) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nekem kapcsolati gondom nem volt az 1+1-el, szépen kapcsolódott a Motorola Command One és a Jawbone Icon is, viszont a minőség nem volt a legjobb a másik oldalon. Pedig ezek nagyon jó minőségű headsetek telefonáláshoz, ahogy írtad is, talán még jobbak mint amit a gyári mikrofon, zajszürés és stb tud telefonálásban.

(#10787) mfranky Szerintem a formátummal van gond, ahogy az üzenet írja is. Nézd meg hogy a videó amit szeretnél küldeni az milyen formátumú, és hogy a TV támogatja-e azt a formátumot.

[ Szerkesztve ]

(#10790) #01696768 válasza Ixion77 (#10742) üzenetére


#01696768
törölt tag

Oh, scheit! Ennyit a későn kelőkről... (Nem, nem most keltem. :DDD )

(#10791) micafighter válasza rum-cajsz (#10773) üzenetére


micafighter
nagyúr

Erről fog szólni a következő cikkem. Röviden a fastboot zip-et ki kell csomagolni az Android SDK platform-tools mappájába, de szükség van magára a fastboot zip fájlra is, tehát az is legyen ott. Ez után a megfelelő parancsokat kell küldeni fastbooton keresztül a megfelelő sorrendben:

fastboot flash modem NON-HLOS.bin
fastboot flash sbl1 sbl1.mbn
fastboot flash dbi sdi.mbn
fastboot flash aboot emmc_appsboot.mbn
fastboot flash rpm rpm.mbn
fastboot flash tz tz.mbn
fastboot flash LOGO logo.bin
fastboot update -w cm-11.0-XNPH44S-bacon-signed-fastboot.zip

A

fastboot

parancsra a parancssor kilistázza nekünk az elérhető fastboot parancsokat a telefonhoz, és azok szerkezetét:

Ez alapján értelmezni tudjuk a fentieket:

fastboot flash {hova} (mit)

Tehát a

fastboot flash modem NON-HLOS.bin

parancs flasheli a modem nevezetű partícióra (kép az 1+1 logoutos cikkemből) a NON-HLOS.bin nevű fájlt.

Az utolsó sorban a -w pedig láthatjuk hogy wipe-ot jelent. A cm-11.0-XNPH44S-bacon-signed-fastboot.zip helyére pedig értelem szerüen az aktuális fájl neve kell, tehát például ha 33R-t akarunk flashelni, akkor mivel a 33R verziónak a fájlneve cm-11.0-XNPH33R-bacon-signed-fastboot.zip, ezért ezt kell majd a parancsban is használnunk:

fastboot update -w cm-11.0-XNPH33R-bacon-signed-fastboot.zip.

A flash_all.sh (vagy windowson a flash_all.bat) egyébként ennyit tartalmaz:

Ezek a Nexus 7 (2013) google által közzétett eredeti image fájlában található flash_all.sh és flash_all.bat . A lényeges részeket kiemeltem.
Mint láthatjuk a flash_all script / batch fájl összesen 3 fontos parancsot hajt végre:

fastboot flash bootloader bootloader-flo-flo-04.04.img
fastboot reboot-bootloader
fastboot -w update image-razor-lrx21p.zip

A fentebbiek alapján már kitalálhattuk hogy a fastboot flash bootloader bootloader-flo-flo-04.04.img parancs a bootloader partícióra flasheli a bootloader-flo-flo-04.04.img fájlt, a fastboot reboot-bootloader újraindítja a telefont és a bootloader-re (fastboot) bootol, tehát először új bootloadert flashelünk, aztán újraindítja a készüléket az új bootloaderben. Végül pedig a fastboot -w update image-razor-lrx21p.zip parancs flasheli a update image-razor-lrx21p.zip fájlt egy wipe után.

Összesen ennyit csinál a flash_all script / batch fájl :) Pár napja fel akartam tenni a google által közzétett hivatalos Lollipop image fájlt a Nexus 7 (2013) tabletemre. A flash_all.bat valamiért nem tudott lefutni megfelelően, úgyhogy egyszerüen belenéztem (szövegszerkesztö, vagy notepad++) hogy mi van a batch fájlban, mit csinál pontosan, és lefuttattam a benne lévő parancsokat manuálisan a megfelelő sorrendben,

(manuális alatt azt értem, hogy a megfelelő fájlokat a platform-tools mappába másoltam, és a parancssorba a következőket írtam:

fastboot flash bootloader bootloader-flo-flo-04.04.img
fastboot reboot-bootloader
fastboot -w update image-razor-lrx21p.zip

tökéletesen települt a Lollipop a tabletemre :)

[ Szerkesztve ]

(#10792) rum-cajsz válasza micafighter (#10791) üzenetére


rum-cajsz
őstag

oké, kösz a részletes választ!
Furcsa, hoyg kihagyják a zip fájlból a flash_all futtatót, mert a recovery azt tudná futtatni. A korábbi 33R romban még benne volt.

Érdeklődők innen le tudják tölteni a korábbi CM11s romokat: http://mirror.lucky.li/android/oneplus/one/firmware/

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#10793) micafighter


micafighter
nagyúr

Jön a Gorilla Glass 4: http://www.gsmarena.com/corning_unveils_new_tougher_gorilla_glass_4-news-10265.php

Állítólag sokkal jobban fogja bírni az esést :) remélhetőleg a Oneplus one utódja megkapja :)

[ Szerkesztve ]

(#10794) kano


kano
nagyúr

Kisegítene valaki azzal, hogy hogyan tudom kikapcsolni a frissítések jelzését gyári CM11S alatt?
Köszi!

Aki felteszi a ColorOS-t az számoljon vele, hogy gyakorlatilag minden féle logo-t átír a telefonban (boot logo) ami később csak fastboot rom felrakásával állítható vissza az eredetire.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#10795) Pipiripi válasza kano (#10794) üzenetére


Pipiripi
senior tag

Tiltsd le az alkalmazáskezelőben a cm frissítőt.

(#10796) M0RGI válasza micafighter (#10793) üzenetére


M0RGI
őstag

A többi is mókusvakítás volt ;)

(#10797) kano válasza Pipiripi (#10795) üzenetére


kano
nagyúr

Köszi, de h*lye vagyok. :W

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#10798) Vagany válasza M0RGI (#10796) üzenetére


Vagany
őstag

Azért ez így túlzás, csak divat szidni manapság azt is ami jó. A hate-erek korát éljük sajnos.
[link]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#10799) mgTerminator válasza Keresztapper (#10786) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nekem működik a kihangosítás :U

micafighter: te ebből a képből meg tudod állapítani? Ebbe a képbe bármit bele lehet képzelni... Szerintem még a fény megcsillant :)

(#10800) #01696768 válasza Vagany (#10798) üzenetére


#01696768
törölt tag

Azt mondjuk nem tudom, van-e valódi, lényeges fejlődés a 2 és a 3, ill. a 3 és a 4 között, olyasmi, amiért édemes pl. telefont cserélni. :U Persze, dolgozzanak csak, fejlesztgessék, de ahhoz még kell egy pár verzió, hogy én ne vesek keresztet a leejtett telefonra. És ugyanezt gondolom a fóliákról, TG üvegekről. Az én telefonjaim is túléltek már pár csúnya bukfencet, de azért nem élem bele magam, hogy a következőt is megúszom, TG ide vagy oda. (A vastag gumis tok nyilván megoldás, de annak meg nem sok köze van a GG és TG témához.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.