Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10051) stickermajom


stickermajom
addikt

Van egy meg ~20 oraig ervenyes meghivom, ha valakit erdekel esetleg.

(#10052) s4tch válasza stickermajom (#10051) üzenetére


s4tch
veterán

Nekem is. Első privát viszi.

(#10053) ittakary válasza s4tch (#10052) üzenetére


ittakary
nagyúr

Írtam!

Melyik is az a futárszolgálat, akik minimálisan drágábbak viszont kihagyják a magyar postát? UPS?

(#10054) ittakary válasza ittakary (#10053) üzenetére


ittakary
nagyúr

Illetve, ha van Németországi ismerősöm: olcsóbban meg lehet oldani a futárkodást mint a mailboxde? :)

(#10055) mgTerminator válasza ittakary (#10054) üzenetére


mgTerminator
veterán

Jah, ha hazahozza!

(#10056) ittakary válasza mgTerminator (#10055) üzenetére


ittakary
nagyúr

viccet félretéve :D Ha egyénileg rendelem meg a futárszolgálatot pl? :)

mert próbáltam netes kalkulátorral rákeresni... 20-30k közötti összegeket mutattak!! ez alapján messze ez a 20€ a legbarátságosabb megoldás

(#10057) s4tch válasza ittakary (#10053) üzenetére


s4tch
veterán

Tiéd.

(#10058) ittakary válasza s4tch (#10057) üzenetére


ittakary
nagyúr

Köszönöm szépen! :R

Ez a mailboxde leírás a legfrissebb? Azóta semmi nem változott?

[ Szerkesztve ]

(#10059) micafighter válasza ittakary (#10056) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem lesz olcsóbb ha egyénileg rendelsz futárszolgálatot. Mailboxde-nek valoszinüleg szerzödése van, és nagy kedvezményeket kap, tehát nagyon kevés esélyét látom hogy magánszemélyként jobb ajánlatot tudnál kiharcolni.

(#10058) ittakary tudomásom szerint nem változott semmi :)

[ Szerkesztve ]

(#10060) ittakary válasza micafighter (#10059) üzenetére


ittakary
nagyúr

Melyiket ajánlod a 3 szolgálat közül? :) Azt tudom hogy az egyik (DHL azt hiszem) átadja MPLnek a határon. Én nem félek tőlük mint a többiek - rengeteget MPLezek - , de ha már ugyanazért a pénzért valami szállítócég hozza ki, akkor inkább őket túráztatom :)

(#10061) micafighter válasza ittakary (#10060) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én a sajátomat GEIS & GLS-el rendeltem, a barátomnak pedig UPS-el. UPS egy kicsit drágább volt, de jobb volt a követés (tracking) felülete. Végső soron szerintem mind1 melyiket választod az UPS, GLS, és DHL közül, nagy különbség nincs :)

[ Szerkesztve ]

(#10062) Elbandi


Elbandi
aktív tag

Udv!

Tudtok ajanlani jo minosegu kepernyo foliat meg tokot a telohoz?

Eddig egy markat talaltam: orzly
ebay-en vannak premium neven hirdetett folika (pl ez vagy ez), de nagyon noname-nak neznek ki...

(#10063) MartOOn válasza Elbandi (#10062) üzenetére


MartOOn
addikt

Tempered glass-t rakj ra ne foliat. Keress vissza nillkin TG-re. Örök élet. Nekem 4 hónap alatt nem karcolodott meg. Tokra meg vmi TPU v gyari flip tok. Sztem.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#10064) storm3


storm3
senior tag

Egy kérdés:
én is s3-ról váltanék, viszont azt "fedeztem" fel, hogy ha az oneplus.net-en nézem,ott 299$ míg ha ojróban szeretném venni akkor 309EUR a 16gb. Azért nem mindegy a szisztéma, 15k-ról van szó. Gondolom az EU-s rendelésnél nem kell bohóckodnom a postával és társai, van más különbség? Nem vágom ezeket a GSM stb., dolgokat, hogy minek hol hány mHz-en kell "mennie", ezért kérdezem :)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#10065) MartOOn válasza storm3 (#10064) üzenetére


MartOOn
addikt

US ár netto...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#10066) storm3 válasza MartOOn (#10065) üzenetére


storm3
senior tag

Értem,szóval ez a trükk. Köszi!

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#10067) kóóó válasza storm3 (#10064) üzenetére


kóóó
aktív tag

Alul allitsd at nemetre a zaszlot, es maris 300€ a 64-es.

Üdv.: kóóó!

(#10068) Nordic válasza Elbandi (#10062) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én oppomarttól rendeltem Nilkin tempered glass, meg Nilkin tokot(nem flip tokot, hanem tpu tokot. Így lett egy +tempered glass ok, mert a tpu mellé is adtak egyet. Szóval szerintem rendelj egy tpu tokot, és így lesz mindkettő. Am a tp glassról csak annyit, hogy 4honapja van fenn, cnc üzemben dolgozom, ahol rengeteg fémforgács van a levegőben, de sehol egy karc a kijelzőn.

(#10069) M0RGI válasza Nordic (#10068) üzenetére


M0RGI
őstag

Forintban mennyiből jött ki tételesen az egész? Köszi!

(#10070) Nordic válasza M0RGI (#10069) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Hát nehéz megmondani, mert a komplett rendelés egy Tglass+nilkin tpu, meg egy gyári flip tok volt. Ezekért összesen kb 12k-t fizettem(sajna már nem emlékszem pontosan), szállítással együtt.

(#10071) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Én az Orzly-t rendeltem mert netes leírások szerint kerekített a széle, és jobb mint a Nilkin ... Bár fene sem tudja ...

Matt felületnek örültem volna a legjobban, anno N900-asomon olyan fólia volt, az istenkirályság, nincs ujjlenyomat, és nappal is jobban látható a kijelző ...

Life is shor...

(#10072) vFerko


vFerko
tag

Valakinek van mar Xiaomi MiBand? Felaron van most a tinydealen...

[ Szerkesztve ]

(#10073) micafighter válasza Nordic (#10068) üzenetére


micafighter
nagyúr

Na ez szuper hír :) emlékszem az elözö telód kijelzője sajnos karcolodott a forgácsoktol .

(#10074) kano válasza vFerko (#10072) üzenetére


kano
nagyúr

Köszi! Rendeltem is egyet.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#10075) vFerko válasza kano (#10074) üzenetére


vFerko
tag

Szivesen. Működik a telónkal?

(#10076) stickermajom válasza stickermajom (#10051) üzenetére


stickermajom
addikt

Meg mindig megvan, ha valaki nem akar varni a preorderre.

(#10077) kano válasza vFerko (#10075) üzenetére


kano
nagyúr

Igen. Minden BT 4.0-t támogató telóval működik.
[link]
A topicjában vfeco-nak talán O+O-ja volt és használta is a Mi Bandet.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#10078) axlfsi válasza kano (#10077) üzenetére


axlfsi
veterán

Ezért az $18.99 pénzért jó vételnek számít? Valóban ügyesen működik a telefonnal?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#10079) oscar1985


oscar1985
csendes tag

Mondjuk vicces ez a kinai 50%-os akcio, mashol is meg lehet venni 5k HUF korul. De teny, hogy jo aron van. :)

(#10080) FeRkE válasza axlfsi (#10078) üzenetére


FeRkE
őstag

Valóban ügyesen, én is használom lassan 2 hete, nincs vele gondom. Az állandó BT kapcsolat meg kb semmit nem fogyaszt.

(#10081) ittakary válasza vFerko (#10072) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ugye erről a linkről van szó? [link]

(#10082) axlfsi válasza ittakary (#10081) üzenetére


axlfsi
veterán

Igen

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#10083) micafighter válasza FeRkE (#10080) üzenetére


micafighter
nagyúr

A telefon zárás / nyitás Mi Bandel működik barmilyen 4.0 telon?

(#10084) FeRkE válasza micafighter (#10083) üzenetére


FeRkE
őstag

Nem, csak Mi3/4-en.

(#10085) csonka válasza vFerko (#10075) üzenetére


csonka
tag

Ezt írja:
Running MIUI Android 4.4 and other Android 4.4 (or above) phones.

Döntsd el. :)

(#10086) axlfsi válasza FeRkE (#10084) üzenetére


axlfsi
veterán

Tehát, ha jól értem, ha megveszem 20 dollárért, akkor lesz egy pedométerem (Google Fit gyönyörűen teszi nekem már két hete a háttérben, plusz hardver nélkül), illetve egy alvás monitorom, amit kiválthatok több szoftverrel is akár (SleepBot, stb), illetve, ha hívnak, akkor rezegni fog a kezemen a karperec...
Nem kötekedésképpen, csak elemzem magamnak, hogy igazából, miért is lenne ez jó (pl. ugyebár a kijelző feloldás/zárás OPO-n nem megy, szívritmust nem mér - ami nagyon jó lenne viszont, mert akkor a mellkas övemet is kiválthatná...).

((Valamivel többért már akkor vannak Android karórák és akkor mindjárt lett egy karórám is...))

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#10087) micafighter válasza FeRkE (#10084) üzenetére


micafighter
nagyúr

Köszönöm. Akkor ha jól értem a Xiaomi alkalmazásban van lehetőség a Bluetooth feloldására, de ezt csak Xiaomi telefonokhoz lehet használni?

Lehet mégis meg fogom tudni oldani egyébként, most Sony-m van, de egyes android telók gyárilag tudnak ilyet:

Elkpezelhetőnek tartom hogy van erre 3rd party megoldás is, pl egy alkalmazás.

(#10088) storm3


storm3
senior tag

Mi a véleményetek? Várható karácsony körül némi leárazás ?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#10089) kano válasza axlfsi (#10086) üzenetére


kano
nagyúr

Amit érdemes megvenni Smart Watch-ot az a Pebble. Az vagy 99$ vagy 200$ (Normál vagy steel).
Ezen kívül még ahogy nézem van ugyan ilyen karkötő órával, de ez ki tudja, hogy mennyire pontos.

Amit leírtál az OK, csak ha jól tudom akkor a Google Fit még nem ismeri (szerintem előbb, utóbb fogja). Van saját szoftvere, azzal mennek az általad leírt funkciók.
Én rendeltem egyet, mert ha nem közvetlen a gyártótól tudod beszerezni, akkor ez jó ár érte.

Mica
A feloldás csak elvileg Mi3 és Mi4 készülékeknél működik. De az általad leírt módon lehet, hogy működhet.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#10090) micafighter válasza axlfsi (#10086) üzenetére


micafighter
nagyúr

Mint az előbb irtam szerintem a bluetooth feloldás megoldható bármilyen telefonon. Nekem ez az egy funkció önmagában megérne pár ezer forintot.

(#10091) micafighter válasza storm3 (#10088) üzenetére


micafighter
nagyúr

1+1 nél? Nem hinném. Igy is minimális haszonnal dolgoznak, nem lepődnék meg ha veszteséges lenne a cég.

(#10092) ittakary válasza storm3 (#10088) üzenetére


ittakary
nagyúr

Biztos, hogy nem. Egyrészt hogy igy is minimális árréssel dolgoznak, másrészt pedig amúgyis mind egy szálig eladnak minden telefont. Minek akciózzanak? :)

(#10093) tomama válasza kóóó (#10067) üzenetére


tomama
aktív tag

erre még megy a 27% vám?

(#10094) kcsa válasza tomama (#10093) üzenetére


kcsa
veterán

Az ÁFA 27%, Vám nincs. De ÁFA is csak 22€ felett.

(#10095) tomama válasza kcsa (#10094) üzenetére


tomama
aktív tag

egy 64gb-os mennyiből jön ki cakk-pakk?(a mailbox.de-vel együtt)

(#10096) kcsa válasza tomama (#10095) üzenetére


kcsa
veterán

összefoglalóban is benne van, de ~330€ körül.

(#10097) micafighter válasza tomama (#10095) üzenetére


micafighter
nagyúr

Kb 340€ összesen. Áfa/vam nincs, EU közösség, szabad piac, 4 szabadság elve, a közösségen belüli árucikkre vonatkozó vámokat réges rég eltörölték.

[ Szerkesztve ]

(#10098) tomama válasza kcsa (#10096) üzenetére


tomama
aktív tag

szerk.
közbe megkaptam a választ

micafighter:akkor ezt nem Kínábol küldik?

[ Szerkesztve ]

(#10099) ittakary


ittakary
nagyúr

Lehet olyat csinálni, hogy a Shipping Adress a Mailboxde-s a Billing address pedig a saját HUN cimem? :)

(#10098) tomama: De.

[ Szerkesztve ]

(#10100) kcsa válasza tomama (#10098) üzenetére


kcsa
veterán

Sorry, azt hittem hogy még az órás témára ment a kérdésed, ezt benéztem :B

EU-n belül nincs ÁFA se vám, és ha OPO shopból rendeled, akkor az EU-n belül jön (UK-ből)

@Ittakary: én is így csináltam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.