Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:55:43

LOGOUT.hu

Üdvözlünk minden (leendő) Oneplus 6 tulajt a fórumon!
Kérdések előtt megkérünk mindenkit, hogy az összefoglalót olvassa el!
Így néhány felesleges kör megelőzhető.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) ßrainiac válasza #80439296 (#1398) üzenetére


ßrainiac
addikt

Igy ilyet odairni hogy defeated :))

Mindezt 0% terhelessel ahah

(#1402) funks90


funks90
csendes tag

Lassan remélem ideér a frissítés. :)) [kép]

(#1403) Avicularia válasza funks90 (#1402) üzenetére


Avicularia
veterán

VPN Németországba és már töltődik is le

(#1404) #80439296 válasza ßrainiac (#1401) üzenetére


#80439296
törölt tag

Tehetek én róla? :P

(#1403) Avicularia: vagy csak olyan progit kell használni, ami kiabál, ha van valami...

Oxygen Updater.

[ Szerkesztve ]

(#1405) Macika66 válasza tibcsi0407 (#1375) üzenetére


Macika66
addikt

Én is elképzelhetetlennek tartottam, hogy meg fogom szeretni, de hatalmas ötletnek tartom az OP-féle kicsi notch-t, és hogy oda fel lehet pakolni az ikonokat, mintha nem is lenne ott kijelző, csak az ikonok.

Már csak a hátsó ujjlenyomatolvasót kellene valamivel megideologizálnom, mert az még mindig nagyon nem jön be. De szerencsére csak kevés helyzetben nem elég az arcfelismerés. Gyakorlatilag csak a banki alkalmazásoknál kell mindenképpen tapizni hátul, annyi pénzem meg nincs, hogy ez zavaró legyen... ;)

(#1406) tibcsi0407 válasza Macika66 (#1405) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A notch Nálad "ki van kapcsolva"?

https://utdetailing.hu/

(#1407) bajaki


bajaki
őstag

Használja valaki a telefont fólia nélkül / esetleg használt más GG5-ös telefont? Mennyire karcolódhat vajon?
Nagyon idegesít az előre applikált fólia, nem túl jó minőségű szerintem, néhány nap alatt már jó pár karc látszik rajta, pedig csak szemüvegtörlővel törölgetem.

Korábban használtam egy Xiaomi Redmi Note 4-et fólia nélkül néhány hónapig (azóta már a testvérem használja a telefont) és egyetlen egy karc sincs rajta, bár nem tudom, hogy azon milyen GG van.

Az OP fórumain sokan panaszkodnak, hogy könnyen karcolódik a GG5, csak hát ki tudja kinek milyen a használati szokása.

[ Szerkesztve ]

(#1408) Macika66 válasza tibcsi0407 (#1406) üzenetére


Macika66
addikt

Alkalmazásonként variálom.

(#1409) Macika66 válasza bajaki (#1407) üzenetére


Macika66
addikt

24-én jött meg az én telóm, tökéletes rajta a fólia. Karcmentes.
Amíg nem jön meg a 11 fajta üveg, amit próbából berendeltem, addig marad is.

De annyira jó minőségű a fólia, hogy lehetséges, marad még rajta egy darabig...

(#1410) bajaki válasza Macika66 (#1409) üzenetére


bajaki
őstag

Sajnos az enyémen keletkezett néhány karc, fene tudja mitől, mert mindig nagyon vigyázok a telefonjaimra. Egyébként nem lenne vele gond.

5T-hez én is berendeltem annó egy csomót, de csak a Nillkin vált be. Az is volt utána rajta végig, amíg el nem adtam. Bár szépen letapadt, a szélén azért összegyűjtötte a szöszöket, ez volt az egyetlen szépséghibája, egyébként rendben volt. Rendeltem már egyet a 6-oshoz, meglátjuk itt milyen lesz.

(#1411) ßrainiac válasza Macika66 (#1405) üzenetére


ßrainiac
addikt

Most lehet h azert mert nincs nalam a telo, de ezt hogy kell erteni pontosan h oda pakolod az ikonokat?

(#1412) AuraSync válasza funks90 (#1402) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Feltettem a frissítést, de érdekesen oldották meg az akku százalékot.
Vagy a százalékot látod, vagy az akku ikont.
Ilyen megoldást még nem is láttam korábban telóknál. :D
Általában a százalék az ikon mellett van.
Amúgy valamivel jobb lett a hangereje a telónak.

Más:
Nekem a gyári fólia van elől és én egy övre akasztható telefontokban cipelem a telót. Soha nem karcoltam meg még ezzel a módszerrel egyik telómat sem.
Sajna farmer zsebbe ezek a méretek már nem férnek be.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#1413) zsoltiz válasza AuraSync (#1412) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

"Ilyen megoldást még nem is láttam korábban telóknál."

Pedig rég így van OP3-nál is, vagyis állítható, hogy akarod-e látni az ikont is a százalékos kijelzés mellett, vagy nem.

(#1414) v1kt0hr


v1kt0hr
tag

Sziasztok!
Tudtok ajánlani mappa alapú zenelejatszo appot? Avagy mi az útja módja a letoltott zenék hallgatásának? :)

Lenovo y510p, OnePlus 6

(#1415) #16820480 válasza bajaki (#1407) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én minden telefonomat fólia nélkül használom, mert utálom a fóliákat, és egyik sem karcolódott soha. Nadrágzsebben, táskában hordva sem. Ez sem karcolódik, bár ugye még csak pár hete van meg.

(#1416) AuraSync válasza zsoltiz (#1413) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

OP-m még nem volt azért nem láttam ilyet. :P

Más:
Hogy lehet használni az érintéses fizetést? Google Pay vagy mi?
Amikor megkeresem az appot az áruházban azt írja nem kompatibilis az eszközzel.
Vagy van más app rá? Esetleg ezzel a telóval nem is lehet ilyet?

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#1417) olahdave válasza AuraSync (#1416) üzenetére


olahdave
tag

Ez a bankodtól függ, csak úgy nem fog működni.
Keress rá a bankod appjára és nézd meg, hogy támogatják vagy nem.

(#1418) BOANerges


BOANerges
tag

A SlotA és SlotB mi a búbánat? TWRP -t feltettem. Ha a SlotA volt az aktív (?), akkor a SlotB -t indítva csak a TWRP indult, a SlotA -val szépen indult a rendszer. De volt, hogy a Stock Bootloader -t visszatettem ideiglenesen, majd újra rátettem a TWRP -t, akkor meg a SlotB volt az aktív. SlotA -t indítva visszaugrott TWRP -be, SlotB -t indítva Android hibát írva, de elindult a rendszer és működött is... 🤔😱

SGS1->SGS3->Oneplus 1->2->3T->5->6->8Pro->12

(#1419) tibcsi0407 válasza BOANerges (#1418) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ez az A és B partíció a Project Treble miatt, ha nem tévedek.

https://utdetailing.hu/

(#1420) #80439296 válasza zsoltiz (#1413) üzenetére


#80439296
törölt tag

...is...

Sajnos most vagy egyik, vagy másik van. Nem IS...

(#1421) BOANerges válasza tibcsi0407 (#1419) üzenetére


BOANerges
tag

Értem. Mennyire kell ezzel foglalkozni egy ROM -okat próbálgató embernek, aki nem ás ennél mélyebbre? Értem ez alatt, hogy mit lehet kezdeni az általam említett SlotB -s, hibaüzenetet adó esetben? Visszateszem a Stock Bootloader -t, majd kísérletezgetem tovább a TWRP -vel és a Magisk -kel?... 🤔

SGS1->SGS3->Oneplus 1->2->3T->5->6->8Pro->12

(#1422) #16820480 válasza #80439296 (#1420) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ha látod a százalékot, miért olyan lényeges, hogy ott legyen mellette egy ikon is, amin amúgy tökre semmi információ nem látszik a számértékhez képest?

(#1423) ßrainiac válasza #16820480 (#1422) üzenetére


ßrainiac
addikt

+1, engem zavart a regi megoldasnal h a szazalek ellenere az akksi ikonja is ott van.

(#1424) tibcsi0407 válasza BOANerges (#1421) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Kövesd a leírásokat, olvasd át az adott topikokat XDA-n, ha kell.
Még én sem mélyültem el a témában, így nem tudok pontos infóval szolgálni.
Még újdonság a Treble a community-nek, szóval várni kell, míg kialakulnak a szokások.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1425) zsoltiz válasza #80439296 (#1420) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Értem én. Gondolom a notch miatt most a dupla ikon nem opció, mert úgy már sok helyet foglal.

(#1426) marcarc válasza AuraSync (#1416) üzenetére


marcarc
senior tag

Simple by OTP nekem megy. Elvileg már nem csak otp-s kártyát lehet betenni az appba. Annyi furaság volt - ami kiderült hogy csak extra layer of security, hogy face unlockkal nem tudtam fizetni. Szval amikor érinted akkor előtte mindenképp ujjlenyomattal vagy pinnel kell feloldani.

(#1427) Stauffenberg válasza AuraSync (#1416) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Hogy lehet használni az érintéses fizetést? Google Pay vagy mi?"

Úgy tudom a Google Pay még nem alkalmas itthon kártyaterminálos fizetésre (online fizetésre igen).

"Vagy van más app rá? Esetleg ezzel a telóval nem is lehet ilyet?"

De lehet, egyre több bank tud ilyet saját applikációval. Ha a bankod mégsem tud, akkor meg ott van az OTP Simple, amiben tudsz igényelni virtuális kártyát, erre bankkártyás fizetéssel tudsz egyenleget tölteni és úgy fizetni (ez egy virtuális MasterCard, így minden olyan helyen megy a fizetés, ahol van PayPass terminál).

Ami fontos, hogy a beállításokban az "Érintéssel való fizetés" alatt a megfelelő appot válaszd ki alapértelmezettnek, mert amikor a terminálhoz érinted (NFC-t bekapcsolva természetesen), akkor azt az appot akarja majd fizetéshez használni.

(#1426) marcarc: Jól is van ez így. A face unlock egyszerűen nem elég biztonságos, talán eddig egyedül az iPhone X tudta ezt rendesen megcsinálni az infrás mélységszenzorral kombinált megoldásával.

[ Szerkesztve ]

(#1428) YAS-dude válasza v1kt0hr (#1414) üzenetére


YAS-dude
őstag

Music folder player, vagy blackplayer.

(#1429) Macika66 válasza ßrainiac (#1411) üzenetére


Macika66
addikt

Nem én. Az oprendszer. A státuszsorban lévők felmennek két oldalra, így a hasznos területből (1920x1080) nem vesznek el területet ÉS látszanak is.

(#1430) oba válasza Macika66 (#1429) üzenetére


oba
addikt

LG ezt már korábban megoldotta ezerszer jobban, szerintem, és notch nélkül. Csak azt nem másolta senki, sajnos, pedig jobb mint ez a notch megoldás szerintem.

(#1431) Macika66 válasza marcarc (#1426) üzenetére


Macika66
addikt

Nagyon jól is van ez így!

Igaz, a 4 számjegyes PIN-kód sem ad atombunker biztonságot, de az arcfelismerés átverhető (persze, gyakorlatilag csak laboratóriumi körülmények között).

Azért vicces elgondolni, hogy VAJON mennyire ugatna mindenki a mobilos fizetés ellen, ha egy JÓL LÁTHATÓ PIN-padon kellene beütni négy számot és már bármilyen összegig lehetne vásárolni a telóval.

Pedig ez megy 15 éve a bankkártyákkal... :D

Bankkártyával elmegy, hogy ötezerig nem kell PIN sem, de én már fizettem ki 4,2 milliót bankkártyával az autómért a szalonban a PIN beütésével.

Mobilnál ennek a biztonságnak a sokszorosa sem elég, acsarkodnak ellene... :D

(#1432) Stauffenberg válasza Macika66 (#1431) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"de az arcfelismerés átverhető (persze, gyakorlatilag csak laboratóriumi körülmények között)."

Khmm... nem. Egy papírlapra nyomtatott arc elég a feloldáshoz. Ez csak akkor laboratóriumi, ha egy laboratóriumban nyomtatják a papírlapot. :) Az iPhone X esetén van egy infra-mélységszenzor, ami letapogatja 3D-ben az arcot. Itt (meg az Androidos telefonoknál úgy általában véve) ilyen szenzor nincs. Egyes gyártók írisz szkennerrel oldják meg, de szerintem sokkal kényelmetlenebb, mint egy ujjlenyomat olvasó.

(#1433) Timer válasza Stauffenberg (#1432) üzenetére


Timer
veterán

"Egy papírlapra nyomtatott arc elég a feloldáshoz. "

Ebben az az igazán érdekes, hogy 5T-nél ugyanez nem működött a megjelenésekor, csomó oldal tesztete. Valami köze lehet ennek ahhoz, hogy 3/3T párosra is bejött ez a feature, szerintem gyengítettek rajta.

[ Szerkesztve ]

(#1434) Macika66 válasza oba (#1430) üzenetére


Macika66
addikt

Az LG ostobamód IPS AOD-t alkalmazott a V10 és V20-nál. Ennek köszönhetően nem bírt ki 24 órát egy töltéssel BÖHÖM AKKSIVAL sem. SŐT, amikor indultam le Pestről Pécsre 100%-ra töltve, a V10 4,5 óra múlva, nem egész 2 óra kijelzőidővel letérdelve esedezett töltőért, majd kikapcsolt!
Igen, nyomkodtam végig a buszon.
Az OP6 azonos körülmények között a hazautat is kibírja és még marad benne 5 óra kijelzőidő után 15-20%.

A V30-nál abba is hagyták a második kijelző használatát, van is káva alul is, felül is PLUSZ felül a státuszsor vesz el területet, alul meg a virtuális kezelőgombok.

Megint hasznosat szóltál.

KÉRLEK, felejtsd már el ezt a zsigerből beszólok Macikának dolgot, mert mindig csak megégsz vele!
Köszönöm.

(#1435) Macika66 válasza Stauffenberg (#1432) üzenetére


Macika66
addikt

Laboratóriumi körülmények alatt szerinted a fehérköpenyes labort kell érteni? :D :D :D

Hát elmondom, hogy NEM!

Rákészülve előre, megszerezve egy olyan fotót, ami nagyjából hasonlít az illető arcbeadáskori kinézetére, kinyomtatva színesben, nagy felbontásban, nagy méretben, na EZ a laborkörülmény.

És nem az, hogy találtál (loptál) egy telefont az utcán, épp van a tulajdonosról egy képed és bejutsz 2 mp alatt a mobiljába...

(#1436) oba válasza Macika66 (#1434) üzenetére


oba
addikt

Ja, hogy te ezt beszólásnak vetted? Nem igazán vagy tisztában azzal, mi az hogy szabad vélemény. Hülyeség volt nem amoledet használnia az LGnek a felső külön kijelzőnek. Én az elvet említettem, hogy szerintem, jobb mint a notch. Na bumm most jól megint beszóltam neked?

(#1437) Macika66 válasza oba (#1436) üzenetére


Macika66
addikt

Ja, azt kihagytam, hogy ....és megjelent az LG Q7. Még az OP6 előtt
És mi van rajta????

Csak nem Notch???

Áááá, az nem lehet!

Szerk:

Ööö, lehet, hogy rosszul olvasom, de mintha azt írtad volna, hogy JOBBAN megoldotta az LG, mint a Notch-csal rendelkező mobilok gyártói.
Erre mit írsz? MÉG SEM?
Aztán meg ők is noccsolnak?
Te érted, mire gondoltál?

[ Szerkesztve ]

(#1438) pacman789


pacman789
aktív tag

Valaki fog mostanában rendelni telefont? És estleg rendelne nekem autós töltőt? Elfelejtettem megrendelni:( Előre is köszi.

(#1439) oba válasza Macika66 (#1437) üzenetére


oba
addikt

Mindenki a notchot másolja, soha nem állítottam az ellenkezőjét. Az elv szerintem jobb, a megfogalmazásom hiányos volt. Az egész onnan jutott eszembe, hogy arról beszéltél, hogy hasznos területén kívül vannak ikonok és információk a notch miatt.

De az egészből csak azt akartam kihozni, hogy notchnál jobb az a megoldás amit az LG használt, csak azt nem másolták le.

(#1440) Macika66 válasza pacman789 (#1438) üzenetére


Macika66
addikt

Postával együtt 31,5 USD-ért van Aliről garantáltan eredeti. Ez 26,6 €.

Az Oneplustól rendelve 37,90 € (pkg nélkül), majdnem 4e Ft-tal több.

Igaz, a szállítási idő hosszabb, a többszöröse, akár 3-4 hét is lehet.

(#1441) Macika66 válasza oba (#1439) üzenetére


Macika66
addikt

Az elképzelés volt jobb. Elismerem.
A kivitelezés meg bazári. V10 és V20 dettó...

Azért másolja az LG IS a notch-ot, mert nincs más lehetőség a kijelző méretének növelésére.
És - mint az a gyakorlatban látszik – lehet JÓL is csinálni a notch-ot.

Persze, az úttörőt, aki elsőnek jön ki egy újdonsággal, azt mindig túlszárnyalják a követők, ez természetes.

[ Szerkesztve ]

(#1442) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Így készül a OnePlus 6. :D
[link]

Természetesen laboratóriumi körülmények között fehér labor ruhásokkal. :K

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#1443) Stauffenberg válasza Macika66 (#1435) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az illetéktelen behatoló lehet családtag, ismerős, munkatárs is. A közösségi oldalak korában pedig nagyjából gyerekjáték a legtöbb ember arcáról nagy felbontású fotót találni, de te magad is készíthetsz például a saját mobiloddal titokban, ha közvetlen kapcsolatban vagy azzal az emberrel, akit éppen meglopni készülsz.

A Simple alkalmazásban a virtuális kártyával való fizetés soha nem igényel terminálon beütött PIN kódot, összegtől függetlenül. Az azonosítást viszont minden tranzakció előtt el kell végezni, erre pedig Simple jelszó vagy kellően erős képernyőzár (jelszó, PIN, ujjlenyomat) szolgál.

Az arcalapú feloldás ezen gyermeteg szintje sehol nem felel meg egyetlen banki szabványnak sem (vannak bankok ahol ügyfelet azonosítanak arcról, de ez mindig kombinálva van más biometrikus azonosítással, például ujjlenyomat vagy írisz).

Ez nem arról szól, hogy egy zsebtolvaj mit tud kezdeni a telefonoddal. A világ egy jobb hely lenne, ha csak vadidegen zsebtolvajok élnének vissza mások bankkártyájával. A pénzed a banknál értékbiztosítva van és nem biztos, hogy szeretné a bank ha azért követelnél kártérítést tőlük, mert a egy ismerősöd egy papírlapra nyomtatott képmással fel tudta oldani a telefonod (vagy csak ezt kamuzod a példa kedvéért, mert ilyen ember is van).

Hozzáteszem a Budapest Bank alkalmazásával lehet fizetni lezárt képernyő mellett is (külön bekapcsolható funkció), de ilyenkor az azonosításra a társított kártya szabályai vonatkoznak (5000 Ft-ig nincs PIN, felette pedig a terminálon kell beütni).

(#1444) Macika66 válasza AuraSync (#1442) üzenetére


Macika66
addikt

Lassan 20 éve voltam először Sencsenben, azóta 2-3 évente mindig eljutok újra és újra, ámulok, hogy fejlődnek.

35-40 éve még szinte semmi sem volt ott, csak a Kínai Munkáspárt határozata, hogy KELL építeni HongKong „keleti”, „kerítésen túli” oldalára egy olyan gigavárost, amire a halódó nyugat is fel tud nézni (ugye ismerős Kelet-Berlinből ez :) ).

És megcsinálták.
2-3 évente olyan a fejlődés, mintha másik város lenne, alig ismerem meg a korábbi épületeket. Közben értelmét vesztette a HK-val való versengés, 1997-ben visszakapta Kína az angoloktól HK-t 156 év után, de a fejlődés már nem tud megállni, nem is akar. A tenger közelsége Shanghai mellett a második legnagyobb kereskedelmi központtá tette Sencsent.

Ha nem fulladnának bele a saját szemetükbe (normális, betartatott környezetvédelmi előírások híján), akkor azt mondanám, a világ minden országának példát mutatnak...

(#1445) Macika66 válasza Stauffenberg (#1443) üzenetére


Macika66
addikt

Az esetek 98 %-ában a Google FRP-je is elegendő védelem.
Csak a profik tudják feltörni a védelmet.

Az arcfelismerés a 4jegyű PIN-kódos védelemnél sokszor hatásosabb. Mégis a PIN-kód az elfogadott és az arcfelismerést nézik le sokan.

Ha behelyettesítenénk a mondataidban az arcképet a PIN-nel, közelebb járnánk az igazsághoz.

Szerintem a biztonsági szint úgy erősödik, hogy PIN, arcfelismerés/írisz, ujjlenyomat.

(#1446) Stauffenberg válasza Macika66 (#1445) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Az esetek 98 %-ában a Google FRP-je is elegendő védelem."

Ez nem tudom, hogyan kapcsolódik a képernyőzárhoz, az FRP csak attól véd, hogy lopott telefont factory reset után ne lehessen használni, de a bypass baromi könnyű, nem kell hozzá profinak lenni.

"Szerintem a biztonsági szint úgy erősödik, hogy PIN, arcfelismerés/írisz, ujjlenyomat."

Az arcfelismerést ne tedd egy lapra az írisszel, ez utóbbi a polgári használatban az egyik legerősebb biometrikus azonosítási mód (és egyben az egyik legkényelmetlenebb is mobilban használva). Az arcfelismerés önmagában pedig a leggyengébb (nem véletlenül kombinálta az iPhone X egy IR mélységszenzorral).

A PIN kóddal meg sok baj nincs, nem szabad hagyni, hogy mások le tudják olvasni. Ezért nem használok mobilon képernyőzárnak PIN kódot, hanem jelszót, de egyébként mindig ujjlenyomattal oldom fel, ami OP5 esetén rohadt kényelmes az előlapon, azt hiszem innen már csak akkor váltok, mikor képernyőbe építve megint előre kerül a flagshipekben az ujjlenyomat szenzor, példa van már rá, de nem elterjedt még eléggé.

Hátlapon az ujjlenyomatolvasó egy nyomorult helyen van. Az előlapon jól használható asztalon és kézbe véve is, hátlapon meg csak kézbe véve.

(#1447) YAS-dude válasza Macika66 (#1445) üzenetére


YAS-dude
őstag

Nem véletlen, a pin eeősebb az ujjlenyomatnál és az arcfelismerésnél is. Legalábbis amíg a gondolataidat nem tudják lenyúlni.

(#1448) Macika66 válasza YAS-dude (#1447) üzenetére


Macika66
addikt

Egy (huncut módon elrejtett) kamerával melyiket lehet megszerezni?
Az ujjlenyomatot vagy a PIN-t?

Nincs több kérdésem...

(#1449) AuraSync válasza Macika66 (#1448) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Ezt nem tom láttátok már? :Y
[link]

Javítva lett?
Ha nem akkor, hogy kell root-olni könnyedén?
Elég csak feltenni azt a TWRP Recovery app-ot?
Felraktam a progit de csak valami OnePlus 6 (enchilada) nevű telót lehet kiválasztani flash-re.
Azt kell?
Gyors csináljuk meg míg nem javítják. :))

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#1450) Macika66 válasza AuraSync (#1449) üzenetére


Macika66
addikt

Igen, épp ezt mondtam ma én is két ismerősömnek is, hogy be lesz zárva a root lehetősége pár napon belül...

Persze, csak ha felrakjuk az azt tartalmazó frissítést... Valami mézes madzaggal érdekeltté kell tenni a vásárlóikat ebben...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.