Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:55:43

LOGOUT.hu

Üdvözlünk minden (leendő) Oneplus 6 tulajt a fórumon!
Kérdések előtt megkérünk mindenkit, hogy az összefoglalót olvassa el!
Így néhány felesleges kör megelőzhető.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Tokot rendeltek rá? Én a sandstone meg nylon között vacillalok. A sandstone anyagát szeretem, meg vékony is, de a perem nem ér körbe és a kijelző felől nem véd.

A gyári fólia az sima vagy üveg a telón?

(#402) Gaborz1 válasza -FreaK- (#401) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Ha már tok, megdobna majd valaki egy 20€-os tartozékkuponnal privátban?

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#403) ßrainiac válasza -FreaK- (#401) üzenetére


ßrainiac
addikt

Sima szokott lenni, egy-ket hetig jopofa, mert szepen fel van rakva, aztan mar akarod erezni a csupasz uveget xD

En nem rendelek tokot, mert adnak hozza egyet, meg ugyanaz lesz a sorsa mint a gyari folianak.

(#404) BladePocok válasza Macika66 (#398) üzenetére


BladePocok
tag

Akkor hol jön ki ennek a felbontásnak az előnye ha ígyis-úgyis lesz "feles" hely?

(#405) demeterf2


demeterf2
tag

Sziasztok!

Mastercardal szerintetek bemerjem vállalni a legutóbbi esetük után? Nem csak annyi pénz van rajta, mint amennyibe a telefon kerül.

Androidos YouTube csatornám (hírek, alkalmazás/játék tesztek) : https://www.youtube.com/channel/UC9FSGvvHgx7kVx9rAqXitGQ

(#406) oba válasza BladePocok (#404) üzenetére


oba
addikt

Semmilyen tartalom a neten nincs 2:1es képarányban. A webodalak, a YouTube videók is 16:9ben vannak. Tehát sehol nem jön ki ennek a nyújtott képeránynak az előnye. Samsung kezdtel el az s8al, mindenki másolja.

(#407) oba válasza demeterf2 (#405) üzenetére


oba
addikt

Paypalon keresztül fizess a mastercarddal. Nem lesz semmi gond.

(#408) Timer


Timer
veterán

Sziasztok!

Szükségem lenne egy voucherre privátban, természetesen tudok helyette adni én isl Csak olyan küldje el, aki az enyém is felhasználja majd, hogy duplán jól járjunk mindketten! :)

Köszönöm!

(#409) erahurka válasza oba (#406) üzenetére


erahurka
félisten

Bele lehet nagyítani hogy kitöltse a képernyőt gondolom. Telefonon úgysem a filmművészet legnagyobb remekeit fogom nézni hogy szükség legyen a kép minden mm-ére.

(#403) ßrainiac: Mintha tegnap nem láttam volna tokot a what's in the box részben.

[ Szerkesztve ]

(#410) oba válasza erahurka (#409) üzenetére


oba
addikt

Hát mindent meg lehet magyarázni. :) Ettől függetlenül tény, hogy erre a képarányra semmilyen tartalom nincs optimalizálva.

(#411) -Gerzson- válasza #80439296 (#370) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Már kétszer megfogadtam, hogy soha többé OP-t. A kamerában mindig csalódtam. (OP3T majd OP5) Most mégis várom a 10:00-át, hogy rendelhessem.
Mentségemre legyen mondva, nem nekem kell hanem a fiamnak. Őt meg a kamera nem annyira izgatja inkább az üzemidő, gyorsaság. Ebben pedig jelenleg verhetetlen az OP6 ezen az áron.

[ Szerkesztve ]

(#412) -FreaK- válasza oba (#407) üzenetére


-FreaK-
veterán

Én lehet, hogy megkockáztatom a sima kártyás fizetést, a Paypal-om már egy jó ideje nem megy, az ügyfélszolgálat nem válaszolt a leveleimre.

A számláló lejártakor vélhetően lehal majd az oldal a terhelés alatt, mi?

(#413) peter9228 válasza -FreaK- (#412) üzenetére


peter9228
aktív tag

Elvileg lehet a PayPal oldalán regisztráció nélkül is fizetni, a kártya adatok beírásával. Én a helyedben inkább azt próbálnám meg először.

(#414) -FreaK- válasza peter9228 (#413) üzenetére


-FreaK-
veterán

A Paypal oldalán? De nekem a OnePlus oldalán kell fizetnem. Vagy hogy működik ez? :)

Amúgy a múltkori fiaskó után szerintem most az egyik legbiztonságosabb oldal lehet, szerintem mindent megtettek, hogy ez ne ismétlődjön meg.

[ Szerkesztve ]

(#415) oba válasza -FreaK- (#414) üzenetére


oba
addikt

Fizetéskor átdob a PayPal oldalára ha azt a fizetési módot választod.

(#416) peter9228 válasza -FreaK- (#414) üzenetére


peter9228
aktív tag

Fizetéskor átdob, és szokott lenni egy ilyen gomb: [link] Nem tudom ez mennyire általános, és a OnePlus-nál van-e ilyen lehetőség egyáltalán.

De nem lebeszélni akarlak, csak szerintem megbízhatóbb a PayPal. :)

(#417) JoeCockBill válasza oba (#406) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

mutass már egy 16:9es weboldalt. minden vertikális, fentről lefelé görgetem pl ezt a fórumot is. facebook, instagram, feedly, amik épp nyitva vannak nekem, mind ilyen. erre már évekkel ezelőtt rájöttem, pc-n is pivot módban használom az elsődleges monitorom. youtube videóknál meg pont tökmindegy hogy fekete csík van ott, vagy káva. mert hogy a 2 fekete csík azok plusz pixelek, tehát az 1080 x 1920 pixel mindegyikén videó lesz egy 16:9es videó esetén. egyébként emlékeim szerint a g6 volt először 2:1

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#418) erahurka válasza oba (#410) üzenetére


erahurka
félisten

Netflix? A saját sorozataik se nem 16:9-esek, se nem 21:9-esek. Nem biztos hogy pont 19:9-esek, de kevesebb az információ veszteség.

Néztem egy Mi Mix 2S tesztet, és basszus az a telefon 600 dollár :Y Valami 10 euróval olcsóbb csak ha átszámolom, tök felesleges várni rá mert nincs érdemi árkülönbség, cserébe valamivel csúnyább mint az OP6.

Én is agyalok ezen a 8/128-as verzión, nem tudom, mennyire időtálló egy OP telefon? Ha már ennyit költök rá egy jó 5 évet be szeretnék tervezni vele. Most 3 éve használom a Vibe X3-am, picit lassúcska már, akadozgat, a bugok is zavaróak picit, de annyira nem vészes, még egy év simán lehet benne. OP vajon mennyivel jobb ha jobb egyáltalán? :F

(#417) JoeCockBill: Nekem is a G6 rémlik elsőnek, de valami kínai Dzsunkafon biztos ellőtte már korábban, csak nem tudunk róla.

[ Szerkesztve ]

(#419) peter9228 válasza erahurka (#418) üzenetére


peter9228
aktív tag

Fene tudja... Azt olvastam hogy nem igazán lehet észrevenni a 6 és 8GB közti különbséget, bőven elég a 6 is most még. Kérdés, hogy mi lesz néhány év múlva. Én is hosszabb távra tervezek, szóval inkább a 8/128-at veszem az időtállóság miatt. Nem sokkal drágább, meg a színe is jobban tetszik.

(#420) -FreaK- válasza peter9228 (#416) üzenetére


-FreaK-
veterán

Oké, köszi!
Tehát a PayPal fizetési módot kell választani, de mikor átdob, akkor nem kell feltétlen bejelentkezni, ha jól értem. Kipróbálom :)

(#421) #16820480 válasza erahurka (#418) üzenetére


#16820480
törölt tag

Majdnem 40€-val olcsóbb, szerintem a design is szebb (a hátlap nem, de úgyis az előlapot nézi az ember), viszont szoftveresen jóval nagyobb szívás.

peter9228: Előbb fog elavulni a SoC, mint a 6GB memória szerintem. Egy OPO-nál sem a 4GB a kevés (még mindig jönnek 4GB-os telefonok ki felső kategóriában is), hanem a SoC már sok szempontból le lett lépve, egy középkategóriás SD636 jobb teljesítményt ad, hát még a 660. Plusz driverek, meg egyéb dolgok miatt sem előnyös a régi.

[ Szerkesztve ]

(#422) Timer válasza #16820480 (#421) üzenetére


Timer
veterán

Épp a hétvégén néztem, a 8 GB-os 5T-men 1,8 GB memória volt szabad adott időpillanatban úgy, hogy semmi 3D vacak nem futott... Én nyolcast vettem tavaly is, most is azt fogok.

(#423) #16820480 válasza Timer (#422) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mert ha rendelkezésre áll, akkor a jó rendszer kitölti a memóriát. Ebben nincs semmi különös. El lehet felejteni már az ilyen W95 (vagy akár korai androidos) időkből maradt emlékeket, amikor elfogy a RAM a rossz memóriakezelés miatt. Mobil rendszereken manapság a memóriakezelő engedi kvázi megtelni a RAM-ot, mert a háttérben levő appok úgyse használnak aktívan erőforrásokat, és így jóval lecsökkenhet az indítási idejük, ha újra átváltasz rájuk. Ezért nincs semmi értelme azoknak az idióta segédprogramoknak, amik folyton tisztogatják a memóriát, és elhitetik a felhasználókkal, hogy ettől gyorsabb lesz a telefon :N

(#424) Timer válasza #16820480 (#423) üzenetére


Timer
veterán

Oké, de éppen ezért mondom, hogy aki a maximumot akarja, nem jár rosszul a 8 GB-tal, szerintem.

(#425) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

OP3-nál megjelenés napján vásároltam. De most biztos, hogy várni fogok vele. Ott tönkrement a kamera fókusz, cserélni kellett a töltő csatlakozót. Most megvárom, hogy elmenjen kb az első eresztés. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#426) -Gerzson- válasza oba (#415) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

A paypal konverzió beállításra azért figyelni kell:

[link]

(#427) -FreaK- válasza -Gerzson- (#426) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ezt csak akkor lehet megcsinálni, ha bejelentkezel és úgy fizetsz, ugye?

(#428) racerx válasza PowerBuldog (#425) üzenetére


racerx
őstag

Kb mire elmegy az első eresztés, addigra már itta 6T, és a simát nem lehet majd kapni :).

(#429) PowerBuldog válasza racerx (#428) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ezt azért kötve hiszem. :) OP pont nem az aki bekészletel.

-FreaK- :igen

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#430) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Nah, szepen porog a topic ^^

(#431) tibcsi0407 válasza PowerBuldog (#429) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Lesznek még úgy is új színek, limited edition-ök is. Nem is szabad ilyenkor megvenni szvsz, tanulva a korábbi üzleti stratégiából.

https://utdetailing.hu/

(#432) PowerBuldog válasza tibcsi0407 (#431) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Egy piros pl zsír lenne :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#433) #16820480 válasza tibcsi0407 (#431) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk ha tokban/fóliában használja az ember, akkor majdnem mindegy milyen színű a hátlap :)

(#434) -FreaK-


-FreaK-
veterán

A kiegészítők, tokok is a telefonnal együtt válnak rendelhetővé?

(#435) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Számláló lejárt, rendelni továbbra sem lehet..

(#436) ollie válasza #80439296 (#284) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A sima 3-at ne ajánld, annak botrányos az akkuideje. Az 5T már kifejezetten jó a +400 mAh miatt. De amúgy mi a baj az 5T-vel?

***

(#437) #16820480 válasza -FreaK- (#435) üzenetére


#16820480
törölt tag

Már lehet(ne), csak éppen nem működik rendesen az oldal. Nem ment végig a rendelés, most már kosárba sem tudom tenni...

(#438) -Gerzson-


-Gerzson-
aktív tag

Eléggé leterhelt az oldal. 3T és 5 vásárlásnál minden simán ment, igaz az hajnali egykor történt. :)
Most a 'place order' -nél döglődik régóta.

DOS támadás alatt tartjuk az oldalt :D

[ Szerkesztve ]

(#439) -FreaK- válasza #16820480 (#437) üzenetére


-FreaK-
veterán

Igen, nagyon sz@r. Ott lesz a kosárban, kicsit később, többed magával. Tokból nekem 8-at rakott be..

Már eljutottam a fizetésig az előbb, utána internal error, go to the home site.. gr..

[ Szerkesztve ]

(#440) szekelygyula


szekelygyula
csendes tag

nekem utána 500 error-t dob

(#441) erahurka


erahurka
félisten

A telefonon lévő alap fólia mennyire tápos vajon? A mostani telefonomon is a gyárit használom, az sima fólia. Végül is nem tervezem dobálni de bármi megeshet. Vajon mennyire strapabíró a kijelző? Egy-két leejtést csak kibír 3-5 év alatt nem?

(#442) -FreaK- válasza -FreaK- (#439) üzenetére


-FreaK-
veterán

Bassza meg de komolyan.. az első próbálkozásra elhasználta a 20EUR-s vouchert, de fizetni már nem tudtam, most meg már nem kiválasztható.. hogy rohadjon meg..

És már nem is lehet rendelni a telefont, mert ott van megint a számláló, hogy 5óra 37perc múlva lesz elérhető... mi ez már komolyan?
Így nem fogom megvenni, ha tovább idegesítenek.

[ Szerkesztve ]

(#443) Egzee


Egzee
őstag

Valaki dobjon már meg egy voucherrel plz!

-Freak- Ugyanez itt is...

Szereztem még egyet és 500-as hibakód :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#444) racerx válasza PowerBuldog (#429) üzenetére


racerx
őstag

Hát épp ez az, úgy van itt készelt, hogy -, ugye most jelent meg, gyártják mondjuk március közepétől, októberig, és ha az kifogy akkor, jön a 6T. Épp ezért ha valami gond van, kötve hiszem hogy lesz belőle pl. rev2 kameramodul, vagy akármi. Ha valamit elcsesztek, az úgy is marad.

(#445) -FreaK- válasza Egzee (#443) üzenetére


-FreaK-
veterán

A my orders fül alatt megjelenik újra ha vársz, lehet hogy most tudok fizetni

oké sikerült, a my orders alatt ott lesz a voucherrel csökkentett próbálkozásod is, tehát nincs gáz, csak szarakszik az oldal!

[ Szerkesztve ]

(#446) -Gerzson- válasza -FreaK- (#442) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Remélem ez azt jelenti, hogy aki beragadt a fizetés előtt az még megrendelheti.. Student kóddal 493,05€ az ára. Ennyiért szeretném végre kifizetni

(#447) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Hali.

Ha innét rendelem és Euro-val fizetek akkor kell fizetnem majd vámot és áfát is?

[link]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#448) erahurka


erahurka
félisten

Voucherrel engem is megdobhatna valaki :B

(#449) Timer válasza -Gerzson- (#446) üzenetére


Timer
veterán

Ugyanez. 500-as hibakód PP fizetés előtt, azóta se voucher, se semmi a myorders rész alatt, a készlet meg elfogyott. Nem-e a k_rva anyjukat?!

(#450) #16820480 válasza -FreaK- (#445) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nekem nem jelent meg, pedig már kétszer eljutottam odáig, hogy "megrendeltem".

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.