Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:55:43

LOGOUT.hu

Üdvözlünk minden (leendő) Oneplus 6 tulajt a fórumon!
Kérdések előtt megkérünk mindenkit, hogy az összefoglalót olvassa el!
Így néhány felesleges kör megelőzhető.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) szekelygyula


szekelygyula
csendes tag

Nekem már nem is engedi megnyomni a Place Order gombot, mert már van 5 rendelésem, de a my orders-ben nem látok semmit :(

(#452) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Eddig volt türelmem ehhez a játékhoz! Ha nem kell nekik a pénzem el költöm máshol! :(

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#453) -FreaK-


-FreaK-
veterán

A my orders alatt kell próbálkozni, frissíteni, elvileg egy idő után meg kellene jelenjen.

(#454) #16820480


#16820480
törölt tag

Mondjuk látszik, hogy nem próbáltatok még nagyon Xiaomi telefont venni a hivatalos honlapról... Ott úgy néz ki, hogy lejár a számláló, frissít, 404, frissít, 404, frissít, 404, frissít, 404, frissít, 404, frissít, 404, frissít out of stock. Következő lehetőség 2 hét múlva.

(#455) szekelygyula


szekelygyula
csendes tag

Sikerült kifizetnem :) Elvileg 25-én megérkezik. A My Orders alatt ott van mind az 5 próbálkozásom, és 1 órát tarják fenn.

[ Szerkesztve ]

(#456) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

A Midnight Black minden verziója már kifogyott :DDD

-FreaK- Az EUR árfolyam a másik amiért nem most fogok venni. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#457) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Na ne bazz már! 5 óra múlva enged újra próbálkozni!

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#458) -FreaK- válasza szekelygyula (#455) üzenetére


-FreaK-
veterán

Jah én most töröltem a második próbálkozást.

Egy Sandstone tokot, meg egy védő üveget rendeltem végül, de elég húzós volt a ára így a voucherrel is mert, 592EUR-ra, 190e-t vont le. Ez közel 321Ft/EUR.

(#459) tibcsi0407 válasza #16820480 (#433) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Mikor eladod, akkor nem mindegy. :))

https://utdetailing.hu/

(#460) PeteePeti válasza tibcsi0407 (#459) üzenetére


PeteePeti
őstag

Utolsó próbálkozásra sikerült! 8/128 Mirror Black+TemperedGlass+Karbon procective tok = 194 ezer

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#461) szekelygyula


szekelygyula
csendes tag

Nézd meg a My Orders-t és ott lesz a korábbi próbálkozásod és egy Pay Now gomb. Nekem így sikerült

Szerk - Azóta látom, hogy sikerült

[ Szerkesztve ]

(#462) ßrainiac


ßrainiac
addikt

En telorol megrendeltem 0 fennakadassal a cuccot, annak ellenere hogy 5 ora varakozasi idot irt masoknal.

Viszont a delivery nem tul biztato egyelore, est. shipping may 28th, est. delivery may 30th :/

(priority shipping, es allitolag igy is 8 nappal korabbra varhatom, mint free shippinggel)

[ Szerkesztve ]

(#463) Timer válasza szekelygyula (#461) üzenetére


Timer
veterán

Nekem továbbra is üres, pedig 10:05-kor adtam le a rendelést... Eddig a hármas esetében ment legsimábban a vásárlás, az 5T-vel pedig pont így szoptam. Nem ártana, ha a marketing event/live/eyecandy baromságok mellett inkább erre költenének, a tapsolásból ugyanis nem lesz lóvé, ebből a fizetésből viszont lett volna.

UPDATE: megjelent nálam is a my orders részen, de szerencsém volt, mert már 2 percről számolt vissza az óra, amíg fizethettem! Most sikerült, remélem, ki is küldik végül.

[ Szerkesztve ]

(#464) #16820480 válasza szekelygyula (#461) üzenetére


#16820480
törölt tag

Na, most megjelent a my orders alatt egyszerre 6 rendelés :DDD

(#465) ent9hc


ent9hc
csendes tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy ez a telefon tudja azt, hogy egyszerre két fiókkal legyek bejelentkezve pl. viberre vagy gmailre?

Köszi

(#466) Timer


Timer
veterán

Akit még érdekel a 8/128 MidinightBlack, most menjen, mert megint rendelhető, igaz, már csak 7 napon belül adják postára! Tavaly nekem így is kiért az 5T a rendelésemtől számított 1 héten belül.

[ Szerkesztve ]

(#467) -FreaK- válasza ßrainiac (#462) üzenetére


-FreaK-
veterán

Akkor nekem még mákom volt: Estimated delivery:May 25, 2018

Sheratan: neked mit ír?

(#468) marcarc válasza Timer (#466) üzenetére


marcarc
senior tag

Csak sikerült rendelni, bár fura volt az egész. 3db midnight black 8/128, úgy hogy két perccel előtte még out of stock volt majd 5 óráról visszaszámolt - közben 4 internal serv error-. Váltottam régiót és csiribú megjelent a gomb.

Estimated delivery:May 30, 2018

[ Szerkesztve ]

(#469) #16820480 válasza -FreaK- (#467) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nekem is május 25 a tervezett kézbesítés. A sok fizetetlen rendelésből végül a prioritásost fizettem ki, mert erre még a héten lesz esély, a többinél már június 1 és azutáni kiszállításokat írt.

(#470) -FreaK- válasza #16820480 (#469) üzenetére


-FreaK-
veterán

Jah én is a prioritásost választottam, de érdekes módon az Free volt, ezt el is felejtettem írni. Pedig csak annyit promóztak, hogy 20% kedvezményt adnak ma a prior shipping árából.

Tracking számot az emailben fogunk kapni, vagy ott a my orders alatt lehet majd nyomkövetni?

[ Szerkesztve ]

(#471) #16820480 válasza -FreaK- (#470) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nekem levonták az 527-et a számlámról, bár a rendelésnél most csak 519-et ír árnak tényleg.

Szokott lenni tracking a my orders alatt, de nem mindig pontos. A 3-nál nekem úgy volt, hogy kiírták, hogy feladták, nem volt semmi tracking információ, és másnap csengetett a futár.

(#472) Egzee


Egzee
őstag

Na berendeltem én is... Hallgattak a nyavajgásomra mikor panaszkodtam az 5T-nél, mert most már hiába akciós így is a tok+üveg, akkor is engedte a referral codeot így 547-ért vagy mennyiért megvettem. Végre jön a szerelmem, mikor az 5T-met ellopták Amerikában akkor a szívem hasadt meg... Soha, de soha ilyen jó telefonom nem volt, bekaphatja az Apple mert 100%-ig elégedett vagyok azzal, amit a Oneplus nyújt! Soha nem volt zsinórban 3 ugyan olyan márkájú telefonom! <3 Oneplus!

(#473) marcarc válasza -FreaK- (#470) üzenetére


marcarc
senior tag

Nekem simán felszámoltak 7,99 et. :/

(#474) demeterf2


demeterf2
tag

Sikeresen lecsaptam egy Midnight Black-re és mivel folyamatosan részt vettem a nyereményjátékokon így járt az ingyenes Priority Shipping is. :)

Androidos YouTube csatornám (hírek, alkalmazás/játék tesztek) : https://www.youtube.com/channel/UC9FSGvvHgx7kVx9rAqXitGQ

(#475) Laci13


Laci13
tag

Sziasztok!
Olvasom többen használtatok kupon Voucherrel kódot.
Milyen kedvezményt add és honnan lehet szerezni?
Köszönöm

(#476) Timer válasza Laci13 (#475) üzenetére


Timer
veterán

törölhető, elcsesztem

[ Szerkesztve ]

(#477) AuraSync válasza leslien (#372) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Hát ha tényleg nincs akkor felejtős. Pedig pont a 4k 60FPS miatt akartam váltani rá.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#478) -Gerzson- válasza Laci13 (#475) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Ha diák vagy, esetleg van diák ismerősöd akkor regisztrálj a studentbeans oldalon. Onnan indulva kapsz 5%-ot készülékre, 10%-ot egyebekre.

Nekem kalandosan de végül sikerült olcsóbban megvenni az alap készüléket 519€ helyett 493€-ért

- Kosárba raktam reggel 493€-ért de lefagyott az oldal és egy órán keresztül semmit sem értem el.
- Később már kosárba rakhattam 519-ért, a kódot nem engedte újra felhasználni. Kifizettem.
- Délután megjelent az orders alatt a kifizetett (519€) Juni 7 szálítással és a fizetésre váró (493€) Juni 1 szállítással.
- A drágát töröltem, egyből jött a paypal refund értesítés, az olcsót pedig kifizettem.

És most várok :)

[ Szerkesztve ]

(#479) #16820480 válasza AuraSync (#477) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk ha ennyire sokat videózol vele, akkor érdemes lehet beruházni egy gimbalra, az bármilyen telefont stabilizál (és sokkal jobban a beépítettnél).

(#480) Mukih válasza -Gerzson- (#478) üzenetére


Mukih
tag

Ez a diákkedvezmény összevonható a 20 euros tartozékos kuponnal vagy csak az egyik használható?

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#481) judas13


judas13
addikt

Emberek százai, ezrei stb állnak egy virtuális sorban és azért küzdenek, hogy minnél előbb az Oppo konglomerátumnak azon belül is Pete Lauéknak adhassák a pénzüket, akik látható, hogy mennyire is felkészülten fogadják a történetet, kb annyira ahogy a londoni event lezajlott....

Fasza a mobil meg minden no offense, csak nem érne ennyi év mínuszt az életemből....
:)

De őszíntén mindenkinek kívánom, hogy jusson hozzá amit lehet!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#482) Gaborz1 válasza -Gerzson- (#478) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Középsulis diák is játszik?

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#483) hyperspace válasza judas13 (#481) üzenetére


hyperspace
őstag

Én most kosárba raktam, és fizethetek. Vagy csak a legvégén írja ki, hogy nem tudom megvenni? 7 napos szállítást írnak.

Most látom, hogy már 5T-hez, és a 6-hoz sem lehet olyan tokot venni, amit én még vettem a 3-hoz. Körben műanyag, és ez nekem pl nagy visszatartó erő lenne, mert csúnya a műanyag a telefon szélén. :(

[ Szerkesztve ]

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#484) PowerBuldog válasza judas13 (#481) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Milyen "ennyi év mínusz"-ról beszélsz pontosan? :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#485) judas13 válasza hyperspace (#483) üzenetére


judas13
addikt

Verném szét a monitoromat az tuti biztos :W :Y :U

.....

PowerBuldog

Embere válogatja. Két év az tuti lenne esetemben :D ;]

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#486) Macika66 válasza judas13 (#481) üzenetére


Macika66
addikt

Ezzel a hsz-eddel pontosan, EGÉSZEN pontosan mit is akartál kifejezni, hozzátenni a közösséghez?

-----------------------

11:20-kor sikerült megvennem a telót, IGEN, elment 80 perc az életemből rá, szabad napom van, itt ülnék amúgy is a gép előtt.

Nem mindenkinek olyan rettenetesen drága az ideje, mint Neked.

Hozzáteszem, szerencsére...

(#487) Macika66 válasza hyperspace (#483) üzenetére


Macika66
addikt

Pont az nem véd semennyire. Alul-felül teljesen nyitott a tok.

Egyébként kapható most is olyan, mint ahogy kapható volt a korábbi modellekhez is, míg forgalmazták őket...,
Az 5, 5T-hez meg még most is...

[ Szerkesztve ]

(#488) judas13 válasza Macika66 (#486) üzenetére


judas13
addikt

Ami oda lett írva pontosan azt. De látom ezt nehéz volt fogni.
Örülök, h a 80 perced nem telt hiába ahogy fent is írtam...

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#489) -Gerzson- válasza Gaborz1 (#482) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Igen, én is olyannal regisztráltam. Ha van sulis email címed akkor automata, ha nincs akkor manuális jóváhagyással.

[ Szerkesztve ]

(#490) -Gerzson- válasza Mukih (#480) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Nem tudom, ezt csak a rendelés közben tudod megnézni.

(#491) Mukih válasza -Gerzson- (#490) üzenetére


Mukih
tag

Köszi, akkor este rendelésnél kipróbálom hátha használható együtt.

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#492) racerx válasza Mukih (#480) üzenetére


racerx
őstag

Nem, vagy az egyik, vagy a másik.

(#493) -FreaK-


-FreaK-
veterán

A rendelés megerősítő email-ben azt írták, hogy emailben fognak küldeni tracking számot. Reméljük ide ér pénteken :)

(#494) -FreaK- válasza -FreaK- (#493) üzenetére


-FreaK-
veterán

Email még nem jött, de a honlapon már van tracking menüpont.

(#495) -FreaK- válasza -FreaK- (#494) üzenetére


-FreaK-
veterán

UPS-el küldik, és a UPS saját tracking oldala szerint 05.24. azaz csütörtökre van tervezve a kiszállítás. Na de most már befejeztem mielőtt megvádolnak flood-al :)

[ Szerkesztve ]

(#496) AuraSync válasza #16820480 (#479) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Van gimbalom hozzá. De azt az ember mindig nem cipeli magával. Egy rögtönzött felvételnél már zavaró lesz, hogy nincs stabilizálás.

De itt a kérdés az, hogy miért nincs 4K 60FPS-nél... mi az akadálya? :F

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#497) ßrainiac válasza AuraSync (#496) üzenetére


ßrainiac
addikt

Egy rogtonzott felvetelhez tudsz 4k30-at, vagy 1080p60-at is hasznalni :U

(#498) pbalazs09


pbalazs09
csendes tag

[link]
Ebben a kamera tesztben, a fókuszálással valamiért komoly gondjai vannak a OnePlus 6-nak 2:00-nál. Mi okozhatja ezt? Szerintetek ezt meg tudják oldani egy szoftverfrissítéssel, vagy ez a kamera hibája? :( Elég szomorú viszont akkor hogy egy Sony szenzor ilyen silány. Reménykedek a szoftveres javításában, mert már úton van a teló, elvileg 25.-én érkezik :))

(#499) -FreaK- válasza pbalazs09 (#498) üzenetére


-FreaK-
veterán

Igen néztem én is, ez videó felvételnél problémás, de szerencsére szoftver frissítéssel javítható. Nem a szenzor hibája amúgy.

(#500) ßrainiac válasza pbalazs09 (#498) üzenetére


ßrainiac
addikt

Mondjuk en mar azt sem ertem h Sony - akinek a szenzorjait hasznalja az osszes nagy gyarto - hogyan adhat ki olyan ertelelhetetlen fotos mobilokat a kezei kozul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.