Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:55:43

LOGOUT.hu

Üdvözlünk minden (leendő) Oneplus 6 tulajt a fórumon!
Kérdések előtt megkérünk mindenkit, hogy az összefoglalót olvassa el!
Így néhány felesleges kör megelőzhető.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) beeep146 válasza tibcsi0407 (#1296) üzenetére


beeep146
tag

Egy darabot rendeltél?

(#1302) tibcsi0407 válasza beeep146 (#1301) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Igen.

https://utdetailing.hu/

(#1303) beeep146 válasza tibcsi0407 (#1302) üzenetére


beeep146
tag

Rendeltem egy párat a múlt héten, befért volna.. :-)

(#1304) tibcsi0407 válasza beeep146 (#1303) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A fene. Akkor még nem tudtam, hogy veszek Oneplus-t. :DD

https://utdetailing.hu/

(#1305) Maffia91


Maffia91
aktív tag

Sziasztok.
Carbon tok érintésre milyen?
Sandstone ismerős már a 1+1 óta ;)

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#1306) -FreaK- válasza marcarc (#1300) üzenetére


-FreaK-
veterán

Én is szenvedtem vele tegnap, harmadikra sikerült csak úgy-ahogy. Aztán rájöttem miért nem lett tökéletes.. A gyári tok ellenére sikerült ferdén felraknom, így jobb oldalt egy kicsit be is takar a kijelzőbe, hurrá. De legalább nincs alatta buborék.

Azt tudtad hogy többször is le lehet szedni és visszarakni, ugye?
Mondjuk hogy hányszor azt nem tudom, de lesz egy negyedik köröm úgy érzem.

(#1307) Darth_Revan válasza Darth_Revan (#1290) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Csak nem lehet bízni az UPS-ben, épp, most hozta meg a futár :C

(#1308) ßrainiac válasza -FreaK- (#1306) üzenetére


ßrainiac
addikt

Fura ez a OP uveg igy videorol.

Nekem meg eletemben nem volt gondom uveggel. Helyere raktam, elengedtem es buborek nelkul, magatol feltapadt :/

En ezt a vedelem kerdest ugy oldom meg h ramegy szepen a dbrand folia hatra es kesz is vagyok. Nem akarok ovszerben ....ni ;]

(#1309) #80439296 válasza tibcsi0407 (#1304) üzenetére


#80439296
törölt tag

Mi igen, tudtuk, meg is mondtuk. :P :P :P

(#1310) tibcsi0407 válasza #80439296 (#1309) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Hogy megveszem? :DDD

https://utdetailing.hu/

(#1311) #80439296 válasza tibcsi0407 (#1310) üzenetére


#80439296
törölt tag

:K :K :K :K :K :K :K :K :K :K

(#1312) kbadam83


kbadam83
senior tag

Hát én iPhone X-ről jöttem és nagyon nem bántam meg! 1 hét használat után a következőket tapasztalatam:
Sebességben az almánál és az előtte használt Galaxy S 9-nél pörgősebb, melegedést egyáltalán nem tapasztaltam.
Az arc felismerése gyorsabb az almáénál viszont sötétben egyáltalán nem működik, de hát arra ott az ujjlenyomat olvasó :-) Gesztus vezérlése tökéletes ( 1-2 nap után ) teljesen hanyagolhatóak a navigációs gombok.
Kijelző idő átlagban 6-7 óra de ebben játékokat leszámítva mindenféle app használat van.
Egyáltalán nem bántam meg ( a valaha volt leggyorsabb készülék amit próbáltam ), és nem azért mert ez van nekem!

(#1313) #80439296 válasza kbadam83 (#1312) üzenetére


#80439296
törölt tag

Szóval azt mondod, ennél gyorsabb már csak a vékonyf@sás? :DD

(#1315) mbronze válasza Maffia91 (#1305) üzenetére


mbronze
csendes tag

Nekem a Carbon Protective van, szerintem nagyon jó fogása van, tök kellemes, egyáltalán nem csúszós, pont annyira tapad amennyire kell, kényelmes és jól is néz ki úgyhogy én ajánlom jó szívvel!

(#1317) marcarc válasza -FreaK- (#1306) üzenetére


marcarc
senior tag

Nekem a pozicionálás elsőre tökéletes lett. Buborék nem maradt alatta, csak az az egy kis szösz, hogy rohad.jon meg.

Tegnap este még tettem egy kisérletet, hogy kiszedjem a szöszt de nekem úgy tűnt hogy a cucc eléggé rá van ragadva. Próbáltam kicsit melegíteni, hátha könnyebben feljön de nem jött. Kell valamit csinalni vele hogy felengedjen a ragasztó?

[ Szerkesztve ]

(#1318) -FreaK- válasza marcarc (#1317) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nem kell melegíteni szerintem, simán feljön az. A szöszökkel nekem nem volt gondom,de a mellékelt piros matricával alaposan végig tapogattam. Azt használtad te is, ugye?

(#1319) marcarc válasza -FreaK- (#1318) üzenetére


marcarc
senior tag

Igen, de nem volt szerencsém és amikor raktam igazítottam akkor pont arra járt egy szösz. Pedig direkt nem is otthon csináltam hanem a sterilebb irodában.

(#1320) ßrainiac válasza marcarc (#1319) üzenetére


ßrainiac
addikt

Meg köll fujkalni jo erosen a telefont pont mielott rangeded a cuccot.

(#1321) marcarc válasza ßrainiac (#1320) üzenetére


marcarc
senior tag

na akkor majd fujkálom a te kijelződ mert én nem veszek még egyszer 21,95 ért egy új üveget.

(#1322) -FreaK- válasza marcarc (#1321) üzenetére


-FreaK-
veterán

Egy olyan trükköt olvastam régebben (és én is így csinálom), hogy párás fürdőszobában csinálom a felrakást, mert ott jóval kevesebb a por elvileg.

(#1323) marcarc válasza -FreaK- (#1322) üzenetére


marcarc
senior tag

Miután megcsináltam én is megtaláltam ezt a videót. :D:D:D

(#1324) Avicularia


Avicularia
veterán

Csengőhang hangerejével hogy álltok? Nálam elég halk maxon is, oneplus fórumon is sokan panaszkodnak rá. Elvileg érkezik majd javítás rá.

(#1325) Timer


Timer
veterán

A gyárilag felragasztott fólia másnál is mocskos módon zsírosodik? 5T-nél is ez volt, csak ott még le is vált. Érdekes, mert Op3-nál semmi gondom nem volt vele, másfél évesen a gyári fóliával adtam el.

Nem lényeges dolog, apróság, de idegesítő. Vettem hozzá gyári üveget, de nem nagyon szeretem az ilyen megoldásokat, az UltimateShield fóliával pedig az a baj, hogy mire ideér, kijön a 6T! ;-D

(#1326) beeep146 válasza Timer (#1325) üzenetére


beeep146
tag

Nekem is nagyon undorítóan zsírosodott, főleg, hogy meleg is van.
Ezért le is szoktam szedni rögtön a fóliát, de ezen most valamiért rajtahagytam.. :-)
Hétvégén megoldotta a telefon és a zsebem a dolgot, feljött a tetején, úgyhogy kuka.

[ Szerkesztve ]

(#1327) Timer válasza beeep146 (#1326) üzenetére


Timer
veterán

Én is leszedem, autóban nap végére láthatatlan volt már a kijelző, éss tisztára törölni sem nagyon lehet. Ezek szerint mindenkié ilyen.

(#1328) PeteePeti válasza Timer (#1327) üzenetére


PeteePeti
őstag

Hát nekem nem ilyen! Sima száraz szemüvegeknél használt kendővel sec perc tisztára törölhető! Nekem nincs ilyen gondolatok vele! :)

Valaki esetleg a ma megjelent Bullets Wirelessre vouchert tudna adni? Saját 20 euróst nem fogadja el :(

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1329) Mevrick


Mevrick
csendes tag

Valaki privátban dobna nekem is egy vouchert? Köszönöm!

(#1330) marcarc válasza PeteePeti (#1328) üzenetére


marcarc
senior tag

Mondjuk az izzadási/zsiros bőr együttható sem azonos minden forumtársnál. Nekem is mocskos volt a fóla, gyári üveg jobban egyszerűbben tisztítható.

A voucher csak telefonnal együtt vásárlásnál ad 20 eurót. Csak úgy nem. De tessék [link]

[ Szerkesztve ]

(#1331) zsocy válasza marcarc (#1330) üzenetére


zsocy
őstag

A voucher csak tartozékra jó, telefon mellé, igaz? Tehát egy üvegfólia vagy egy tok majdnem kijön belőle, de telóba magába nem lehet beszámítani, a kiegészítő is csak a teló vásárlás mellé él?

Amúgy biztos láttátok, van teszt és van hozzá tartozó topik is. Lesz költözés?

[ Szerkesztve ]

(#1332) marcarc válasza zsocy (#1331) üzenetére


marcarc
senior tag

Csak tartozékra és csak akkor ha azal együtt rendelsz telefont is.

(#1333) tibcsi0407 válasza zsocy (#1331) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szerintem nem érdemes költözni, itt már be van lakva a topik. A Oneplus 5-nél ugyanígy volt.

https://utdetailing.hu/

(#1334) tomiivagyok


tomiivagyok
aktív tag

elolvastam a tesztet... szerelmes lettem.

gondolkodom, nagyon erősen, hogy veszek egy szép fekete 8/128-at, kérdés: vám, ilyen adó olyan adó várható még a ~180 ezer forint körüli árra, vagy azt már nem dobják rá, megrendelem, és jön, nem kell külön fizetni rá? :)

illetve, még egy dolog: TUDOM TUDOM gyerek vagyok még (21 éves amúgy), és Snapchat júzer. valaki nem tudna dobni esetleg egy Snapchatről lementett képet, hogy mégis milyen a minőség? csak azért, mert amíg az alkalmazás iOS-en nem ront a képminőségen, addig Androidon szeret. nem kicsit, nagyon.

(tudom, ez is Android, de kíváncsi vagyok, hogy vajon az én telefonom kamerája gagyi ennyire, vagy most mivan.)

[ Szerkesztve ]

(#1335) oba válasza tomiivagyok (#1334) üzenetére


oba
addikt

EU -n belülről jön, nincs semmi vám és ÁFA.

(#1336) #80439296 válasza tomiivagyok (#1334) üzenetére


#80439296
törölt tag

Nesze ( :D ) egy, ez saját:

[link]

(#1337) tomiivagyok válasza #80439296 (#1336) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

köszi, írtam privátot továbbiakkal kapcsolatban. :U

(#1338) YAS-dude válasza tomiivagyok (#1334) üzenetére


YAS-dude
őstag

Androidon fos a snapchat. A video módját használja a kamerának, ami aktiválja az EIS-t, ettől szűkebb lesz a képkivágás.

(#1339) tomiivagyok válasza YAS-dude (#1338) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

én azon gondolkodtam, hogy a képet meg valszeg a képernyőről menti le, azért lesz olyan gány a minőség. de igazából mindegy, mindenhogy sz_r.

(#1340) sutszi


sutszi
veterán

.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#1341) Macika66 válasza kbadam83 (#1312) üzenetére


Macika66
addikt

Az arc felismerése gyorsabb az almáénál viszont sötétben egyáltalán nem működik

Erre van kitalálva ez. Az utolsó sor. Felkapcsolja a kijelzőt fehéren, mint egy lámpát. Tökéletesen és gyorsan megy a felismerés teljes vaksötétben is.

(#1342) YAS-dude válasza Macika66 (#1341) üzenetére


YAS-dude
őstag

Ami tök "kellemes" mikor night módban van az éjjeliszekrényen és hajnal kettőkor megnézném a telefonon mennyi az idő. Ami abban a pillanatban lámpaként használja a képernyőt a face unlockhoz és kiégeti a retinámat. ;P

(#1343) ßrainiac válasza YAS-dude (#1342) üzenetére


ßrainiac
addikt

retina display

;]

(#1344) beeep146


beeep146
tag

Üdv!

Nem biztos, hogy témába vág, de mivel pár hónapja az OP 5T-mnél nem volt ilyen gond, és most a OP 6-nál igen, így megpróbálom.. :-D
Mit illetve hol kell állítani, hogy ha a PC-n a Google Naptárban áthúzok eseményeket akkor az azonnal frissüljön a telefonon is a Google Calendar appban? Eddig ez nem volt gond, de mióta megvan a 6 azóta folyamatos problémát jelent. Pl. tegnap este áthúztam reggeli találkozókat péntekre a gépen, erre most jelez a telefon hogy induljak...
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1345) marcarc válasza beeep146 (#1344) üzenetére


marcarc
senior tag

A fiókok alatt meg kell nézni, hogy a naptár sync be van-e kapcsolva.

Fiókok->Google->E-mail címed kiválasztod->naptár és ott egy két állású kapcsoló.

(#1346) beeep146 válasza marcarc (#1345) üzenetére


beeep146
tag

Be van kapcsolva a sync, de be volt eddig is.

(#1347) marcarc válasza beeep146 (#1346) üzenetére


marcarc
senior tag

És ha raányomsz h azonnal synceljen akkor megjelenik azonnal a másik helyen?

(#1348) #16820480 válasza beeep146 (#1346) üzenetére


#16820480
törölt tag

Lehet az akkumulátor optimalizációval lesz valami, nem? Be kell állítani, hogy a megfelelő app/szolgáltatás ne legyen optimalizálva.

(#1349) ßrainiac válasza #16820480 (#1348) üzenetére


ßrainiac
addikt

Jaja, nekm is ez a tippem. Amit azonnal akarsz h frissuljon, annak optimalizalatlannak kell lennie.

Mondjuk nekem a Slack ugy van es megsem frissul. Ugyanez volt 5T-nel, ott valamitol egyszer csak eszhez tert, mai napig nem tudom h mitol..:/

(#1350) beeep146 válasza ßrainiac (#1349) üzenetére


beeep146
tag

Köszönöm, megnéztem, de az akkumulátor optimalizálásnál nem jelenik meg az appok között a naptár.. :W
Az alkalmazások menüben viszont látom, hogy optimalizált.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.