Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:55:43

LOGOUT.hu

Üdvözlünk minden (leendő) Oneplus 6 tulajt a fórumon!
Kérdések előtt megkérünk mindenkit, hogy az összefoglalót olvassa el!
Így néhány felesleges kör megelőzhető.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) aerosmith válasza Bambuszpro (#7099) üzenetére


aerosmith
őstag

ez a 11es frissítés a legujabb patchekkel.

(#7102) Bambuszpro válasza pcnet (#7100) üzenetére


Bambuszpro
tag

Nekem is a méret volt gyanús. Igazából teljesen jól megvagyok a 10-esen így ha nem muszáj maradnék.

Aki frissített 11-re mi a tapasztala? Akkuidő, sebesség, plusz funkciók stb.

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#7103) pcnet válasza Bambuszpro (#7102) üzenetére


pcnet
addikt

Én nem bántam meg, hogy frissítettem. Akksi talán egy hangyányival jobban merül, a rendszer gyors és stabil. De olvastam itt mástól, hogy nála nem felhőtlen a helyzet.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#7104) aerosmith válasza Bambuszpro (#7102) üzenetére


aerosmith
őstag

olvass vissza kb 10 hozzászólást

(#7105) nutfile válasza pcnet (#7100) üzenetére


nutfile
aktív tag

így van, ez full rom

(#7106) Zúzz


Zúzz
csendes tag

Üdv ! Nekem is megjött a 11.1.1.1.kérdésem ha frissìtem és nem jön be,hogy tudom visszaállítani Android 10-re? Gyári rom.

(#7107) Gabócza


Gabócza
senior tag

Sziasztok,

nekem is megjött és fel is raktam az Android 11-et. A napi működésben nem láttam sok változást, egyetlen dolog zavart, hogy A Google Photos minden kép törlésekor engedélyt kért. Utánaolvastam, meg is találtam rá a megoldást. Leírom hátha mást is érdekel. Egyetlen adb parancsot kell kiadni:

adb shell cmd role add-role-holder android.app.role.SYSTEM_GALLERY com.google.android.apps.photos

Ezzel be lehet állítani, hogy a Google Photos legyen az alapértelmezett galéria alkalmazás.

Bővebben: [link]

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#7108) hedgehog válasza Gabócza (#7107) üzenetére


hedgehog
senior tag

Köszi a tippet, engem ez (ugyan OP9-en, de) már régóta idegesített

-- aka p3d3str1an

(#7109) Gabócza válasza hedgehog (#7108) üzenetére


Gabócza
senior tag

Akkor már megérte beírni. :) Nyáron Mi Note 10-et használtam, azon is nagyon idegesített, úgyhogy most rákerestem hogy van-e rá megoldás. Azt írják, hogy nem minden készüléknél működik, főleg a OnePlus és néhány Asus készüléken használható ez a módszer a cikk szerint.

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#7110) aerosmith


aerosmith
őstag

Van valami megoldás arra hogy security updatek után ne felejtse el a VOLTe és hangrögzítés beállításokat?
Rohadt idegesítő hogy havonta meg kell újra csinálni.

(#7111) v1kt0hr


v1kt0hr
tag

Sziasztok!
Akkumulátort szeretnék cseréltetni OP 6 készülékemben (78%-os).
Tudtok ajánlani szakembert? Eredeti akksit lehet hozzá szerezni?
Mit tanácsoltok?

Lenovo y510p, OnePlus 6

(#7112) pcnet válasza v1kt0hr (#7111) üzenetére


pcnet
addikt

Szia!

Csakis a hivatalos szervizt ajánlom. Gyári akkut csak ott fogsz kapni. Egy hét alatt megfordul és valami tizen pár euró.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#7113) aerosmith válasza v1kt0hr (#7111) üzenetére


aerosmith
őstag

78nál minek

(#7114) Egzee


Egzee
őstag

Sziasztok. Az elmúlt időben a telefon szoftvere tiszta bug lett, a billentyűzet folyton ott marad a képernyőn home screent nézve, lagol és összegezve úgy érzem, hogy már nem olyan jó szoftveresen a Oneplus. Más is így érez? Hűséges voltam, volt 3-asom, 5T-m, 3,5 éve 6osom van, de nem érzem úgy, hogy minden frankó lenne, mint anno... Ti hogy vagytok ezzel?

(#7115) Gabócza válasza Egzee (#7114) üzenetére


Gabócza
senior tag

Szerintem ez valami lokális probléma lesz, nekem továbbra sincs semmi gondom a telefonnal. Ez az első telefonom, amit már 3 éve használok teljes megelégedéssel. 1-2 hónapja frissült 11-es androidra, és én csak pozitív változásokat tapasztaltam, pl. azóta nincs a zavaró hangerejű pittyenés telefonálás közben ha üzenet érkezik. A bluetooth fülhallgatóm is azóta mindig hibátlanul csatlakozik a telefonhoz. Korábban volt, hogy recsegett a hang és csak a füles le-fel csatlakozása segített.
Én megpróbálkoznék egy gyári visszaállítással a helyedben.

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#7116) pcnet válasza Egzee (#7114) üzenetére


pcnet
addikt

Szia!

Nálam sincs semmi probléma. Én us egy factory resetet tudnék ajánlani. Csodákra képes! :)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#7117) Egzee válasza pcnet (#7116) üzenetére


Egzee
őstag

Azért jöttem ide, mert az már megtörtént és nem hozott javulást. Ma még a google maps is úgy lagolt, hogy teleportáltam a térképen.

(#7118) Zúzz


Zúzz
csendes tag

Üdv ! Én nem raktam fel az Android 11-et,de gondolkoztam rajta maradt a 10 és,de időközben jött az oxiygen os11.1. 2.2 .Szerintetek ezt rá lehet telepìteni az Android 10 esre,vagy előbb kellett volna a 11.1.1.1 ?

(#7119) pcnet válasza Zúzz (#7118) üzenetére


pcnet
addikt

Nézd meg a frissítés méretét. Ha csak 100 max 200 mega, akkor az csak biztonsági frissítés, ha 2 giga, akkor az az Android 11. Szerintem csak biztonsági frissítést nem tudsz feltenni, előbb fel fogja tenni a 11et.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#7120) Zúzz


Zúzz
csendes tag

2009MB . Akkor érdemes felrakni a 11 et,kinek mi a véleménye ?

(#7121) pcnet válasza Zúzz (#7120) üzenetére


pcnet
addikt

Én nem bántam meg. De olvastam itt az ellenkezőjét is...

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#7122) Gabócza válasza Zúzz (#7120) üzenetére


Gabócza
senior tag

Nekem nem volt vele problémám, sőt 1-2 dolog jobb is lett.

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#7123) palesz53


palesz53
senior tag

Na, tegnapi nappal elengedték a 6 kezét.
Azért 3 főverziót csak megkapott (bár az utolsót mindig kicsit elmismásolják).

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#7124) Bambuszpro


Bambuszpro
tag

Sziasztok!

Pár napja csináltam egy gyári visszaállítás és root kombót a 10-es droidon mert hajlamos volt belassulni. Viszont most belefutottam egy olyanba, hogy amikor a Revolutot akartam telepíteni egyszerűen azt mondja az eszközzel nem kompatibilis. Előtte még semmi baja nem volt. Lehet valami összefüggés, hogy play esetleg érzékeli a rootolt eszközt és azért nem engedi? Tudom le lehetne szedni az APK-t mindenféle helyről meg metódussal de ha lehet ragaszkodnék az eredeti megoldáshoz. Mégis csak egy banki appról beszélünk.

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#7125) shifty! válasza Bambuszpro (#7124) üzenetére


shifty!
senior tag

Root-olt készülékekkel nagyon meg kell mókolni a rendszert és az appokat, hogy működjön mint ha nem lenne rootolva. Ha a root-olást nem használod extrázásra (Magisk modulok pl.), akkor nem érdemes szerintem rootolni, egy custom rendszer többet fog adni sebességben.

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#7126) Bambuszpro válasza shifty! (#7125) üzenetére


Bambuszpro
tag

Customizálás részről már pár éve leszoktam. Elsősorban a reklám blokkolás, felesleges google vackok leszedése és az updatre figyelmeztető notifikáció kikapcsolása volt a cél. Ezek közül főként az utolsó volt a legfontosabb. :B

De akkor azt mondod ez lehet itt baj? Csak mert más készülékemre ami szintén rootolva volt sose panaszkodott semmi.

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#7127) aerosmith válasza Bambuszpro (#7126) üzenetére


aerosmith
őstag

Próbáltad másik rootoltra felrakni Revolutot és nem panaszkodott?

(#7128) shifty! válasza Bambuszpro (#7126) üzenetére


shifty!
senior tag

Elvileg a DRM L1 driver hiánya vagy régi verziója okozza, ha nem tudod a banking appokat használni. Erre megoldás lehet kernel csere, vagy Magisk modul ami friss drivert tesz a rendszerre.

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#7129) Bambuszpro válasza shifty! (#7128) üzenetére


Bambuszpro
tag

Unroot megoldotta. Magisk hide után play már kompatibilisnek nyilvánította de utána meg az alkalmazás nem akart elindulni. Nem baj igazából amihez kellett root megoldottam.

Most kipróbáltam másik 2 eszközön és ott se indul el. Pedig emlékeim szerint már használtam rootolt telefonon.

Köszi a segítséget mindenkinek.

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#7130) PPatrik


PPatrik
aktív tag

Sziasztok!

Valakinek lenne esetleg elfekbőven egy gyári (amit a dobozban adtak), jó állapotú szilikon tok amit eladna? Természetesen korrekt, akár bolti árat ha újszerű, fizetek érte. :R
Az enyém 3.5 év használat után az utolsókat rúgja, és a legjobb lenne egy ugyan ilyenre cserélni :)

(#7131) shifty! válasza PPatrik (#7130) üzenetére


shifty!
senior tag

Nekem megvan még, ha otthon leszek és nem engedi el az agyam, megnézem milyen állapotú, mert használta az előző tulaja a telónak, én viszont sandstone tokkal használom, úgyhogy most az pihen. :))

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.