Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:55:43

LOGOUT.hu

Üdvözlünk minden (leendő) Oneplus 6 tulajt a fórumon!
Kérdések előtt megkérünk mindenkit, hogy az összefoglalót olvassa el!
Így néhány felesleges kör megelőzhető.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) pbalazs09 válasza -FreaK- (#548) üzenetére


pbalazs09
csendes tag

Budapesten van már a csomag :D

(#552) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Hogyaza.. ez így nem vicces ám.. :D

De hogy a fenébe? elvileg én rendeltem hamarabb!

szerk.: oké, az enyém is Budapesten van már.. :D

[ Szerkesztve ]

(#553) ßrainiac válasza -FreaK- (#552) üzenetére


ßrainiac
addikt

Valamivel del elott fizettem ki es meg trackinget sem kaptam.

Amennyire szeretem a termekuket, most annyira vagyok elegedetlen a szolgaltatasukkal. A free shippingesek ugy tunik, hamarabb fogjak megkapni a csomagot mint en.

(#554) pbalazs09 válasza -FreaK- (#552) üzenetére


pbalazs09
csendes tag

Ezek szerint ugyan abban a kocsiban van mindkettőnké :D

(#555) #16820480 válasza ßrainiac (#553) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szerintem akik itt írják, hogy már úton a csomag, azok nem free shippingesek.

(#556) -FreaK- válasza #16820480 (#555) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nekem priority shipping volt, de ingyenesen. Szerintem az számít inkább, hogy priority-e vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#557) szpali válasza -FreaK- (#556) üzenetére


szpali
addikt

Anno mind a két telefont (3 és 5) sima szállítással kértem. Akkor érkeztek meg, amikorra a priority shipping írta, hogy jönnének. :U

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#558) Perbal1


Perbal1
tag

Sziasztok!

Aki rendelt telefont, az meg tudná mondani, hogy miért ezt vette, és nem például a Huawei P20 pro-t!

(#559) Gaborz1 válasza Perbal1 (#558) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Én az ára miatt. Fel se merült a p20 pro nálam

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#560) Perbal1 válasza Gaborz1 (#559) üzenetére


Perbal1
tag

Köszi!

Ha az ár nem számít?

(#561) szekelygyula válasza Perbal1 (#558) üzenetére


szekelygyula
csendes tag

Jack dugó, ár, majdnem teljesen tiszta android

(#562) #16820480 válasza Perbal1 (#558) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mert a P20 Pro-n szörnyű a szoftver, drága, gyengébb a kamerája.

(#563) -FreaK- válasza #16820480 (#562) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ugyan ezek mint sheratan-nál, + gyorsabb UI. + picit nagyobb kijelző (még lehetne nagyobb).
Az ár is egy elég nyomós indok volt.

(#564) Perbal1 válasza #16820480 (#562) üzenetére


Perbal1
tag

Pár napja olvasgatom a fórumot és eddig sok embernek kétségei vannak a OP kamerájával kapcsolatban, vagy én értettem félre valamit?

(#565) marcarc válasza Perbal1 (#564) üzenetére


marcarc
senior tag

Igen, sokan szkeptikusak. Személyszerint a véleményem ha valaki ennyire ki van akadva ezen vegyen fényképezőt. Ha csak épp le akarsz valamit fényképezni akkor ez a kamera is megfog vele birkózni.

[ Szerkesztve ]

(#566) pbalazs09


pbalazs09
csendes tag

Ebben a tesztben viszont már tökéletes a OnePlus 6 autófókusza, nem értem az előzőben mi volt az a rosszalkodás :N
[link]

[ Szerkesztve ]

(#567) -FreaK- válasza #16820480 (#562) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ugyan ezek mint sheratan-nál, + gyorsabb UI. + picit nagyobb kijelző (még lehetne nagyobb).
Az ár is egy elég nyomós indok volt.

(#568) -FreaK- válasza -FreaK- (#567) üzenetére


-FreaK-
veterán

Na, banyek, ezt hogy csinálta.. mobilról chrome..

(#569) racerx


racerx
őstag

Hát én csendben jegyzem meg , hogy valszeg P20pro ra váltok majd 5T-ről..

(#570) kemcso válasza Perbal1 (#564) üzenetére


kemcso
Ármester

Amíg nem jöttek ki tesztek szkeptikus volt a többség, mert eljátszották már ezt a húdejóleszakamerát, aztán nem lett az. Egyelőre most tényleg hozza az átlagot, képek alapján nem egy Pixel 2, de bőven a vállalható kategória és jobb mint a P20 Pro pl.

[ Szerkesztve ]

(#571) Perbal1 válasza racerx (#569) üzenetére


Perbal1
tag

Miért?

(#572) AuraSync válasza Perbal1 (#571) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Gondolom mert forradalmi újítás rajta a 3 kamera meg a többszínű hátlap. :)) :DD :C

Havernak a P20 Pro-ja olyat művel, hogy a tárcsázóba elkezdi írni a számot és a 0630 utáni számnál egyszerűen bezarja a tárcsázó progit. Minden alkalommal. :))

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#573) ßrainiac válasza AuraSync (#572) üzenetére


ßrainiac
addikt

beszamitom 5T-be negyvener'

(#574) racerx válasza Perbal1 (#571) üzenetére


racerx
őstag

Ahogy már többen is irták, a kamerával többször eljátszották hogy húdehajde, azt a való életben meg sajna nem igazán jött össze. A p20nál meg ahogy nézem, az automata mód (pláne a kevés fény, sötét) teljesen okés számomra. Lehet hogy nem valósághű, meg ez meg az, de ahogy a teszt is irja mindehol, kur.va jól néz k a fotó. Az meg hogy mindenhol van valaki, aki leszólja hogy túlhájpolt, meg különben is a dxomark .... Sajnos az OP kamera képességeiben már nem hiszek. Az hogy jobb a P20pronál , az kb hihetetlen számomra. Kipróbálom a Huaweit, oszt meglátjuk. Ugyis felmegy rá a Nova, meg a szokásos tárcsázóm, naptáram. Kb ugyanott leszek mint az OP nál (-root).

(#575) racerx válasza ßrainiac (#573) üzenetére


racerx
őstag

Én egy az egyben is elcserélem, egye fene :)

(#576) Kocsó válasza Perbal1 (#558) üzenetére


Kocsó
aktív tag

"Sziasztok!

Aki rendelt telefont, az meg tudná mondani, hogy miért ezt vette, és nem például a Huawei P20 pro-t!"

Csakis az aláírásom miatt :D :D :D

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#577) #16820480 válasza racerx (#574) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát, amilyen képeket én láttam P20-tól, ott nem az volt a baj, hogy nem valósághű, hanem hogy egyszerűen rossz képek voltak. Túlzottan zajszűrt (elmosott) majd túlélesített képek mindenhol.
Például ebben a tesztben is szerintem messze a leggyengébb a P20 Pro.

Én is szkeptikus vagyok, mert az OP5 kameráját utáltam, annyira gyenge képet lőtt, viszont ez a mostani eddig egész meggyőző, arra szerintem elég lesz simán, amire nekem kell.

(#578) racerx válasza #16820480 (#577) üzenetére


racerx
őstag

Hát igen a youtube tesztek mint tudjuk.. :) Máshol meg pont fordított az eredmény. De ugye Te is most a youtube tesztekből mondod azt hogy meggyőző. 5t nél is így volt anno. Annyira nem akarok belemenni, mert offtopic, de engem az esti és a low light képei igencsak felcsigáztak, és én az 5t kamerájából nem is az ezeknél ábrándultam ki, hanem amikor a kisfiam ovis szülinapján bent kattintgattunk, és az asszony tőlem megkapott S8-asa oda vissza ezerszer jobb képeket csinált, nem túl extrém körülmények között. Ott valami eltört bennem :D . Most kipróbálom, megnézem, oszt ha tényleg szar, akkor jöhet a 6 v. 6T :). Mert a telókat amúgy szeretem nagyon. Csak Carl Pei dolgainak már annyira nem hiszek :)

(#579) #16820480 válasza racerx (#578) üzenetére


#16820480
törölt tag

Neki én sem hiszek egy szót sem, folyamatosan hazudozik ("marketing"), de a P20 Pro képei nekem nem csak a yt tesztekben voltak gyengék, hanem bármilyen tesztben, a teljes felbontásúak főleg. Ebben a videóban meg amúgy nagyon elmarad szerintem kevés fénynél és portré módban szörnyű. Az OP6 sem a legjobb abból az ötből, de nincs ránézésre annyival lemaradva.

De kiderül hamarosan, elvileg holnap fogják meghozni :)

(#580) AuraSync válasza #16820480 (#579) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Ha majd teszteled légyszi nézd meg, hogy milyen bitrate-el dolgozik a 4k 60FPS. :R

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#581) monguz82 válasza marcarc (#539) üzenetére


monguz82
tag

aki 22-én rendelte a telót, annak volt ingyen a priority shipping

[ Szerkesztve ]

ZTE Nubia Z60 Ultra 16GB / 512GB --- Hell is Coming -- Xiaomi Pad 5 Pro 4G

(#582) -Gerzson- válasza monguz82 (#581) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Ez az én esetemen pl.nem igaz

(#583) Mukih


Mukih
tag

Sikeresen megrendeltem én is a 8/128as Midnight Black verziót és még vettem hozzá egy tok+fólia+füles bundlet is. A diák kuponnal egész jó ára lett a végére. A szállítás hétfőre van írva egyelőre. :D

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#584) kano


kano
nagyúr

Én is nagyon kíváncsi leszek a kamerára. Bár ahogy olvasom nem fogja elérni az U11 szintjét. Pedig de jó is lenne!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#585) ßrainiac válasza -Gerzson- (#582) üzenetére


ßrainiac
addikt

En 20%-ot kaptam, pedig kb megjelenes utan 1, masfel oraval rendeltem.

(#586) Kocsó válasza Mukih (#583) üzenetére


Kocsó
aktív tag

Szintén zenész, csak nekem a Midnight Black 8/256-ot hozza a UPS (ma du. kaptam fuvarlevélszámot, free shipping és 22-én 10-kor rendeltem).

Egyéb kérdés: volt 900 pontom, gondoltam beváltom egy autós töltőre meg egy hátizsákra (mégiscsak jobb min 94€-ért megvenni a hátizsákot :D )
Nos, meg is kaptam a 2 voucher-t (ami csak 1 hónapig érvényes :W ) de hiába próbáltam a rendeléskor "beváltani" az alábbi képen lévő hibát "dobta a gép". Próbáltam egyenként de ua.
Írtam online a OP-nak azt mondták, látják hogy érvényes a voucher nyomjak F5-öt a böngészőben.
Nem ment, újra írtam, akkor azt mondták nem lehet egyszerre csak 1 vouchert beváltani.
Ekkor a hátizsákot próbáltam a telefon mellé betenni a kosárba.
Nem ment. Újra írtam, ekkor már azt mondták, hogy az csak hátizsák vásárlásakor használható fel, mondom "Maaaargit, noooormális"??? Nekem csak 1 hátizsák kell.
Mondom mindegy, próbáltam külön rendelni egy hátizsákot de akkor sem engedte beváltani a voucher-t.

Tudna nekem segíteni valaki hogy hogy a francba lehet beváltani ezt a nyamvadt szuper, ingyenes voucher-t? :U

Előre is köszönöm :R :R :R

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#587) rayman2006


rayman2006
tag

Szerintetek Oneplus 6 és a S9+ telefonok közül melyik a jobb választás?
Megéri +pénz kb95eFt S9+ Oneplus 6 8Gb/128Gb szembe?
Köszönöm

(#588) marcarc válasza rayman2006 (#587) üzenetére


marcarc
senior tag

Én eddig mindig vettem a top samsung/htc flagshipet de elég volt, szerintem mind egytől egyig túlárazott. Az s9 szoftvere már amúgy nem annyira szörnyű mint volt. Talán a kamera is jobb vagy párban van one plus 6-al vagy jobb a 6 - nem tudom, megjön és lesz tapasztalat. Szerintem nem ér egyik telefon sem 250-310e forintot.

(#589) kano válasza rayman2006 (#587) üzenetére


kano
nagyúr

HTC U11 vagy U11+ ? Most az jó árban megy és a kamera kb pixel 2 szintű.
Viszont nem lehet mókolni. :O

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#590) ßrainiac válasza kano (#589) üzenetére


ßrainiac
addikt

Undoritoak azok a telok.

Mar bocs ha barkinek a lelkebe tapostam (bar ez egy OP topic, szal talan ki lehet birni)

(#591) AuraSync válasza rayman2006 (#587) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

S2 óta voltak Samu telóim egészen S8+ -ig.
De többet soha Samu.
Piszok lassú az egész teló még egy V30-hoz képest is (gondolok itt a kezelőfelület sebességére) és ami legundorítóbb, hogy kiadták még egyszer az S8-at S9 néven egy kicsit jobb hardverrel.
Semmi dizajni előrelépés.. egyhelyben topognak és mindenzt negyed millákért.. hat kösz, de nem.

Az OP6 lesz életem első OP-a de már most tetszik csak a videók alapján. :R

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#592) #16820480


#16820480
törölt tag

Végül akkor megjött valakinek még ma a telefon?

(#593) kano válasza ßrainiac (#590) üzenetére


kano
nagyúr

Ízlések és pofonok, max annyit mondj, hogy neked nem jön be. Nekem pl a szenzorsziget undorító.
És ami fő, hogy az U11 eszméletlen stabil és olyan kamerája van amit egyelőre csak nyomoz a OP sajnos.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#594) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Tegnap este rendeltem én is egyet. Hétfőre ígérték, holnap lesz belőle :)
A szállításra csak -20%-ot kaptam.
Megpróbáltam törölni a rendelést, nem sikerült, utána egy perc múlva jött az értesítés, hogy már az UPS-nél van.
Így pár napig az S9+ mellett használom, meglátom melyik marad. Legfeljebb visszaküldöm.

(#595) -Gerzson- válasza rayman2006 (#587) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Nekem note8 van, de épp tegnap fogadtam meg, hogy soha többé Samut. A sok levakarhatatlan program és sz@r akkuidő. Egyedül a kamerája ami jobb mint a két előző OP-m. Ha most beválik a rendelt 6-os a fiamnak és megközelíti a kamerája az enyémet akkor visszamegyek az OP vonalra.

[ Szerkesztve ]

(#596) #80439296 válasza -Gerzson- (#595) üzenetére


#80439296
törölt tag

A teló biztosan brutál jó, de a kamera - sajnos - továbbra is sz@r nem túl jó, ezt látatlanban borítékolom...

(#597) AuraSync válasza #80439296 (#596) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Azóta sorba jönnek az OP6 kamera teszt videók és én úgy vettem észre csak akkor van bajban a kamerája ha nappal szemben vagy napfénybeszűrődésnél illetve sötétben csinálsz vele képet/videót. Ha megfelelőek a fény viszonyok akkor nincs vele baj sztem. Valahol verte az S9-et valahol csúfosan alulmaradt.

De én minden telómnál eddig úgy voltam, hogy ez továbbra is csak egy telefon és nem tükörreflexes profi gép. :K
Ráadásul ez nem 250-be fáj mint egy S9+ szal azt is vegyük figyelembe.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#598) PeteePeti válasza AuraSync (#597) üzenetére


PeteePeti
őstag

S9+ hivatalos ára 310 ezer most is (áfa trükköző sufni GSM boltokat hagyjuk inkább most)! Szal, ha így nézzük még inkább igaz az állításod! :)

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#599) -FreaK- válasza #16820480 (#592) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nekem nem. A UPS oldala azt írja, hogy műszaki problémák miatt késés volt, frissítik a kiszallítás időpontját amint tudják, de nem frissítették délelőtt óta.
Egyébként Pesten van, szóval remélem holnap kihozzák.

(#600) demeterf2


demeterf2
tag

Nekem azt írja, hogy pénteken érkezik. Ma 17:25 kor volt Varsóban.

Androidos YouTube csatornám (hírek, alkalmazás/játék tesztek) : https://www.youtube.com/channel/UC9FSGvvHgx7kVx9rAqXitGQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.