Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:55:43

LOGOUT.hu

Üdvözlünk minden (leendő) Oneplus 6 tulajt a fórumon!
Kérdések előtt megkérünk mindenkit, hogy az összefoglalót olvassa el!
Így néhány felesleges kör megelőzhető.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) kemcso válasza erahurka (#350) üzenetére


kemcso
Ármester

Nem, EU-ból jön.

(#352) Stauffenberg válasza erahurka (#350) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ezt sokan megkérdezték már ebben a topikban is, de a weboldalon kiírt ár a fizetendő. Nem javasolt Magyarországon máshonnan megvenni, mint a hivatalos weboldal.

(#353) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Ezt a notch kérdést rosszul közelítitek meg! Nem a kijelzőbe lóg be a szenzorsziget, hanem a kijelző nyúlik fel a szenzorsziget mellé! :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#354) erahurka válasza Stauffenberg (#352) üzenetére


erahurka
félisten

+ (#351) kemcso: Az úgy viszont korrekt, köszi! :R

A szervizelés hogy megy? Jön érte futár vagy nekem kell postázni a csomagot? :F

(#353) PeteePeti: Én is notch ellenes vagyok/voltam, de itt most valahogy nem zavar annyira. Igazából egyedül videóknál érzem hogy zavaró lehet, de fene tudja. Cserébe 6,3"-on lehet filmet nézni, az a notch meg tegyük fel hogy egy nagyon furcsa RTL Klub logó :DDD

[ Szerkesztve ]

(#355) kemcso válasza erahurka (#354) üzenetére


kemcso
Ármester

Ha hivatalos csatornán rendeled, akkor hozza-viszi a futár, ingyen.

(#356) Itsu válasza erahurka (#354) üzenetére


Itsu
tag

felveszed a kapcsolatot velük,küldik a dlh-t te kinyomtatod a cuccra a fuvarlevelet és viszik is el. majd tájékoztatnak mikor jön. Nekem op2öm van,minden évbe meghalt az ujjlenyomatgombja,első évbe 4-5 nap alatt majd második alkalommal már 2 hét volt,gondolom akkor már az op5 és a 3 is jóval nagyobb prioritással bírt.

(#357) leslien válasza kemcso (#355) üzenetére


leslien
nagyúr

ez mióta van így?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#358) kemcso válasza leslien (#357) üzenetére


kemcso
Ármester

OP3 óta biztosan így van, de valszeg korábban is így volt, arról majd írnak akik ismerik azt az időszakot is.

(#359) #80439296 válasza erahurka (#350) üzenetére


#80439296
törölt tag

Igen, mint ahogyan nagyon sok fórumon (itt is, asszem' ebben a topicban is), leírták, hogy +ÁFA + VÁM + SZÁLLÍTÁS is pakolódik rá, így az 520€-s teló rögtön 720€ körül lesz.
Így aztán tuti nem éri meg megvenni, hiszen így már nem ~170ezer forint, hanem ~230ezer.
Ennyiért már fullos, hivatalos garis Samsung/Huawei/Sony csúcsot lehet venni. :Y

Ja, nem. Pont fordítva.
A fentiekből egy szó sem igaz; totál ennyi az ára, nincs semmi pluszköltség.
Vagyis ha 520€, akkor annyit is fizetsz, és később sincs meglepetés.

NYUGI! :R

[ Szerkesztve ]

(#360) leslien


leslien
nagyúr

OnePlus 6 vs)Samsung Galaxy S9+ kamera teszt..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#361) ßrainiac válasza #80439296 (#359) üzenetére


ßrainiac
addikt

gratulalok

(#362) erahurka válasza leslien (#360) üzenetére


erahurka
félisten

Éjjel elég durva a különbség de nappal simán párban vannak. Pár köztes képet megnéztem volna mondjuk egy étteremből vagy valami ilyesmi.

Azért az S9-ben mit tol már éjjel F1.5-tel :Y

(#363) ßrainiac


ßrainiac
addikt

OP6 vs IPX kamera - volt mar?

(#364) belan


belan
addikt

Jól néz ki a telefon de valahogy mi mix2s jobban el fogadnám.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#365) #80439296 válasza ßrainiac (#361) üzenetére


#80439296
törölt tag

Neked is! ;]

(#366) oba


oba
addikt

OP6 vs S9 camera test: [link]

(#367) #80439296 válasza oba (#366) üzenetére


#80439296
törölt tag

Gratula, hattal lejjebb ugyanez a videó...

(#368) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Ujabb kamera teszt

Nekem adja ^^

(#369) oba válasza #80439296 (#367) üzenetére


oba
addikt

benéztem, remélem boldog vagy

(#370) #80439296 válasza oba (#369) üzenetére


#80439296
törölt tag

Nem, nem vagyok boldog, mert ismét egy f.stalicska lesz/lett a vanplász teló.
3 -és 5-öm van/volt; sajnos, tudom, miről jártatom... :(

(#371) oba válasza #80439296 (#370) üzenetére


oba
addikt

Akkor ne vedd meg. Easy.

(#372) leslien válasza ßrainiac (#368) üzenetére


leslien
nagyúr

60fps nincs OIS?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#373) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Rossz hír azoknak, akik most akarnak OP6-ot rendelni. Kiszámoltam, kb. 5000Ft körül van nekem a bukta ahhoz képest, ha a normál szinten lenne az EUR.

(#374) leslien válasza -FreaK- (#373) üzenetére


leslien
nagyúr

a szállítás az igyen van?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#375) erahurka válasza -FreaK- (#373) üzenetére


erahurka
félisten

Én mindenképp várok egy Mobilarena és egy GSM Arena tesztet a fotók miatt, de szerintem egy Mi Mix 2S tesztet is. Aztán lehet végül ráhúzok még egy évet a Vibe X3-amra, hátha elterjedtebb lesz a sztereó hangszóró :D Hiányozna ez a funkció hogy őszinte legyek, sokszor nézek így Youtube videókat de akár filmet is :(

(#376) -FreaK- válasza erahurka (#362) üzenetére


-FreaK-
veterán

Igen az a széles rekesz igen nagy előny, azt semelyik telefon nem tudja egyelőre behozni :)
Azért ezt sem nevezném egy remek tesztnek.. a nappali fotón azt mondja, hogy jobb az S9 dinamika tartománya, pedig nem az a jobb, hanem ott épp az találta el jobban az expozíciót, az OP6 kicsit túlexponált.
Másik képen meg az S9 exponált túl.
Részletes, írásos tesztel még nem találkozott valaki? Gondolom az még 1-2 nap.

(#374) leslien: nincs szállítási díj 100EUR feletti rendelésnél.

(#377) erahurka válasza -FreaK- (#376) üzenetére


erahurka
félisten

Na igen az meg a másik hogy sok hülyeséget mond. A képei sem jók szerintem, most tényleg vaksötétben hasonlítgatja S9-hez az OP6-ot?

Hátránya is van annak az f1.5-nek, bár így hogy nappal lehet váltani f2.4-re nyilván elhanyagolható. Én már f2.0-nál is túl szűknek érzem a mélységélességet, simán van olyan hogy egy képen csak a szendvicsből kilógó bacon éles. Persze lehet hogy a telefonom lövi be rosszul a fókuszpontot, sőt, azért ez a Lenovo elég hülye dolgokat tud csinálni, de szűkebb rekesszel nyilván jobb lenne ezen a téren.

(#378) -FreaK- válasza erahurka (#377) üzenetére


-FreaK-
veterán

Az a korábban ßrainiac által linkelt, vs. iX teszt elég korrekt lett viszont szerintem. Hol egyik jobb, hol a másik, de összességében szerintem egy jó kamera.

Más:
OP6 átlátszó hátlappal :) Valszeg hamarosan jön a videó is róla Zack-től.

[ Szerkesztve ]

(#379) Gaborz1 válasza -FreaK- (#378) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Erre gondoltál?

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#380) erahurka válasza -FreaK- (#378) üzenetére


erahurka
félisten

Valóban részletesebb teszt, ezzel már lehet valamit kezdeni, bár egy írásos darab rendes zoomolható képekkel lenne az igazi.

Azért az éttermes fotók elég fakóak mindkét telefonnál.

(#381) -FreaK- válasza Gaborz1 (#379) üzenetére


-FreaK-
veterán

Arra :D

(#380) erahurka: Igen, azért sokat számít ha meg tudod nézni eredetiben a képeket, nem csak az agyon tömörített YT videókon keresztül.

(#382) Laybee


Laybee
őstag

Erősítsetek meg, nem azt mondták a bemutatón, hogy a telefonnal együtt adni fogják az új fülest ingyen?

(#383) -FreaK- válasza Laybee (#382) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nem. Annak adják ingyen, aki részt vett a bemutatón Londonban (és megvette a nem olcsó jegyet).

(#384) ßrainiac


ßrainiac
addikt

(#385) Laybee válasza -FreaK- (#383) üzenetére


Laybee
őstag

Köszi

(#386) -FreaK-


-FreaK-
veterán

OnePlus 6 vs iPhone X Speed Test!

Nem néztem mostanában ilyen speed teszteket, ezért kicsit meglepett, hogy hogy megelőzi az iX-et, azt hittem az a bajnok továbbra is mindenben (kivéve az unlockot, azt tudtam).

(#387) #16820480 válasza erahurka (#346) üzenetére


#16820480
törölt tag

Valóban nem P20 szint, mert annak a kamerája szerintem borzalom, a zajszűrés még a nappali képekből is vízfestményt csinál :N Lehet, hogy éjjel jobban működik, mint néhány másik telefon, de összességében szerintem szörnyű. Főleg ahhoz képest, hogy mekkora hájp volt körülötte, meg hogy felértékelte a DXO.

Az OP telefonoknál az a helyzet, hogy a kiadás után közvetlen megéri őket megvenni, mert olcsóbbak a konkurenciánál, viszont sosem akciózzák őket, és nem változik a hivatalos ár, így max használtan lehet olcsóbban hozzájutni, újonnan nem (vagy max kínai régióshoz, amire itt nincs garancia). Olyan 3-4 hónappal a megjelenés utánra pedig már a konkurencia modelljei is beesnek olyan árszintre, hogy megérheti már inkább azokat venni. Ezért kell kiadja az OP a "T" modelleket, hogy fél év után is releváns maradjon a piacon.

(#388) Laci13


Laci13
tag

Sziasztok.
Aki rendel OnePlus 6-t ki milyet rendel?
Szerintetek melyik jobb szín sima vagy tükrös?
Megéri a +pénzt 128Gb a RAM miatt is?
Köszönöm.

(#389) szekelygyula válasza Laci13 (#388) üzenetére


szekelygyula
csendes tag

Én 128GB-os Mirror Blacket fogok rendelni

(#390) PeteePeti válasza Laci13 (#388) üzenetére


PeteePeti
őstag

50 Euró (16000 Ft) felár +2 GB RAM és +64 GB ROM! Szerintem ez simán megér ennyit! Színben a Mirror Black nálam is a befutó!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#391) -FreaK- válasza Laci13 (#388) üzenetére


-FreaK-
veterán

8/128 Midnight black. Az a fényes kivitel nekem egy kicsit bazárinak tűnik, így képek/videók alapján, a matt meg komolyabbnak. Aztán lehet élőben más lenne a véleményem, de csak egy lehetőségem van :D

(#392) #16820480 válasza Laci13 (#388) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én 6/64-est, mert ennyi RAM bőven elég, és mivel nem tárolok szinte semmit a telefonon, így a 64GB is bőséges. Sajna csak tükrös van ilyen kivitelben, de az nem is lényeg, menni fog rá egy xtremeskins fólia a hátlapra, úgy nem látszik az üveg, akármilyen színű/állagú.

(#393) Mukih válasza Laci13 (#388) üzenetére


Mukih
tag

8/128 Midnight black. A fényesen nagyon látszódik az ujjlenyomat, bár úgyis tokban lesz, úgyhogy igazából mindegy :D

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#394) ßrainiac


ßrainiac
addikt

6/64 mirror black.

Amugy a fekete G6-om -ami szinten fenyes fekete uveg- baromi jol nezett ki eloben, szoval en nem felek ettol, aztan meg ugyis megy ra a dbrand camo skin.

(Tok nelkul hordva a fenyes kevesbe csuszik kezben)

(#395) oba


oba
addikt

Én mattot rendelnék... de, s8am van amire nagyon sokat kéne pótolnom, és úgy érzem annyit nem érne. De ha vennék akkor a matt lenne.

(#396) szekelygyula


szekelygyula
csendes tag

Az elsőbbségi szállítás nem tudjátok mennyibe kerül?

(#397) ßrainiac válasza szekelygyula (#396) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ha jol emlekszem, nekem 9.99 eur volt januarban.

(#398) Macika66 válasza erahurka (#354) üzenetére


Macika66
addikt

de fene tudja. Cserébe 6,3"-on lehet filmet nézni, az a notch meg tegyük fel hogy egy nagyon furcsa RTL Klub logó

A 19:9-es képernyőn a 16:9-es tartalom mindenképpen két oldalt fekete szegélyt jelent, nem ér el a kép a notch közelébe sem...

(#399) Macika66 válasza ßrainiac (#397) üzenetére


Macika66
addikt

Azt olvastam, 20% kedvezményt adnak a priority shippingre holnap.

(#400) Macika66 válasza leslien (#372) üzenetére


Macika66
addikt

Az OIS az nem analóg?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.