Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:55:43

LOGOUT.hu

Üdvözlünk minden (leendő) Oneplus 6 tulajt a fórumon!
Kérdések előtt megkérünk mindenkit, hogy az összefoglalót olvassa el!
Így néhány felesleges kör megelőzhető.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) pbalazs09 válasza -FreaK- (#499) üzenetére


pbalazs09
csendes tag

Köszi, megnyugtattál :DD Akkor már teljes izgalommal várom a telót :D Mirror Black 8/128-as.

(#502) ßrainiac


ßrainiac
addikt

(#503) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Kinek mennyi ido utan valtott at payment processingrol akarmire?

Nekem 4+ oraja azon all.

(#504) szekelygyula válasza ßrainiac (#503) üzenetére


szekelygyula
csendes tag

Nekem viszonylag hamar váltott Order Processing-re

(#505) ßrainiac válasza szekelygyula (#504) üzenetére


ßrainiac
addikt

-

[ Szerkesztve ]

(#506) pbalazs09 válasza ßrainiac (#503) üzenetére


pbalazs09
csendes tag

Nekem kerek 5 perc után át állt, sőt már van csomagkövetés is, UPS-nél van a csomag és már össze is készítették és átadták a futárnak, csütörtökön érkezik :))

Illetve új teszt is van a kamerával, elég meggyőző :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#507) AuraSync válasza pbalazs09 (#498) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Minél több ilyen dolog jön ki a telóról annál inkább megy el a kedvem tőle. Eddig csak nagy neveket vettem meg, ez lenne az első ilyen kisebb márkás telóm.
Ez is olyan lesz mint a PC játék ipar. Megjelenés után a 3. patch után már játszható.
Mi a garancia arra, hogy ez a hiba javítva lesz? Ha nálam ilyet produkálna küldeném is vissza... egy ilyen hiba nem elfogadható ebben a kategóriában sztem.

Sajnos be kell vallani még mindig a Samu csinálja a legjobb telókat kár, hogy lassan fél milla lesz az áruk.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#508) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Na most jutottam oda el végre a munka után, hogy megrendeljen a telefont.
Az normális, ha mind a 2 shipping methodra 0€-t írt? Nem is mennék tovább hirtelen. :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#509) #80439296 válasza Gaborz1 (#508) üzenetére


#80439296
törölt tag

Mer' eeefogyott közbe', míg pepecseltél! :P

(#510) Macika66 válasza Gaborz1 (#508) üzenetére


Macika66
addikt

Igen, ismeretlen számú embernek ingyen van a priority shipping is. Én is vettem, nekem fel sem ajánlotta a sima postázást...

(#511) simson9


simson9
csendes tag

Sziasztok!

Én is sikeresen megrendeltem, de úgy néz ki, hogy csak jövőhéten fogom megkapni :((

Addig viszont szeretnék hozzá tokot és tempered glasst is rendelni. Ti mit ajánlotok és honnan?
A Oneplus oldalán elég sokat kérnek érte, ha lehet annál olcsóbban oldanám meg :)

(#512) Macika66 válasza simson9 (#511) üzenetére


Macika66
addikt

Lehet olcsóbban persze.

Csak szar.

Üveg CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a gyári jó rá.

Toknál azért lehet variáció, de a gyári bumper az a lehető legjobb biztonságot adja a még elfogadható kinézettel egyensúlyozva.
Ami nem gyáriban nagyobb biztonságot ad, az már nagyon ormótlan.

[ Szerkesztve ]

(#513) Timer válasza Macika66 (#512) üzenetére


Timer
veterán

"Lehet olcsóbban persze.

Csak szar."

Lényegre törő hozzászólás, ezt már szeretem! :) Amúgy igazad van. 3/5/5T vonalon nagyon sokan próbálkoztak mindennel, de gyárin kívül egy sem volt tökéletes, a különbség mindössze annyi volt, hogy egyes utángyártoitt termékek nagyon ótvarok voltak, míg mások kevésbé. Ez nyilván azért elég harmatos így. Vegyél gyárit (apropó, miért nem vetted most, bundle-ben, 20 euró kedvezménnyel?), vagy várd meg, hátha lesz eladó itthon. Később ugyanis már a szállítási költség is rájön, úgy meg már tényleg horror.

Bár ez itt nem a reklám helye, de maradjunk annyiban, biztos forrásból tudom, hogy lesz eladó gyári TG az aprón, hamarosan... :D

(#514) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

A fizetést végigjárva tényleg nem számolt fel a Priority Shippingre semmit.
Ezzel el is dőlt, hogy a következő 2-3 évben nem fogok telefont venni. :DDD

Amúgy nem akartam ennyit költeni újra, de az OPPO után hiányzott volna a gyorstöltés, meg lényegesen olcsóbb alternatívát nem is találtam, ami ilyen időtartamra biztos megoldásnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#515) #80439296 válasza Timer (#513) üzenetére


#80439296
törölt tag

TG

Azaz törékeny glassz?? ;]

(#516) Macika66 válasza Timer (#513) üzenetére


Macika66
addikt

Abból indulok ki, hogy az 5-ösömet lassan 1 éve vettem (megjelenéskor).
1 db üveggel együtt.

Aztán félidőben vettem még egy üveget. Aliexpressről. Szinte fillérre ugyanannyiért, csak nem volt rajta postaköltség.

Talán 2 hete jött meg egy harmadik üveg, az is pont ugyanannyiért. Szintén ingyenes postával, az sem az Oneplus oldalról.

Készülékkel együtt venni mindig megéri, mert ugyanúgy ingyen van a postázása.

De az üveg ára maga 1 év alatt egyszer sem ment le. A minőségnek ára van...

(#517) Timer válasza #80439296 (#515) üzenetére


Timer
veterán

Úgy is mondhatjuk! :) Elvileg pénteken jön a pakk, meglátjuk, milyen lesz.

[ Szerkesztve ]

(#518) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Lehet csak meg kellene várnom míg sokan megveszik azt 1 hét után adják el sorban olcsóbban. :DDD

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#519) oba


oba
addikt

Én még vacilálok... S8am van, de nagyon lement az ára... 60-70 ezret kéne pótolnom hozzá. Nem tudom, hogy ér e ennyit.

(#520) #16820480 válasza AuraSync (#518) üzenetére


#16820480
törölt tag

Egy hét után én még visszaküldeném refundra, nem adnám el olcsóbban ;]

(#521) Stauffenberg válasza oba (#519) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az öcsém addig-addig őrlődött a kérdésen, hogy végül megrendelte, május 30-ra jelezték vissza az egyébként drágább szállítással, igaz ő OP5-ről vált (ami most hozzám kerül majd, leváltja a 3 éves LG G4-em). :)

Ha S8-am lenne én személy szerint nem váltanék, hacsak nem a teljesen ostoba helyen lévő ujjlenyomat olvasó miatt. Én G4-ről is csak azért váltok, mert kezd idegesíteni a 3 GB RAM és az egyébként nyomorék módon (túl hűvösre) kalibrált kijelző. A kamera bizonyos értelemben visszalépés lesz (a G4-ben lévő OIS a mai napig az egyik legjobb), bizonyos értelemben meg előrelépés (optikai minőségben főként, meg a portré mód jópofa ha van elég fény).

(#522) AuraSync válasza #16820480 (#520) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Amúgy én a 8GB-osat akarom megvenni. Kihasználja a teló ezt a mennyiséget vagy csak parasztvakítás? :F
Emlékszem amikor először jöttek a 6GB-os telók ugyan úgy max 3GB-ot ettek mint a 4GB-os társaik. :DDD

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#523) oba válasza Stauffenberg (#521) üzenetére


oba
addikt

Én próbálom magam lebeszélni és akkor spórolok egy rakás pénzt. Az ujjlenyomat olvasó tényleg idióta helyen van de tokkal már egy fokkal jobb a helyzet.

(#524) #16820480 válasza AuraSync (#522) üzenetére


#16820480
törölt tag

Írtam is pont itt korábban másnak reagálva, hogy szerintem a 8GB nem olyan létszükséglet, még idén is jönnek ki csúcskészülékek néggyel, nem mostanában fogjuk a hatot kevésnek találni. A rendszer amúgy kvázi tele tudja pakolni, ha akarja, és van elég app a telefonon ehhez, mert a csak jót tesz a futási teljesítménynek, ha a sokkal gyorsabb RAM-ból olvassa az appokat, a háttérben meg úgyse fogyasztanak erőforrásokat igazán. Úgyis az egész RAM áram alatt kell legyen, szóval még kevesebbet sem fogyaszt, ha csak a fele van tele.

(#525) racerx válasza oba (#519) üzenetére


racerx
őstag

Én S8 ról váltottam, igaz 5T-re, de mindenben jobb ez , kivéve a kamera. Mondjuk + 50-60 nat nem igazán ér azért meg.
Jah meg a 8 giga ram az parasztvakítás, akkor inkább a nagyobb tárhely, ami (ha kell valakinek, nekem spec a 64 is elég ) lényeges.

[ Szerkesztve ]

(#526) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Mindenki csak a 8 GB rammal foglalkozik! Speciel én nem emiatt, hanem a 128 GB tárhely miatt vettem a drágábbat!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#527) AuraSync válasza PeteePeti (#526) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Úgy ahogy én is, de nekem is elég lenne a 64-es ha nem lenne a 4k 60FPS. Csak ez miatt veszem a nagyobbat. Kár, hogy a cég nem írja le milyen bitrate-en dolgozik az a felvétel mód, akkor tudnám, hogy kell-e a nagyobb tárhely vagy nem.

Vajon egy fél órás vidi mennyit foglalhat 4K 60FPS-be? :F

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#528) oba válasza racerx (#525) üzenetére


oba
addikt

Vicc azért, hogy 100-120 körül mennek az s8ak használt piacon. Erre kéne rádobnom nem keveset a matt verzióért ami ugye nincs 64esben (nekem elég lenne a 6 gb ram is bőven). Ennyit egyszerűen nem ér meg a dolog. Ismerem a oneplus előnyeit nekem is volt OP3 telóm. De asszem egy évet még lehúzok az s8al.

(#529) erahurka válasza oba (#528) üzenetére


erahurka
félisten

S8-at szerintem még vagy két évig felesleges lesz lecserélni.

(#530) peter9228 válasza pbalazs09 (#498) üzenetére


peter9228
aktív tag

Redditen azt írják, hogy már javítva lett azóta.

(#531) Timer


Timer
veterán

Nekem továbbra is az a véleményem, hogy megéri a felárat a 8 GB-os változat. Ha évekig tervezel vele, akkor azért, ha meg a következő széria előtt eladnád, akkor meg azért. A jelenleg piacon lévő 5T-k között is jól megfigyelhető minimum 10 ezer forint a nagyobb változat javára, és ez az olló csak nyílni szokott az idő múlásával. Plusz, a hatos esetében nagyjából 10 százalék a különbség a nagyobb verzió kárára árban. Ha 520 euróm megvan a telóra, legyen meg 560 is, és akkor biztos nem lesz gond az erőforrásokkal, amíg használom (ha jön Android főverzió, akkor meg pláne, márpedig jön), eladásnál meg picivel többért is adhatom, szóval összességében csak minimálisan kerül többe a kisebb változatnál.

Persze ez szubjektív, de én így kalkulálok.

[ Szerkesztve ]

(#532) -FreaK-


-FreaK-
veterán

off, csak mert beszéltünk róla korábban: vivo Apex goes from concept to mass-produced smartphone on June 12

(#502) ßrainiac: Itt meg a teljes kamera teszt, érdekes, hogy két hónap használat után.. szerintem azt elírta. (Még nem olvastam)
szerk.: rögtön az első bekezdés, nem írta el, béta teszter volt :D sőt, így részt is vett a kamera fejlesztésében, mert küldte a visszajelzést a fejlesztő csapatnak.

[ Szerkesztve ]

(#533) marcarc válasza oba (#528) üzenetére


marcarc
senior tag

Nálam speciel az s8 elkezdett ellég fura lenni, az ujjlenyomat van hogy 3-4mp gondolkozik. Sokkal lassabban exponál mint az elején. Sokkal röcögősebb lett minden mint S9 megjelenése előtt volt. Az akksi ideje egy év után érezhetően rosszabb, nagyon max 2,5-3 óra SOT al üzemel. Esténként van hogy 15% ot merül. Nekem elég volt belőle.

(#534) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Megrendőve a 8/128 karbon hátlappal. :D

[kép]

Estimated dispatch: May 24, 2018
Estimated delivery: May 28, 2018

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#535) oba válasza marcarc (#533) üzenetére


oba
addikt

Nálam egyik tünetet sem produkálja amit nálad.

(#536) hyperspace válasza marcarc (#533) üzenetére


hyperspace
őstag

Nálam is ilyen akksi viselkedés van (S8). De ez volt OP3-nál is.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#537) #16820480 válasza oba (#528) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk ha az árkülönbség a baj, akkor ez már csak rosszabb lesz. Jövőre az S8 lemegy olyan 80-90-re legalább, közben az OP6T annyiba fog kerülni, mint most, de inkább többe, az OP7 pedig biztosan megint áremeléssel jön majd, így a mostani 60 helyett már 100-at kell rátegyél a cserénél. Igaz, hogy valamivel nagyobb ugrás is lesz, de magasabb áron.

-FreaK-: Mondjuk az Apex nem lesz még egy ideig tényező. Az X21 UD is kapható egy ideje, de igazából nálunk nem, vagy marha drágán (ebay, kínai eladóktól 180 ezer, amire jön még a vámolás). Szóval ez lesz vagy 200-250 ezer, és még arra jönne áfa, hát... :D

(#538) ollie válasza oba (#519) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

S8-hoz képest az üzemidő, a nagyobb kijelző, a több RAM, meg a némileg simább rendszer lenne előrelépés. Kamerában viszont előreláthatóan jobb az S8.

***

(#539) marcarc válasza AuraSync (#534) üzenetére


marcarc
senior tag

Vajon mitől függ az ingyen priority? bug feature? 3 telót rendeltem egyben és nekem fizetni kellett érte.

(#540) -FreaK- válasza #16820480 (#537) üzenetére


-FreaK-
veterán

Jah, így elég drágán mérik azt a pár mm káva fogyatkozást :)

Most jött egy UPS email, akik tegnap korán rendeltek, szerintem azokat is érinti:
"Exception Reason: A mechanical failure has delayed delivery. We're adjusting plans to deliver your package as quickly as possible."
Amúgy már Párágban van a csomag, kérdés, hogy ez mennyi késést fog jelenteni, de ezt még nem írják.

(#541) #16820480 válasza -FreaK- (#540) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nekem elvileg tegnap este adták fel, bár gyakorlatban ez még annyit jelent csak, hogy nyomtattak egy szállító címkét (shipping info received). De még így is simán ideérhet holnapra is akár. OP3 a feladást követően másnapra már a kezemben volt. Igaz, hogy az a lengyelektől jött.

(#542) funks90


funks90
csendes tag

Sziasztok! Ha trackingnél ezt látom, akkor szerintetek mikor érkezhet meg a csomag? [kép]

(#543) PeteePeti válasza funks90 (#542) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nálam is ugyanez van! Elvileg a fuvarlevél kész, ami azt jelenti, hogy az UPS ma felveszi a csomagot! Ha nagyon gyorsak akkor talán holnap, de szerintem a péntek biztosabb! Legalábbis remélem legkésőbb péntek! :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#544) funks90 válasza PeteePeti (#543) üzenetére


funks90
csendes tag

Kiváló lenne a Péntek. Megdobom magam egy szabadsággal és reggeltől az ablak mögött fogok ülni.

(#545) geryyyy


geryyyy
tag

Nagy nehezen én is megrendeltem tegnap a 6/64-es verziót. Péntekre írta az oldal, remélem meg is jön. Napidroidon volt egy cikk, mi szerint ajándékba jár a bluetooth headset minden hivatalos oldalon rendelőnek. Ez mennyire valid? (ha volt már róla szó, akkor szorri)

(#546) #16820480 válasza geryyyy (#545) üzenetére


#16820480
törölt tag

Azoknak jár ajándékba, akik ott voltak személyesen a londoni bemutatón.

(#547) Timer válasza geryyyy (#545) üzenetére


Timer
veterán

Szerintem az az infó totál félrement, soha, semmi ilyesmit nem hallottam vagy olvastam, csak azon az oldalon.

(#548) -FreaK- válasza #16820480 (#541) üzenetére


-FreaK-
veterán

A lengyelektől jön az enyém is, de ahogy nézem kell két nap hogy ide érjen a UPS expressel.
Szerintem lerobbant a kocsi, vagy ilyesmi, azért írták amit, egyébként holnapra írták a kézbesítést.

(#542) funks90: A nyomkövetési számot másold be a UPS nyomkövetési oldalán, elvileg ott is írja, hogy mikorra várható a kézbesítés.

[ Szerkesztve ]

(#549) pbalazs09 válasza peter9228 (#530) üzenetére


pbalazs09
csendes tag

Remek :C

Betudnád linkelni az oldalt? :)

[ Szerkesztve ]

(#550) #16820480 válasza -FreaK- (#548) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az vicces, mert nekem a UPS oldalán azt írja, hogy kézbesítés ma a nap végéig :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.