Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7401) ABE válasza zsirfecske (#7381) üzenetére


ABE
őstag

Amire szerettem volna kilyukadni: nyilvánvalóan tisztában vannak vele a tulajdonosok is, hogy lehetne fejlődni, ugyanakkor oka is van annak, hogy miért nem csinálnak hirtelen mindegyik platformra natív appot. Pénz, idő. És itt nem látom értelmét az aláírások gyűjtésének, mert attól még, hogy x db aláírás, támogatás összegyűlik, nem hiszem, hogy az változtatna a helyzeten (gondolom én, hogy nem a nem akarásról van szó). A PH! interaktív fórum részlegben lehet javaslatot tenni, ötletet felvetni, embereket toborozni. Én megvagyok ugyan az Opera Minivel is, fejleszteni nem tudok, de tesztelésben, esetleg ötletelésben hozzá tudok járulni a dologhoz, ilyen módon tudom támogatni a dolgot. Egyébként a külsős appra jó példa a PH Upper, talán a készítőjétől lehet tanácsokat kérni, illetve Devilske most írta, hogy tudna segíteni. Nos, hajrá, szedjük össze az ötleteket, javaslatokat. :)

(#7402) gombsadi válasza Plebi (#7397) üzenetére


gombsadi
aktív tag

Nekem csak annyi a bajom, hogy úgy állítják bég egyesek, mintha hazudott volna a moto, meg a gg gyartoja, és kötelező a folia. Már korábban le lett írva(én is írtam), hogy ha valaki igenyli, rakjon fel. De nem kötelező!
Nem, nem vitatom, a pulover az pulover, pamutot hordok én is, és nem karcos. A félig felfagyott beton sem ártott neki(azt ugye tudjuk milyen?). Akkor? Ha te igenyled, rakj, én nem igenylem. Nekem ezzel nincs bajom, de amikor látom, hogy mi nem árt neki, ne irjanak olyat, hogy kell.
Azt azért le írom, hogy sokan nem karcnak vélik a kapacitiv halos beosztás következtében látható szalakat??

[ Szerkesztve ]

(#7403) palesz53 válasza kano (#7395) üzenetére


palesz53
senior tag

drágáim, oda vagyon írva, hogy csak 2.2-től...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#7404) kano válasza tyll30 (#7372) üzenetére


kano
nagyúr

Én csak egyet kérdeznék: a Symbian mióta van a piacon? :U

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7405) zsirfecske válasza Plebi (#7397) üzenetére


zsirfecske
addikt

amúgy az én egyetlen eddigi karcom sem odaveréstől vagy leejtéstől lett, mert azokat eddig hibátlanul bírta. nagyonnagyon vékony kis karc, tutira valami kis porszemcsétől. ezek ellen esélytelen a gorilla is, viszont tényleg érdekes hogy a kulcs meg nem fáj neki :F

(#7406) zsirfecske válasza ABE (#7401) üzenetére


zsirfecske
addikt

na én pont erre gondoltam, nem aláírást gyűjteni, csak felvetni valahol. akkor most már tudom, hogy a PH! interaktív fórum a helye. simán lehet hogy úgy gondolják hogy nincs rá még igény, vagy nem is jutott eszükbe komolyabb formában. Devilske sztem vesd fel ha tényleg van rá kapacitásod!

[ Szerkesztve ]

(#7407) Aureal válasza Titi76 (#7373) üzenetére


Aureal
senior tag

Bazzzzzz! Pedig ahogy kezdtem olvasni, az elején már nagyon reménykeltő volt... :(

#7372
Nos, jó ideje tartom a tempót az Andróval de látni kell hogy elég fiatalka ő még. Viszont nézve az esetlenségeit az sem megnyugtató hogy mögötte pedig nem egy cég sündörög csak a tűzhely körül hogy kisüssön vmi nagy fogást! Ennek így pont olajozottabbnak kéne lennie...!
Szerintem azért lesz ez még durva is, mikor win.mob. symb. végleg leeresztheti majd a redőnyt, csak félek, azoknak a verzióknak pompás kis Defynk veterán tela lesz már...
Most az kezd izgatni, a Samu badája hol tarthat az Andróval szemben?

(#7408) sheep válasza Aureal (#7407) üzenetére


sheep
addikt

én úgy látom hogy hosszú távon 3 oprendszer marad:
-android (mert ingyenes és sok céget kihúzott a bajból, ismert és népszerű)
-winmo (mert ott a MS mögötte és nyomja)
-ios (divattelefon a celebeknek és népszerű)
symian, bada, mittudomain, sztem nem sok vizet zavarnak
sarkítva ennyi, persze ez csak az én véleményem, a képlet azért nem ilyen egyszerű

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#7409) Beri78 válasza vétó (#7341) üzenetére


Beri78
őstag

:C

úgy örülök, hogy másnak is sikerült, nem csak nekem!!!

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#7410) Plebi válasza Aureal (#7407) üzenetére


Plebi
senior tag

Bada sajna csak egy nagy ígéret lett. Alapvető és idegesítő hibákkal, amit a samu már vagy egy éve nem javít. Van egy marha jó telójuk, a wave, ami ha androidos lenne, olyan telefonom lenne, de sajna badával el lett rontva. Fejlődni fejlődik, de az üteme szánalmas.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#7411) Titi76 válasza Hakkuuuh (#7379) üzenetére


Titi76
aktív tag

Hát srácok ez a telefon villamos biztonságtechnikailag bizony IP67-es védettségű az MSZ 806/1-76 szabvány szerint, ami kimerül abban hogy bírnia kell a rövid ideig történő vízbe mártást, és finom por semmiképp nem kerülhet bele. ENNYI. Ebbe a minősítésbe pedig nincs benne a karcállóság/ütésállóság, levesbe mártás, tengerben fürdés, lesörözés...
A dobozból kiemelve a Voda hagyott egy pici telefont hogy a telefon NEM VÍZÁLLÓ, és ez igaz is mert akkor hosszú ideig is kibírná a vízbe merítést.
Remélem el tudtam oszlatni köztetek pár felmerülő kérdést.

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#7412) n@p@lm válasza zsirfecske (#7391) üzenetére


n@p@lm
őstag

hehe.
nekem is az van.
úgy látszik normálisi rútert kell használni és akkor nincs gond :))

(#7413) Titi76 válasza tarinitorpe (#7385) üzenetére


Titi76
aktív tag

Segítettél igen. Köszi.
Nem biztos hogy felteszem a Lockbot-ot mert 4MB. Nem semmi.
Majd még bogarászok

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#7414) TripleB


TripleB
senior tag

Ma megcsináltam a programok gyomlálását. :)
Szeretnék köszönetet mondani azoknak, akik közzétették a
leírásaikat és tapasztalataikat! :R

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#7415) vétó válasza Plebi (#7397) üzenetére


vétó
aktív tag

na én meg megvettem a fóliát, és nem tettem fel. még. jaaa, a lustaság fél egészség... :D

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#7416) vétó válasza n@p@lm (#7412) üzenetére


vétó
aktív tag

+1

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#7417) bwoay válasza Hakkuuuh (#7392) üzenetére


bwoay
nagyúr

akár tetszik, akár nem, át fogom írni az első HSZ-t, lesz benne egy külön pont, ami bővebben szól a telefon és a kijelző ellenállóságáról. addig nem volt semmi gond, amíg mindenki leírta, hogy miért használ vagy nem használ fóliát, de az nem pálya, hogy mindenáron állást akartok foglalni olyan kérdésben, amiben nem lehet. az meg pláne nem jó, ha a győzködés során egy rakás valótlan dolog hangzik el, meg keverednek az egymástól teljesen független specifikációk.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#7418) tothjozsef


tothjozsef
aktív tag

Én is azt mondom hogy egy fólia nem árt rá. 1 hetes kb., zsebben tartottam (mást nem, azaz se kulcs se öngyújtó se gyémánt), és van rajta egy apró karc. Le sose esett. A karcot akkor vettem észre amikor a Brando fóliát akartam felrakni (amúgy nagyon könnyen fel lehet rakni, 2 perc volt, nagyon jól illeszkedik). 2500Ft-t megér nekem hogy ezen ne kelljen még csak agyalnom se többet.

(#7419) kano válasza palesz53 (#7403) üzenetére


kano
nagyúr

Hú, ezt nem néztem. :B

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7420) DaDa


DaDa
senior tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy miért nem találok GPS jelet a DEFY-vel? Volt valakinek ilyen problémája? Be van kapcsolva a Satelite, próbáltam IGO-val, saját Location -nal de még egy GPS teszttel is. A teszt az nagy nehez kint talált 4 jelet, de nem állt rájuk. )nem vette használatba) még a pozociómat sem találta meg. 5 perc fagyás után feladtam. Itt mindenki mp-ekről beszél, gondolom 5 perc elég lett volna )szabadban. Van valakinek ötlete? És milyen térkép progit javasoltok rá. Előre is köszönöm a válaszokat.

u.i. valamennyire értek hozzá, tehát nem az olyan válaszokra vagyok kíváncsi, hogy "be van kapcsolva a GPS?" :-)

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#7421) n@p@lm válasza DaDa (#7420) üzenetére


n@p@lm
őstag

mp akkor ha van aktív net a telefonon.
az a cellainfókból nagyjából belövi magát, plusz a netről leszedi az aktuális műhold helyzetet.

(#7422) DaDa


DaDa
senior tag

Úgy értem én fagytam meg, nem a telefon fagyott! :)

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#7423) DaDa válasza n@p@lm (#7421) üzenetére


DaDa
senior tag

Köszönöm a választ!!! Isten vagy! És még igazad is van! )APN lockkal le volt tiltva a net.De ki a fene gondolja, hogy a GPS önmagában nem elég , lehet mégsem értek hozzá annyira...de megoldódott a hiba:-)

Örömömben megosztom 4 napos tapasztalatomat! Nekem nagyon tetszik a készülék. A 4 nap alatt, sem fagyás, sem akadás, sem semmilyen hiba nem fordult elő. Nagyon meg vagyok elégedve vele, és az akksija is nagyon jól bírja. 2 napja sikerült elcsesznem a Z4 roottal, meg a Titanium backuppal , véletlen leszedtem a Text messaget, mert találtam jobbat, de így meg hanggal nem jelezte az sms-t.(és nem tudtam visszarakatni aTB-al) de az RSD Lite-al 10 perc alatt újra rom-oltam. Legalább ezt is tudom, hogyan kell. SZóval minden rendben vel, és mindenkinek tudom ajánlani. Én symbianról váltottam, eddig azt hittem az jó! TÉVEDTEM, igaz az android teljes kihasználásához kell egy kis "tudás" . Páromnak HTC Legendje van és a Sense-n kivül, mindenben "jobb" a defy...szerintem. Go launchert használok és szintén nagyon jónak tartom. Remélem tudtam segíteni, azoknak, akik vacilálnak a defyn,

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#7424) tulkaj válasza DaDa (#7423) üzenetére


tulkaj
csendes tag

Érdekes egyébként, hogy a régi Nokia N95 8GB - omon nem volt aktív netkapcsolat, mégis megtalálta 1 percen belül a pozíciót szinte mindig, Defy-al próbálkoztam most a Maps-el, az bő 5-6 perc alatt fogott jelet, pedig itt néztem a belvárosban egy teljesen nyílt terepen, semmi tető, fa, vagy bármi más a közelben ...

(#7425) fux82


fux82
tag

Gyári autós tartó érdekelne. Valaki írta, hogy vett ilyet. Érdekelne, hogy a csatlakozó rész vezetékestől megy a telefonba, vagy a tartó bölcső részében van csatlakozó és csak bele kell tenni a telót? Remélem érthető voltam... :) Egyszerűbben:-Szóval ki kell húzogatni mindig a szivargyújtós vezetéket a telefonból, ha kiveszem a tartóból?
Illetve várnék tippet, hogy honnan, mennyiért érdemes rendelni? Köszi

(#7426) Hakkuuuh válasza bwoay (#7417) üzenetére


Hakkuuuh
tag

Azt csinálsz amit akarsz az első hsz-el, nem értem miért nekem írod :P De ha megszólítottál akkor valami ilyesmi is benne lehetne:

"Bár a Motorola saját reklámjában úgy hirdeti hogy karcálló [link] többeknek akaratlanul is megkarcolódott már a kijelző ezért ha sokáig akarsz gyönyörködni készülékedben akkor ERŐSEN ajánlott egy minőségi fólia beszerzése (amennyiben hiszel a csodákban akkor persze nem :) )"

Az IP67-et is érdemes lehet tisztázni az első hsz-ben, amiben leírod hogy bár a mobiltelefon víz és ütésálló (mondjuk azt is ide lehet írni hogy a gyári adatok szerint mennyire ), de a Motorola hivatalosan mégsem erősítette meg ezt a tanúsítványt.

fux82
Szivargyújtót ki-be kell húzogatni.

Dada:
Szedd le a "GPS status" nevű appot, abban is van teszt meg iránytű meg stb, de ami a lényeg hogy neten (wifin) le tudod tölteni a műholdak aktuális állását. Ezt tedd meg majd tesztelj. Ha ezután is xar akkor gar.

Üdv

[ Szerkesztve ]

Hardcore4Life

(#7427) pengemetal válasza tothjozsef (#7418) üzenetére


pengemetal
aktív tag

Én tegnap éjjel másfél órát szenvedtem a felrakással. Jó sz@r lett... mintha megnyúlt volna a 6x-i felrakástól, túllógott a telefonon. Reggel melóhelyen leszedtem és elsőre tökéletesen felment némi szappanos víz segítségével :) nem sok különbség van a tapintásban és láthatóságban a fólia nélkülihez képest. Ja ez ebay-es ExtremeGuard fólia.

Egyéni akksi rekord: kedd 17:30-kor szedtem le a töltőről és most 15%-on áll. Volt benne jópár telefon, sok wifi, kevés játék, kevés gps. :DD

[ Szerkesztve ]

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

(#7428) gkhp válasza Edge (#7319) üzenetére


gkhp
csendes tag

jogos, igen néha gondolkodni kéne, meg motorola official forumon is feltettem a kérdést, és egyszerü választ kaptam (néha nehezemre esik egyszerü dolgokban gondolkodni :DDD ), szoval a válasz:
utána lemosod sima vízzel :D:D:D

http://www.youtube.com/watch?v=PcqbWk2-2dA

(#7429) Halo


Halo
senior tag

go launcher felhasználókhoz:
valami nem túl csillivillicsicsamicsa időjárásjelzőt keresek, ami nálatok működik normálisan magyar településekkel, valamint celsius-szal.
volt már fent pár, de... egyik se tetszett.... :S ill. olyan kellene, mint az alap - nekem az tökéletes is lenne - ha nem vacakodna... Alap home-on normális minden, itt a go alatt behülyül - akárhogy is állítgatom fokra, csak nem akarja az igazat... :(

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#7430) tulkaj válasza pengemetal (#7427) üzenetére


tulkaj
csendes tag

Egy kérdés, ha megengeded (vagyis kettő) : milyen battery profile-t használsz ? mellette fut valamilyen third-party program (pl. Juice Defender) ? 2G / 3G - n megy ? a fene, ez 3 kérdés lett :D köszi

[ Szerkesztve ]

(#7431) vétó válasza Halo (#7429) üzenetére


vétó
aktív tag

SiMi Clock Widget - egyszerű, szép, és jól paraméterezhető. nekem is a sokadik, de ez maradós.

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#7432) Edge válasza tarinitorpe (#7400) üzenetére


Edge
veterán

Egyszerű: a Widgetlocker lockscreen-t kell használni az nem cseszi el a csúszkás telefonfelvevést, + azonkívül hogy van benne vagy 5-6 lockscreen fajta még bármilyen widgetet is kipakolhatsz rá, ezen felül van saját lock-os widget készlete is, pl. a silent módos olyan is lehet hogy a rezgést nem kapcsolja le csak a csengőhangot (silentért sem kell unlockolni a teló képernyőt, fenntebb vkinek volt ilyen igénye).
Én ilyenné alakítottam(régen HTC-m volt és ott megszerettem a htc-s lehúzós unlock sávot):
link mert nagy a kép: http://oi51.tinypic.com/2poy143.jpg

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#7433) DeadMeat


DeadMeat
veterán

nem akarjátok abbahagyni a fólia faszoskodást?Mindenki azt tesz a készülékével/pénzével amit akar.Hiába bizonygatják egyesek ezt,mások azt... Okos ember más hibájából,a többi a sajátjából tanul.Szabad a választás.Döntsön mindenki kénye-kedve szerint.Kicsit unalmas már.....

bwoay kérlek írd át az első hszt!!

Hogy on is legyek:elásta a kutyinkám a telefont.Túlélte :D Bár a nemíromle mi kicsit megsínylette a műveletet,meg kicsinyt sáros lett a teló,de még a föld alatt is csörgött :DDD
Hopp fognyomos lett az usb takaró izéje :O :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7434) Trabby válasza fux82 (#7425) üzenetére


Trabby
aktív tag

Én vettem ebay-ről. Valahova még képeket is tettem fel, ha rákeresel megtalálod.
Az enyém nem gyári és nem kell ki be dugdosni a töltőt.

Még keresni sem kell: [link]

[ Szerkesztve ]

(#7435) fux82 válasza Trabby (#7434) üzenetére


fux82
tag

Köszi, jó tartónak tűnik, de hogy érted, hogy nem kell ki-be dugdosni a töltőt? Én nem látok rajta dokkoló részt... Ja, és mennyiből ért haza?

(#7436) Edge válasza Halo (#7429) üzenetére


Edge
veterán

Ha csak időjárás widget kell az ACCU WEATHER Quick(klikk) egész jó.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#7437) Trabby válasza fux82 (#7435) üzenetére


Trabby
aktív tag

Jaaah! ebben nincs dokkoló. Csak bele pattintod a telót és ott ahol amúgy is töltenéd, oda kell dugni a szivagyújtó töltő végét. És ahhoz, hogy kivedd a telót a tartóból nem kell ki be dugdosni. Én így értettem. :P
2300-2500ft körül volt postával mindennel együtt.

(#7438) pengemetal válasza tulkaj (#7430) üzenetére


pengemetal
aktív tag

Battery saver módban van, 2G-re állítva, Battery Booster progi van fent. Éjjelre repülő mód, tegnap este meg kikapcs volt.

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

(#7439) rum-cajsz válasza zsirfecske (#7375) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Szerintem is felesleges saját app, elég lenne ha mobilos felület lenne. A hwsw mobil oldal formátumával teljesen elégedett lennék.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#7440) bwoay válasza Hakkuuuh (#7426) üzenetére


bwoay
nagyúr

szerinted vajon miért neked címeztem? :U

tisztázni fogjuk az IP67-et, akkor talán te is tisztában leszel vele végre, hogy mire vonatkozik. illetve szót ejtek majd arról is, hogy mind a víz-, mind a por- és ütésállóságnak, a karcállóságnak is különböző fokozatai vannak, ami nyilván sokkolóan hat majd egyesek számára.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#7441) Maist válasza pengemetal (#7427) üzenetére


Maist
senior tag

Azt írd már le légyszi, hogy ezt pontosan hogyan tudtad elérni (alkalmazásokat szedtél ki, SetVsel-t használsz)? Nekem szinte csak készenlétben, 2g-n, net nélkül, nagyon keveset nyomkodva, 3-4 óránként lemegy 10 %-ot az akksim. Reggel 6-tól, mostanáig el is fogyott 20%. Egy perc duma sem volt, csak kb. fél óra 2g net.

[ Szerkesztve ]

(#7442) vétó


vétó
aktív tag

Akkor egy kis szaksajt, ó:

"IP Védelmi szintek

Sok termék mellett olvashatjuk, hogy a víz és szilárdtestek elleni védelme IP20/IP44/IP66 esetleg ezektől eltérő. Először is, mit jelent az IP? IP = International Protection Rating (Nemzetközi védelmi szintek) vagy Ingress Protection-nak is szokták nevezni, ami behatolás elleni védelmet jelent.
A védettséget két csoportba sorolták, az első csoportban a szilárd testek, a második csoportban a víz elleni védelem tatrtozik. Egy táblázatban szeretnénk bemutatni, hogy mit is jelentenek pontosan a számok:"

Folytatás

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#7443) lmisi válasza zsirfecske (#7405) üzenetére


lmisi
senior tag

Fémek esztergálására használnak fémet, csak az nem kulcsformájú és különlegesen edzett acélötvözett(Kulcs nem az).
A homokot viszont simán használják csiszolásra. A homokszemek aprók méretük miatt akár penge élességűek. Keménységük túlmutat a kulcsok anyagán.
Tipikus probléma tapis telefonokkal, koszos a kezed, mégis instatant fel akarod venni a hívást...
Ennek extrém változata ha keréknyomás ellenörzés közben ér hívás. Ott biztos összeszed az ujjad némi keményebb fémreszeléket, ami csak úgy nem is jön le azonnal az ujjaid végéről, viszont remekül karistolja akár gg üveget is.

[ Szerkesztve ]

(#7444) rum-cajsz


rum-cajsz
őstag

Aki kereste a Gingerbeard billentyűzetet, az nézzen be ide: [link]
Állítólag Defy-n is működik, de én nem próbáltam ki...

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#7445) Hakkuuuh válasza Maist (#7441) üzenetére


Hakkuuuh
tag

Nekem is simán kibír több mint 2 napot a köv. esetekben:
- telefonálni minimálisat
- játékot azért sokszor
- naponta többször levelezés/időjárás/social networking (with MotoBlur :) )
- ha megy a GPS akkor a töltés is úgyhogy az nem mérvadó
- soha nincs kikapcsolva (a képernyőn kívül :) )
- soha nincs flight módban
- 2G
- Battery power save módban van, képernyő 2perc múlva kapcsol ki
- ROM: 2.21 with MotoBlur

kigyomlálva:
- Amazon
- Browser (mielőtt gyomlálod azért tégy fel valami normálisat :) )
- Calculator (mielőtt gyomlálod azért tégy fel valami normálisat :) )
- rádió (CMP_Amazon_internalFM)
- esmusica
- hiphopofficial
- quick office
- revolver
- true country
- video player
- voice commands
- voice search

Progik amik segítenek:
- Android Assistant - beállíthatod hogy milyen progik indúljanak el ha a teló felbootolt (persze van pár ami utána csak-csak elindul)
- CPU tuner (45%-os battery-ig 800MHz, 25%-alatt 600MHz, screen off: 300Mhz)
- SetVsel (300MHz-20, 600MHz-34, 800MHz-46-os beállításokkal)
- amikor érezni hogy belaggol, akkor megnézem a Task Manager-ben mik futnak és kilövöm :)

bwoay: Ha érteném, nem kérdezném és nem én úszok az árral szemben. Értsd: nem én állítok valótlant. Az okos ember, hülye ember-es megjegyzéseddel egyet értek.

Üdv

[ Szerkesztve ]

Hardcore4Life

(#7446) sheep válasza Edge (#7432) üzenetére


sheep
addikt

honnan szedted ezt a progit? én nem találom marketen
tudnál adni linket?

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#7447) pengemetal válasza Maist (#7441) üzenetére


pengemetal
aktív tag

Én azt figyeltem meg, hogy 50-60%-ig gyorsabban esik.
2.34 ROM semmi nincs kigyomlálva
SetVsel van: 26-300 MHz, 40-800 MHz, 50-1000 MHz
Screen off-nál 300 MHz, 50%-nál 800 Mhz
1 perc után kapcsol ki a képernyő

[ Szerkesztve ]

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

(#7448) rum-cajsz válasza bwoay (#7440) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Motorola Media Center, Sajtóközlemény 2010 október 13:

"Product meets or exceeds IP67 standard for water and dust."

[link]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#7449) Trabby válasza bwoay (#7440) üzenetére


Trabby
aktív tag

Nem tudom volt e, de ezt vagy ehhez hasonló táblázatot be lehetne tenni 1.hsz-be. Ebből rögtön kiderül, hogy mit is takar az IP67.

[link]

(#7450) ABE válasza bwoay (#7417) üzenetére


ABE
őstag

Kôkemény vagy Csoki! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.