Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7051) palesz53 válasza canniball (#7048) üzenetére


palesz53
senior tag

én a full body-t, egy itteni kolléga meg a maximumot (őt ne kérdezzétek, mert csak pénteken adom oda neki... :DDD )
képet nem ígérem 100%, majd meglátjuk... addig is íme - [link]

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#7052) Aureal válasza DarkDeer (#7020) üzenetére


Aureal
senior tag

market: chompSMS (draftet is tud!)

(#7053) Aureal válasza Aureal (#7052) üzenetére


Aureal
senior tag

Ellenőriztem, ha az sms szöveg mellett a contact is ki van töltve, akkor a vissza nyíllal kilépve mindegyik (Go, Handcent, Chomp) is drafteli az írományt (egyébként NEM!), ráadásul bármelyikben írjátok a másik is át fogja venni = valami belső közös tárba dolgoznak de egyedül a Chomp képes írás közben végig szélesíteni az ablakot, viszont az üzenetösszesítőben alul reklám van, ha ez zavar valakit! (Mondjuk nem tudom mást érint-e az ilyen "nem elküldeni rögtön" ügymenet, én megszoktam a régi telámról már, ráadásul ott a feljegyzéseket is ide tudtam csak menteni.)
Ja, és ha landscape módban van a tela, akkor nincs gond a szövegablak méretével, de én van mikor kikapcsolom a forgató üzemmódot, ha heverészve matatok rajta pl. :)

[ Szerkesztve ]

(#7054) ronaldo válasza ronaldo (#7019) üzenetére


ronaldo
őstag

Kajak senkinek nincs ilyen problémája? Kezd üldözési mániám lenni :D

(#7055) vétó válasza ronaldo (#7054) üzenetére


vétó
aktív tag

én ugyan Go Launchert használok, de őszintén szólva nem igazán használom benne ezt a funkciót. Ha keresek valakit, akkor a leggyorsabb módja, hogy a kereső gomb megnyomása után elkezdem begépelni az adatokat. Gyors, és tiszta eljárás. És így semmi szükség a contacts használatára (arról nem beszélve, hogy több mint 600 bejegyzés van benne, minek azzal gurigázni...)

[ Szerkesztve ]

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#7056) Stauffenberg válasza JasonD (#7039) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én Vodánál vettem, nekem egyből a vásárlásnál kibontották, megnézhettem, sőt fel is mászhattam wifire (még nem élt az új kártyámon a mobilnet), hogy bejelentkezzek a Google Accountommal és kicsit megtapizzam.

Az első készülék amit kihoztak egyből bekapcsolásnál fagyással indult... kétszer egymás után. Majd amikor végre elindult akkor is folyton beragadt az első szövegbevitelnél az "Input Method" párbeszédablak. Szóval se előre - se hátra. Ezt három újraindítás után is mindig eljátszotta.

Erre a csajszi volt olyan rendes, hogy kihozott egy másikat, azzal már minden pöccre indult. Így is elment az életemből 1 óra és 50 perc és a kabátom is kellően rámsült, de a lényeg, hogy a helyszínen kipróbáltam (ehhez minden esetben jogod van és érdemes is vele élni), ezért nem tettem potya köröket hazáig meg vissza. Meg szerintem a pixelhiba esetén is nagyobb a csere hajlandóság ha még a vásárlás pillanatában jelzed a hibát.

(#7057) sheep


sheep
addikt

egyébként tudja vki, hogy a settings-accessibility-nél mit jelent a talkback?
nekem nincs bepipálva
aki pedig használ launcher pro-t, ott a general settings-nél van egy "motorola droid hack" opció, amit nem igazán értek hogy mire jó, és egy "keep in memory" opció
tudom mit jelentenek, csak nem értem mire jók
valaki fel tudna homályosítani?

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#7058) JasonD válasza Stauffenberg (#7056) üzenetére


JasonD
aktív tag

Jaja, tökéletesen igazad van.
Ahol én vettem a csajszi nem mutatott igazán nagymérvű hajlandóságot, hogy kipróbálhassam. Annyi, hogy a telót kivette, de akkut már nem csomagolta ki. Amúgy valószínűleg nem vettem volna észre ott ezt a hibát, egyrészt nem találtam olyan szervízkódot ehhez a telóhoz, amivel LCD tesztet el tudtam volna végezni a helyszínen (ZTE Blade-nél ez működött a T-nél), másrészt otthon LCD teszterrel is eltartott vagy 5 percig mire meglett az az egy nyomorult pixelecske.

(#7059) Zoli12


Zoli12
csendes tag

Helló!
Érdekelne hogy ti honnét vettétek.
Már lég nagy részét elolvastam a fórumnak:D És szeretnék venni egy Defy-t de ha lehet akkor nem a t-mobilenál mert ott nagyon drága+hűségnyilatkozat.:S Igaz t-mobile-os vagyok de nem akarok ott venni megvenni mint már mondtam ára miatt.
Válaszotokat PÜ-be várom.Előre is köszi

Az igazi üzletemberek azok akik az utolsó pillanatig lojálisak a cégükhöz!

(#7060) danken26


danken26
csendes tag

Sajna nekem eljött ismét a búcsú ideje egy kis időre elvileg. Sajna a probléma még mindig fent áll ugyanis egyre jobban melegszik és közben merül szegényke. Kb. 2,5 órányi beszélgetés után megadja magát és lemerül. Reggel vetem le töltőről azóta lement 40 %-ra úgy, hogy össze vissza beszéltem vele 1 órát. Beviszem a T-mobilba ismét, de most kiméretem velük az akksit kapásból hátha ennyi a baja! Mert sajna már nem tudom. Viszon annyit tudok, hogy ilyen hidegbe 20 folyamatos beszélgetés után elég forró lesz a fülem is tőle! Remélem, hogy nem fogják megint visszaküldeni azzal, hogy ők nem tapasztalták a hibát. Különben fordulok a fogyasztóvédelemhez. Legalábbis már felhívtam őket és ezt tanácsolták. Azért ez nevetséges, hogy egy ilyen drága készülék és ennyire sza..nak az emberre a szolgáltatók.

(#7061) sheep válasza danken26 (#7060) üzenetére


sheep
addikt

semmiképp ne hagyd hogy visszaadják azzal hogy nem találnak hibát, ilyen probléma még nem jött elő másnál, biztos hogy vmi gebasz van a készülékeddel
nem vagyok szakértő, de talán tényleg az aksival van valami
esetleg nem próbáltál factory resetet, hogy alapra visszaállítson mindent, és úgy is melegszik-e?

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#7062) danken26 válasza sheep (#7061) üzenetére


danken26
csendes tag

Amikor visszakaptam, akkor alap helyzetbe volt állítva minden és le is törölték a cuccaim róla. dühítő ez az egész.

(#7063) Memmaao válasza JasonD (#7058) üzenetére


Memmaao
addikt

Na, én ezért nem futtatok ilyen programokat! Szabad szemmel nem látok pixelhibát, arra meg nem költök időt, ha submikroszkopikus hiba van a gépen, utána azon b@xam az agyam, hogy ott van... Ezzel az erővel az illesztési hibák miatt is idegeskedhetnék, mert azért az is van rendesen...

My name is Bond, James... Dean.

(#7064) zsirfecske válasza danken26 (#7060) üzenetére


zsirfecske
addikt

és ha simán csak az aksi szar? azért én ezt is kipróbálnám a helyedben.
(ha lemaradtam valamiről és volt róla szó akkor semmi)

szerk.: basszus rég frissítettem :)
szóval ha elhajtanának szólj hogy akkor bemész a motokerbe és veszel 10k-ért egy új aksit és hozod a számlát...

[ Szerkesztve ]

(#7065) Bobekt


Bobekt
csendes tag

Sziasztok!

Ma léptem be közétek, és meg kell mondanom hogy hosszas Iphone4 és Defy közötti vergődésem megérte a várakozást! :) Tényleg nagyon KLASSZ A DEFY! :C
Megpróbáltam végigolvasni a fórumot,de be kell vallanom hogy 3000 környékén feladtam.
Nagyjából minden megy vele, csak a legfontosabbat nem tudom megoldani. Sim kártyáról való számlista mentése az új csodára. Tudnátok ebben segíteni?
Előre is köszi!

(#7066) canniball válasza ABE (#7049) üzenetére


canniball
nagyúr

Minden jó ha a vége jó...mindenhol így kéne hozzáállni... :)

palesz53!
Akkor pénteken "ragasztás" után kölcsönösen jól le tudjátok fényképezni egymásét. :D "Élőben" mégiscsak más.
Bár ez kissé elbizonytalanított...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#7067) barti válasza JasonD (#7045) üzenetére


barti
csendes tag

Én egy hete vettem a Vodánál,Nagykanizsa) és pontosan előttem vittek vissza egy Defyt a 72 órás visszavásárlásra hivatkozva,kérdeztem miért vitték vissza?Azért mert nem tudja használni,volt a válasz amúgy hibátlan volt a teló.Tehát nyugodtan vidd vissza! :)

(#7068) delibab válasza Bobekt (#7065) üzenetére


delibab
senior tag

A menüben van a Manage SIM card, na ott tudsz ilyeneket megoldani!

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#7069) Beri78 válasza Bobekt (#7065) üzenetére


Beri78
őstag

Menüben van a sim manager, azzal tudod megoldani.

De különben az első hsz-ben is le van írva:)

megeloztek....

[ Szerkesztve ]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#7070) Memmaao


Memmaao
addikt

Aki használ battery figyelő progit, megírná, hogy neki kb mennyi mV töltést ír ki mondjuk 20%-on? Nekem 3739mV, ez soknak tűnik, ez alapján sztem magasabbnak kéne lennie 20%-nál,, nem?!

My name is Bond, James... Dean.

(#7071) Bobekt


Bobekt
csendes tag

Köszönöm! néha nem látom a fától az erdőt :) sajnos azt írja hogy nincs kontakt a sim kártyámmal, ami nekem furcsa :) erre van tippetek ?

(#7072) rum-cajsz válasza Bobekt (#7071) üzenetére


rum-cajsz
őstag

a legegyszerübb, ha a kapcsolataid kiteszed egy szöveges fájlba (ical, vagy csv) és a gmail accountodba (akár egy újjal) importálod, majd azt szinkronizálod a telefonnal.
Ennek módjáról telefontípusonként többen is írtak, próbálj meg visszakeresni.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#7073) Trabby válasza Memmaao (#7070) üzenetére


Trabby
aktív tag

Ha nem felejtem el akkor megnézem neked. Most nálam 70%on áll az akksi, és 3910mV. (Ez normális érték?)

(#7074) JasonD válasza Memmaao (#7063) üzenetére


JasonD
aktív tag

:D
Ha nem néztem volna meg valószínűleg én sem tudnék róla. Viszont illesztési hiba szerencsére nincs.
Azt hiszem marad ez a teló nem megyek púposkodni. 15cm távolságból abszolút nem látható, közelebbről is igencsak összpontosítani kell, hogy meglássam. Meg amilyen szerencsém van kapnék egy olyat, ami még szarabb (és esetleg függő is :) ).

(#7075) TripleB


TripleB
senior tag

Vettem egy utángyártott töltőt a céghez, de valami nem kóser vele...
Tölteni tölti, de megbolondul tőle a kicsike.Megmered és elindítja a videófelvételt. Vajon mi okozhatja? :F
Az jó lesz, ha az autós töltő is ezt fogja csinálni.

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#7076) danken26 válasza Trabby (#7073) üzenetére


danken26
csendes tag

Mi a program neve? És hol találom? Hátha ez mutatja hogy szar az akksim.

(#7077) Trabby válasza danken26 (#7076) üzenetére


Trabby
aktív tag

Én a Battery Droid Pro-val néztem. Marketen fent van egy ingyenes változata is. Annyi, hogy az nem pro. :P (De, hogy mi a különbség azt nem tudom. :S )

[ Szerkesztve ]

(#7078) Memmaao válasza JasonD (#7074) üzenetére


Memmaao
addikt

Az enyémen a GG és az előlap között van rés, felül, ahova szépen bemászik a por, vagy ha a fehér orvosi gatyámba rakom, akkor a fehér szösz. Felül a középrész-előlap között is van pontatlanság. Viszont az akkufedél meg sem nyikkan :DD . Made in china...

Trabby: Circle battery widget. Jól is néz ki és mutatja az akku hőfokot, töltötséget, feszültséget, töltés óta eltelt időt.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#7079) #05364992 válasza Trabby (#7073) üzenetére


#05364992
törölt tag

70%, 3.856V, szal annak normálisnak kell lennie. A 100% olyan 4.2V alatt szokott lenni kevéssel nekem.

(#7080) vétó válasza danken26 (#7060) üzenetére


vétó
aktív tag

miért nem viszed egyenesen a Motoker-be? (már amennyiben budapesti vagy. ha nem, akkor értem, hogy miért)

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#7081) danken26 válasza vétó (#7080) üzenetére


danken26
csendes tag

Leszedtem a progit. 30%-nál 3867 és28 fok. Kicsit töltök rá aztán beszélgetek vele kicsit. Kíváncsi leszek mit mutat majd.

(#7082) Plebi válasza barti (#7067) üzenetére


Plebi
senior tag

Most már regisztrálva (mármint ide beíró) 3 nagykanizsai defy tulaj van itt :)

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#7083) Trabby válasza Memmaao (#7078) üzenetére


Trabby
aktív tag

Én meg vagyok elégedve ezzel is, de ki fogom próbálni! :)

TPG

Köszi, megnyugodtam, hogy minden okés! :)

(#7084) Auratech


Auratech
őstag

Tökre sajnálok minden finnyogót. Nekem olyan egyben van ez a teló. Nem tökéletes, de igen király. Mint én! :D Ketten bármire képesek vagyunk. Én futok- ő mutatja hova. Én odaérek. ő mutatja miért. Én megtettem. Ő tudja mi következik. Közben száz halál és nem hagy cserben. Mindigis okos és kitartó gépre vágytam.Ez it a reklám helye.
Defy- Majdnem tökéletes. Hogy elviselhesd amit várnak tőled!

Auratech Field Recording

(#7085) danken26


danken26
csendes tag

50 % 3937mV és 29° Nos: 15 perc beszélgetés 40% 3643mV és 49°!!!!!! és ez csak tovább melegszik ha többet beszélek.

(#7086) n@p@lm válasza palesz53 (#7038) üzenetére


n@p@lm
őstag

legyen igazad :R

(#7087) gajeraron válasza Button (#6856) üzenetére


gajeraron
csendes tag

Mi a tapasztalatod az autóstartóval kapcsolatba???
Forgatható?

(#7088) barti válasza Plebi (#7082) üzenetére


barti
csendes tag

Terjeszkedünk mint a vírus :K

(#7089) Maist válasza Memmaao (#7070) üzenetére


Maist
senior tag

3.793V nálam az érték, töltöttség 40%.

(#7090) Trabby válasza danken26 (#7085) üzenetére


Trabby
aktív tag

49fokos... Annak tényleg van valami nyűgje.. :S (Nekem eddig a max 43fok volt)

(#7091) palesz53 válasza canniball (#7066) üzenetére


palesz53
senior tag

egyszer már leírtam, érzésre olyan, mintha bőrön húznád az ujjad... (nem emberin, hanem mondjuk egy kabáton)
nekem a sima üvegen sem csúszott simán az ujjam, a fólia pöppet tapadósabb tud lenni néha... (de sima üvegen meg sokszor keresésre ugrott, noha épphogy hozzáérhettem öntudatlanul)
bár én megszoktam 1,5 év alatt a nokiámon... de így tuti nem lesznek mikrokarcok

de a Te dontésed! csak irreális elvárásokat ne támasszon senki, hogy fóliát feltéve nem változik semmi...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#7092) gagavectra21


gagavectra21
tag

nekem 1,2ghz-n se melegedett még 41fok fölé.

Motorola MB525 (Defy) egyéb:SE X10

(#7093) Edge


Edge
veterán

Fólia sztori:
vettem rá Brando fóliát, haver rakta rá a Defymre ő már rengeteg fóliát tett fel különféle pda-kra, de ő is csodálkozott mennyire pormágnes lett a Brando, pár porszem mindig alákerült, így végül úgy is lett felrakva. Ez nekem nem tetszett nagyon így itthon neki veselkedtem és a vizes módszerrel próbáltam, de vagy 4 próbálkozás után is porszemek voltak rajta ezért megfogtam és csinos kis galacsinként repült a szemetesbe :D Komolyan ilyen szarral még nem találkoztam, mondjuk eleve a tetején lévő kivágás is elég gagyinak hatott... mind1 rendeltem egy skinomi techskin-t, remélem abban nem csalódom. :)
(tudom hogy többeknek van itt Brando fólia a Defy-jén és meg vannak elégedve vele, tisztelem a választásukat, nekem viszont nem jött be ez a Brando fólia most(ultra clear protector plus))

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#7094) mave13 válasza Edge (#7093) üzenetére


mave13
őstag

Majd várjuk a véleményedet róla.

Én még gondolkodok. Lehet, hogy eBay lesz 4 dollárért, csak még nincs se eBay accom, se PayPal-om...

Icewolf || kósza ||

(#7095) DeadMeat válasza mave13 (#7094) üzenetére


DeadMeat
veterán

Van a ph-n aki segít,nekem is ő segített.Igen igen motkány :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7096) gombsadi válasza Memmaao (#7078) üzenetére


gombsadi
aktív tag

Pontosan így van összerakva nekem is:)
De engem a hangero gomb jobban zavar. Annyira ki van lazulva! Rezgeskor olyan hangot ad, mintha üres doboz lenne, de lenne benne egy alkatresz, ami zörög.

(#7097) Memmaao válasza danken26 (#7085) üzenetére


Memmaao
addikt

Hát nagyon gyanús, hogy az akkud problémás, de ebben (is) ABE a pro, sztem ő is reagál, vagy reagált :) még nem lvastam a végéig a mát:). Viszont így van egy programod, ami az üzletben bizonyító erejű a melegedésre.

My name is Bond, James... Dean.

(#7098) Memmaao válasza Button (#6856) üzenetére


Memmaao
addikt

Van egy mágnes a dokkolóban, ami hatására automatikusan vált a programra. Ha fogsz egy mágneszáras táskát, ki tudod próbálni, az egyik pólussal a car-dock-ba, a másikkal a media center-be dob, szóval sejtem , hogy van aktív asztali tartó is hozzá...

My name is Bond, James... Dean.

(#7099) moderric


moderric
csendes tag

A problémám a következő. Google kontaktok szinkronizálásánál nem tűnik egy a fehér, két kis nyilat tartalmazó ikon a Sync Contacts sorban. Az utolsó szinkronizálás ideje sem frissül. Mindezek ellenére a kontaktok szinkoronizálódnak.
Valakinek hasonló?

(#7100) vétó válasza Memmaao (#7098) üzenetére


vétó
aktív tag

...vagy ha nincs még, akkor csinálhatsz egyet. némi kreativitás, meg egy mágnes kell csak hozzá :D

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.